Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 6:02 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned črc 20, 2014 11:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Liuthi píše:
Ráda bych se zeptala, zda je možné aby koloidní stříbro "spálilo" čichové buňky. V dubnu jsem se léčila se zánětem nosohltanu a pak zánětem dutin ATB a jako pomocný prostředek (když nefungovaly kapky do nosu) jsem zvolila koloidní stříbro v koncentraci 10ppm (značka Petr Gargulák) a nalévala nosem až do dutin (pár kapek injekční stříkačkou). Problémy začaly okamžitě ustupovat, ale měla jsem podivné vedlejší účinky - stříbro v nose silně pálilo a způsobovalo to bolest až do hlavy a trojkl. nervu. Vydržela jsem to používat něco přes týden. Bohužel jsem si od té doby začala všímat změny síly čichu - a vzpomněla jsem si přitom na to "pálení stříbrem". Dřív jsem cítila i velmi jemné vůně, teď mám obtíže rozeznat pouze čichem koření apod., buď musím čichat intenzivně velmi zblízka nebo cítím jen silné pachy. Může to být vedlejší účinek stříbra? A dá se s tím něco dělat? Ráda bych zase čich obnovila. Děkuji, L.

No nevím, ale na stříbro bych to neviděl. Pálení je možné, stříbro se dělá v kvalitní destilované vodě a ta pochopitelně jako hladový roztok trhá minerálie ze sliznice, což pálí. Nedomnívám se, že by vám to mohlo narušit čich, ale je otázkou jak kvalitní to stříbro bylo, nebo zda jste to nezničila pomocí těch medikamentů, myslím ATB. Předpokláudám, že čich po vyčištění nosu naskočí do původního stavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon črc 21, 2014 6:30 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Liuthi píše:
Ráda bych se zeptala, zda je možné aby koloidní stříbro "spálilo" čichové buňky. V dubnu jsem se léčila se zánětem nosohltanu a pak zánětem dutin ATB a jako pomocný prostředek (když nefungovaly kapky do nosu) jsem zvolila koloidní stříbro v koncentraci 10ppm (značka Petr Gargulák) a nalévala nosem až do dutin (pár kapek injekční stříkačkou). Problémy začaly okamžitě ustupovat, ale měla jsem podivné vedlejší účinky - stříbro v nose silně pálilo a způsobovalo to bolest až do hlavy a trojkl. nervu. Vydržela jsem to používat něco přes týden. Bohužel jsem si od té doby začala všímat změny síly čichu - a vzpomněla jsem si přitom na to "pálení stříbrem". Dřív jsem cítila i velmi jemné vůně, teď mám obtíže rozeznat pouze čichem koření apod., buď musím čichat intenzivně velmi zblízka nebo cítím jen silné pachy. Může to být vedlejší účinek stříbra? A dá se s tím něco dělat? Ráda bych zase čich obnovila. Děkuji, L.

Velmi jemný čich je známka přetížení nadledvinek-člověk je pak jako zvíře na lovu,možná jste je vyléčením zánětu zklidnila,což je dobře, takže bych to nevnímal jako negativní jev.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř črc 30, 2014 6:30 pm 
Offline

Registrován: pát črc 11, 2014 4:22 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
No nevím, ale na stříbro bych to neviděl. Pálení je možné, stříbro se dělá v kvalitní destilované vodě a ta pochopitelně jako hladový roztok trhá minerálie ze sliznice, což pálí. Nedomnívám se, že by vám to mohlo narušit čich, ale je otázkou jak kvalitní to stříbro bylo, nebo zda jste to nezničila pomocí těch medikamentů, myslím ATB. Předpokláudám, že čich po vyčištění nosu naskočí do původního stavu.

Děkuji za radu. A je možné vyplachovat nos konvičkou Vámi popisovaným způsobem i v případě, že jedna dutina chybí? Předpokládám, že při proplachování nosu má voda protékat dutinami, z jedné dírky do druhé dutinou, ale mě při RTG zjistili, že mám jen levou čelní dutinu, pravá chybí. Je možné i tak proplachovat (přes nějakou nosní přepážku) nebo by to nešlo? Děkuji, L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: stř črc 30, 2014 6:32 pm 
Offline

Registrován: pát črc 11, 2014 4:22 pm
Příspěvky: 8
Pavel Veselý píše:
Velmi jemný čich je známka přetížení nadledvinek-člověk je pak jako zvíře na lovu,možná jste je vyléčením zánětu zklidnila,což je dobře, takže bych to nevnímal jako negativní jev.

To zní zajímavě, o tom jsem neslyšela. Ale nevím, to bych musela mít v tom případě přetížené již od dětství, protože vůně jsem velmi citlivě vnímala již od 3 let. Čich byl vždy mým nejsilnějším smyslem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Liuthi píše:
Děkuji za radu. A je možné vyplachovat nos konvičkou Vámi popisovaným způsobem i v případě, že jedna dutina chybí? Předpokládám, že při proplachování nosu má voda protékat dutinami, z jedné dírky do druhé dutinou, ale mě při RTG zjistili, že mám jen levou čelní dutinu, pravá chybí. Je možné i tak proplachovat (přes nějakou nosní přepážku) nebo by to nešlo? Děkuji, L.

Na to vám nedovedu odpovědět, ale není nic snazšího, než to vyzkoušet. Maximálně vám tekutina nateče do úst a nosem procházet nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: pon srp 18, 2014 5:07 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 04, 2012 4:50 am
Příspěvky: 17
Pavel Veselý píše:
Velmi jemný čich je známka přetížení nadledvinek-člověk je pak jako zvíře na lovu,možná jste je vyléčením zánětu zklidnila,což je dobře, takže bych to nevnímal jako negativní jev.

Taky pro mě je to velmi zajímavá informace. Velmi jemný čich mám celý život, teď jsem ho po dlouhodobé a intenzivní detoxikaci ztratila. Je potěšující, že to může být pozitivní záležitost, jenom mi bude trvat delší dobu si na omezené vnímání vůní zvyknout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: čtv srp 28, 2014 12:11 pm 
Offline

Registrován: ned led 19, 2014 8:56 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,pane Jardo mám tento dotaz.Vloni jsem prodělala esof. vaskulitidu/zánět cev/,byly mně doporučeny kortikoidy k dlouhodobému užívání,ale jelikož se můj zdr, stav v té době zklidnil, tuto léčbu jsem odmítla. V poslední době se mně dělají různé nehojící se boláky, každá ranka vyhnisává, po trhání zubů velký suchý zánět- lečby 2 měsíce, čepy na mandlích.Jsem velký alergikna jídlo, antibiotika a prostě spousta věcí.Bylo mně doporučeno koloidní stříbro, máte s touto léčbou nějaké zkušenosti.? Děkuji za odpověď.Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
alena.l píše:
Dobrý den,pane Jardo mám tento dotaz.Vloni jsem prodělala esof. vaskulitidu/zánět cev/,byly mně doporučeny kortikoidy k dlouhodobému užívání,ale jelikož se můj zdr, stav v té době zklidnil, tuto léčbu jsem odmítla. V poslední době se mně dělají různé nehojící se boláky, každá ranka vyhnisává, po trhání zubů velký suchý zánět- lečby 2 měsíce, čepy na mandlích.Jsem velký alergikna jídlo, antibiotika a prostě spousta věcí.Bylo mně doporučeno koloidní stříbro, máte s touto léčbou nějaké zkušenosti.? Děkuji za odpověď.Alena

Tak po přečtení tohoto vlákna vám bude jasné, že jde o mimořádně univerzální prostředek s opravdu velice širokým spektrem působení a na uvedené problémy může slušně fungovat. Nicméně problém je jiného rázu z vnitřních příčin, což se zde již mnohokrát rozebíralo. Je tedy potřeba odstranit tyto příčiny a následně zmizí důsledek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte zář 09, 2014 12:50 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 02, 2012 12:24 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den, sice jsem si projel celé vlákno, ale nikde není přesně napsáno jaké koloidní stříbro a jak ho používat při kapání do oka? Mám k dispozici jen kupované, takže mám koupit 10ppm a neředěné tak, jak je v té láhvi začít kapat do oka? Třeba těch 3 až 5 kapek třikrát denně? Opravdu dále neředěné a rovnou kapátkem do oka? Promiňte, že se ptám jako blbec, ale raději se zeptám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2014 12:06 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Dobrý den pane Jardo, mohl by jste zde prosím vás napsat, po jaké době je znovu
vhodné užívat probiotika, po ukončení aplikace koloidního stříbra?
Píše te zde, že je tam potřeba nutný odstup, protože v těle stříbro ještě určitou dobu zůstává.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 7:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
canibalx píše:
Dobrý den, sice jsem si projel celé vlákno, ale nikde není přesně napsáno jaké koloidní stříbro a jak ho používat při kapání do oka? Mám k dispozici jen kupované, takže mám koupit 10ppm a neředěné tak, jak je v té láhvi začít kapat do oka? Třeba těch 3 až 5 kapek třikrát denně? Opravdu dále neředěné a rovnou kapátkem do oka? Promiňte, že se ptám jako blbec, ale raději se zeptám

Ano, tak jak je se používá, tedy pokud jde o 10 ppm a silnější bych asi do oka ani nedoporučoval, má jinak velké částice a podle mého názoru se do oka moc nehodí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Dobrý den pane Jardo, mohl by jste zde prosím vás napsat, po jaké době je znovu
vhodné užívat probiotika, po ukončení aplikace koloidního stříbra?
Píše te zde, že je tam potřeba nutný odstup, protože v těle stříbro ještě určitou dobu zůstává.
Děkuji

Tak po delší aplikaci vydrží stříbro v těle i měsíc, ale tak dlouho čekat nemusíte, předpokládám, že bohatě stačí polovina této doby. Každopádně mnoho lidí dodává laktobacily souběžně jako u antibiotik, což podává dobré výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidne striebro
PříspěvekNapsal: ned říj 05, 2014 6:11 pm 
Offline

Registrován: ned zář 28, 2014 1:25 pm
Příspěvky: 6
Jarda píše:
MesoSilver konkrétně neznám, ale určitě to zdaleka není jediné účinné stříbro na trhu. Tmavě hnědá láhev se dá laserem celkem bez potíží prosvítit a zmíněný efekt je tam normálně viditelný. Stříbro se samozřejmě při takto jemném roztoku dostane naprosto všude, hlavně proto je tak účinné. Jeho stopy budou patrně i v moči a dalších tělních tekutinách, to sice nevím jistě, ale je to vysoce pravděpodobné. Je to vlastně toxická látka a léčebný efekt staví na rozdílu dávky, kterou snesou bakterie, plísně, viry, proti zdravé tkáni, která snese mnohem větší dávky. Jinak se jím ve velké dávce dá vyvolat i otrava, zvaná argirie, po které člověk zmodrá, proto měla šlechta modrou barvu a odtud pramení pojem modrá krev.

Zdravim pan Jardo zaujima ma Vas nazor na to keby sa koloidne striebro davalo do enterickych kapsul odolnych voci žalúdočnej kyseline a tym sa zvýšilo množstvo koloidneho striebra prijateho cez tenké crevo. Myslite že by tie kapsule zlepsili vstrebanie a tympadom by netrebalo take velke davky? Ci pri peronalnom užití sa to vstrebáva hlavne v ustach ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: úte říj 14, 2014 10:37 pm 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 10:05 am
Příspěvky: 19
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo zkusil (dámy), tampon s koloidním střibrem na poševní záněty. Popřípadě, je-li to vhodné. Mě se to jeví celkem jako lepší varianta, než stále se opakující ATB. Děkuji za reakce a odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Koloidní stříbro
PříspěvekNapsal: sob říj 18, 2014 7:58 am 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
lesněnka píše:
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo zkusil (dámy), tampon s koloidním střibrem na poševní záněty. Popřípadě, je-li to vhodné. Mě se to jeví celkem jako lepší varianta, než stále se opakující ATB. Děkuji za reakce a odpověď.

Pokud se gynekologické záněty opakují, tak je nelze léčit lokálně stříbrem, ani ničím jiným, protože to značí candidu rozlezlou po celém organismu. Je nutná protiplísňová dieta, bez ní se candidy nezbavíte. Lokální léčba je velký omyl klasické medicíny, proto taky doktoři nedokáží pomocí mastiček nikdy dlouhodobě vyléčit problémy jako jsou gynekologické záněty, atopický ekzém, padání vlasů atd. atd.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 230 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz