Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: pon zář 01, 2014 9:52 pm 
Offline

Registrován: pon zář 01, 2014 9:21 pm
Příspěvky: 4
Mam 28 a doktor mi zistil dost odolnu bakteriu Staphylicoccus haemolyticu ktora my sposobila chronicky zapal prostaty začervenaly peny a odkvapkavanie moču oslabeny organyzmu stažene dychanie....Skusil som antybiotika skoro tri tyždne trochu sa to zlepšilo.Potom som skusil MMS vydržal som dva tyždne skončil som na 8x 2kvapky denne,moja pečen to už nezvladala,ale zlepšilo sa to zase trochu...Skušam ešte propagovat kuru s Wobenzymom,Hliva ustricova,Bio-antyoxidant tablety a cyrasil ampulky na pečen.Dalši problem je že som bol u homeopatičky ktora mi povedala že už namne nieje čo pokazit,že mi moje organy nepracuju ako by mali.poradila mi uživat Psyllium,ampulky ženšenu,Nospu každy večer a vypit každy den brusnicovy čaj 5citronov. Som zufaly a neviem sa pohnut spravnym smerom.Mohli by ste mi poradit čo je najlepšie na tu bakteriu?Aky liek použit,aby som sa dal dokopy.Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 12:58 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Marton píše:
Mam 28 a doktor mi zistil dost odolnu bakteriu Staphylicoccus haemolyticu ktora my sposobila chronicky zapal prostaty začervenaly peny a odkvapkavanie moču oslabeny organyzmu stažene dychanie....Skusil som antybiotika skoro tri tyždne trochu sa to zlepšilo.Potom som skusil MMS vydržal som dva tyždne skončil som na 8x 2kvapky denne,moja pečen to už nezvladala,ale zlepšilo sa to zase trochu...Skušam ešte propagovat kuru s Wobenzymom,Hliva ustricova,Bio-antyoxidant tablety a cyrasil ampulky na pečen.Dalši problem je že som bol u homeopatičky ktora mi povedala že už namne nieje čo pokazit,že mi moje organy nepracuju ako by mali.poradila mi uživat Psyllium,ampulky ženšenu,Nospu každy večer a vypit každy den brusnicovy čaj 5citronov. Som zufaly a neviem sa pohnut spravnym smerom.Mohli by ste mi poradit čo je najlepšie na tu bakteriu?Aky liek použit,aby som sa dal dokopy.Dakujem

Tak pokud vam organy nepracuji tak jak by spravne mely, musite je okamzite zacit cistit. Nejdriv streva, jatra, ledviny a pak to ostatni. To je zaklad, s tim neotalejte, protoze jste asi hodne prekyseleny. Take je potreba se zacit zdrave stravovat a vynechat 5 bilych jedu, mozna ze by vam prospela candida dieta, ta pomaha kazdemu.
Zkuste nasadit Koloidni stribro, to je prirodni antibiotikum, ktere nici bakterie, viry, plisne, parazity, rakovinne mikroby, se kterymi prijde do kontaktu. Nici jen nepratelske patogeny a pratelskym bakteriim neublizuje.


Jak stříbro v těle působí
Poznání o tom, jakým způsobem a kterých biochemických operací se stříbro účastní, se vyvíjelo 80 let a zdaleka není u konce. Evidentně se podílí na procesu dozrávání buněk T, jedné z nejdůležitějších složek imunitního systému. Mimoto koluje v krevním oběhu (což je zvlášť významné po jeho doplnění), kde při kontaktu umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, houby a plísně. Tím samozřejmě ulehčuje práci imunitnímu systému jako celku. Jeho působení se tedy váže "pouze" k imunitnímu systému, i když se objevují spekulace, že vykazuje i určitou komplexní antioxidační aktivitu.
Přesnější pochopení mechanismu, kterým stříbro inaktivuje choroboplodné mikroorganismy, se zrodilo teprve před několika málo lety. Navzdory dřívější mylné domněnce koloidní stříbro likviduje pouze jednobuněčné organismy, nikoliv vícebuněčné parazity, i když ani k těm se nechová přátelsky. Naštěstí pro nás je jednobuněčných mikrobů více než 97 všech druhů a kmenů. Patří k nim původci 670 klasifikovaných chorob podle seznamu Světové zdravotnické organizace a možná i další choroby bez dosud známé etiologie a souvislostí. Z nekonečného seznamu můžeme jmenovat za bakterie koky, enterokoky, mikrokoky, streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, meningokoky, bakterioidae, neiserie, Helicobacter pylori, klostridia, Escherichia coli a další koliformy, salmonelly, Bacilus aureus, Bacilus cereus a další bacily, za viry HIV, herpetoviry, cytomegaloviry, hepatoviry, chřipkové viry a další, za houby a plísně kandidy, giardie, trichomony a jiné.
Všechny tyto jednobuněčné organismy mají své vlastní enzymy; které jsou katalyzátory jejich životních pochodů. Mikroby přijímají "potravu" receptory v membráně, která tvoří jejich"kůži" a skrze ní vylučují i své biologické odpady. Atomy stříbrného koloidu póry v membráně snadno projdou a chemicky dezaktivují enzym mikrobu. Nejpozději do 4 minut mikrob odumře, protože není schopen bez svého enzymu uskutečňovat látkovou přeměnu. Mikroby "v dětském věku" často uhynou po několika sekundách od dezaktivace svého enzymu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 7:04 pm 
Offline

Registrován: pon zář 01, 2014 9:21 pm
Příspěvky: 4
A kde to koloidne striebro možem zohnat?A ako by som ho davkoval?Mal by som popri tom uživat aj nejake probiotika?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 7:45 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Marton píše:
A kde to koloidne striebro možem zohnat?A ako by som ho davkoval?Mal by som popri tom uživat aj nejake probiotika?

Me se zda, ze ho ma v nabidce pan Jarda, zkuste mu zavolat a on vam poradi i to davkovani. Jinak by mohlo byt treba v lekarne, nebo v nejake specialce na vitaminy a zdravou vyzivu, ale nevim, ja neziju v Evrope.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 8:13 pm 
Offline

Registrován: pon zář 01, 2014 9:21 pm
Příspěvky: 4
Dakujem vam za radu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 8:22 pm 
Offline

Registrován: pon zář 01, 2014 9:21 pm
Příspěvky: 4
Nemohly by ste mi napisat to čislo na pana Jardu,tu alebo ma mail? - martin.kmec123@gmail.com Ešte raz dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 11:38 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Marton píše:
Nemohly by ste mi napisat to čislo na pana Jardu,tu alebo ma mail? - martin.kmec123@gmail.com Ešte raz dakujem

Uz to tam mate.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stphylococcus haemolyticus
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 9:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Marton píše:
Mam 28 a doktor mi zistil dost odolnu bakteriu Staphylicoccus haemolyticu ktora my sposobila chronicky zapal prostaty začervenaly peny a odkvapkavanie moču oslabeny organyzmu stažene dychanie....Skusil som antybiotika skoro tri tyždne trochu sa to zlepšilo.Potom som skusil MMS vydržal som dva tyždne skončil som na 8x 2kvapky denne,moja pečen to už nezvladala,ale zlepšilo sa to zase trochu...Skušam ešte propagovat kuru s Wobenzymom,Hliva ustricova,Bio-antyoxidant tablety a cyrasil ampulky na pečen.Dalši problem je že som bol u homeopatičky ktora mi povedala že už namne nieje čo pokazit,že mi moje organy nepracuju ako by mali.poradila mi uživat Psyllium,ampulky ženšenu,Nospu každy večer a vypit každy den brusnicovy čaj 5citronov. Som zufaly a neviem sa pohnut spravnym smerom.Mohli by ste mi poradit čo je najlepšie na tu bakteriu?Aky liek použit,aby som sa dal dokopy.Dakujem

Tak vyzkoušet by se to dalo jak vám radí členka miram, nebo by mohla pomoci lichořeřišnice, která je hubí také. Každopádně hubit šmejdy je sice dobrá zábava, ovšem nic moc výsledky, vždy musíte vyčistit tělo, aby se jim u vás přestalo dobře žít.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz