Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 8:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Ahojte.
Mám otázku asi hlavne na pána Jardu.
Pán Jarda, nemám problém piť svoju urinu ako odparenú, tak starú, lebo pre zdravie urobím všetko.
Mám otázku - kedy je najlepšie piť starú urinu ? A kedy odparenú ? Na lačno ? V strede dňa ? Tesne pred spaním ?
Nikde som sa odpoveď na svoju otázku nedočítal (knihy)...
Ďakujem za odpoveď.

Většinou se aplikace doporučuje nalačno ráno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 12:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
petes31 píše:
Aplikuji urinoterapii asi čtyři roky, kdy mi byla diagnostikována revmatoidní artritida. Abych mohla po dvou letech vysadit léky přidala jsem urinoterapii k přechodu na většinovou přírodní stravu, stravu domácích výpěstků, k detoxukaci a remineralizaci. Zkušenosti mám s :
- očistou pleti, první nebo druhá urina podle podvečerní a ranní stravy /upřednostňuji po ovoci/, výsledkem je zdravější, jasná, lesklá pleť, slouply se mi dvě větší bradavice, které jsem měla na čele, ponechám do zaschnutí min. 15min, max 2hodiny, pak aplikuji krém z vepřového vnitřního sádla škvařené bez soli s měsíčkem lékařským nebo heřmánkem, komu se to ekluje může použít přepuštěné máslo. Urinou nejdu nikdy cítit.
- pití uriny dopoledne, to se stravuji odšťavněným ovocem s mrkví a jím ovoce, takže urina je na chuť velmi příjemná, vždy určitou dobu, ale teď již nepravidelně
- urinové obklady na obličej, na klouby /mám RA/, obličej do 30min., na klouby max. 2hodiny - bavlněné rukavice, ponožky nebo pruhy z bavlny namočím do čerstvé ještě teplé uriny, aplikuji a dám další ponožky, rukavice nebo návleky, je třeba vyzkoušet zda dát ještě do tepla, např pod deku
- koupel v urině - urina nasbíraná přes den, uskladněná ve tmě se přileje do večerní koupele, pak již nepoužívám mýdlo
- na vlasy - přelévání po mytí a to domácím žloutkem spolu s panenským olivovým olejem
- na vlasy - masáž pokožky
- výplachy úst a po čištění bezfluoridovou pastou
S urinou jsem se sžila a přijde mi jako přirozená součást životního stylu. Pokud chci aplikovat urinu jako homeopatikum používám první, pokud jako doplnění minerálů pak druhou a další.

Urina je opravdu všelék a je jenom škoda, že moderní člověk k ní má vypěstovaný odpor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 1:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Saurah : Vybrala si si správne....

All : Dnes nemám dobrý deň.......Všetko šlo ako po masle (pracujem doma za PC, takže pohodička...), vyspatý som vstal, ponaťahoval sa v posteli, šiel sa napiť, 6dcl teplej (nie horúcej, vlažno-teplej) vody vypitej na dva krát s asi 5 min. pauzou..... Urobil som 5 tibeťanov + ešte 3 iné asány, ľahol si na 10 minút do postele s otvorenými očami, pomaly sa postavil, a nalial si nalačno 6 dňovú urinu.......
Asi 5 minút na to som si dal 0,25cl 40% vodky, na ex, ako inak. O 20 minút som si sadol za stôl, aby som sa naraňajkoval. Raňajkoval som ako vždy, jedlo založené na tukoch a bielkovinách, s minimom sacharidov. Dal som si kvalitné vajíčka s maslom, v množstve, z ktorého NIKDY nie je zle, a po ktorom sa nikdy necítim unavený, takže problém nebude v tomto.... Ale.... .....ani som ich nedojedol......Začalo mi byť zle, cítil som trpnuti a ťažobu hlavy, pomaly mi začali (ale jemne) tŕpnuť dlane, trochu predlaktia..... ... Zle sa mi dýchalo.......pripomínalo mi to moje predávkovanie kávovými klystírmi, ale bolo to našťastie slabšie....... Pár krát som sa ale prichytil pri myšlienke zavolať sanitku, no našťastie nebolo treba.......
Som fit, nemám problém kedykoľvek v popoľudnajších hodinách zabehnúť jogging o trvaní aj 60 minút (ale nerobievam to, je to podľa mňa zbytočne veľa - môj názor), skúsil som si to pred týždňom, a zvládam to. Hýbem sa, plno detoxikácií, atď, všetko o.k.......
Ale toto ma "dostalo"....... A to pritom si dávam "veľmi starú urinu" (urina staršia ako 3 dni, hovorí sa jej "veľmi stará") už asi 9-10 dní, každý deň takých 125-150ml.......Nikdy som to ale nerobil nalačno....ale niekedy 4 hodiny po raňajkách napríklad...... Nič to so mnou nikdy neurobilo, len ma to zvyklo "prečistiť", možno trochu bolesť brucha, ale bola to POHODIČKA. ... Dnes ma brucho nebolelo, ale bolo mi nevoľno....
Mohlo to byť zapríčinené vypitím 6 dňovej uriny nalačno ??? ........ Stále nie som fit, cítim sa mdlo.... Nie som vôbec unavený, ale cítim sa mdlo, a nemôžem si ísť dovoliť cvičiť.....nechcem tam odpadnúť.....
Na internete som čítal o veľmi starej urine (veľmi málo informácií), že je VEĽMI SILNÁ (v zmysle účinku), že sa môže piť, ale OPATRNE. Mňa by zaujímalo, prečo mi z nej nebolo teda zle od žalúdka, alebo "brušne"...... Mne proste pôsobila NA TLAK.... a dosť blbo.... sám neviem, či mi ho zvýšila, alebo znížila..... Bolo to dosť nepríjemné, ale ako počas každého takého nepríjemného pocitu (pár krát sa stane, napr. po predávkovaní kávovým klystírom) zachovávam "kamennú tvár"? nevzdychám, ani nič.....snažím sa byť pokojný.
Ale popravde, S*RIE MA TO !!!!!!!!!!§
Počas tých nepríjemných telesných pocitov som mal ľadové ruky.............. Viete mi niekto povedať - bol to nízky tlak, alebo vysoký ? ...
Pán Jarda, myslíte, že to boli SILNÉ očistné schopnosti veľmi starej uriny ??? ... Šiel som potom na WC, šla zo mňa hustá hnačka (nezapáchala nejak), ale nijak to neovplyvnilo môj stav......
3 či 5 glgov čerstvej rannej uriny si dávam nalačno UŽ ROKY.................... a nikdy sa mi nič nestalo, možno ma zo začiatkoch pár krát prehnalo s bolesťou brucha (nie žalúdka), prečistilo............. Ale toto, čo sa mi stalo pri veľmi starej urine skonzumovanej nalačno, to už mi NAHNALO STRACH....... Dal som si ju nalačno, aby bol jej účinok možno vyšší...... "Starla" na keltskej špirále (na ľavotočivej), pred vypitím som ju "spinoval"...... Nechcem sa vzdať starej uriny.......vraj je veľmi liečivá....... Ale ak nebude iné východisko, tak sa jej proste vzdám, také TOTÁLNE NEPRÍJEMNÉ pocity "zaváňajúce" mdlobou,....to sa mi vôbec nepáči...... To je fakt taký rozdiel medzi veľmi starou urinou vypitou nalačnou, a veľmi starou urinou vypitou niekedy v priebehu dňa (už po jednom či dvoch jedlách) ??? ...
Teraz mám trochu strach dať si zajtra veľmi starú urinu (už samozrejme nie nalačno), lebo kto vie, čo keď sa jej účinok znásobuje častosťou jej konzumácie ? .... Hmm....

Tak dá se to předpokládat, odstátá urina je superčistič, ovšem málo kdo je schopen do ní jít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte úno 04, 2014 9:20 pm 
Offline

Registrován: pát črc 06, 2012 12:47 pm
Příspěvky: 20
Dobrý den. Prosím přítomné o info, co si mám představit pod pojmem pití lichými doušky a jakým zp. se tato technika provádí. Díky M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte úno 11, 2014 3:56 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Moravak píše:
Dobrý den. Prosím přítomné o info, co si mám představit pod pojmem pití lichými doušky a jakým zp. se tato technika provádí. Díky M.

To je prostě lichý počet doušků, 1,3,5,7.....
Ale nikdy jsem nezaznamenal, že by počet doušků způsobil nějaký rozdíl ve výsledném efektu. Dnes to neřeším a vypiju prostě obsah nádoby a loky nepočítám \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 2:27 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Ondra, rada by som sa opýtala,či ste zazanamenali nejaké zdravotné zlepšenie počas praktikovania urinoterapie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte úno 18, 2014 1:23 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
janin píše:
Ondra, rada by som sa opýtala,či ste zazanamenali nejaké zdravotné zlepšenie počas praktikovania urinoterapie.

Ono je dost těžké posoudit, jestli ke zlepšení došlo jenom díky UT (změnil jsem kompletně celý způsob života, vztah k sobě a zdraví atd..). Můj osoubní dojem z UT je velmi pozitivní. Velmi intenzivně jsem ji používal prvnií cca 3měsíce. Pil jsem takových 50-70% veškeré uriny za den. Po třech měsících se dostavil velmi silý detox, který trval téměř měsíc. Musím přiznat, že to byla docela síla. Bordel se vylučovat hlavně ve formě hlenu z pusy, nosu, stolice. Na těle se mi dělaly různé bulky, které se přes noc, kdy nedochézelo k vylučování hlenu, vždycky zvětšily a přes den zase splaskávaly. Hleny byly takové hnědočervené, jindy v životě jsem takovou barvu neviděl. Během detoxu jsem s přestávkami v UT pokračoval. Ty přestávky si vynutilo tělo, protože jsem byl najednou ve stavu, kdy už jen představa vypití nějaké uriny byla hrozná. Ale další den to už zase šlo. Tělo si asi regulovalo rychlost čištění. Pak se zdravotní stav stále zlepšoval a po dalším 3/4 roce jsem nějak cítil, že už mi to nic nepřináší a tak jsem toho nechal. Zdraví mám teď velmi pevné, dva roky jsem neměl žádnou nemoc, ani rýmu (ale dělám každý den néti) a na preventivní kontrole u doktorky jsem měl všechny výsledky perfektní, jako před třiceti léty \":D\"
Urinu piju občas i nadále, ale proto, že podle chuti poznám, co tělu třeba chybí a podle toho dolaďuji stravu. Když začnu mít prostě horší pocit a nebo nějaké chutě na něco, tak to prostě takhle otestuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte úno 18, 2014 5:21 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Díky moc za odpoveď.Skúsim tiež piť urinu vo väčšom množstve,posledný mesiac som pila len 2-3x 2dcl a predtým to bolo len 0.5dcl 3x denne.Stále mám čo čistiť,ale to asi každý \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte bře 04, 2014 1:46 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 22, 2012 10:59 am
Příspěvky: 9
Ahoj. Mám dôležitú otázku pri denne praktizovanej urinoterapii, zatiaľ dva týždne s tými najlepšími výsledkami, aké si človek môže predstaviť.
Čo v prípade mesačného krvácania u žien? Urobiť prestávku v pití, alebo pokračovať aj s "prímesou"...?

Pozdravujem a ďakujem za rýchu odpoveď. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte bře 04, 2014 8:04 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Zana píše:
Ahoj. Mám dôležitú otázku pri denne praktizovanej urinoterapii, zatiaľ dva týždne s tými najlepšími výsledkami, aké si človek môže predstaviť.
Čo v prípade mesačného krvácania u žien? Urobiť prestávku v pití, alebo pokračovať aj s "prímesou"...?

Pozdravujem a ďakujem za rýchu odpoveď. \":)\"

Zano, kdyz pises jake mas vynikajici vysledky, co kdybys sem o tom napsala neco vic? Nekomu to treba muze pomoct.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř bře 12, 2014 2:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 22, 2012 10:59 am
Příspěvky: 9
Určite napíšem, ale až po nejakom čase, nech mám ja sama ucelenejšiu informáciu. Medzitým som z iného zdroja získala odpoveď, či pokračovať aj cez periódu, takže určite budem informovať, keď skončím celý odporúčaný cyklus používania uriny - to jest tri mesiace. Teraz končím prvý mesiac.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 10:04 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Je urinoterapie dobrá i na různá menší sportovní poranění? Třeba jako obklady prisnitz na natažené svaly nebo záněty apod?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 2:08 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
zuzis píše:
Je urinoterapie dobrá i na různá menší sportovní poranění? Třeba jako obklady prisnitz na natažené svaly nebo záněty apod?

Jako obklad to funguje, ale lepší je to přímo vmasírovat. Na záněty bude asi lepší pitná terapie, ale na namožené svaly a podlitiny mi to fungovalo pěkně. Hojení trvalo tak polovinu doby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 4:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Moravak píše:
Dobrý den. Prosím přítomné o info, co si mám představit pod pojmem pití lichými doušky a jakým zp. se tato technika provádí. Díky M.

Liché doušky jsou prostě liché, neměl by jste končit pití třeba na 2,4,6 polknutí, ale správně je na 1,3,5,7 polknutí. Zdánlivě to nemá logiku, ale jde tam o synergické působení v těle a to na lichou funguje lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 26, 2014 1:06 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dobrý den. Jaké množství uriny by člověk měl vypít při prevenci a kolik při nějakých zdravotních problémech?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz