Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 12:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2014 10:31 pm 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Ram píše:
Tak nějak nevím proč když jste měla perfektně průchodný nos aplikovala urinu,
Zkuste řádně zateplit - suché teplo, šálu přes dutiny na obličej na noc, jinak ještě zkuste Vincentku.

Urina se používá při běžném čištění neti, nejen při akutní rýmě. V čepici spím, doma i venku ji nosím pořád, i když venku jsem nebyla, ani nepamatuju, jak je pod deset st., tak mi to právě na dutiny vadí, a teď už jsem dlouho nemocná. Vincentka mi dělá to, co urina, vždyť píšu, že už mi sliznice otýká po všem i po mořské vodě a Vincentka je proti ní dryják. Rýmu mám už od září, jde o to, že mi nejdřív sliznice oteče a pak je to neprůchodné a z toho se ta rýma udělá. Nedostanu tam nic, protože je to prostě neprůchodně ucpané, ani dubové kapky, které silně stahují, nepomohly. A přírodní kapky Humer na silně ucpaný nos mi to ucpaly ještě víc. Všechno co použiju mi to ucpává ještě víc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 26, 2014 12:09 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Jestli vám výplachy nedělají dobře, tak se na ně vyprdněte. Zřejmě je někde v těle nějaký důvod, proč sliznice reagují tak silně. Na uvolnění nosu a dutin se dá taky jíst hodně pálivé a nebo číchat k čerstvě rozkrojené cibuli. Funguje taky křen s citronovou šťávou. Co ale tyto metody udělají s Vašimi sliznicemi, to si musíte zkusit. Já bych se zaměřil hlavně na odhalení příčiny takových reakcí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: stř bře 26, 2014 10:21 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
demonek píše:
Urina se používá při běžném čištění neti, nejen při akutní rýmě. V čepici spím, doma i venku ji nosím pořád, i když venku jsem nebyla, ani nepamatuju, jak je pod deset st., tak mi to právě na dutiny vadí, a teď už jsem dlouho nemocná. Vincentka mi dělá to, co urina, vždyť píšu, že už mi sliznice otýká po všem i po mořské vodě a Vincentka je proti ní dryják. Rýmu mám už od září, jde o to, že mi nejdřív sliznice oteče a pak je to neprůchodné a z toho se ta rýma udělá. Nedostanu tam nic, protože je to prostě neprůchodně ucpané, ani dubové kapky, které silně stahují, nepomohly. A přírodní kapky Humer na silně ucpaný nos mi to ucpaly ještě víc. Všechno co použiju mi to ucpává ještě víc.

Stále nechápu proč jste cituji na perfektektně průchodný noc aplikovala urinu .........
Nic proti tomu, ale takovéto zásahy bych praktikovala jedině v nouzi, když už by nic běžného nepomáhalo. Vincentku jsem rozhodně nemíníla k výplachům, ale ke kloktání, pití, u Vás k inhalaci. Ve Vaší situaci bych volila výtěr a bakteriologické vyšetření, z důvodu, aby se infekce nedostala dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2014 11:51 am 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Chtěl bych se jen zeptat, ano urina je nejideálnější to jsem pochopil, snad se k tomu v budoucnu dostanu. Ale nemůže mi každodení používání slaného roztoku poškodit sliznici? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2014 3:34 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Sc3r0 píše:
Chtěl bych se jen zeptat, ano urina je nejideálnější to jsem pochopil, snad se k tomu v budoucnu dostanu. Ale nemůže mi každodení používání slaného roztoku poškodit sliznici? Díky

Víc než dva roky používám slanou vodu min. jednou denně a žádný problém. Sůl tam zůstává jen krátkou dobu a ten zbytek, co se nevyfrká, se spolu se slizničním sekretem dostane do žaludku nebo kapesníku \":D\" Ta sůl je tam potřebná jen pro to, aby se vyrovnaly osmotické tlaky. Ideální je 1% soli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát bře 28, 2014 4:06 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
OndraN píše:
Víc než dva roky používám slanou vodu min. jednou denně a žádný problém. Sůl tam zůstává jen krátkou dobu a ten zbytek, co se nevyfrká, se spolu se slizničním sekretem dostane do žaludku nebo kapesníku \":D\" Ta sůl je tam potřebná jen pro to, aby se vyrovnaly osmotické tlaky. Ideální je 1% soli.

Díky \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 4:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Setkal jste se už někdo s tím, že po neti se vám v nose vytvořil nějaký polyp či bulka? Dělal jsem to teď nějakou dobu denně, tak dva týdny. Nejdřív jsem myslel, že je to nějaký "pupínek" \":-)\", ale už je tam tak dva týdny, jako hrášek, nebolí, ale ani nemizne. Asi nakonec budu muset na ORL.

Občas v nose vznikají polypy, ale to neti zrovna moc nepodporuje, tedy bych asi vydržel, zpravidla zase po čase zmizí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 4:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Jantar píše:
není výplach nosu nebezpečný? chtěl bych to zkusit na ucpnej nos a hroznou rýmu ale mám strach, že se utopím. Voda vteče někam do plic a skončí to katastrofou. \":(\"

Tak to vás mohu ubezpečit, že s takovým výsledkem jsem se dosud nesetkal ani v literatuře, tak nešikovný snad nebudete a pokud ano, tak se holt nedá nic dělat, dojde k přirozené selekci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 5:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Odkaz píše:
Dobry den pan Jarda. Chcel by som sa spytat na par veci ohladom urioterapie co sa tyka preplachovania nosa.
1. pisali ste ze ak urina stipe potom je moc kysla, co vyvolava priehladne hlieny ktore padaju do zaludka. V mojom pripade sa to tiez stava hlavne ak si preplachujem nos rannou urinou. Chcem sa teda spytat ci ma vobe vyznam preplachovanie "nekvalitnym mocom" alebo ci je lepsie radsej nos nepreplachovat alebo nahradit urinu morskou solou. Este podotykam ze stipanie v nose nieje niake extra.
2. Pýsali ste ze pokial si v prvom rade neprecistim hrube creva. Hlieny v tele zostavajú a precistenie horných dýchacích ciest je neefektívne. Otazka cislo 2 teda znie ci má vobec význam preplachovania nosa ked nemam zasebou ocistu hrubeho creva.
3. Pri vyplachovani citim ze mam v usiach tolko "tvrdeho" svinstva ze az. Aj ked dychanie a nos sa zdaju ako perfektne priechodne. Dost som cital aj o anyze a neviem com na vytiahnutie tohoto svinsvta s tela. Aplikuje sa tak ze sa lezi na posteli, hlava dole... sak to asi viete. Otazka znie ci sa to moze aplikovat aj s urinou. Lebo citim ze zanesenie celných a usnych dutin by slo lepsie keby sa tam niaka ucinna latka "direkt" dostala.

Dakujem za odpovede. Vasa stranka je super a podla mna by mali doktorom odobrat licenciu a poslat ich kopat kanaly spolu s tym vsivavim farmaceutickym priemyslom \":D\"

1)Podle mě je vhodné si třeba urinu přiředit, pak nepůsobí tak silně.
2)Střeva jsou opravdu základ, ale určitě se dá dělat néti i bez vyčištění střeva i když s menším efektem.
3)Já nejsem zastánce moc tvrdých postupů i když někdy jsou dobré, nicméně zde tím můžete zakvrdlat dost slušně a smrkance z vás potečou i několik týdnů. Lepší je postupovat pomalu a vytrvale.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 5:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
karoline píše:
Dobrý deň.
Zaujímalo by ma či má vôbec význam aplikovať výplach dutín len 1 krát do dňa. Ráno si urobím jeden a celý deň strávený v práci mi neumožňuje ďalšie opakovania, a ako som čítala, na večer výplach nie je vhodný.

ďakujem za odpoveď

O tom nemusíte přemýšlet, vždy je vhodnější udělat něco málo, než neudělat vůbec nic. Večer se dá dělat také v tom problém nehledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 5:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
demonek píše:
Tak já nevím, měla jsem perfektně průchodný nos a aplikovala urinu- nos se mi totálně ucpal, to trvalo několik dní a pak propukla rýma na několik týdnů. Neti dělám skoro už dva roky, ale rýmy mám pořád horší, častější a přechází to do chronicity, už byly i záněty dutin. Teď už se mi to táhme měsíc a půl a vadí mi i mořská voda pro kojence, okamžitě mi to ucpe nos. Dříve to tak nebylo. Mám pocit, že moje sliznice už nesnese nic, brání se otokem. Jak mám potom ale dutiny čistit? Už z toho mám obavy vzhledem k tomu, že to vždy mělo takovéto následky.

Tak je otázkou, zda čištění probíhá na správném konci, hleny jdou vždy ze střeva, tedy asi musíte obrátit svůj zájem tam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob dub 12, 2014 5:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sc3r0 píše:
Chtěl bych se jen zeptat, ano urina je nejideálnější to jsem pochopil, snad se k tomu v budoucnu dostanu. Ale nemůže mi každodení používání slaného roztoku poškodit sliznici? Díky

V tom problém nehledejte, tělní tekutiny jsou velice slané, ochutnala jste někdy slzy? Muselo by jít o velice silný roztok, ten by pak sliznici vysušoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2014 12:35 pm 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2013 2:32 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
Tak je otázkou, zda čištění probíhá na správném konci, hleny jdou vždy ze střeva, tedy asi musíte obrátit svůj zájem tam.

V době, kdy se mi to ucpání nosu s tou urinou stalo, jsem očistu střeva dělala běžně. Bohužel bez klystýru nakonec už nedocházelo k vyprázdnění a stal se nutností a nyní, ani po několika měsících bez něj, se mi střevo nevyprazdňuje dobře, jako dřív, než jsem s klystýry dle návodu zde vůbec začala. Rýmu jsem ale měla ať s nimi, nebo bez nich. Nemůže jít spíše o ložisko v dutině? Nyní jsem po zánětu dutin, vyzkoušela jsem kde co, ale bez výsledku, nos se mi totálně ucpal otokem sliznice, nemohl se čistit a vznikl zánět. Po dvou měsících, co jsem s tím ležela doma, několikrát i v horečkách, nakonec došlo na antibiotika. Chtěla jsem si pak po léčbě opět začít dělat neti, ale vyvolalo to ucpání nosu, hrozné bolesti sliznice a celých dutin i hlavy, které trvaly tři. Takové jsem neměla ani před léčbou atb, za průběhu zánětu. Takže neti teď nedělám, bolesti a tlak v jedné dutině trvají a cítím, že se mi tam dělá naj jednom místě hlen, který ovšem nejde moc vysmrkat. Je to jakoby na jednom místě, právě tam, kde ucpání a zánět začal. Mám křivou přepážku a zrovna tam to vžy začne kvůli malému průchodu na jedné straně, vyžadovalo by to operaci, tím by se průchod zvětšil. Na druhé straně mi rýma nikdy nezačne. Ovšem tou operací by se přepážka posunula do středu a zase by se zmenšil průchod, se kterým teď problém nemám, takže nakonec by mohl být stejně problém na obou stranách a trvá to skoro rok, než se sliznice na přepážce, která se kvůli zákroku musí odstranit znovu obnoví. Také po častých zánětech, nebo jen rýmách zůstává už sliznice v dutinách poškozená tak, že se musí odstranit, nebo je trvale oteklá- zvětšení nosní skořepy, což ještě průchod zhoršuje. Neti nyní dělat nemohu, bohužel i izotonická mořská voda ve preji, nebo Vincentka ve spreji pro děti mi to též ucpe, ani nemusím dělat neti. Prostě tam nemohu dát nic. Klystýrů se obávám díky předešlým zkušenostem- silné bolesti, vyčerpání, a nikdy mi na rýmu stejně nepomohly, rýma mi stejně trvala třeba měsíc a půl i za současného čistění střeva, které mi ovšem znatelně bralo energii a spíše nemoc podporovalo, podle čínské medicíny jsem typ nedostatečný a dělání takovéto očisty ještě k tomu ve studených měsících pro mě není vůbec vhodné. Prý je dobré dodržet pro očisty roční období i čas v měsíci, a ne nahodile, nebo zrovna když je rýma. Krom toho i za očist u mě rýma vznikala a probíhala. Jestli nebude spíš prvotní problém ve tvorbě a udržení tepla v těle a zánět dutin je druhotná bakteriální infekce, která vznikne při oslabení po prodělané viroze, kdy se z ložiska uvolní a pomnoží bakterie. Tuto zimu u mě byly na počátku horečky, myslím, že to začalo viry. Jinak poslední dva roky na počátku podzimu začnu mrznout, nemohu ani spát, budím se v křeči, jak se tělo brání zimě, je jedno, jak mám doma teplo. Abych mohla vyjít ven, musím dát horkou sprchu a pak na střídačku s ledovou. Tak se mi krev rozproudí, ale dlouho to stejně nevydrží. Takže i venku jsem v křeči a tím se mi ještě zhoršují problémy s páteří, že nejsem uvolněná. Nepomáhá ani cvičení, zázvor. Dřív jsem to tak ale neměla, byla jsem zimomřivá vždy, ale ne tak extrémě. Teď musím spát s elektrickou dečkou a mám ji na nejvyšší stupeň, několikrát za noc se převlíkám, že se potím, což jsou zase značné ztráty minerálů, ale když jí dám na míň, tak se vzbudím zimou. Toto mám od doby, co jsem začala dělat očisty, a kdy jsem přešla víceméně na živou stravu, která ale ochlazuje. Jenže teď už nejsem schopná si teplo vůbec udržet, na jaře se to začíná trochu zlepšovat, i když nohy mám jak z ledu i doma přes den. V létě je to celkem dobré, to bych mohla být i nějakou dobu na ovoci, zelenině, ale v zimě jsem se na ovoce nemohla ani podívat- tělo ví proč, teď už na něj mám občas i chuť. Dá se zbavit těch bakteriálních ložisek jinak, než hadovkou, která u mě při mých sotva padesáti kilech nepřipadá v úvahu, a to bez toho, aby propukla nemoc, když se bakterie z ložiska uvolní? A jak zvýšit a udržet si tělesnou teplotu, abych nebyla pořád promrzlá? Jíst po dvou hodinách mi zase zatíží trávení, které bych si měla, dle informací od Vás, naopak šetřit. Děkuji mnohokrát za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: pát dub 25, 2014 2:34 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2011 4:30 pm
Příspěvky: 102
Všechny ty Vaše problémy, může klidně způsobovat stravování mimo váš metabolický typ. Pokud převažuje Váta, tak pro Vás asi není vhodná syrová strava. Tělo je podviživené, chybí minerály, bílkoviny (to způsobuje tu zimomřivost) a vitamíny, nefunguje zažívání a imunitní systém je silně oslabený. Zkuste radikálně změnit jídelníček ve prospěch živočišných bílkovin a zeleninu si tepelně upravovat (pára). Zkuste na nějaký čas vypustit luštěniny a pak si nejdřív otestujte, jestli vám nedělají problémy. Pro mineralizaci je dobrá listová zelenina (saláty, řapíkatý celer), která je i dobře stravitelná za syrova. Zkuste začít každé jídlo kefírem nebo tvarohem, aby se nejdříve nastartoval žaludek a rozběhlo trávení. Jako slabý metabolický typ, můžete jís klidně i po těch dvou hodinách, menší porce. Pokud máte nějaký problém s kravskými produkty, zkuste kozí. Taky je velmi vhodná sirná patlanina (jinak Budwig puding).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista dalších tělních dutin
PříspěvekNapsal: sob kvě 24, 2014 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
demonek píše:
V době, kdy se mi to ucpání nosu s tou urinou stalo, jsem očistu střeva dělala běžně. Bohužel bez klystýru nakonec už nedocházelo k vyprázdnění a stal se nutností a nyní, ani po několika měsících bez něj, se mi střevo nevyprazdňuje dobře, jako dřív, než jsem s klystýry dle návodu zde vůbec začala. Rýmu jsem ale měla ať s nimi, nebo bez nich. Nemůže jít spíše o ložisko v dutině? Nyní jsem po zánětu dutin, vyzkoušela jsem kde co, ale bez výsledku, nos se mi totálně ucpal otokem sliznice, nemohl se čistit a vznikl zánět. Po dvou měsících, co jsem s tím ležela doma, několikrát i v horečkách, nakonec došlo na antibiotika. Chtěla jsem si pak po léčbě opět začít dělat neti, ale vyvolalo to ucpání nosu, hrozné bolesti sliznice a celých dutin i hlavy, které trvaly tři. Takové jsem neměla ani před léčbou atb, za průběhu zánětu. Takže neti teď nedělám, bolesti a tlak v jedné dutině trvají a cítím, že se mi tam dělá naj jednom místě hlen, který ovšem nejde moc vysmrkat. Je to jakoby na jednom místě, právě tam, kde ucpání a zánět začal. Mám křivou přepážku a zrovna tam to vžy začne kvůli malému průchodu na jedné straně, vyžadovalo by to operaci, tím by se průchod zvětšil. Na druhé straně mi rýma nikdy nezačne. Ovšem tou operací by se přepážka posunula do středu a zase by se zmenšil průchod, se kterým teď problém nemám, takže nakonec by mohl být stejně problém na obou stranách a trvá to skoro rok, než se sliznice na přepážce, která se kvůli zákroku musí odstranit znovu obnoví. Také po častých zánětech, nebo jen rýmách zůstává už sliznice v dutinách poškozená tak, že se musí odstranit, nebo je trvale oteklá- zvětšení nosní skořepy, což ještě průchod zhoršuje. Neti nyní dělat nemohu, bohužel i izotonická mořská voda ve preji, nebo Vincentka ve spreji pro děti mi to též ucpe, ani nemusím dělat neti. Prostě tam nemohu dát nic. Klystýrů se obávám díky předešlým zkušenostem- silné bolesti, vyčerpání, a nikdy mi na rýmu stejně nepomohly, rýma mi stejně trvala třeba měsíc a půl i za současného čistění střeva, které mi ovšem znatelně bralo energii a spíše nemoc podporovalo, podle čínské medicíny jsem typ nedostatečný a dělání takovéto očisty ještě k tomu ve studených měsících pro mě není vůbec vhodné. Prý je dobré dodržet pro očisty roční období i čas v měsíci, a ne nahodile, nebo zrovna když je rýma. Krom toho i za očist u mě rýma vznikala a probíhala. Jestli nebude spíš prvotní problém ve tvorbě a udržení tepla v těle a zánět dutin je druhotná bakteriální infekce, která vznikne při oslabení po prodělané viroze, kdy se z ložiska uvolní a pomnoží bakterie. Tuto zimu u mě byly na počátku horečky, myslím, že to začalo viry. Jinak poslední dva roky na počátku podzimu začnu mrznout, nemohu ani spát, budím se v křeči, jak se tělo brání zimě, je jedno, jak mám doma teplo. Abych mohla vyjít ven, musím dát horkou sprchu a pak na střídačku s ledovou. Tak se mi krev rozproudí, ale dlouho to stejně nevydrží. Takže i venku jsem v křeči a tím se mi ještě zhoršují problémy s páteří, že nejsem uvolněná. Nepomáhá ani cvičení, zázvor. Dřív jsem to tak ale neměla, byla jsem zimomřivá vždy, ale ne tak extrémě. Teď musím spát s elektrickou dečkou a mám ji na nejvyšší stupeň, několikrát za noc se převlíkám, že se potím, což jsou zase značné ztráty minerálů, ale když jí dám na míň, tak se vzbudím zimou. Toto mám od doby, co jsem začala dělat očisty, a kdy jsem přešla víceméně na živou stravu, která ale ochlazuje. Jenže teď už nejsem schopná si teplo vůbec udržet, na jaře se to začíná trochu zlepšovat, i když nohy mám jak z ledu i doma přes den. V létě je to celkem dobré, to bych mohla být i nějakou dobu na ovoci, zelenině, ale v zimě jsem se na ovoce nemohla ani podívat- tělo ví proč, teď už na něj mám občas i chuť. Dá se zbavit těch bakteriálních ložisek jinak, než hadovkou, která u mě při mých sotva padesáti kilech nepřipadá v úvahu, a to bez toho, aby propukla nemoc, když se bakterie z ložiska uvolní? A jak zvýšit a udržet si tělesnou teplotu, abych nebyla pořád promrzlá? Jíst po dvou hodinách mi zase zatíží trávení, které bych si měla, dle informací od Vás, naopak šetřit. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Pokud jste silně zimomřivá, je asi vhodné otestovat laboratorně štítnou žlázu, konkrétně si nechte zjistit hladinu TSH a pokud bude nad hodnotou 1, je dobré ji zrychlit. Většinou ji velice pomáhá kokosový tuk, L-tyrosin a guaranová kašička, ale asi bych ani jedno nezkoušel bez znalosti té hodnoty TSH. Při TSH pod 1 je tělo stále prohřáté, teplota pod jazykem neklesá pod 36,5 a v odpoledních hodinách má člověk teplotu pod jazykem i 37,5 stupně, což velice dobře likviduje infekce a nečistoty v těle.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 344 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz