Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: sob pro 19, 2015 12:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
karamelka píše:
děkuji za odpověď. beru 6,1 g mg denně- na recept šumák vitamin B beru v doplnku - je tam ještě kurkurma a resveratrol, , ale ne pořád, vyberu jedno balení, pauza, zase jedno balení.měla jsem i 2 série inj. vit B- nárust 15 kg. \":oops:\"
na ty koupele se podívám jak se to dělá.
ale celkově je to v háji že?
a ten lék na homocystein?

Tak v háji není nikdy nic, skoro vše se dá srovnat a pokud jde o homocystein to je hodně široké téma. Většinou se dává pouze sada na snížení která se bere cca 60 dní, ale nemusí fungovat u každého, záleží na tom proč je vysoký. Nicméně u cca 50% lidí klesne po:
Položka................................Denní dávka léčebná na 60 dní
Vitamín B6...........................100 mg
Vitamín B9 Kyselina listová.......5000 mcg
Vitamín B12..........................1500 mcg
Vitamín B2........................... 50 -100 mg
Zinek...................................50 mg
Hořčík.................................400 mg minimálně
Lecitin.................................10 g
V případě že neklesne na cca polovinu hodnoty po jedné kůře je patrně problém jinde a může jít i o genetický problém MTHFR, což se pak musí řešit jinak a bohužel doživotně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2016 1:31 am 
Offline

Registrován: sob čer 06, 2015 4:18 pm
Příspěvky: 14
Jarda píše:
Já bych ji s ničím nemíchal a už vůbec ne s něčím sladkým, jinak kloktat se s ní samozřejmě dá a je to velice účinné. Frekvenci kloktání si zvolte sám, ale já bych to dělal vždy těsně po vymočení čerstvou urinou, protože ta má ideální teplotu a funguje velice dobře.

četla jsem 2 knihy o urinoterapii- autor zmiňoval pacientku, která pila urinu s čerstvým mlékem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: čtv úno 25, 2016 7:27 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Zdravím, za měsíc mě čeká operace, septoplastika + mukotomie. Po operaci radí proplachovat nos vincentkou. Mě se vždy nejlépe osvědčilo čištění a proplachování nosu čerstvou urinou. Asi je to zvláštní otázka, ale doporučili byste proplachování urinou i po operaci nosní přepážky? Vím že urina dobře hojí rány, ale přeci jenom, tohle je v hlavě uvnitř ... tak nevím... Možná by to urychlilo hojení? Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji za reakce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 1:54 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
Chutná to slaně, kysele a hořce, a to dost. Tonoucí se stébla chytá. Již třetí den se mi začal zvedat kufr a když jsem se dozvěděl, že zárodečné buňky produkované výstelkou močáku a obsažené v urině jsou stejně jako bílkoviny degradovány trávicí kyselinou v žaludku, tak jsem si uvědomil, že to není správná cesta pro lidi, kteří stráví hřebíky a naopak může zabírat na zdravotně podlomené kusy na půstu nebo šťávách s utlumenou tvorbou HCl. Člověk při tom alespoň pochopí, čeho se tělo zbavuje a jaké jsou metabolické produkty trávení a zamyslí se nad tím, že všechno co do sebe napere se musí nějak zpracovat nebo vyloučit. Závěr: Opakovat nebudu, snad jedině kvůli koutům ve vlasech v případě vhodné dárkyně.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pitie uriny-urinoterapie
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
karamelka píše:
četla jsem 2 knihy o urinoterapii- autor zmiňoval pacientku, která pila urinu s čerstvým mlékem.

Odpovídal jsem na dotaz zda jde míchat se sirupem, mléko je něco jiného a i tak je docela podstatné jaké mléko. Mléko má za určitých podmínek docela zajímavé synergické efekty a je součástí mnoha tradičních postupů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jimikluk píše:
Zdravím, za měsíc mě čeká operace, septoplastika + mukotomie. Po operaci radí proplachovat nos vincentkou. Mě se vždy nejlépe osvědčilo čištění a proplachování nosu čerstvou urinou. Asi je to zvláštní otázka, ale doporučili byste proplachování urinou i po operaci nosní přepážky? Vím že urina dobře hojí rány, ale přeci jenom, tohle je v hlavě uvnitř ... tak nevím... Možná by to urychlilo hojení? Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji za reakce.

Jednoznačně ano, urina se běžně aplikuje do otevřené rány, má silné desinfekční a bakterostatické působení, tedy nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Chutná to slaně, kysele a hořce, a to dost. Tonoucí se stébla chytá. Již třetí den se mi začal zvedat kufr a když jsem se dozvěděl, že zárodečné buňky produkované výstelkou močáku a obsažené v urině jsou stejně jako bílkoviny degradovány trávicí kyselinou v žaludku, tak jsem si uvědomil, že to není správná cesta pro lidi, kteří stráví hřebíky a naopak může zabírat na zdravotně podlomené kusy na půstu nebo šťávách s utlumenou tvorbou HCl. Člověk při tom alespoň pochopí, čeho se tělo zbavuje a jaké jsou metabolické produkty trávení a zamyslí se nad tím, že všechno co do sebe napere se musí nějak zpracovat nebo vyloučit. Závěr: Opakovat nebudu, snad jedině kvůli koutům ve vlasech v případě vhodné dárkyně.

Zase bych se k tomu tak nestavěl, chuť je daná tím co jíte a tím co pijete. Pokud vám nechutná, je to vlivem toho že jíte něco co tělu "nechutná" a pak se není čemu divit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2016 6:22 pm 
Offline

Registrován: úte čer 11, 2013 11:31 am
Příspěvky: 72
Zdravím, zajímalo by mne, jestli má někdo podobnou zkušenost. Jedná se o průplachy nosu urinou - neti urinou. Čtu na to všude samou chválu. Sám průplachy močí dělám už cca 3 roky, denně. Mě to ale na zánět v nose nezabírá. Pokud mám vodově prúhlednou rýmu tak fajn, ale jakmile nastoupí žlutá hnisavá rýma, tak můžu proplachovat močí 100krát denně, kombinovat to s urinovými klystýry a stejně se problém nelepší. Dvakrát jsem to ted za poslední dobu testoval, a pokaždé jsem po třítýdenním marném boji skončil na ATB, která problém vyřešila do 4 dnů. Takže asi ta urinoterapie nebude tak zázračná jak se o ní píše ...

... jaké zkušenosti máte vy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 12:37 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Jarda píše:
Pokud vám nechutná, je to vlivem toho že jíte něco co tělu "nechutná" a pak se není čemu divit.

No ja neviem, pan Jarda, ci toto ma byt indicia toho, ci clovek konzumuje spravnu stravu.... Je to sice tak slominane v knihach, ale no a ?... Nakoniec zacinam byt presvedceny, ze urina (s vynimkou uriny deti do 8 rokov pozivana dospelym - na spomalenie starnutia a nejake efekty omladnutia, ak...) je skor potravinovy doplnok pre tych, co maju malo zivin v strave (vegani, vitariani, atd., alebo ludia s nedostatkom potravy vseobecne)... Zaujimalo by ma, ci Vam chuti vasa urina, ked jete koreniny (to aj ja), cibulu, cesnak.... A k tej chuti - plno ludom moze chutit silne koncentrovana urina (pokial z nej nezviera hrdlo), a plno ludom moze byt silne neprijemna chut aj tej "najslabsej" uriny..... Napr. mne viac chuti urina koncentrovanejsia, nez ta "vodova" (farba vody, biele je mlieko...)... Takze ?.... A myslim, ze cicavce v prirode (hlavne masozrave), budu mat tiez urcite koncentrovanejsiu urinu, ktoru proste citit aj chutovo ovela viac, nez nejaku "bledu" urinu... Znamena to, ze ich strava ich telu nevyhovuje ? Nie..... Ja konzumujem asi z 80% surovu stravu, z toho denne 80% tuku suroveho, skoro vzdy vsetky bielkoviny surove, a este si davam enzymovu tabletku (sacharidy mam vacsinou varene)... 300g tuku, asi 8pg bielkovin, 70g sacharidov..... A rano mam urinu vzdy DOST koncentrovanu, cez den menej, ale nikdy nie je "bleda"... Jedlo mi uz cele mesiace travi SUPER.... A NIKDY sa neprejedam. Vzdy dojem jedlo ale este by som kludne zjedol aj takych 40% jedla navyse bez toho, aby m8 zacalo byt nevolno... Takze ani nikdy nejem dosytadosyta, ale do polosyta.... Viem, vela sa bude odvijat aj od mnozstva vypitej vody..... Ked sa vela potim, tak vylijem take 3 lire vody denne. V zime ked sa zaroven nepotim, je to tak 1,5-1,8 litra.... V lete tak 2,5-3 litre... Pri vysokej stihlej postave..... A je jasne, ze ked niekto bude jest hlavne ovocie a zeleninu, tak bude mat nekoncentrovany moc.... Ved takym jedlom prijme minimum zivin.... To uz aj trava ma 30% bielkovin..... A nie mrkva a jablko, mozno tak 1,5g bielkovin na 100g.... Telo setri v tom pripade vsetkymi zivinami a solami (mineraly), a vlastne ich v potrave skoro nedostalo (az na neslany draslik), tak vylucuje skoro ciru urinu..... Ale taka nekoncentrovana urina bude aj tak slabsia aj pri lieceni dasien napriklad, pri kloktani, pri urinovych klystiroch..... To je rovnako ako povedat, ze lepsia krv ktora ma viac zeleza (a preto chuti viac zelezito co vela ludom vadi...), je horsia nez prijemnejsie chutiaca krv, ktora ho obsahuje menej.... Alebo take najvyzivnejsie maso (nejake kvalitne vnutornosti)....chutia v podstate "menej prijemne" ako svalovina.... Ale - su jednoznacne plnsie vitaminov a mineralov, nez ta svalovina.... A radsej si dat stravu s viac mineralmi a vitaminmi (a nieco z toho vylucit mocom), ako si dat na tieto zlozky chudobnejsiu stravu, a moc mat skoro ako vodu..... (Ina vec su hladovky, to je ale ina kapitola..)

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 12:43 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
jimikluk píše:
Zdravím, zajímalo by mne, jestli má někdo podobnou zkušenost. Jedná se o průplachy nosu urinou - neti urinou. Čtu na to všude samou chválu. Sám průplachy močí dělám už cca 3 roky, denně. Mě to ale na zánět v nose nezabírá. Pokud mám vodově prúhlednou rýmu tak fajn, ale jakmile nastoupí žlutá hnisavá rýma, tak můžu proplachovat močí 100krát denně, kombinovat to s urinovými klystýry a stejně se problém nelepší. Dvakrát jsem to ted za poslední dobu testoval, a pokaždé jsem po třítýdenním marném boji skončil na ATB, která problém vyřešila do 4 dnů. Takže asi ta urinoterapie nebude tak zázračná jak se o ní píše ...

... jaké zkušenosti máte vy?

Veru, nie je zazracna. Zajiimalo by ma, ci mi vobec nejak zdravotne prospeli tie 3 glgy stredneho prudu rannej uriny, ktore si davam prakticky kazde rano nalacno aj ako "prve pitie", po ocisteni jazyka a vyplachnuti ustnej dutiny... Robim to uz 7 rokov.....Ale to asi nijak nezistim....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2016 9:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jimikluk píše:
Zdravím, zajímalo by mne, jestli má někdo podobnou zkušenost. Jedná se o průplachy nosu urinou - neti urinou. Čtu na to všude samou chválu. Sám průplachy močí dělám už cca 3 roky, denně. Mě to ale na zánět v nose nezabírá. Pokud mám vodově prúhlednou rýmu tak fajn, ale jakmile nastoupí žlutá hnisavá rýma, tak můžu proplachovat močí 100krát denně, kombinovat to s urinovými klystýry a stejně se problém nelepší. Dvakrát jsem to ted za poslední dobu testoval, a pokaždé jsem po třítýdenním marném boji skončil na ATB, která problém vyřešila do 4 dnů. Takže asi ta urinoterapie nebude tak zázračná jak se o ní píše ...

... jaké zkušenosti máte vy?

Urina není zázrak pro akutní problémy, ale je to zázrak při pravidelné aplikaci. Také je otázkou zda to ATB nějak vyřešila, asi spíše ne když se vám problém stále opakuje a už ze samé podstaty jejich fungování to ani vyřešit nemohla, ta imunitu pouze zastupují, nikoliv vytvářejí a dle mého názoru ji spíše nechávají zlenivět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2016 9:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
No ja neviem, pan Jarda, ci toto ma byt indicia toho, ci clovek konzumuje spravnu stravu.... Je to sice tak slominane v knihach, ale no a ?... Nakoniec zacinam byt presvedceny, ze urina (s vynimkou uriny deti do 8 rokov pozivana dospelym - na spomalenie starnutia a nejake efekty omladnutia, ak...) je skor potravinovy doplnok pre tych, co maju malo zivin v strave (vegani, vitariani, atd., alebo ludia s nedostatkom potravy vseobecne)... Zaujimalo by ma, ci Vam chuti vasa urina, ked jete koreniny (to aj ja), cibulu, cesnak.... A k tej chuti - plno ludom moze chutit silne koncentrovana urina (pokial z nej nezviera hrdlo), a plno ludom moze byt silne neprijemna chut aj tej "najslabsej" uriny..... Napr. mne viac chuti urina koncentrovanejsia, nez ta "vodova" (farba vody, biele je mlieko...)... Takze ?.... A myslim, ze cicavce v prirode (hlavne masozrave), budu mat tiez urcite koncentrovanejsiu urinu, ktoru proste citit aj chutovo ovela viac, nez nejaku "bledu" urinu... Znamena to, ze ich strava ich telu nevyhovuje ? Nie..... Ja konzumujem asi z 80% surovu stravu, z toho denne 80% tuku suroveho, skoro vzdy vsetky bielkoviny surove, a este si davam enzymovu tabletku (sacharidy mam vacsinou varene)... 300g tuku, asi 8pg bielkovin, 70g sacharidov..... A rano mam urinu vzdy DOST koncentrovanu, cez den menej, ale nikdy nie je "bleda"... Jedlo mi uz cele mesiace travi SUPER.... A NIKDY sa neprejedam. Vzdy dojem jedlo ale este by som kludne zjedol aj takych 40% jedla navyse bez toho, aby m8 zacalo byt nevolno... Takze ani nikdy nejem dosytadosyta, ale do polosyta.... Viem, vela sa bude odvijat aj od mnozstva vypitej vody..... Ked sa vela potim, tak vylijem take 3 lire vody denne. V zime ked sa zaroven nepotim, je to tak 1,5-1,8 litra.... V lete tak 2,5-3 litre... Pri vysokej stihlej postave..... A je jasne, ze ked niekto bude jest hlavne ovocie a zeleninu, tak bude mat nekoncentrovany moc.... Ved takym jedlom prijme minimum zivin.... To uz aj trava ma 30% bielkovin..... A nie mrkva a jablko, mozno tak 1,5g bielkovin na 100g.... Telo setri v tom pripade vsetkymi zivinami a solami (mineraly), a vlastne ich v potrave skoro nedostalo (az na neslany draslik), tak vylucuje skoro ciru urinu..... Ale taka nekoncentrovana urina bude aj tak slabsia aj pri lieceni dasien napriklad, pri kloktani, pri urinovych klystiroch..... To je rovnako ako povedat, ze lepsia krv ktora ma viac zeleza (a preto chuti viac zelezito co vela ludom vadi...), je horsia nez prijemnejsie chutiaca krv, ktora ho obsahuje menej.... Alebo take najvyzivnejsie maso (nejake kvalitne vnutornosti)....chutia v podstate "menej prijemne" ako svalovina.... Ale - su jednoznacne plnsie vitaminov a mineralov, nez ta svalovina.... A radsej si dat stravu s viac mineralmi a vitaminmi (a nieco z toho vylucit mocom), ako si dat na tieto zlozky chudobnejsiu stravu, a moc mat skoro ako vodu..... (Ina vec su hladovky, to je ale ina kapitola..)

Osobně v chuti uriny nemám problém, bez ohledu na konkrétní zdravou stravu a denní dobu i požité množství. Jediné výhrady mám k urině po komerčních jídlech, například douzovaná klobása s chlebem a hořčicí, zapitá nějakou kelímkovou desítkou na veletrhu v Brně dala druhý den urině opravdu otřesnou chuť, to mohu potvrdit a takovou bych tedy já osobně určitě nepoužíval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2016 11:35 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
Má niekto skúsenosti s pitím FERMENTOVANEJ URINY ??? To je proste "stará urina"/"starý moč", dajme tomu 4 a viac dňový....
Jeden muž na youtube (nick UROPATHS) je asi "najväčší autourinoterapeut na svete".... Žiaľ, moja angličtina nie je taká dobrá, aby som rozumel celému videjku...
Viem, že pitie starej/fermentovanej uriny je zdraviu prospešné (ak človek žije zdravo, ja žijem), taká urina asi od 4 do 21. dňa v sebe vytvára rôzne prospešné probiotiká, a tak od 21. dňa do dajme tomu POL ROKA (veru tak !!!) je to silný (čím staršia, tým viac) anbitiobický prostriedok - vraj najsilnejší na svete, ak si zoberieme, že bez vedľajších účinkov a čisto prírodny...
Len neviem, ako by to bolo s každodenným pitím nalačno asi 3-4dcl starej 4 až dajme tomu 15 dní. Zatiaľ to takto skúšam týždeň, cítim sa super, sem-tam z toho trošku preženie (bez bolesti), peken to prečistí, je to telu vlastné.....
Ďalej spomínaný muž si robieva klystíry, a teraz spozornite....S URINOU STAROU 3-6 MESIACOV........ Gennadij Malachov píše, že na klistýry by sme mali používať urinu starú tak 1-3, 2-3 dni, možno aj 4 dňovú, ale staršiu už nie, lebo môže popáliť (údajne) steny hrubého čreva.... Ako je potom možné, že tento muž si robí dokonca 4 litrové (to je už podľa mňa zbytočne príliš veľké množstvo, rozťahuje to zbytočne črevá...) urinové klystýry z uriny starej 3-6 mesiacov ??? ...
Je absolútne jasné, že klystýry zo starej uriny, alebo z uriny odparenej či odmrazenej na 1/3 až 1/4 sú omnoho lepšie než klystýry z čerstvej uriny.
Faktom je aj to, že aj na pitie je detoxikačne prospešnejšia oveľa viac stará a odmrazená/odparená urina, než čerstvá, ale samozrejme ten kto nemá skúsenosti s urinoterapiou (ja mám, pravidelne, už asi 9 rokov !...len sa to týkalo skoro 9 rokov len čerstvého moču, až na asi mesačnú výnimku spred možno dvoch rokov), ten by mal začať čerstvou.

PS : Dotyčný muž z YouTube tvrdí, že tá usadenina bielej/belavej farby v starej urine je vraj úplne vynikajúca na pleť..... Mne keď sa taká usadenina v starej urine vytvorí (nevytvorí sa vždy) a tú urinu chcem použiť na klistýr, pitie, alebo na masáž pokožky, tak to najprv rozmiešam, nech sa tá usadenina rozpustí do celého obsahu uriny...
Popravde, hoci viem byť riadne "prasiatko" (z pohľadu bežného človeka ktorý by ma hodnotil, a netýka sa to hygieny, umývam sa denne), mazať sa čisto tou usadeninou zo starej uriny sa mi pri predstavách trochu prieči...... To je už na mňa príliš. Som ochotný piť 15 dňovú urinu, mazať sa ňou hoci by v nej bola rozpustená tá usadenina, ale mazať sa čisto tou usadeninou.....na to aspoň zatiaľ odvahu nemám.... \":D\" (a podľa mňa to ani nebude nutné)

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2016 2:03 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
Věřím, že je to pro tvé tělo takový šok, že se ti aktivují sirtuiny jako mně po vypití archivního červeného vína. Každý podle své chuti. Nicméně pokud tak činíš každodenně 9 let, tak už si tvé tělo navyklo a žádný ochranný mechanismus se aktivovat nebude, neb není hloupé a už ti neuvěří, že jsi každé boží ráno v závalu.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned čer 26, 2016 12:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Alopat píše:
Věřím, že je to pro tvé tělo takový šok, že se ti aktivují sirtuiny jako mně po vypití archivního červeného vína. Každý podle své chuti. Nicméně pokud tak činíš každodenně 9 let, tak už si tvé tělo navyklo a žádný ochranný mechanismus se aktivovat nebude, neb není hloupé a už ti neuvěří, že jsi každé boží ráno v závalu.

Kto sa tu pýtal na "ochranný mechanizmus" ??? ... Ja sa tu pýtam na detoxikačné a obnovovacie účinky. Spánok má tiež obnovovacie účinky na telo, a nie je to pre telo ŽIADNY ŠOK, a nepotrebuje pri spánku aktivovať ochranný mechanizmus.
To nevieš písať o ničom inom, než o sirtuinoch ? ... Do všetkého ich musíš miešať ?? ...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz