Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 15, 2019 6:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hlieny
PříspěvekNapsal: úte úno 06, 2018 1:49 pm 

Suho píše:
Ahojte
Už asi 3 roky mi dole hrdlom stekajú hlieny a neviem sa toho zbaviť. Skúšal som nosné sprchy, more, oceán a rôzne spreje čo mi predpisoval doktor ale teraz mi môj známi povedal že by to mohlo ist aj z vnútra a mal by som si prečistiť čreva. V strede hrude niekde nad žalúdkom si viem nahmatať hrču, doktor povedal že je to reflux a bol som aj na kadičke kde mi povedali že tam mám nejaký zápal ale ja si myslím že to je zapríčinené všetko tým hlinenom lebo keď ho mám veľa tak má začne bolieť tá hrča na žalúdku... neviem či som napísal dosť ale ak viete niekto prosím pomôžte....
Ďakujem :idea:

Mel jsem neco podobnyho, neco pres mesic. Konecne jsem prekonal lenost a dal suchy pust, a behem 4 dni to bylo pryc. :lol:

PříspěvekNapsal: ned úno 11, 2018 9:30 am 

A viete mi poradiť ako sa zbavím nánosu hlienov na črevách ?

PříspěvekNapsal: ned úno 11, 2018 11:59 am 

pv33 píše:
Mel jsem neco podobnyho, neco pres mesic. Konecne jsem prekonal lenost a dal suchy pust, a behem 4 dni to bylo pryc. :lol:

No vidíš. Ja som mal trávenie niekoľko mesiacov v poriadku, dal som si asi po roku suchý 36 hodinový pôst (minulú nedeľu), a odvtedy mám tráviace problémy ("žalúdočné", defekácia je v poriadku)... Tiež sa mi tvoria hlieny odvtedy, ale akoby zo žalúdka... Nepomáha ani nejakých 80 kvapiek 3,5% HCL denne, ani ku každému jedlu silné rastlinné enzýmy, ani namočený jazyk pol hodiny po jedle do soli (Dr. Bolotov), ani žutie žuvačky tesne po jedle na 10 minút (aby to podporilo trávenie).....
Posledné týždne nemám ani depky...takže neviem čo to môže byť...
Vyslovene ma to s*rie... Dám si suchú 36-tku pre zdravie, a nakoniec si tým ešte uškodím, lebo mi nejak poriadne "nenaskočí" trávenie, čo trvá už 6 dní... A to idem 20 minút po jednom aj druhom jedle na polhodinovú prechádzku... ANI TO nepomôže... :D
Po suchej hladovke som sa zavodnil 1,5L vody (pil som to dve hodiny), a o hodinu na to sa najedol moje klasické jedlo, ale samozrejme v menšom množstve než obvykle (asi polovičné)... Dal som si aj pri tom prvom jedení enzýmy a HCL... Avšak už vtedy som cítil (po dojedení), že to nebude dobré, lebo ten pocit (NIE ŤAŽOBA) mi evokoval "staré časy", keď som mal o nejakú dobu po jedle v hrdle často nejaké hlieny...
Zajtra si preto dám sankhapraksalanu, a niekedy o X či XY dní očistu pečene olivovým olejom a citrónovou šťavou (mám ich za sebou asi 15, ale za posledné dva roky som si dal len jednu)... Možno mi ten suchý pôst niečo "uvoľnil", a to mi "upchalo" vylučovanie tráviacich enzýmov, alebo ma to zahlienilo, alebo ja neviem...

PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 5:06 pm 
Administrátor
Administrátor

Suho píše:
Ahojte
Už asi 3 roky mi dole hrdlom stekajú hlieny a neviem sa toho zbaviť. Skúšal som nosné sprchy, more, oceán a rôzne spreje čo mi predpisoval doktor ale teraz mi môj známi povedal že by to mohlo ist aj z vnútra a mal by som si prečistiť čreva. V strede hrude niekde nad žalúdkom si viem nahmatať hrču, doktor povedal že je to reflux a bol som aj na kadičke kde mi povedali že tam mám nejaký zápal ale ja si myslím že to je zapríčinené všetko tým hlinenom lebo keď ho mám veľa tak má začne bolieť tá hrča na žalúdku... neviem či som napísal dosť ale ak viete niekto prosím pomôžte....
Ďakujem :idea:

Problém se zahleněním nehledejte v horní části těla, ale v dolní, základem je perfektně kadit a odezní to samo. Vyzkoušejte pít třeba Zaječickou hořkou, nebo roztok epsomské soli a snažte se docílit defekace 3x denně a uvidíte jak se to vytratí.

PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 5:09 pm 
Administrátor
Administrátor

Suho píše:
A viete mi poradiť ako sa zbavím nánosu hlienov na črevách ?

Většinou stačí klystýry, nebo šanka.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]