Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon dub 07, 2014 6:23 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
pve píše:
Ptal jsem se přímo u výrobce laktobacilů "Ultra Laktobacily 40mld Forte", zda je vhodnější brát je před jídlem nebo během jídla. Protože tyto silné laktobacily dodává i přímo Jarda a má je tak spousta lidí, odpověď od výrobce dávám i sem:

Dobrý den, je správně uvedeno, že tobolky se doporučují užívat při jídle. Kmeny bakterií v našich výrobcích Valosun, jsou chráněny želatinovou tobolkou, která je ochrání před žaludečními kyselinami. Navíc jsou samotné bakterie v tobolce ochráněny tzv enterickým povlakem, který pomůže tomu, aby se bakterie dostaly nepoškozené až do střeva, kde začnou púsobit – tzv. micro N kapsulace.
Jídlo slouží zároveň jako potrava pro bakterie, díky které se začnou rychleji množit a narůstat, proto není vhodné tobolky polikat bez jídla a už vůbec né na lačno.

S pozdravem

Ivona Jadamusová
Valosun a.s.
zákaznické centrum


Ještě jsem se zeptal, jak je to v kombinaci s HCl+Pepsin, zda můžu brát oboje zaráz během jídla.

Ono je otázkou, co je pravda a co reklamní tvrzení. Já klientům doporučuji je vzít těsně před jídlem, než se vlastně vůbec začnou tvořit kyseliny a ihned začít jíst, což umožní jejich průchod do zásaditějšího prostředí i když ani zde není plná jistota, ale docela to funguje. Na závěr jídla si pak vzít enzymy, nebo betain, případně HCl a pepsin.

podla skusenosti mnohych, vcetne mna, sa entericke kapsule rozpustia v zaludku, pokial tam nie je dostatok kyseliny, cize ak su s tymto povlakom, treba urcite dodavat k jedlu aj kyselinu.

vyskusane na kapsliach s oreganovym olejom, ktore su entericke a akosi sa mi grgalo po oreg. oleji, co mi bolo divne, no a natrafila som na info, co som pisala vyssie.
ked som dala betain HCL, uz to bolo zrazu ok, ziadna pachut oregana.

toto sa vsak tyka tych probiotik v enterickych kapsliach.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 10:04 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
podla skusenosti mnohych, vcetne mna, sa entericke kapsule rozpustia v zaludku, pokial tam nie je dostatok kyseliny, cize ak su s tymto povlakom, treba urcite dodavat k jedlu aj kyselinu.

vyskusane na kapsliach s oreganovym olejom, ktore su entericke a akosi sa mi grgalo po oreg. oleji, co mi bolo divne, no a natrafila som na info, co som pisala vyssie.
ked som dala betain HCL, uz to bolo zrazu ok, ziadna pachut oregana.

toto sa vsak tyka tych probiotik v enterickych kapsliach.

Zajímavá zkušenost, já mám kupodivu vypozorováno něco jiného, asi to bude jak u koho a patrně opravdu záleží na tom, jak má daný člověk funkční tvorbu HCl v žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 19, 2015 8:55 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Citujem z jedného článku : "...Jablčná vláknina má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Je to rozpustná vláknina, ktorá sa neštiepi tráviacimi enzýmami a nevstrebává sa, taktiež sa nepremieňa na energiu využiteľnú pre ľudský organizmus...."

Moja otázka znie : Znamená to teda, že aj keď je vláknina (aj takáto rozpustná z jablka) z rodiny sacharidov, tak keď si dám napr. 5g jablčnej vlákniny denne, tak neprijmem 5g sacharidov, keďže "...sa nepremieňa na energiu využiteľnú pre ľudský organizmus"... ?
Ďakujem za odpoveď.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 9:24 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Citujem z jedného článku : "...Jablčná vláknina má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Je to rozpustná vláknina, ktorá sa neštiepi tráviacimi enzýmami a nevstrebává sa, taktiež sa nepremieňa na energiu využiteľnú pre ľudský organizmus...."

Moja otázka znie : Znamená to teda, že aj keď je vláknina (aj takáto rozpustná z jablka) z rodiny sacharidov, tak keď si dám napr. 5g jablčnej vlákniny denne, tak neprijmem 5g sacharidov, keďže "...sa nepremieňa na energiu využiteľnú pre ľudský organizmus"... ?
Ďakujem za odpoveď.

Ano, vlákninu tělo nijak využít nedovede a zase se jí druhý den zbaví stolicí, proto se přidává u lidí s problematickou defekací.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2015 12:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
Nevim jak kdo sleduje zahranicni fora, ale momentalne se tvori zajimavy novy smer kdy se testuje tzv Resistant Starch, coz je skrob pro nas nestravitelny ale je to vytecna potrava pro laktiky.

Je to zatim celkem na zacatku, ale uz z prvnich laboratornich testu to vypada opravdu nadejne. Jedna se o bezpecnejsi prebiotikum oproti FOS, ktere muze krmit Candidu a jine patogeni kmeny coz prave tento nestravitelny skrob nekrmi.

Budu ted par tydnu experimentovat a dam sem pozdeji nejake info.

Pri spravne suplementaci tohoto skrobu a jezeni spravne pripravenych jidel se pry daji prolamovat premnozene patogeny a celkove uspesne zlepsovat kvalitu streva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2015 7:31 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28244
Bydliště: Poděbrady
Tom Kořenek píše:
Nevim jak kdo sleduje zahranicni fora, ale momentalne se tvori zajimavy novy smer kdy se testuje tzv Resistant Starch, coz je skrob pro nas nestravitelny ale je to vytecna potrava pro laktiky.

Je to zatim celkem na zacatku, ale uz z prvnich laboratornich testu to vypada opravdu nadejne. Jedna se o bezpecnejsi prebiotikum oproti FOS, ktere muze krmit Candidu a jine patogeni kmeny coz prave tento nestravitelny skrob nekrmi.

Budu ted par tydnu experimentovat a dam sem pozdeji nejake info.

Pri spravne suplementaci tohoto skrobu a jezeni spravne pripravenych jidel se pry daji prolamovat premnozene patogeny a celkove uspesne zlepsovat kvalitu streva.

To zní zajímavě, určitě dejte vědět jaké máte zkušenosti, je holým faktem že naprostá většina zdravotních problémů plyne právě z této oblasti.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz