Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned led 24, 2016 11:31 pm 
Offline

Registrován: stř črc 20, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 56
Když jsem začínal s prvním výplachem nosu, nevěděl jsem vůbec nic, jen že jogíni si proplachují nos vodou s pomocí nějaké konvičky. Několikrát jsem průplach řešil pouze přiložením nosu ke kohoutku s vlažnou vodou. Chlorovaná voda v nose lehce svědí a štípe na rozdíl od solného roztoku. V nouzi tuto proceduru používám i teď.

Nevím jestli to už někdo zkoušel, ale pro lepší komfort používám dvou litrovou pet-lahev od coca coli s vrškem flašky jako má p.Zajíček ve svém popisu , závit vršku sedne. Flaška je měkká, dobře se mačká. V průběhu výplachu si měním nosní dírky s vysmrkáním. Množství soli na 2 litry vody dávám menší pol.lžíci. plus cvrknutí alpy (cca 1/4 čaj lžíce). Alpa krásně osvěží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
rzsoulad píše:
Když jsem začínal s prvním výplachem nosu, nevěděl jsem vůbec nic, jen že jogíni si proplachují nos vodou s pomocí nějaké konvičky. Několikrát jsem průplach řešil pouze přiložením nosu ke kohoutku s vlažnou vodou. Chlorovaná voda v nose lehce svědí a štípe na rozdíl od solného roztoku. V nouzi tuto proceduru používám i teď.

Nevím jestli to už někdo zkoušel, ale pro lepší komfort používám dvou litrovou pet-lahev od coca coli s vrškem flašky jako má p.Zajíček ve svém popisu , závit vršku sedne. Flaška je měkká, dobře se mačká. V průběhu výplachu si měním nosní dírky s vysmrkáním. Množství soli na 2 litry vody dávám menší pol.lžíci. plus cvrknutí alpy (cca 1/4 čaj lžíce). Alpa krásně osvěží.

Taky dobré řešení i když u toho kohoutku asi hodně opatrně, jak se někde může vytvářet tlak, nikdy nejde o zcela bezpečné počínání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 02, 2016 9:19 pm 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
Jarda píše:
Ono dost záleží na sklonu hlavy, to si vyzkoušejte a vždy to teče jinak. Jinak ty alergie, jsou o plísních v krvi, čili to pomocí proplachování nosu neodstraníte, pouze omezíte, musíte vyčistit krev a bude pokoj.

Dobry vecer chtela bych se zeptat jak vycistim krev?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2016 7:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Roryna":30w1tytw] Dobry vecer chtela bych se zeptat jak vycistim krev?[/quote:30w1tytw]
To se ptáte skoro na všechno co se probírá na těchto stránkách, tedy zjednodušeně správná strava a očisty, minimálně bych vygruntoval střeva,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte lis 08, 2016 9:10 am 
Offline

Registrován: úte říj 21, 2014 9:50 am
Příspěvky: 15
[quote="Jarda":308pgoum]To se ptáte skoro na všechno co se probírá na těchto stránkách, tedy zjednodušeně správná strava a očisty, minimálně bych vygruntoval střeva,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned pro 31, 2017 10:09 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahojte.
Robievam si klasické néti so slanou vodou 1-2x týždenne...
Predvčerom a včera som si však po X mesiacoch (asi 3-4 mesiace) spravil urinové Néti z rannej uriny... No a včera poobede som cítil akoby nachladnutie, včera večer som už vedel že som nachladený a zle sa mi spalo, no a dnes ráno ma bolia čelné dutiny (tie nižšie položené), trochu aj oči.....
Čím to je, sakra ? Nachladený som tento rok nebol, spím s otvorenou vetračkou, doma nemáme prekúrené ani zďaleka, celé týždne mi vonku nebola vôbec zima, a denne sa takú hodinu prechádzam vonku...
Vy čo ma poznáte, tak viete z môjho písania, že si robím detox pravidelne, že pravidelne S MIEROU cvičím, a že mám perfektnú stravu... Mimo to, už skoro dva mesiae robím derivačný kúpeľ 15-20 minút...DENNE... Plus k tomu 1-2x denne 15 minút mlgám olej, a to už niekoľko mesiacov (po určitej pauze ktorú som mal)...
Nedáva mi to logiku... Príde mi to tak, akoby ten moč u mňa spustil nachladnutie/rýmu, a možný zápal v dutinách...
Nedostal som ani prievan, ani ma neprefúkalo, nič... A nepracujem ani tam kde by bola klimatizácia...
Do kelu... Je mi to divné... Každý deň jem k jedlu (IF 22/2) rastlinné enzýmy v tobolkách, každý deň mám aj 120g domácej kyslej kapusty, každý deň visím dolu hlavou 10 minút.... Dýcham zásadne nosom, čo som si meral, tak v pokojnom stave (sedenie, chôdza) takých 8 nádychov za minútu (čo je vcelku slušné a prospešné)... Žiadna chemická kozmetika, deodorant doma vyrobený, krém z propolisu, šampón z ryžovej fermentovanej vody, či z kávovej tinktúry + kokosový olej.... A AJ TAK SOM NACHLADOL + pravdepodobne dostal taký menší zápal dutín.... A NIE Z POČASIA, ZLEJ SI STRAVY, ZANESENIA ORGANIZMU ČI Z NEDOSTATKU POHYBU, ale asi z urinovej néti \":D\" \":D\" \":D\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned pro 31, 2017 12:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Robievam si klasické néti so slanou vodou 1-2x týždenne...
Predvčerom a včera som si však po X mesiacoch (asi 3-4 mesiace) spravil urinové Néti z rannej uriny... No a včera poobede som cítil akoby nachladnutie, včera večer som už vedel že som nachladený a zle sa mi spalo, no a dnes ráno ma bolia čelné dutiny (tie nižšie položené), trochu aj oči.....
Čím to je, sakra ? Nachladený som tento rok nebol, spím s otvorenou vetračkou, doma nemáme prekúrené ani zďaleka, celé týždne mi vonku nebola vôbec zima, a denne sa takú hodinu prechádzam vonku...
Vy čo ma poznáte, tak viete z môjho písania, že si robím detox pravidelne, že pravidelne S MIEROU cvičím, a že mám perfektnú stravu... Mimo to, už skoro dva mesiae robím derivačný kúpeľ 15-20 minút...DENNE... Plus k tomu 1-2x denne 15 minút mlgám olej, a to už niekoľko mesiacov (po určitej pauze ktorú som mal)...
Nedáva mi to logiku... Príde mi to tak, akoby ten moč u mňa spustil nachladnutie/rýmu, a možný zápal v dutinách...
Nedostal som ani prievan, ani ma neprefúkalo, nič... A nepracujem ani tam kde by bola klimatizácia...
Do kelu... Je mi to divné... Každý deň jem k jedlu (IF 22/2) rastlinné enzýmy v tobolkách, každý deň mám aj 120g domácej kyslej kapusty, každý deň visím dolu hlavou 10 minút.... Dýcham zásadne nosom, čo som si meral, tak v pokojnom stave (sedenie, chôdza) takých 8 nádychov za minútu (čo je vcelku slušné a prospešné)... Žiadna chemická kozmetika, deodorant doma vyrobený, krém z propolisu, šampón z ryžovej fermentovanej vody, či z kávovej tinktúry + kokosový olej.... A AJ TAK SOM NACHLADOL + pravdepodobne dostal taký menší zápal dutín.... A NIE Z POČASIA, ZLEJ SI STRAVY, ZANESENIA ORGANIZMU ČI Z NEDOSTATKU POHYBU, ale asi z urinovej néti \":D\" \":D\" \":D\"

No nevím zda by vlastní urina mohla spustit nachlazení a pokud tak pouze jako proces detoxu, ale nedomnívejte se že nastydnout nemůže třeba otužilec, je to sice mnohem méně pravděpodobné, ale určitě je to možné. To je spíše otázka imunity a nyní je období které je z tohoto pohledu špičkové, chrchlá skoro každý, tedy něco ulovit není zase tak velký problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pon led 01, 2018 4:48 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Robievam si klasické néti so slanou vodou 1-2x týždenne...
Predvčerom a včera som si však po X mesiacoch (asi 3-4 mesiace) spravil urinové Néti z rannej uriny... No a včera poobede som cítil akoby nachladnutie, včera večer som už vedel že som nachladený a zle sa mi spalo, no a dnes ráno ma bolia čelné dutiny (tie nižšie položené), trochu aj oči.....
Čím to je, sakra ? Nachladený som tento rok nebol, spím s otvorenou vetračkou, doma nemáme prekúrené ani zďaleka, celé týždne mi vonku nebola vôbec zima, a denne sa takú hodinu prechádzam vonku...
Vy čo ma poznáte, tak viete z môjho písania, že si robím detox pravidelne, že pravidelne S MIEROU cvičím, a že mám perfektnú stravu... Mimo to, už skoro dva mesiae robím derivačný kúpeľ 15-20 minút...DENNE... Plus k tomu 1-2x denne 15 minút mlgám olej, a to už niekoľko mesiacov (po určitej pauze ktorú som mal)...
Nedáva mi to logiku... Príde mi to tak, akoby ten moč u mňa spustil nachladnutie/rýmu, a možný zápal v dutinách...
Nedostal som ani prievan, ani ma neprefúkalo, nič... A nepracujem ani tam kde by bola klimatizácia...
Do kelu... Je mi to divné... Každý deň jem k jedlu (IF 22/2) rastlinné enzýmy v tobolkách, každý deň mám aj 120g domácej kyslej kapusty, každý deň visím dolu hlavou 10 minút.... Dýcham zásadne nosom, čo som si meral, tak v pokojnom stave (sedenie, chôdza) takých 8 nádychov za minútu (čo je vcelku slušné a prospešné)... Žiadna chemická kozmetika, deodorant doma vyrobený, krém z propolisu, šampón z ryžovej fermentovanej vody, či z kávovej tinktúry + kokosový olej.... A AJ TAK SOM NACHLADOL + pravdepodobne dostal taký menší zápal dutín.... A NIE Z POČASIA, ZLEJ SI STRAVY, ZANESENIA ORGANIZMU ČI Z NEDOSTATKU POHYBU, ale asi z urinovej néti \":D\" \":D\" \":D\"

hmmmm... ja myslim ze je dobre si uvedomit ze nemame svuj zivot pevne ve svych rukou... je to jen chybna iluze ze tomu tady na zemi sefujeme. nedohledneme do vsech dusledku a nebo jim proste jen nerozumime. stejne nakonec umres, i kdyby jsi delal nevim co a stavel se treba na usi. \":-)\" tohle uvedomeni je dobry zacatek ke smysluplnejsimu zivotu.

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 03, 2018 4:03 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Máte někdo zkušenost s tímto průplachem? Dělám ho už 4 tý den, začínala jsem ho dělat jako naprosto zdravá holka, rýmu jsem neměla ani nepamatuju, jen jsem to chtěla zkusit. Ihned po první aplikaci se mi ucpal nos zhruba na 2dny, ale totálka, dýchala jsem jen pusou, včera to začlo polevovat ale i dnes mluvím jako při pořádném nachlazení. Když už jsem to začala, tak samozřejmě pokračuju, asi nejhorší je něco rozrýpat a necha tak. Stav přikládám tomu, že mám asi v dutinách pořádnej beton ještě z dob, kdy jsem bývávala nachlazená a měla alerg. rýmu s astmatem. Občas se mi podaří vysmrkat zeleno-žlutej hnus, tak snad to tak funguje. Problém mám však s tím, udržet nástřik, začne se mi to drát do krku, začnu polykat, což je při zakloněné hlavě tak na utopení a pak mě chvilku nepříjemně pálí a škrábe v krku. Dnes jsem si odvar hodila do petky s cucátkem a udělala to jako klasický průplach nosu (neti), zdálo se mi to stejně účinné a nebyl problém ani s krkem, ani s polykáním. Snad tedy jen dotaz:
??? je stejný účinek při průplachu nosu (neti ) jako při aplikaci se zakloněnou hlavou a pár minutové výdrži s výluhem v nose, který se tam vpraví inj.stříkačkou ( bez jehly samozřejmě ) ???
Jinak pro mě nejbrutálnější očista, kterou jsem kdy zažila a že jich mám různých za sebou ...

http://www.krizovatkyzdravi.cz/clanky/d ... su-2-cast/


Detoxikace nosu
ingredience Pro přípravu preparátu budeme potřebovat:
směs sušeného plodu anýzu a sušené natě přesličky v poměru 1:3,
0,5 dcl převařené vody.
Popis přípravy bylinné směsi:
1/3 sušeného plodu anýzu (např. 5 kávových lžiček) nasypeme do uzavíratelné skleničky. Pozn. pro zvýšení efektu můžeme lehce nadrtit ve hmoždíři,
2/3 sušené natě přesličky (tzn. např. 15 kávových lžiček) přisypeme do stejné skleničky,
skleničku protřepeme,
takto vytvořenou směs skladujeme na temném místě a postupně z ní připravujeme preparát určený pro výplach.
Popis přípravy preparátu:
převaříme 0,5 dcl vody,
do malé skleničky odsypeme polovinu čajové lžičky bylinné směsi, kterou jsme si připravili,
odsypané bylinky následně přelijeme převařenou vodou a zakryté necháme 30 min louhovat,
po 30 minutách přecedíme,
tím je výluh připraven pro aplikaci,
skladujeme jej např. na okně po dobu maximálně 4 dnů.
Aplikace preparátuDetoxikace nosu - aplikace
K aplikaci budeme potřebovat:
čistý bylinný výluh, který jsme si dle návodu výše připravili, a to v teplotě cca 37 stupňů celsia
2 stříkačky o velikosti každé z nich 2,5 ml nebo 1 stříkačku o velikosti 5 ml
papírové kapesníky
stopky popř. minutku k odměření času aplikace


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 03, 2018 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="jani":1rhtodob]Máte někdo zkušenost s tímto průplachem? Dělám ho už 4 tý den, začínala jsem ho dělat jako naprosto zdravá holka, rýmu jsem neměla ani nepamatuju, jen jsem to chtěla zkusit. Ihned po první aplikaci se mi ucpal nos zhruba na 2dny, ale totálka, dýchala jsem jen pusou, včera to začlo polevovat ale i dnes mluvím jako při pořádném nachlazení. Když už jsem to začala, tak samozřejmě pokračuju, asi nejhorší je něco rozrýpat a necha tak. Stav přikládám tomu, že mám asi v dutinách pořádnej beton ještě z dob, kdy jsem bývávala nachlazená a měla alerg. rýmu s astmatem. Občas se mi podaří vysmrkat zeleno-žlutej hnus, tak snad to tak funguje. Problém mám však s tím, udržet nástřik, začne se mi to drát do krku, začnu polykat, což je při zakloněné hlavě tak na utopení a pak mě chvilku nepříjemně pálí a škrábe v krku. Dnes jsem si odvar hodila do petky s cucátkem a udělala to jako klasický průplach nosu (neti), zdálo se mi to stejně účinné a nebyl problém ani s krkem, ani s polykáním. Snad tedy jen dotaz:
??? je stejný účinek při průplachu nosu (neti ) jako při aplikaci se zakloněnou hlavou a pár minutové výdrži s výluhem v nose, který se tam vpraví inj.stříkačkou ( bez jehly samozřejmě ) ???
Jinak pro mě nejbrutálnější očista, kterou jsem kdy zažila a že jich mám různých za sebou ...

http://www.krizovatkyzdravi.cz/clanky/d ... su-2-cast/


Detoxikace nosu
ingredience Pro přípravu preparátu budeme potřebovat:
směs sušeného plodu anýzu a sušené natě přesličky v poměru 1:3,
0,5 dcl převařené vody.
Popis přípravy bylinné směsi:
1/3 sušeného plodu anýzu (např. 5 kávových lžiček) nasypeme do uzavíratelné skleničky. Pozn. pro zvýšení efektu můžeme lehce nadrtit ve hmoždíři,
2/3 sušené natě přesličky (tzn. např. 15 kávových lžiček) přisypeme do stejné skleničky,
skleničku protřepeme,
takto vytvořenou směs skladujeme na temném místě a postupně z ní připravujeme preparát určený pro výplach.
Popis přípravy preparátu:
převaříme 0,5 dcl vody,
do malé skleničky odsypeme polovinu čajové lžičky bylinné směsi, kterou jsme si připravili,
odsypané bylinky následně přelijeme převařenou vodou a zakryté necháme 30 min louhovat,
po 30 minutách přecedíme,
tím je výluh připraven pro aplikaci,
skladujeme jej např. na okně po dobu maximálně 4 dnů.
Aplikace preparátuDetoxikace nosu - aplikace
K aplikaci budeme potřebovat:
čistý bylinný výluh, který jsme si dle návodu výše připravili, a to v teplotě cca 37 stupňů celsia
2 stříkačky o velikosti každé z nich 2,5 ml nebo 1 stříkačku o velikosti 5 ml
papírové kapesníky
stopky popř. minutku k odměření času aplikace[/quote:1rhtodob]
Osobní zkušenost s tímto postupem nemám, ale myslím že se zde již o tom několikrát psalo a je to docela drsné. Posoudit tedy mohu pouze to zda je možné u obou postupů očekávat podobné výsledky a tam se domnívám že nebude žádný zásadní rozdíl. Každopádně pokud jsou tam letité úsady může vylučování bordelu být hodně masivní a trvat celkem dlouho tedy si to asi užijete. Osobně bych čištění podpořil pomocí klystýrů a můžete vyzkoušet i důkladně prohřát

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2018 4:53 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2018 4:46 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,


Chtěl bych Vás tímto požádat o pomoc s mým zdravotním problémem..

Už asi rok a půl se mně dělají červené fleky na horním patře v ústech. Začalo se mně to dělat v dubnu v roce 2017 Byl jsme v té době hodně nachlazený, bral jsem ATB na silný zánět nosohltanu. Krční mandle už nemám asi 10 let, je mi 41 let.

V příloze Vám zasílám foto těch fleků,
Byl jsem na vyšetření ORL, krevní obraz, chodím na alergologii , zatím bez zjištění původu.
Na výtěrech z krku, čistá flora.

Nevíte prosím co ty fleky může způsobovat ? Vždy se objeví asi na jeden týden , začne to vytvořením malého červeného kolečka které se zvětšuje.Někdy je některá část více prokrvená.
A asi 3-4 den se útvar ohraničí světlou čarou a začne postupně mizet.

Další útvar se vytvoří zase za cca 10-14 dnů.

V současné době mám uvedený červený flek asi už 14 dnů, taky už mám delší dobu asi tři týdny pořád slabou rýmu .Už fakt nevím co si na to mám dávat.

Na doporučení bylinkáře Piji každý den čaj pu-erh, ještě jsem si udělal kapky z Aloe vera . Z pravé Aloe vera jsem vybral dužinu a nechal 14 dní macerovat v alkoholu, je možné, že když se mě před těmi 14 dny udělal ten útvar a tři dny nato jsem začal užívat ráno a večer malou lžičku Aloe, že to Aloe začíná působit?? Tedy že ten flek tak dlouho trvá ?? To aloe ještě budu brát asi týden.

Ještě nějaké poznatky:

Stává se , že je ten flek menší, někdy větší a putuje jen po té levé straně měkého patra . Snažím se stravovat zdravě, chodím 2 x týdně do sauny, krevní tlak mám v normě 128/72.. Krční mandle už nemám asi 10 let,

Začal jsem dělat výplachy urinou, myslíte si, že mně ty výplachy pomůžou? Už si fakt nevím rady. V příloze je fotka uvedeného fleku


Děkuji moc za pomoc.


Přílohy:
obrazek.jpg
obrazek.jpg [ 105.52 KiB | Zobrazeno 18397 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: ned pro 30, 2018 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ruzickav1 píše:
Dobrý den,


Chtěl bych Vás tímto požádat o pomoc s mým zdravotním problémem..

Už asi rok a půl se mně dělají červené fleky na horním patře v ústech. Začalo se mně to dělat v dubnu v roce 2017 Byl jsme v té době hodně nachlazený, bral jsem ATB na silný zánět nosohltanu. Krční mandle už nemám asi 10 let, je mi 41 let.

V příloze Vám zasílám foto těch fleků,
Byl jsem na vyšetření ORL, krevní obraz, chodím na alergologii , zatím bez zjištění původu.
Na výtěrech z krku, čistá flora.

Nevíte prosím co ty fleky může způsobovat ? Vždy se objeví asi na jeden týden , začne to vytvořením malého červeného kolečka které se zvětšuje.Někdy je některá část více prokrvená.
A asi 3-4 den se útvar ohraničí světlou čarou a začne postupně mizet.

Další útvar se vytvoří zase za cca 10-14 dnů.

V současné době mám uvedený červený flek asi už 14 dnů, taky už mám delší dobu asi tři týdny pořád slabou rýmu .Už fakt nevím co si na to mám dávat.

Na doporučení bylinkáře Piji každý den čaj pu-erh, ještě jsem si udělal kapky z Aloe vera . Z pravé Aloe vera jsem vybral dužinu a nechal 14 dní macerovat v alkoholu, je možné, že když se mě před těmi 14 dny udělal ten útvar a tři dny nato jsem začal užívat ráno a večer malou lžičku Aloe, že to Aloe začíná působit?? Tedy že ten flek tak dlouho trvá ?? To aloe ještě budu brát asi týden.

Ještě nějaké poznatky:

Stává se , že je ten flek menší, někdy větší a putuje jen po té levé straně měkého patra . Snažím se stravovat zdravě, chodím 2 x týdně do sauny, krevní tlak mám v normě 128/72.. Krční mandle už nemám asi 10 let,

Začal jsem dělat výplachy urinou, myslíte si, že mně ty výplachy pomůžou? Už si fakt nevím rady. V příloze je fotka uvedeného fleku


Děkuji moc za pomoc.

Z čeho se vám flek tvoří nedovedu odhadnout, na to poskytuje málo informací, ale z takových naprosto běžně dostupných věcí bych asi vyzkoušel aplikovat žvýkání pryskyřice, která má velice silné protibakteriální účinky, tlumí zánět a vůbec celkově drží v ústech správné prostředí. Dá se žvýkat klidně i naše třeba z borovice, nebo smrku a pokud chcete něco lepšího tak na e-schopu mám kadidlo, což je v tomto směru špička. Někde jsem zde již popisoval jak s ním pracovat tak vlákna trochu projděte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Praslička
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2021 11:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Otec mi poslal fotku prasličky, len neviem, či je to rolná alebo nie (a ako to zistiť). Alebo medzi nimi nie je rozdiel?


Přílohy:
praslicka2.jpg
praslicka2.jpg [ 120.45 KiB | Zobrazeno 12336 krát ]
praslicka.jpg
praslicka.jpg [ 85.11 KiB | Zobrazeno 12336 krát ]

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Praslička
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2021 7:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Otec mi poslal fotku prasličky, len neviem, či je to rolná alebo nie (a ako to zistiť). Alebo medzi nimi nie je rozdiel?

To z té fotky nejde poznat musíte mít řez listu přesličky zde je vše popsáno http://www.paukertova.cz/view.php?cislo ... 2009070005


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz