Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 4:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob led 25, 2014 10:23 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
http://www.osel.cz/index.php?clanek=5505
at se kazdy rozhodne sam.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 1:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Gwen píše:
Zacala som si vymyvat oci kol. striebrom (ma aj primes grapefr. semiacka, lebo ine striebro som doma nemala). Mam vyborny pocit v ociach, tak sa mi vyjasnili, a nie su take unavane ako predtym. Ovsem, hned po aplikacii ma zacne tak akosi pichat na rozlicnych miestach v hlave - hlavne v spankoch. Zeby sa vyplavovali mikrobialne necistoty? Na moznost parazitov v oku som tiez myslela, brrr. Mate s tym niekto skusenosti?

To asi takto nefunguje, stříbro výrazně tlumí záněty na povrchu oka, ale do hloubky zase tolik neproniká, čili spíše jde nějaký nepříjemný vjem z podráždění nějakého zakončení v oku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 1:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
RaDu píše:
Na co je potřeba si dávat pozor u již hotových produktů:
Dnes dosti podnikavců také nabízí již hotový produkt k prodeji v různých cenových relacích, bohužel bez veškeré atestace nutné pro prodej již hotového produktu v ČR. Nicméně i zde platí výše uvedené, tj. KS vyrobené standardním způsobem, tj. elektrolýzou, nesmí vykazovat žádné známky zabarvení, ani obsahovat jakékoliv usazeniny. Dále musí být VŽDY ve tmavých obalech, nejlépe ze skla. KS lze přechovávat i v průhledných obalech, ale pouze do koncentrace 5ppm nebo v naprosté tmě, to je potřeba mít na paměti. Pokud někdo KS nabízí v průhledných obalech i o vyšší koncentraci, tj. od 5ppm výše, pojem aglomerace částic mu zřejmě bude cizí. Takovéto KS i kdyby bylo sebe kvalitněji vyrobeno, rychle ztrácí na své původní kvalitě v přímé úměře, tj. čím vyšší je koncentrace KS, tím rychleji dochází k jeho svévolnému znehodnocení. Rovněž za maximální a ještě stabilní koncentraci lze považovat hodnotu do 25ppm, ovšem za předpokladu nejen dodržení všech přísných podmínek nutných pro výrobu kvalitního KS, ale také pro jeho uskladnění. Rovněž u obyčejných plastových obalů může docházet k uvolňování nežádoucích částic do KS, které je v takovém obalu uskladněno, proto tmavé sklo lze jednoznačně bez jakýchkoliv pochyb považovat za naprostou jistotu pro skladování KS a také za levnější variantu místo kvalitního tmavého plastového obalu.
http://craftgen.cz/

Netvrdím, že koloidní stříbro je stabilní za všech okolností, ale v krátkodobém horizontu to zase není taková hrůza. Za uvedených podmínek by ho vlastně nemohl skladovat prakticky nikdo a jak se mnoho lidí z praxe přesvědčilo funguje i za mnohem horších podmínek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř úno 12, 2014 9:02 am 
Offline

Registrován: úte kvě 22, 2012 2:15 pm
Příspěvky: 160
ahoj, moze sa vzajomne uzivat pri nachladnuti koloidne striebro a zvyseny prijem vit. C ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 5:46 pm 
Offline

Registrován: pon lis 26, 2012 10:06 am
Příspěvky: 15
Přečetla jsem celou diskuzi, ale trochu jsem se v užívání KS ztratila. Užívá se tedy tak, že ho nakapu do obyčejné vody a vypiji? Nebo mám pít samotné?Pokud ho chci dát pejskovi, mám mu ho nakapat do vody?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř bře 19, 2014 3:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 19, 2014 3:47 pm
Příspěvky: 6
Dobry den Jaroslave, krom toho, ze se uz tri az ctyri roky divam na web a forum a chystam neco zacit delat \":D\" me prave ted napada se zeptat na stribro. Zda se, ze lze koupit stribrny prasek, hodit jej do destilovane vody a vypit. Vydel jste Vy nebo kdokoliv z uzivatelu jiz takovou praxi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon bře 24, 2014 1:19 pm 
Offline

Registrován: pon lis 26, 2012 10:06 am
Příspěvky: 15
Tak se mi konečně povedly některé informace dohledat, budu pít KS samotné, nezapíjet vodou, jen je pravda, že KS nesmí přijít do styku s kovy a s plastem? A než ho spolknu, mám ho co nejdéle převalovat v ústech, jsou v tomto případě problém amalgánové plomby?Mám udržovat nějaký odstup, pokud beru probiotika v tabletách? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
dushan74 píše:
ahoj, moze sa vzajomne uzivat pri nachladnuti koloidne striebro a zvyseny prijem vit. C ?

Pokud to nebude naráz, neměl by v tom být problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Stejsi píše:
Přečetla jsem celou diskuzi, ale trochu jsem se v užívání KS ztratila. Užívá se tedy tak, že ho nakapu do obyčejné vody a vypiji? Nebo mám pít samotné?Pokud ho chci dát pejskovi, mám mu ho nakapat do vody?

Sama si dáte dávku do úst a převalujete 3-5 minut, protože se vstřebává přes sliznice úst. Zvířatům se dává do pití, pesana asi nenaučíte převalovat ho v tlamě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
D-O-M píše:
Dobry den Jaroslave, krom toho, ze se uz tri az ctyri roky divam na web a forum a chystam neco zacit delat \":D\" me prave ted napada se zeptat na stribro. Zda se, ze lze koupit stribrny prasek, hodit jej do destilovane vody a vypit. Vydel jste Vy nebo kdokoliv z uzivatelu jiz takovou praxi?

Nutno uznat, že nejste zbrklý, ale 4 roky to už je opravdu slušná doba na přemýšlení. Ovšem ten váš nápad nevidím jako moc ideální. Koloidní stříbro funguje právě proto, že je koloidní, tedy opravdu malé částice, nikoliv práškový kov, to jste v jiném řádu velikosti. Také platí, čím větší shluky, tím větší problém, teoreticky i zmodrání, což bylo základem šlechtické modré krve. Šlo právě o mikroskopický otěr stříbrného nádobí při stolování na stříbře, tedy činnost dost podobnou té, kterou uvádíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Stejsi píše:
Tak se mi konečně povedly některé informace dohledat, budu pít KS samotné, nezapíjet vodou, jen je pravda, že KS nesmí přijít do styku s kovy a s plastem? A než ho spolknu, mám ho co nejdéle převalovat v ústech, jsou v tomto případě problém amalgánové plomby?Mám udržovat nějaký odstup, pokud beru probiotika v tabletách? Děkuji.

No vidíte, najde se tu všechno a ty plomby, na nich nic nevymyslíte, tedy neřešit i když ideální určitě nejsou. Probiotika stříbro likviduje, tedy odstup určitě ano a co nejdelší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte dub 15, 2014 10:41 am 
Offline

Registrován: ned dub 06, 2014 5:53 am
Příspěvky: 1
Na stránke : http://www.h-poradna.cz/koloidni_stribro_v_praxi.php
s výškou ppm pri liečbe K.S. nemajú žiadny problém. Vyrábajú aj K.S. 50ppm.
V poradni majú aj tento názor :
"Četla jsem na netu, že se nesmí užívat vnitřně více jak
20 ppm K.S. - jak to je?
To je nesmysl. Mnoho problémů, lze vyřešit jen vyššími
koncentracemi. Např. helicobacter pylori (příčina trávicích
obtíží i rakoviny) v žaludku lze eliminovat koncentrací od 40
ppm/620 ml.".
Možno niečo na tom pravdy bude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob kvě 24, 2014 6:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sg719 píše:
Na stránke : http://www.h-poradna.cz/koloidni_stribro_v_praxi.php
s výškou ppm pri liečbe K.S. nemajú žiadny problém. Vyrábajú aj K.S. 50ppm.
V poradni majú aj tento názor :
"Četla jsem na netu, že se nesmí užívat vnitřně více jak
20 ppm K.S. - jak to je?
To je nesmysl. Mnoho problémů, lze vyřešit jen vyššími
koncentracemi. Např. helicobacter pylori (příčina trávicích
obtíží i rakoviny) v žaludku lze eliminovat koncentrací od 40
ppm/620 ml.".
Možno niečo na tom pravdy bude.

No nevím, ale zmíněného šmejda velice spolehlivě likviduje obnovení tvorby HCl v žaludku, tak proč experimentovat se stříbrem ve vysokých koncentracích.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob kvě 24, 2014 6:51 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
sg719 píše:
Např. helicobacter pylori (příčina trávicích
obtíží i rakoviny) v žaludku lze eliminovat koncentrací od 40
ppm/620 ml."

Vysoké koncentrace stříbra mohou způsobit modré zbarvení kůže, bohužel trvalé. Na helicobacter pylori je nejlepší masticha, účinkuje výborně a je bez rizika předávkování. Je sice drahá, ale to je stříbro taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát črc 11, 2014 4:30 pm 
Offline

Registrován: pát črc 11, 2014 4:22 pm
Příspěvky: 8
Ráda bych se zeptala, zda je možné aby koloidní stříbro "spálilo" čichové buňky. V dubnu jsem se léčila se zánětem nosohltanu a pak zánětem dutin ATB a jako pomocný prostředek (když nefungovaly kapky do nosu) jsem zvolila koloidní stříbro v koncentraci 10ppm (značka Petr Gargulák) a nalévala nosem až do dutin (pár kapek injekční stříkačkou). Problémy začaly okamžitě ustupovat, ale měla jsem podivné vedlejší účinky - stříbro v nose silně pálilo a způsobovalo to bolest až do hlavy a trojkl. nervu. Vydržela jsem to používat něco přes týden. Bohužel jsem si od té doby začala všímat změny síly čichu - a vzpomněla jsem si přitom na to "pálení stříbrem". Dřív jsem cítila i velmi jemné vůně, teď mám obtíže rozeznat pouze čichem koření apod., buď musím čichat intenzivně velmi zblízka nebo cítím jen silné pachy. Může to být vedlejší účinek stříbra? A dá se s tím něco dělat? Ráda bych zase čich obnovila. Děkuji, L.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz