Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:43 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte úno 01, 2022 11:59 am 
Offline

Registrován: sob pro 19, 2020 11:45 am
Příspěvky: 8
Dobrý den pane Jardo,
pracuji ve školství a nějaké dítě mě nakazilo touto bakterií - haemophilus influenzae, mám v sobě již druhá antibiotika a pořád se v noci dusím kašlem a nemohu spát, beru k tomu i probiotika, ale celkově nic moc a nějaké extra zlepšení se nekoná, chtěl bych Vás požádat o radu, čím tuto bakterii nadobro vyhnat ven z těla, několikrát jsem s Vámi mluvil telefonicky, ale momentálně mám záchvaty kašle a nějak se na telefonické hovory necítím, proto se na Vás obracím zde, mohl byste mi případně doporučit něco z Vašeho eshopu, čím bych ty bakterie nadobro vyhnal ven z těla?
Moc Vám děkuji za Vaše rady.
S pozdravem Ondra


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 01, 2022 11:20 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Jak jste na tom s vitamínem D? Nechte si ho změřit a pokud máte méně než 100 nmol/l, tak zkuste jeho hladinu dostat na cca 120 až 150 nmol/l.
Pan Jarda možná poradí něco rychlejšího, ale dostatečná hladina D by každopádně měla velmi slušně bránit reinfekci a na myších s deficitem D to fungovalo i jako léčba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2022 11:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ondraa píše:
Dobrý den pane Jardo,
pracuji ve školství a nějaké dítě mě nakazilo touto bakterií - haemophilus influenzae, mám v sobě již druhá antibiotika a pořád se v noci dusím kašlem a nemohu spát, beru k tomu i probiotika, ale celkově nic moc a nějaké extra zlepšení se nekoná, chtěl bych Vás požádat o radu, čím tuto bakterii nadobro vyhnat ven z těla, několikrát jsem s Vámi mluvil telefonicky, ale momentálně mám záchvaty kašle a nějak se na telefonické hovory necítím, proto se na Vás obracím zde, mohl byste mi případně doporučit něco z Vašeho eshopu, čím bych ty bakterie nadobro vyhnal ven z těla?
Moc Vám děkuji za Vaše rady.
S pozdravem Ondra

Tak to jste si pořídil krajně nebezpečného domácího mazlíčka a navíc docela odolného. Obecně se na něj nasazují ATB v různých variantách případně pokud nefungují dobře alternativně lze podávat cefepim, chloramfenikol a fluorochinolony, tolik tedy medicína. Alternativa zde moc možností rychlého zásahu nemá, tedy z mého pohledu by šel inhalovat peroxid vodíku, což jsem zde již někde popisoval v jiné souvislosti. Dále může dost pomoci nasazení vyšších dávek N-acetylcysteinu u nás prodávaného jako ACC Long https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11070462/ , nicméně trochu problém je u lidí kteří mají amalgámové plomby, ovšem to by se pak holt muselo risknout a pak vysoké dávky vitamínů jak vám psal již člen pefi, tedy déčko, jednoznačně céčko a určitě by neuškodilo i podávání širšího spektra vitamínových a minerálních doplňků. Čistě teoreticky by mohl zabírat i mentol který když už ji nezlikviduje minimálně citelně omezí její možnosti, případně lze vyzkoušet některá koření, nebo z nich vyextrahované oleje, například tymián je také hodně dobrý a určitě tím té nákaze minimálně uberete sílu https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6767207/.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2022 10:43 am 
Offline

Registrován: sob pro 19, 2020 11:45 am
Příspěvky: 8
Moc Vám děkuji za rady pane Jardo,
vyzkouším vše, co jste mi doporučil \":)\", jste zlatý, ještě jednou moc děkuji \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz