Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
prokera píše:
Urinu používám ne přímo k mytí (ta by v mém případě určitě nestačila), ale na zábaly těsně před mytím. Přidávám do ní kaolin od pana Jardy + 3 kapky levandulového oleje Salus a za 2 roky takové péče se mi vlasy o mnoho zlepšily.Mé okolí i má kadeřnice si toho všimli (a to kadeřnici navštěvuji 1x za 3/4 roku) takže rozhodně to smysl má. Vlasy zdaleka tak nepadají jako roky před tím.
Používám nejčastěji urinu 1 den odstátou v normální pokojové teplotě, v temné koupelně. Přijde mi účinnější, než když jsem používala čerstvou.

Odstátá urina je lepší skoro vždy, přeci jen nějaký čpavek vyprchá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dutiny a urinoterapie
PříspěvekNapsal: stř pro 10, 2014 8:00 pm 
Offline

Registrován: stř pro 10, 2014 6:47 pm
Příspěvky: 2
Na těchto stránkách si čtu zkušenosti o urinoterapii. Koketovala jsem s tou myšlenkou dost dlouho a musela jsem se přemlouvat, abych se nakonec do této akce pustila. Je fakt, že jsem na začátku, ale výsledek po týdnu je zajímavý. Již několik let jsem měla stále ucpaný nos, ztratila jsem čich, trápilo mě špatné spaní a ráno, když jsem se probudila, měla jsem dost silně jazyk otlačený o zuby. Lékařka na ORL nic neviděla, vše v pořádku i po rentgenu a na léčbu mi přibalila kortikoidy. Zkusila jsem nosní sprchu néti, kde jsem na výplachy dutin používala solný roztok a nic moc se nedělo. Teď již týden provádím výplachy nosu urinou. Nejprve mě to hodně štípalo, bolelo v dutinách, svědilo mě neuvěřitelně v uších, cítila jsem snad všechny místa na hlavě a za krkem. Po třech dnech se mi spustila krev z nosu a ráno, světe div se, jsem se nepoznala v zrcadle. Opadl mi neuvěřitelný otok tváří, všech míst v ústech a krku - normálně jsem myslela, že kulaté vodnaté tváře ke mě patří, ale je to jinak \":-)\". Následně jsem si uvědomila, že můj jazyk neměl k vůli otoku dostatek místa v ústech. Dokonce na váze jsem měla o kilo méně. V noci lépe spím, jazyk již nemám otlačený o zuby a bonusem je, že mnohem lépe vidím. Raduji se z pohledu na svět, který jako by se rozsvítil. Sice se mi zatím nevrátil čich, o kterém si myslím, že se mi ztratil díky otoku, ale rozhodla jsem pokračovat. Tak doufám, že jsem na správné cestě \":-)\". Děkuji všem, kteří zveřejnili svoje zkušenostmi a pomohli mi dopracovat se k rozhodnutí, že urinoterapii prostě zkusím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dutiny a urinoterapie
PříspěvekNapsal: čtv pro 11, 2014 4:18 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ivs píše:
Na těchto stránkách si čtu zkušenosti o urinoterapii. Koketovala jsem s tou myšlenkou dost dlouho a musela jsem se přemlouvat, abych se nakonec do této akce pustila. Je fakt, že jsem na začátku, ale výsledek po týdnu je zajímavý. Již několik let jsem měla stále ucpaný nos, ztratila jsem čich, trápilo mě špatné spaní a ráno, když jsem se probudila, měla jsem dost silně jazyk otlačený o zuby. Lékařka na ORL nic neviděla, vše v pořádku i po rentgenu a na léčbu mi přibalila kortikoidy. Zkusila jsem nosní sprchu néti, kde jsem na výplachy dutin používala solný roztok a nic moc se nedělo. Teď již týden provádím výplachy nosu urinou. Nejprve mě to hodně štípalo, bolelo v dutinách, svědilo mě neuvěřitelně v uších, cítila jsem snad všechny místa na hlavě a za krkem. Po třech dnech se mi spustila krev z nosu a ráno, světe div se, jsem se nepoznala v zrcadle. Opadl mi neuvěřitelný otok tváří, všech míst v ústech a krku - normálně jsem myslela, že kulaté vodnaté tváře ke mě patří, ale je to jinak \":-)\". Následně jsem si uvědomila, že můj jazyk neměl k vůli otoku dostatek místa v ústech. Dokonce na váze jsem měla o kilo méně. V noci lépe spím, jazyk již nemám otlačený o zuby a bonusem je, že mnohem lépe vidím. Raduji se z pohledu na svět, který jako by se rozsvítil. Sice se mi zatím nevrátil čich, o kterém si myslím, že se mi ztratil díky otoku, ale rozhodla jsem pokračovat. Tak doufám, že jsem na správné cestě \":-)\". Děkuji všem, kteří zveřejnili svoje zkušenostmi a pomohli mi dopracovat se k rozhodnutí, že urinoterapii prostě zkusím.

No to je super!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dutiny a urinoterapie
PříspěvekNapsal: pát pro 12, 2014 12:20 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Ivs píše:
Na těchto stránkách si čtu zkušenosti o urinoterapii. Koketovala jsem s tou myšlenkou dost dlouho a musela jsem se přemlouvat, abych se nakonec do této akce pustila. Je fakt, že jsem na začátku, ale výsledek po týdnu je zajímavý. Již několik let jsem měla stále ucpaný nos, ztratila jsem čich, trápilo mě špatné spaní a ráno, když jsem se probudila, měla jsem dost silně jazyk otlačený o zuby. Lékařka na ORL nic neviděla, vše v pořádku i po rentgenu a na léčbu mi přibalila kortikoidy. Zkusila jsem nosní sprchu néti, kde jsem na výplachy dutin používala solný roztok a nic moc se nedělo. Teď již týden provádím výplachy nosu urinou. Nejprve mě to hodně štípalo, bolelo v dutinách, svědilo mě neuvěřitelně v uších, cítila jsem snad všechny místa na hlavě a za krkem. Po třech dnech se mi spustila krev z nosu a ráno, světe div se, jsem se nepoznala v zrcadle. Opadl mi neuvěřitelný otok tváří, všech míst v ústech a krku - normálně jsem myslela, že kulaté vodnaté tváře ke mě patří, ale je to jinak \":-)\". Následně jsem si uvědomila, že můj jazyk neměl k vůli otoku dostatek místa v ústech. Dokonce na váze jsem měla o kilo méně. V noci lépe spím, jazyk již nemám otlačený o zuby a bonusem je, že mnohem lépe vidím. Raduji se z pohledu na svět, který jako by se rozsvítil. Sice se mi zatím nevrátil čich, o kterém si myslím, že se mi ztratil díky otoku, ale rozhodla jsem pokračovat. Tak doufám, že jsem na správné cestě \":-)\". Děkuji všem, kteří zveřejnili svoje zkušenostmi a pomohli mi dopracovat se k rozhodnutí, že urinoterapii prostě zkusím.

bezva čtení, držím palce
překvapuje mne, že vás urina štípala - mne štípalo naopak cokoliv jiného, urina však vůbec, proto na ni nedám dopustit
asi jste si stáhla knihu dr. Partykové tadyhle z ulozto, velmi dobré čtení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dutiny a urinoterapie
PříspěvekNapsal: ned pro 14, 2014 6:46 pm 
Offline

Registrován: stř pro 10, 2014 6:47 pm
Příspěvky: 2
Jindro, dutiny mě opravdu velmi štípaly, nevím proč, ale později to přešlo. Knihu od dr. Partykové jsem si koupila již dříve a snažím se podle ní postupovat. Knížka je dobrá, ale postupy se mi zdají dost obecně popsané, hodil by se mi podrobnější popis, protože v těchto praktikách nejsem vůbec zkušená a tak si nejsem jistá, že to dělám dobře.
Jinak děkuji za podporu miram i Vám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dutiny a urinoterapie
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 2:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Ivs píše:
Na těchto stránkách si čtu zkušenosti o urinoterapii. Koketovala jsem s tou myšlenkou dost dlouho a musela jsem se přemlouvat, abych se nakonec do této akce pustila. Je fakt, že jsem na začátku, ale výsledek po týdnu je zajímavý. Již několik let jsem měla stále ucpaný nos, ztratila jsem čich, trápilo mě špatné spaní a ráno, když jsem se probudila, měla jsem dost silně jazyk otlačený o zuby. Lékařka na ORL nic neviděla, vše v pořádku i po rentgenu a na léčbu mi přibalila kortikoidy. Zkusila jsem nosní sprchu néti, kde jsem na výplachy dutin používala solný roztok a nic moc se nedělo. Teď již týden provádím výplachy nosu urinou. Nejprve mě to hodně štípalo, bolelo v dutinách, svědilo mě neuvěřitelně v uších, cítila jsem snad všechny místa na hlavě a za krkem. Po třech dnech se mi spustila krev z nosu a ráno, světe div se, jsem se nepoznala v zrcadle. Opadl mi neuvěřitelný otok tváří, všech míst v ústech a krku - normálně jsem myslela, že kulaté vodnaté tváře ke mě patří, ale je to jinak \":-)\". Následně jsem si uvědomila, že můj jazyk neměl k vůli otoku dostatek místa v ústech. Dokonce na váze jsem měla o kilo méně. V noci lépe spím, jazyk již nemám otlačený o zuby a bonusem je, že mnohem lépe vidím. Raduji se z pohledu na svět, který jako by se rozsvítil. Sice se mi zatím nevrátil čich, o kterém si myslím, že se mi ztratil díky otoku, ale rozhodla jsem pokračovat. Tak doufám, že jsem na správné cestě \":-)\". Děkuji všem, kteří zveřejnili svoje zkušenostmi a pomohli mi dopracovat se k rozhodnutí, že urinoterapii prostě zkusím.

Nemáte se čeho bát, urinou se nic pokazit nedá, za mnoho let praktických zkušeností a práce s klienty jsem nezaznamenal jediný negativní projev aplikace urinoterapie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte bře 10, 2015 7:01 pm 
Offline

Registrován: úte bře 10, 2015 6:07 pm
Příspěvky: 78
Pokazit nedá.... V moči se mohou vyskytovat potvory, o kterých ani nemáme ponětí, že je dole máme, ovšem jejich zavlečení do dýchacích cest (popř. očí, kam je to odsud kousek) může teprve rozjet kolotoč.
Příklad: Chlamydia trachomatis. Kdo tady odpřísáhne na zdraví svých dětí, že ji nemá?? Promořenost populace je přes 5%, chytit se dá všelisjak (jakákoliv sexuální praktika, ale i bazén, ručník...) a asi 80% infikovaných žen a 60% mužů nečiní žádné potíže, imunita ji drží na uzdě a nepustí z močové trubice či močáku výš... Pokud ale tuhle potvoru rozseju dále do těla, už to nemusí zvládnout. Inkluzivní zánět spojivek je rozšířen dostatečně, popsány jsou ale i chlamydiové tonsilitidy a pochopitelně hrozí různé chronické stavy, neboť nikdy nevíme, kam může potvora krví zamířit a co udělat...
Mýlím se?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 11:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jonys píše:
Pokazit nedá.... V moči se mohou vyskytovat potvory, o kterých ani nemáme ponětí, že je dole máme, ovšem jejich zavlečení do dýchacích cest (popř. očí, kam je to odsud kousek) může teprve rozjet kolotoč.
Příklad: Chlamydia trachomatis. Kdo tady odpřísáhne na zdraví svých dětí, že ji nemá?? Promořenost populace je přes 5%, chytit se dá všelisjak (jakákoliv sexuální praktika, ale i bazén, ručník...) a asi 80% infikovaných žen a 60% mužů nečiní žádné potíže, imunita ji drží na uzdě a nepustí z močové trubice či močáku výš... Pokud ale tuhle potvoru rozseju dále do těla, už to nemusí zvládnout. Inkluzivní zánět spojivek je rozšířen dostatečně, popsány jsou ale i chlamydiové tonsilitidy a pochopitelně hrozí různé chronické stavy, neboť nikdy nevíme, kam může potvora krví zamířit a co udělat...
Mýlím se?

Ne, to se nemýlíte, uvedené potvory jsou opravdu běžné a mnohé další také, což ovšem vůbec neznamená že bylo tak běžné je urinoterapií šířit. Urinoterapie je kupodivu poměrně frekventovaná samoléčba a obdobné případy by pochopitelně pak asi zaznamenal každý druhý, což se nezpochybnitelně neděje a osobně jsem se nesetkal s nikým, kdo by si takto přivodil nějaký problém. To sice vůbec neznamená, že by něco takového nastat nemohlo, nicméně vše v životě lidském a také okolo nás funguje na nějakém procentu pravděpodobnosti a zde si dovolím tvrdit je to procento velice malé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: urinoterapia a lieky
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2015 3:56 am 
Offline

Registrován: pát úno 13, 2015 9:16 pm
Příspěvky: 4
Dobrý deň, mám nejaké hormonálne problémy a z toho vyplývajúcu osteoporózu a problemy s klbami, začala som sa zaujímať o živú stravu, stravujem sa tak asi mesiac, len občas niečo varené rastlinné, čítala som malachova a zaujala ma urinoterapia tak som si prečítala o nej viac a chcela by som nou začať, znížila som preto lieky zo 7 len na jedny a to injekcie na riedenie krvy..občas si dám ešte vitamín D3 , máte nejaké skúsenosti s ľudmi pri urinoterapii a užívaní liekov? všade je písané že sa to nesmie pri liekoch no nechcem ich ešte vysadiť, mala som plúcnu emboliu. ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: urinoterapia a lieky
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 11:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
anomis píše:
Dobrý deň, mám nejaké hormonálne problémy a z toho vyplývajúcu osteoporózu a problemy s klbami, začala som sa zaujímať o živú stravu, stravujem sa tak asi mesiac, len občas niečo varené rastlinné, čítala som malachova a zaujala ma urinoterapia tak som si prečítala o nej viac a chcela by som nou začať, znížila som preto lieky zo 7 len na jedny a to injekcie na riedenie krvy..občas si dám ešte vitamín D3 , máte nejaké skúsenosti s ľudmi pri urinoterapii a užívaní liekov? všade je písané že sa to nesmie pri liekoch no nechcem ich ešte vysadiť, mala som plúcnu emboliu. ďakujem

Podle mě v tom není problém, ale zrovna ředění krve pomocí medikace vidím jako naprostou hovadinu, to se dá řešit stravou, nebo doplňky, třeba kurkumin s piperinem, případně acylpyrinem, nebo mnohdy prostě pouze pitím vody. Vitamín D3 zrovna pro tento případ asi není ideální, to se raději opalujte s tím problémy nejsou a pokud zlobí hormony tak otestovat a srovnat, není skoro nic co by nešlo řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 10:24 am 
Offline

Registrován: úte kvě 26, 2015 7:59 am
Příspěvky: 4
čtu a studuju, po roce opět tady, s jiným nickem, neboť původní jsem již ztratil.
Ale Teď už z odhodláním, že do toho jdu a to za každou cenu, nejraději už tento týden \":oops:\"

Předpřípravu na to mám, před rokem jsem dal přednost: Sankhapraksalana před tímto webem, za co se trošku omlouvám a pokusím se napravit \":roll:\"

vegetariánsky už se stravuju, spíše a přesněji vegansky a vitariánsky přes rok, ale mám neřesti.
Je jasné že večer před spánkem 1 - 2 piva 11* nebo 12* budu muset zrušit, nevadí, dobrých ušetřených 50.- Kč
nevím ale:
1. jestli je vhodné jíst domácí vejce, které k smrti zbožňuji a jsou 100% bio, jen ze žížal a z obilí (moje vlastní slepice)
2. moc špatně dodržuju pitný režim, piju strašně málo, pouze ráno půl litru teplé vody, pak už jen káva (tak 4x v průměru - kávu taky zruším komplet)

Rozhodl jsem se z těchto důvodů:
a) Sankhapraksalana ani zdravá strava nevyřešila můj problém se zažívacími problémy, kdy jsem pořád plný, nafouklý, přitom pravidelné ranní vyprazdňování po půlitru teplé vody funguje
b) vyšetření parazitů - výsledek jsem měl překvapivě výborný a lepší než má desetiletá dcera
c) rapidně se mi zhoršující zrak
d) ušní sluchovody - se mi loupe kúže až do krve a svědí to
e) zvyšující se bolesti pohybového aparátu

Je mi 55 a asi dostávám rozum a přichází strach, že po 27mi letech bych měl začít chodit doktorovi - brrr, hrozná to představa \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 12:42 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
FOTR : Vegetariánstvo a vitariánstvo je HROZNÁ VOĽBA. Prejdi na živočíšnu stravu s doplnkom nízkosacharidovej zeleniny (teda veľa živočíšnych tukov, stredne živočíšnych bielkovín a minimum sacharidov). Žiadne obilniny, strukoviny. Ovocie len máličko, max 1 jablko denne. Zelenina ideálne nízkosacharidová.
ŽE SI TOTO EŠTE NESKÚSIL, VŠAK ??? NAJVYŠŠÍ ČAS.
Mimochodom, sklamem ťa, urinoterapia ti nepomôže na zažívacie problémy... (praktizujem ju asi 7 rokov, a bez iných zmien v živote mi so zažívaním vôbec nepomohla). Ale áno, možno AJ vďaka nej (ale zďaleka nie len) vyzerám na miesto takmer 28 na zhruba 21 rokov, a takmer najzdravšie široko-ďaleko (ak si odmyslíme malé deti)... Dnes som sa o tom presvedčil znova. A kto sa bude chcieť navážať do mojich viet a bude sa pokúšať ma nazvať narcisom, nech sa páči. Ja len opisujem čo sa deje, nie som chválenkár.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 1:02 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 26, 2015 7:59 am
Příspěvky: 4
no určitě je to zaujímavé, ale mám také tušenie, že já v mojim veku mám viac tělo nemocné a znečištěné ako ty v tvojom, ked už od mládí tak žiješ a o seba dbáš.
mořno máš tiež pravdu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 3:48 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
fotr : Prečistuj si ho pekne aj urinoterapiou, aj sankhaprakasalanou, očista pečene, derivačný kúpeľ, mlganie oleja.......... Ale musíš jesť aj vhodnú stravu.... a to je práve tá, ktorú som ti popísal \":-)\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2015 4:53 pm 
Offline

Registrován: sob úno 22, 2014 4:41 pm
Příspěvky: 7
Fotr nenech se ukecat \":)\" jsem v tvých letech 52 před dvěma lety sem přešel na bezmasou stravu a bylo to mé nejlepší životní rozhodnutí tak přeju hodně zdaru.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz