Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 8:53 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
No nevěřil bych, že bude normálně problém sehnat běžně vodu pro injection na výrobu koloidního stříbra.... je pozoruhodné, že některé lékárny proměňují cenu v závislosti na odběru... čím víc odeberete, tím to máte dražší \":D\"

kdo bude mít zájem, objevil jsem zajímavý zdroj vody pro injection za lepší cenu jak v lékárně.... zájemci se mohou ozvat na SZ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 11:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
No nevěřil bych, že bude normálně problém sehnat běžně vodu pro injection na výrobu koloidního stříbra.... je pozoruhodné, že některé lékárny proměňují cenu v závislosti na odběru... čím víc odeberete, tím to máte dražší \":D\"

kdo bude mít zájem, objevil jsem zajímavý zdroj vody pro injection za lepší cenu jak v lékárně.... zájemci se mohou ozvat na SZ..

Tak, nějak se k těm prachům dostat musej a co je lepšího, než problémy při prodeji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 11:18 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jarda píše:
Tak, nějak se k těm prachům dostat musej a co je lepšího, než problémy při prodeji.

No, hele, fakt nevím. Některé lékárny to člověku neprodají vůbec spolu se spoustou výmluv. Jiné prodají, ale překvapilo mě, že čím víc jsem toho vzal, tak cena stoupala \":D\" Takže jsem dlouho pátral a nakonec nalezl uspokojující zdroj této suroviny pro výrobu KS. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2011 12:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
fdh píše:
No, hele, fakt nevím. Některé lékárny to člověku neprodají vůbec spolu se spoustou výmluv. Jiné prodají, ale překvapilo mě, že čím víc jsem toho vzal, tak cena stoupala \":D\" Takže jsem dlouho pátral a nakonec nalezl uspokojující zdroj této suroviny pro výrobu KS. \":)\"

Na živnostenský list se dá v neomezeném množství koupit u Dr. Kulich Pharma, s. r. o.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 7:28 pm 
Offline

Registrován: úte bře 15, 2011 9:30 pm
Příspěvky: 11
Mám ještě jeden dotaz ke KS, konkrétně k jeho chuti. Je normální, že chutná nahořkle? Mám koncentraci 20 ppm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kučis píše:
Mám ještě jeden dotaz ke KS, konkrétně k jeho chuti. Je normální, že chutná nahořkle? Mám koncentraci 20 ppm.

Já si dělám 10 ppm a žádnou chuť to nemá, je to jako voda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát kvě 13, 2011 10:24 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Čo som mal z lekárne KS tak to malo kovovú chuť. K ničomu inému sa to prirovnať nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2011 7:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Čo som mal z lekárne KS tak to malo kovovú chuť. K ničomu inému sa to prirovnať nedá.

To možná, ale člověk se na to musí hodně soustředit, jinak to chuť prakticky nemá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř čer 15, 2011 4:37 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2011 3:51 pm
Příspěvky: 2
Jelikoz jsem mel asi 5mesicu problemy s ocima a bolestmi hlavy, byl jsem u 2 ocnich a na hodne testech (tlak, perimetr, ruzna typy foceni, mri, rentgeny patere..) ale nic v oku ci hlave nenasli.
Problemem bylo jejich neustale paleni, zarudlost, take se objevily zajimave vlasove zilky na okrajich obou oci. Hodne caste byly male nitkovite kysanky, lepive a natahujici se.
Ocni me utvrzovala, ze je to prirozene a oci se starim zacnou vice palit, at kapu kapky a vsechno bude casem dobry.
Stav se nehorsil, tak jsem to vzdal. Vysledkem bylo paleni oci, ktomu obcasne bolesti hlavy zpusobujici podrazdenost, naladovost, kterou si vylevam vpraci na kolezich.

Jelikoz jsem byl naprosto zoufaly a byl jsem ochoten udelat cokoli, tak jsem pred 3 tydny zacal do oci zacal kapat 40ppm parkrat denne. Oci zacly reagovat, byly trosku zarudlejsi a kysanky se asi po 2 tydnech prestaly delat, paleni taky odchazelo. Asi pred tydnem jsem si namisto kapani, zacal oci vyplachovat 40ppm 1x denne po dobu 30sec.
Dnes jsem si vsiml, ze namisto klasicke barvy koloidniho stribra, ma tekutina ma po vyplachu nacervenalou barvu. Drive vni plavaly zminene nitkovite kysanky, ale ted nic, jen ma nadech cervene.
Pri vyplachu necitim nic neprijemneho, snad jen pocatecni rozdil teplot stribra a oka.

Ted teda nevim, zda je zminena nacervenala barva normalni ci mne stribro pozira oko zevnitr?
Take jsem tady narazil na urinalni metodu, kterou se rozhodne nebojim vyzkouset do oci a dutin, kdyz mi nekdo potvrdi, ze z ni nic dalsiho do oka nedostanu.

Diky,
Pavel 31let


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 8:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
elix píše:
Jelikoz jsem mel asi 5mesicu problemy s ocima a bolestmi hlavy, byl jsem u 2 ocnich a na hodne testech (tlak, perimetr, ruzna typy foceni, mri, rentgeny patere..) ale nic v oku ci hlave nenasli.
Problemem bylo jejich neustale paleni, zarudlost, take se objevily zajimave vlasove zilky na okrajich obou oci. Hodne caste byly male nitkovite kysanky, lepive a natahujici se.
Ocni me utvrzovala, ze je to prirozene a oci se starim zacnou vice palit, at kapu kapky a vsechno bude casem dobry.
Stav se nehorsil, tak jsem to vzdal. Vysledkem bylo paleni oci, ktomu obcasne bolesti hlavy zpusobujici podrazdenost, naladovost, kterou si vylevam vpraci na kolezich.

Jelikoz jsem byl naprosto zoufaly a byl jsem ochoten udelat cokoli, tak jsem pred 3 tydny zacal do oci zacal kapat 40ppm parkrat denne. Oci zacly reagovat, byly trosku zarudlejsi a kysanky se asi po 2 tydnech prestaly delat, paleni taky odchazelo. Asi pred tydnem jsem si namisto kapani, zacal oci vyplachovat 40ppm 1x denne po dobu 30sec.
Dnes jsem si vsiml, ze namisto klasicke barvy koloidniho stribra, ma tekutina ma po vyplachu nacervenalou barvu. Drive vni plavaly zminene nitkovite kysanky, ale ted nic, jen ma nadech cervene.
Pri vyplachu necitim nic neprijemneho, snad jen pocatecni rozdil teplot stribra a oka.

Ted teda nevim, zda je zminena nacervenala barva normalni ci mne stribro pozira oko zevnitr?
Take jsem tady narazil na urinalni metodu, kterou se rozhodne nebojim vyzkouset do oci a dutin, kdyz mi nekdo potvrdi, ze z ni nic dalsiho do oka nedostanu.

Diky,
Pavel 31let

Je zajímavé jak dokonale moderní medicína ignoruje obyčejnou kvasinku, prostě pro ni neexistuje, ale ve vašich očích evidentně existuje a stříbro ji zrovna moc dobře nedělá. Podobné výsledky budete mít při aplikaci vlastní uriny a nemusíte se bát, já to dělám mnoho let a nikdy jsem z toho neměl jediný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 6:38 pm 
Offline

Registrován: stř čer 15, 2011 3:51 pm
Příspěvky: 2
Mate pravdu, reakce je naprosto stejna. Budu tedy prozatim stridat obe metody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte srp 30, 2011 9:52 pm 
Offline

Registrován: úte čer 07, 2011 11:01 am
Příspěvky: 13
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li by bylo možné objednat, či nechat si od Vás vyrobit koloidní stříbro popř. za jakou cenu, dobu a způsob dodání.
děkuji mnohokrát za odpověď

_________________
Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2011 3:08 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
[quote="marketaz":2zmoyrjb]Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li by bylo možné objednat, či nechat si od Vás vyrobit koloidní stříbro popř. za jakou cenu, dobu a způsob dodání.
děkuji mnohokrát za odpověď[/quote:2zmoyrjb]
Koloidni stribro z lekarny sem zkousel, a tezko rict estli pomohlo. NIkdy vic sem ho pak nezkousel. Dospel sem totiz k poznani ze nic nedokaze nahradit tak dokonale opravne mechanismy ktere ma telo samotne, jen mu to chce dat prilezitost a naslouchat mu. Antibiotika a jine leky s podobnymi ucinky jsou jako zbrane hromadneho niceni. Neleci pricinu.
Pokud bezne nediskutujete na internetu a nevzdelavate se doporucuji pro zacatek tyto clanky:

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2011 7:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
marketaz píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li by bylo možné objednat, či nechat si od Vás vyrobit koloidní stříbro popř. za jakou cenu, dobu a způsob dodání.
děkuji mnohokrát za odpověď

Odpověď máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2012 11:08 am 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
Dobrý den,
v tomto fóru jsem nenaleznul diskuzi na téma koloidní rhodium
http://www.stromovavila.cz/koloidni-rhodium/
Prosím o názor/zkušenosti s tímto prostředkem.
Děkuji a přeji hezký den


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz