Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 8:33 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Dobry den, zacala jsem si procitat knizku o MMS a narazila jsem tam i na vetu uspesneho leceni srdecnich nemoci. Dal jsem zatim nedocetla, tak nevim, jestli jsou tam i nektere nemoci vic rozvedeny...
Jde o to, ze jeden clen me rodiny trpi dost zavaznou srdecni vadou, tak jsem spis mela obavy, jestli v pripade nejakeho nachlazeni budu moci nasadit MMS. To, ze by mohlo byt naopak MMS vhodne i k leceni te nemoci by byl samozrejme bonus navic, dokonce mi to dava novou nadeji do zivota.
Jardo, mate nejake informace nebo dokonce zkusenosti, na co vsecho by to MMS mohlo zabirat a jestli jsou nejaka srdecni onemocneni, u nichz by bylo lepsi se MMS vyhnout? Dekuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dgm píše:
Dobry den, zacala jsem si procitat knizku o MMS a narazila jsem tam i na vetu uspesneho leceni srdecnich nemoci. Dal jsem zatim nedocetla, tak nevim, jestli jsou tam i nektere nemoci vic rozvedeny...
Jde o to, ze jeden clen me rodiny trpi dost zavaznou srdecni vadou, tak jsem spis mela obavy, jestli v pripade nejakeho nachlazeni budu moci nasadit MMS. To, ze by mohlo byt naopak MMS vhodne i k leceni te nemoci by byl samozrejme bonus navic, dokonce mi to dava novou nadeji do zivota.
Jardo, mate nejake informace nebo dokonce zkusenosti, na co vsecho by to MMS mohlo zabirat a jestli jsou nejaka srdecni onemocneni, u nichz by bylo lepsi se MMS vyhnout? Dekuji.

MMS není lék, ale pouze likvidátor parazitů, kteří nemoci způsobují, což vlastně může v každém případě pouze pomoci a uškodit by to nemělo, pokud se to bude rozumně dávkovat. Mnoho srdečních onemocnění souvisí s nedostatkem draslíku a je velice vhodné si na tuto látku udělat laboratorní vyšetření.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:18 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Konkretne se jedna o bikuspidalni aortalni regurgitaci, ted uz 3.stupne, v soucasne dobe se vraci asi 70% krve. (Nazvy si nepamatuju presne, nemam prave u sebe papiry z nemocnice) Leky nebere zadne, pouze vyrazne omezen aktivni pohyb (drive vrcholovy sport, reprezentace) jedinym resenim je nabidnuta operace.
Prave si rikam, ze pokud by se neodhadly spravne davky, mohla by nastat necekana herx reakce a tak jak by to to srdicko zvladlo, ten napor ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dgm píše:
Konkretne se jedna o bikuspidalni aortalni regurgitaci, ted uz 3.stupne, v soucasne dobe se vraci asi 70% krve. (Nazvy si nepamatuju presne, nemam prave u sebe papiry z nemocnice) Leky nebere zadne, pouze vyrazne omezen aktivni pohyb (drive vrcholovy sport, reprezentace) jedinym resenim je nabidnuta operace.
Prave si rikam, ze pokud by se neodhadly spravne davky, mohla by nastat necekana herx reakce a tak jak by to to srdicko zvladlo, ten napor ...

Tam nemáte co podělat, pokud budete stoupat po jedné kapce denně, tak se žádná velká reakce vyvolat nedá. Pokud se vůbec nějaká dostaví, tak to bude spíše běžná nevolnost, která prakticky ihned ustoupí s vynecháním další dávky. Tyto potíže celkem běžně mohou vyvolávat paraziti, ale je otázkou zda je zvládne MMS, patrně budou nutná antihelmintika, ale nasadil bych je až po projetí celé kůry MMS, kdy bude tělo již pročištěno a také bych před tím pročistil střeva a játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 10:35 pm 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Dekuju.
Jedna se o meho syna. Pochopila jsem to tak, ze by podle vas i tohle meli na svedomi paraziti? Totiz nemocne srdce mel i manzeluv tatinek, dokonce jsem si s lekari dlouho povidala na tema ultrazvuku v tehotenstvi, ktere jeste pred revoluci nebyly bezne... Takze diagnoza zni vrozena. Projevena ovsem az v dospelosti, pri zatezi.
Neumim si prakticky predstavit, jak by mohlo dojit k vyleceni?
Ted jsou vsechny zmeny popisovany jako nezvratne a tak to by jako ta cast srdce, ktera se vytraci, se nejak znovu dovyvinula do puvodniho stavu? Je to vubec mozne? O samoopravach tela vim, ale tohle zni az moc krasne fantasticky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 6:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
dgm píše:
Dekuju.
Jedna se o meho syna. Pochopila jsem to tak, ze by podle vas i tohle meli na svedomi paraziti? Totiz nemocne srdce mel i manzeluv tatinek, dokonce jsem si s lekari dlouho povidala na tema ultrazvuku v tehotenstvi, ktere jeste pred revoluci nebyly bezne... Takze diagnoza zni vrozena. Projevena ovsem az v dospelosti, pri zatezi.
Neumim si prakticky predstavit, jak by mohlo dojit k vyleceni?
Ted jsou vsechny zmeny popisovany jako nezvratne a tak to by jako ta cast srdce, ktera se vytraci, se nejak znovu dovyvinula do puvodniho stavu? Je to vubec mozne? O samoopravach tela vim, ale tohle zni az moc krasne fantasticky.

Pokud tam opravdu je parazit, tak stálé poškozování tkání vede k jejich postupné likvidaci a po odstranění má tělo velice slušnou šanci uvedené místo zase opravit do původního funkčního stavu. Nemohu to sice zaručit, ale je zde dost slušná šance, kterou bych určitě zkusil využít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 7:59 am 
Offline

Registrován: pon črc 20, 2009 11:41 am
Příspěvky: 20
Dekuju, ani nevite jak moc.
Proberu to s rodinou, hlavne se synem, sance je nakopavaci motivace. To jsou opravdu krasne zpravy. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 6:17 pm 
Offline

Registrován: stř zář 08, 2010 7:35 pm
Příspěvky: 187
Bydliště: Slovensko- Prešov
Dobrý deň, ja mám vrodenú srdcovú chybu. Ide o to, že moja chlopňa sa úplne neuzatvára. Chodím každý druhý rok na prehliadku ale nezhoršuje sa to ale ani zasa nezlepšuje. Pochybujem, že či by sa to dalo nejako napraviť keďže som to mal od narodenia ale bol by som rád ak by sa s tým dalo niečo robiť. Pomôže aj nato MMS? Športovať kľudne môžem aj napriek tomu ale len by ma zaujímalo, že či by sa niečo dalo s tým urobiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nemoci srdce a MMS
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
hammel píše:
Dobrý deň, ja mám vrodenú srdcovú chybu. Ide o to, že moja chlopňa sa úplne neuzatvára. Chodím každý druhý rok na prehliadku ale nezhoršuje sa to ale ani zasa nezlepšuje. Pochybujem, že či by sa to dalo nejako napraviť keďže som to mal od narodenia ale bol by som rád ak by sa s tým dalo niečo robiť. Pomôže aj nato MMS? Športovať kľudne môžem aj napriek tomu ale len by ma zaujímalo, že či by sa niečo dalo s tým urobiť.

Pokud by se jednalo o problém vzniklý z parazitů, tak by MMS patrně pomohlo a uškodit prakticky nemůže, čili vyzkoušejte a nemáte co ztratit. Dokonce i když nezabere na tento problém, patně vyřeší mnohé další potíže.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz