Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát bře 16, 2012 12:14 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Mikard píše:
nemyslim si že bych do sebe ládoval zpětně tesťák ještě znovu to by akorát zhoršilo... co se týče vlasů tak to funguje akorát takhle nikoliv vlastni...

Mikard má pravdu. A nahral si mi tým, musím teda podotknúť, že pitie moču, ak na niečo pomáha, tak na hormonálne problémy (a veci s tým súvisiace, napríklad veľa testosterónu a následne úbytok vlasov).
Mikard, máš kamarátky ? Nehanbi sa opýtať sa ich na to, či by mohli... Tipujem, že 4 z piatich povedia "NIE", ale tá jedna sa nájde...
A čo je pre teba najjednoduchšie ? NÁJDI SI PRIATEĽKU (ak ju nemáš), a do pár mesiacov budeš mať "urinovú darkyňu", a môže to byť dokonca aj spestrenie er. hier.... zabiješ dve muchy jednou ranou.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: KOUŘENÍ A URINOTERAPIE
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 8:44 pm 
Offline

Registrován: pon dub 30, 2012 8:35 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla bych zeptat zda se může provádět urinoterapie když jsem kuřák.
Chci se kouření zbavit neb mám mnoho zdravotních potíží a chci začít s pití uriny
Můžu začít s urinou třeba pod jazyk i když jsem ještě nepřestala kouřit? Někdy jsem četla že je to výslovně zakázané, jinde jsem četla, že to může být. Díky za opověd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: KOUŘENÍ A URINOTERAPIE
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 5:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
FAZOLE píše:
Dobrý den, chtěla bych zeptat zda se může provádět urinoterapie když jsem kuřák.
Chci se kouření zbavit neb mám mnoho zdravotních potíží a chci začít s pití uriny
Můžu začít s urinou třeba pod jazyk i když jsem ještě nepřestala kouřit? Někdy jsem četla že je to výslovně zakázané, jinde jsem četla, že to může být. Díky za opověd

Já v tom problém nevidím a kromě mizerné chuti, což vás patrně kouření zbaví, v tom není zásadní komplikace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 4:40 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 18, 2012 4:35 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň, ja papám hormóny - eutyrox 75-ťku na hypotyreózu. Moč pijem asi dva mesiace. Mám lieky vysadiť, (ako lekárka povedala, ak by sa stal zázrak a štítna žľaza mi začala pracovať, tak ma predávkuje) alebo čakať, kým výsledky ukážu hypertyreózu? Nemám vôbec chuť začať chudnúť a pleštiť oči...a ak telo dostáva každodenne správy o stave organizmu prostredníctvom moču, nemusí sa vyliečenie ani prejaviť? Poraďte, prosím. \":?:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 10:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
elenahadvigova píše:
Dobrý deň, ja papám hormóny - eutyrox 75-ťku na hypotyreózu. Moč pijem asi dva mesiace. Mám lieky vysadiť, (ako lekárka povedala, ak by sa stal zázrak a štítna žľaza mi začala pracovať, tak ma predávkuje) alebo čakať, kým výsledky ukážu hypertyreózu? Nemám vôbec chuť začať chudnúť a pleštiť oči...a ak telo dostáva každodenne správy o stave organizmu prostredníctvom moču, nemusí sa vyliečenie ani prejaviť? Poraďte, prosím. \":?:\"

Tak mělo by vám to umožnit postupně snižovat dávky a tím se léků časem zbavit, ale určitě bych je nezkoušel vysadit ze dne na den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Jak začít s urinoterapií?
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 5:02 pm 
Offline

Registrován: ned led 06, 2013 4:41 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den,
dnes jsem začala s Džala Neti, na kterou jsem použila čerstvou urinu. Procedura příjemně překvapila a manžela pobavila \":)\". Ráda bych také zkusila pití uriny, ale nevím, zda se pije také čerstvá nebo se musí nějak upravovat? Někde píší, že má být uleželá, sbíraná apod.? Vzhledem k tomu, že jsem začátečník, tak se pro jistotu ptám. A druhá otázka je kolik? Zda množství nějak pomalu navyšovat nebo rovnou vypít 1 - 2 dcl? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak začít s urinoterapií?
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 6:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
PavlaH píše:
Ráda bych také zkusila pití uriny, ale nevím, zda se pije také čerstvá nebo se musí nějak upravovat

třeba já osobně nejsem příznivcem úprav uriny, už mi to přijde nepřirozené, čili používám vždy čerstvou (či sbíranou po několik hodin, když potřebuju např. dva litry na klystýr). Píšete, že jste začátečník, tak to si určitě co nejdříve si stáhněte něco o urinoterapii a přečtěte, ať víte, jaké jsou možnosti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak začít s urinoterapií?
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 7:32 pm 
Offline

Registrován: ned led 06, 2013 4:41 pm
Příspěvky: 13
Jindra píše:
třeba já osobně nejsem příznivcem úprav uriny, už mi to přijde nepřirozené, čili používám vždy čerstvou (či sbíranou po několik hodin, když potřebuju např. dva litry na klystýr). Píšete, že jste začátečník, tak to si určitě co nejdříve si stáhněte něco o urinoterapii a přečtěte, ať víte, jaké jsou možnosti

Děkuji, už jsem si to stáhla a letem světem prošla.Bude to určitě více než vyčerpávající.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak začít s urinoterapií?
PříspěvekNapsal: ned led 06, 2013 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
PavlaH píše:
Dobrý den,
dnes jsem začala s Džala Neti, na kterou jsem použila čerstvou urinu. Procedura příjemně překvapila a manžela pobavila \":)\". Ráda bych také zkusila pití uriny, ale nevím, zda se pije také čerstvá nebo se musí nějak upravovat? Někde píší, že má být uleželá, sbíraná apod.? Vzhledem k tomu, že jsem začátečník, tak se pro jistotu ptám. A druhá otázka je kolik? Zda množství nějak pomalu navyšovat nebo rovnou vypít 1 - 2 dcl? Děkuji.

Ten materiál, který vám dal člen Jindra je výborný a pokud se týká začátků orální urinoterapie, tak jednoznačně čerstvou a ideálně i chuťově modifikovanou, to jsem zde mnohokrát psal jak na to, čili snadno dohledáte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 12:11 pm 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Preji hezky den,

S urinoterapii mam pomerne letite zkusennosti, praktikuji ji v podstate od porevolucnich dob kdy se tyto informace zacaly dostavat vice na svetlo. Pokousel jsem se jeji pomoci poresit urcite chronicke potize kterymi dlouhodobe trpim, tj predevsim velmi nizka imunita (neustale se opakujici virozy), problemy s pruduskama a pod... Me zkusennosti jsou takoveto:

Po vypiti uriny se mi behem okamziku uvolni nos a zretelne zlepsi dychani, ovsem tento efekt trva pouze nekolik vterin. Dlouhodobejsi uprava chronickeho stavu se mi pomoci urinoterapie NEpodarila a to ani o malicko. Jine je to se srkanim do nosu, tam je velmi razantni ucinek proti virum a nekolikrat se mi v zivote stalo, ze jsem timto zpusobem zlikvidoval pocinajici virozu. Urina je take nesmirne dobry pomocnik na ruzne rany, at rezne nebo oderky, ma uzasne dezinfekcni ucinky, zrejme proto, ze mocovina zabiji viry a bakterie. Drobne rány ktere jsou okamzite "pomoceny" se nezapaluji a vyborne se hoji, coz mam mnohokrat overeno. Nase babicky a dedove to vedeli a drive se moc na rany pouzivala bezne, ovsem s nastupem modernich metod se pozapomelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 1:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
Preji hezky den,

S urinoterapii mam pomerne letite zkusennosti, praktikuji ji v podstate od porevolucnich dob kdy se tyto informace zacaly dostavat vice na svetlo. Pokousel jsem se jeji pomoci poresit urcite chronicke potize kterymi dlouhodobe trpim, tj predevsim velmi nizka imunita (neustale se opakujici virozy), problemy s pruduskama a pod... Me zkusennosti jsou takoveto:

Po vypiti uriny se mi behem okamziku uvolni nos a zretelne zlepsi dychani, ovsem tento efekt trva pouze nekolik vterin. Dlouhodobejsi uprava chronickeho stavu se mi pomoci urinoterapie NEpodarila a to ani o malicko. Jine je to se srkanim do nosu, tam je velmi razantni ucinek proti virum a nekolikrat se mi v zivote stalo, ze jsem timto zpusobem zlikvidoval pocinajici virozu. Urina je take nesmirne dobry pomocnik na ruzne rany, at rezne nebo oderky, ma uzasne dezinfekcni ucinky, zrejme proto, ze mocovina zabiji viry a bakterie. Drobne rány ktere jsou okamzite "pomoceny" se nezapaluji a vyborne se hoji, coz mam mnohokrat overeno. Nase babicky a dedove to vedeli a drive se moc na rany pouzivala bezne, ovsem s nastupem modernich metod se pozapomelo.

Ve všem máte pravdu, pouze v tom trvalém vyléčení se mýlíte. Vše je o vodíkových iontech a urina má běžně ORP cca 200 a i to stačí na regeneraci poškozených tkání, nicméně pochopitelně vhodnější je dodat ORP třeba 600, nebo 800 a to je pak slušný fičák. Urina se dá aplikovat i jako plný reverz, čili vše co vyjde se vrátí a i zde se dají docílit výborné výsledky, právě díky ORP.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 10:44 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Pro všechny co váhají s urinoterapií:
"Konečně" jsem měla tu čest si vyzkoušet, jak urina funguje v praxi v případě chřipkového onemocnění. Denně jsem byla v práci v blízkém kontaktu s cca 25ti lidmi, kteří tímto onemocněním trpěli, takže došlo už i na mě \":D\" . Chřipku se mi podařilo zvládnout během 24!hod do té míry, že jsem za tu dobu byla bez horečky, bez ucpaného nosu, bez bolestí hlavy a jen s mírným naprosto nedráždivým sem tam odkašláním (před zahájením léčby bylo vše přesně naopak \":(\" !). Nebylo třeba ani urinových injekcí, stacilo pouze pití, průplach nosu každé 2 hod, večer klystýr. Jestli jsem ještě včera ráno měla teplotu 38°C a chtělo se mi jen ležet a spát, tak od večera jsem bez teplot a schopná doma normálně fungovat (což není k zahození, když je člověk sám s dítětem \":wink:\" ). Samozřejmě budu ještě odpočívat - nechci to podcenit, obzvlášť když se budu vracet do "ohniska nákazy" \":lol:\" , ale pokud mám mluvit o svých pocitech, tak jsou oproti včerejšku vysloveně dobré \":)\" !

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2013 6:34 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Moje zkušenosti s čurinou:
Jakékoliv ranky počurkat co nejřív, rychle srostou a nebolí. Každý večer si omejvám ksichtík čurinou a na pleti je to znát, vyhlazená, vyleštěná. Průplach dutin - néti - skvělá zkušenost jak preventivně, tak při nachlazeníčku. Formou klystýru to určitě bere svinstva, parazity, někdy mám po čurinoklystýru pocit štípání a řezání - proč jen někdy, zatím nevím, když přes nosík je to vpohodě.
Problémem jsou u mě koupele očí. Zrak se mi znatelně zlepší, zostří, koupele očí jsou v čerstvé teplé čurině parádní, jenomže zhruba po 4.tém a vícerém dnu dostanu zánět oka, už to mám odzkoušené potřetí, vždy po koupelích v čurině, oko je pod dolním a horním víčkem červené, v koutku hnis, řezání a chvilkově se mi mlží vidění než zamrkám. \":?:\" PROČ \":?:\" Pár dnů to dávám pak dohromady častými kapkami koloidního stříbra domácím 25 ppm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: ned úno 24, 2013 11:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
jani píše:
Moje zkušenosti s čurinou:
Jakékoliv ranky počurkat co nejřív, rychle srostou a nebolí. Každý večer si omejvám ksichtík čurinou a na pleti je to znát, vyhlazená, vyleštěná. Průplach dutin - néti - skvělá zkušenost jak preventivně, tak při nachlazeníčku. Formou klystýru to určitě bere svinstva, parazity, někdy mám po čurinoklystýru pocit štípání a řezání - proč jen někdy, zatím nevím, když přes nosík je to vpohodě.
Problémem jsou u mě koupele očí. Zrak se mi znatelně zlepší, zostří, koupele očí jsou v čerstvé teplé čurině parádní, jenomže zhruba po 4.tém a vícerém dnu dostanu zánět oka, už to mám odzkoušené potřetí, vždy po koupelích v čurině, oko je pod dolním a horním víčkem červené, v koutku hnis, řezání a chvilkově se mi mlží vidění než zamrkám. \":?:\" PROČ \":?:\" Pár dnů to dávám pak dohromady častými kapkami koloidního stříbra domácím 25 ppm.

To je divné \":?:\" Já oči proplachuji pravidelně, ale takový problém nemám. Po ránu to trochu pálí - to je fakt, ale za chvíli je to v pohodě. Nedělá mi to nic i když nosím kontaktní čočky (vyplachuji bez čoček pochopitelně \":D\" ). Ale rozhodně nemohu mluvit o nějakém zlepšení zraku - toho jsem dosáhla pouze na chvíli po JO. Už jsem smířená, že lepší to holt nebude, no \":roll:\" \":)\" ... Že by se u vás po průplachu spouštěl nějaký očistný proces \":shock:\" ....? Třeba někdo bude vědět lépe...

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie - léčba močí
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 11:26 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
jani píše:
Každý večer si omejvám ksichtík čurinou a na pleti je to znát, vyhlazená, vyleštěná.

...Jani, mne osobne pach uriny (alebo vôňa) robil dobre, keď som si jeden týždeň každé ráno natieral urinou tvár, krk a ruky (dlane, a celé predlaktia)... ALE... Ono to cítiť... Proste aj keď sa POSKLADÁME NA HLAVU, urinu cítiť z pokožky, aj keď si po uschnutí pokožky od uriny dáme sprchu, a riadne sa vydrhneme (bez mydla, lebo po nanášaní uriny na kožu sa mydlo neodporúča)...
JA SOM S TÝM UŽ PRESTAL PO TÝŽDNI... Proste....natrel som si čerstvou urinou (príjemnej chuti) ráno spomínané časti pokožky, vydrhol sa vo vani bez mydla...ALE - potom si utriem tvár, krk a predlaktia s dlaňami do uteráka, a - TÁ MOĆ SA TAM DOSTANE..... Potom idem autobusom z domu, domov... a VIEM, že keby niekto privoňal k mojej pokožke, BUDE CÍTIŤ MOČ.....
Idem si ZACVIČIŤ niekoľko hodín po tom, ako som si urinou natrel spomínané časti pokožky (a potom sa vo vani vydrhol), a keď sa potím, CÍTIM URINU...... ... ČO SI O MNE MYSLIA OSTATNÍ, KEĎ TO CÍTIA ? ŽE SOM, S PREPÁČENÍM, POŠ*KANÝ ??? ... Alebo si pomyslia že mám nejakú chorobu, lebo ma cítiť močom ??? ..... KAŽDÝ Z NÁS VÍTA ako vedľajší efekt zdravého života (ktorým ja rozhodne žijem...) príjemný telesný pach (vôňu)... MNE OSOBNE pach uriny na mojej pokožke nijak neprekáža, a neprekážal by mi ani na iných. Ale - iných za urinou necítiť, možno tak popišané deti... alebo čerstvo popišaných starých osprchovaných ľudí (lebo koho iného cítiť urinou, povedzme si pravdu...bezdomovcov nepočítam...).
Mne stačilo toto.... Ráno som sa natrel urinou na spomínaných miestach, užíval si to (lebo akoby ma to prebúdzalo, štartovalo do nového dňa, a vôňa uriny ma upokojovala).... V sprche som sa potom vydrhol po pol hodine, osušil sa, prišiel za mamkou a spýtal sa, či mi cítiť pokožku tváre za močom.... A ona na to : Áno, preboha, už to nerob ! ....
Nejde o to, žeby som skákal ako ona píska... Ale - PROSTE TO CÍTIŤ.... Sadnem k niekomu v autobuse, EŠTE V LETE, ktoré za chvíľu príde, PO TOM, ako som bol natretý urinou, hoci som sa po tom osprchoval.... Začnem sa potiť, a BUDE MA CÍTIŤ ZA URINOU..... Čo si ten človek pomyslí ? 98% ľudí považuje urinu za odpad (ja tam samozrejme nepatrím), a keď ma budú cítiť za urinou, čoby len "náznakovo" (lebo telové mlieko nepoužívam, ani krém, ktorý by to prekryl, a kokosový tuk bez arómy to neprekryje...a nebude mna seba frkať nejaký aromaolej na tvár - v živote...) .........keď ma budú cítiť, tak si budú myslieť, že som buď pomočený, alebo som robil erotickú praktiku pissing, a zle som sa od uriny umyl..... (čo by nehrozilo aj keby som to robil, lebo to na sebe nenechám zaschnúť pol hodiny, ale zmyl by som to za chvíľu).

A ďalej - Gennadij Malachov radí aj iné veci - umývať si urinou vlasy - ako čerstvou, tak starou......odparenou, atď....
Skúsil som starú urinu na pokožku hlavy (neviem, možno som to tu už kedysi písal).... DVA TÝŽDNE MI BOLO CÍTIŤ HLAVU, hoci som si ju umýval šampónom každý tretí deň... Stačilo sa trochu spotiť na hlave (pri cvičení napr, alebo v lete vonku), a UŽ ma bolo cítiť za urinou.... Ľudia, skúste si urobiť urinový zábal na vlasy ako som urobil ja.... A dajte si bu´d šiltovku, alebo čiapku v zime..... hoci ste si potom dokonale umyli vlasy šampónom........ trochu sa spoťte ľudia, a bude vám cítiť čiapku či šiltovku za urinou.... A môžete to dať hneď prať.....
Alebo sa natrite urinou (hruď, brucho, chrbát, alebo aspoň jednu z týchto oblastí), počkajte pol hodinu, vydrhnite sa čistou vodou, dajte si tričko (či už v lete ako jednu vrstvu, alebo v zime ako spodné prádlo).... spoťte sa pri ponáhľaní sa niekde v zime, alebo pri bežnej chôdzi v lete.... A BUDE VÁS CÍTIŤ ZA MOČOM...................A TOĽKO "VYHRÁTE"..... Mám s tým osobné skúsenosti.... A tričko hneď dať prať............hoci som ho mal len pol hodinu, trochu zvlhlo z potu (čo by vôbec necítilo, kebyže nie som potretý urinou), a hneď ako som sa po pol hodine vrátil z obchodu, cítil som na tričku moč (hoci som sa predtým vydrhol v sprche).... a čo myslíte, čo s ním urobím ? Nechám si ho na sebe, a pôjdem s ním znova von ? Alebo ho vysuším, a znova si ho oblečiem ? FIGU \":!:\" \":!:\" \":!:\" ....
Žiaľ, žijeme v civilizácii, kde sú ľudia zvyknutí, že keď sa spotia oni, či niekto iní, tak je tu dezodorant a nebude nič cítiť (nemám nič proti tomu, v autobuse mi to tak vyhovuje, inak by som sa v lete zadusil.... Ale v posteli by mi viac vyhovovala partnerka bez deodorantu)..... Ak ľudia majú cítiť človeka za jeho pachom, podľa mňa väčšina uprednostní pach podpazušia, pred pachom moču - a to už len preto, že ak niekoho cítiť močom, tak tomu pripisujeme dôvody typu "choroba", "pomočil/a sa", atď.... Samozreme, je pravda, že to zďaleka necítiť tak, ako keď sa niekto pomočí..... ALE - cítiť to, a cíti to každý človek s dobrým čuchom, ku ktorému si sadnete v autobuse, alebo ktorého objímete (nemusí to byť len partner), či okolo ktorého spotení (moč sa z pokožky takto vylučuje viac) prejdete...
Otázka : AKO TOTO RIEŠITE VY, ČO SA NATIERATE MOČOM A PRITOM ŽIJETE V CIVILIZÁCII, chodíte mestom, metrom, MHD, do obchodu, zacvičiť si.... ?

Ja som to vyriešil tak, že som s tým prestal (a to bol druhý týždňový pokus, asi po roku, áno, zkrášlila sa mi pokožka tváre, ale...).
Moč už používam "LEN" na pitie, výplach úst (napr. mať urinu 15-30 minút v ústach), kloktanie, klystír, néti (už len urinou, na slanú vodu som sa vykašľal, nesiaha urine v tomto prípade ani po kolená), a aplikovanie uriny do očí, sem-tam na vatu a do uší.
VIAC ODMIETAM, lebo nechcem byť nikomu cítiť ako popišanec (partnerka, ktorú teraz nemám, by bol ten najmenší problém...jej by som to vysvetlil).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz