Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Parazit
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 11:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
slunecni-svit píše:
Dobrý den. Jelikož mám pocit, že tady je toho o parazitech v podvědomí víc než kde jinde na internetu, poprosila bych vás o radu. Při návštěvě toalety se mi naskytl pohled do mísy, který mě nepotěšil. Odlovila jsem volně žijícího "parazita?" délky 15cm. Jelikož tento záchod používá má rodina jako druhotný a primárně je pro mé zákazníky, prosím o radu, jak postupovat. Fota přikládám.

Ahojky Slunecni-svit,
Zkopirovala jsem tu potvurku a poslala jsem to Ing. Hane Blahove, odpovedela me behem 30 minut, prestoze je v Cesku uz pulnoc.

Pise toto: ...je to pravděpodobně obyčejná škrkavka, potřebujete albendazol, 2-0-0

každou sobotu, 6 sobot po sobě. hb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazit
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 11:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
slunecni-svit píše:
Příloha:
1429779118431.jpg
1429779118431.jpg [ 44.83 KiB | Zobrazeno 15470 krát ]

Dobrý den. Jelikož mám pocit, že tady je toho o parazitech v podvědomí víc než kde jinde na internetu, poprosila bych vás o radu. Při návštěvě toalety se mi naskytl pohled do mísy, který mě nepotěšil. Odlovila jsem volně žijícího "parazita?" délky 15cm. Jelikož tento záchod používá má rodina jako druhotný a primárně je pro mé zákazníky, prosím o radu, jak postupovat. Fota přikládám.

Nechci si hrát na odborníka, ing Bláhová toho určitě viděla více, ale toto mě až moc připomíná utopenou žížalu, není možné že by ji někdo prostě hodil do záchodu. Pokud uvedeného tvora ještě máte, dejte ho okouknout na nějakém odborném pracovišti, na fotce se toho mnoho nepozná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazit
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 3:03 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Nechci si hrát na odborníka, ing Bláhová toho určitě viděla více, ale toto mě až moc připomíná utopenou žížalu, není možné že by ji někdo prostě hodil do záchodu. Pokud uvedeného tvora ještě máte, dejte ho okouknout na nějakém odborném pracovišti, na fotce se toho mnoho nepozná.

Jako zizala to pripada i me ale jak by se dostala do toaletni misy? Ze by ji tam hodil nektery ze zakazniku? Copak existuji takovi magori? \":o\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2015 9:57 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Jak nekdo muze tomu rikat zizala,asi jste nikdy nevideli zizalu co?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 1:52 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Janca píše:
Jak nekdo muze tomu rikat zizala,asi jste nikdy nevideli zizalu co?

Ahoj Janca,
Prave ze zizalu jsem videla v realu hodnekrat ale nikdy jsem nevidela na vlastni oci skrkavku. Na ruznych fotografiich a na videich me prijde ta jeji barva hodne svetla, az bila. Ale ja netvrdim, ze to skrkavka neni.

Tady ty dve potvory si jsou podobne jako zizala zizale, no nerikej, ze ne. \":D\" A kdo vi? Treba si z nas clenka Slunecni-svit jen vystrelila, vsechno je mozne. \":mrgreen:\"
http://www.inthehills.ca/2011/09/back/w ... the-woods/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 9:50 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
No, chtelo to prelozit.Ale se omlouvam-no ja taky jako kazdej jsem videla zizalu,tak nase vypadaj jinak.Je taky mozny ze si z nas pani vystrelila a ted se smeje a jestli ne, tak je mi ji lito,protoze to v sobe ma urcite toho vic.Jenom jeden druh leku to nespravi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazit
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 7:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Jako zizala to pripada i me ale jak by se dostala do toaletni misy? Ze by ji tam hodil nektery ze zakazniku? Copak existuji takovi magori? \":o\"

Tak sama tam asi opravdu nevleze, ale magorů je všude hejna, tedy těžko říci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazit
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2015 10:09 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
slunecni-svit píše:
Dobrý den. Jelikož mám pocit, že tady je toho o parazitech v podvědomí víc než kde jinde na internetu, poprosila bych vás o radu. Při návštěvě toalety se mi naskytl pohled do mísy, který mě nepotěšil. Odlovila jsem volně žijícího "parazita?" délky 15cm. Jelikož tento záchod používá má rodina jako druhotný a primárně je pro mé zákazníky, prosím o radu, jak postupovat. Fota přikládám.

Je to naprosto jistě obyčejná žížala. Nacházím utopené žížaly v bečce a není mi vůbec jasné jak(a proč) se po stěně bečky vysoukají. Musel by to být záchod někde venku,aby se tam ta žížala dostala. Takže jsou dvě možnosti. Buď ji tam někdo hodil nebo tam ani nebyla a jedná se o ,,provokaci" příznivců velkozamoření parazity. Typuji to spíš na ten druhý případ. Pokud Bláhová opravdu odpověděla,že je to škrkavka a nabídla chemickou léčbu, tak jsou její aktivity dvojnásob na hlavu a měla by se s její parazitární mánií sama léčit!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2015 12:24 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Dobry den-Kov-co to je za nick-rekla bych na dve veci a takovej clovek, chce urazet p.Blahovou.No podle me je to zase nejakej starsi doktor ktery ma svoji metodu leceni od mladi a jede takhle porad, je mu jedno jestli pomuze lidem ze? Ted vam tady neco napisu i kdyz to sem asi nepatri.Stalo se mi toto.Pred nekolika lety jsem prisla k obvodni, uz nevim s cim -nepamatuji si to.Prakticka mi mezi tim zmerila tlak,mela jsem vyssi a hned mi nasadila leky na vysokej tlak.Bez nejakyho dalsiho vysetreni.Skousela na me vice leku-protoze me po nich bylo spatne,kdyz jsem ji rikala ze se mi toci hlava,spatne chodim a dalsi-proste jsem je odmitala brat.Pak me poslala na Karlak na kardiologii jedno vysetreni,ted uz nevim jaky a doktorka z Karlaku rozhodla ze budu brat Micardis plus-dvojitej lek. No a pak zacala moje kalvarie-najednou jsem musela snaset spoustu nemoci.Uzavrela jsem se do sebe,kaslala jsem na rodinu a jenom jsem se hlidala,a nevedela jsem co se se mnou deje,kazdy den mi bylo blbe.A tak to slo 3-4 roky. Tema lekama jsem si vypestovala uzkost ,stres depresy-hodne jsem se potila,stratila jsem imunitu,a prave proto jsem mela v sobe tolik parazitu. I kdyz pulka parazitu zmizela,tak porad se mnozili,porad jsem brala Mikardis plus.Doslo to az tak daleko se mnou,ze jsem se dostala az do blazince do Bohnic.Dekuji Bohu za to,protoze tam me z toho dostali a zjistili,ze ja jsem 3-4 roky brala zbytecne Mikardis plus na vysoky tlak,ja totiz zadnej vysoky tlak nikdy nemela-doktori tomu rikaj hypertenze. Ja mela jenom syndrom bileho plaste.Pak jsem se podivala na nezadouci ucinky toho leku a byla jsem v soku.Jasne je to tam napsano-podporuje uzkost,stres,depresi atd...Okamzite jsem ho prestala brat a jsou to 2 mesice co jsem z Bohnic doma a ja jsem v pohode, prakticka mi jenom rekla abych je nebrala.Nic vic- zadna omluva ani nahodou. Nehadala jsem se s ni. Pomalu se zase dostavam do formy jak jsem byla driv-nemam hlavne uzkost,je to parada, pomalinku se z toho dostanu- ja to vim urcite. Protoze piju svoji moc od pul noci vsecku moc,stredni proud-podle toho jak se probudim az do rana. Kdyz si predstavim, ze jsem drive chodila na malou i po pul hod. 13x za den a je to pryc.A co ted mam delat pani doktori,mam praktickou zazalovat,ze mi znicila 3-4 roky zivota,kolik utrpeni jsem zazila-chce se mi akorad brecet.Takze tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazit
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2015 1:01 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Jarda píše:
miram píše:
Jako zizala to pripada i me ale jak by se dostala do toaletni misy? Ze by ji tam hodil nektery ze zakazniku? Copak existuji takovi magori? \":o\"

Tak sama tam asi opravdu nevleze, ale magorů je všude hejna, tedy těžko říci.

Ale vleze,pokud bude hledat vlhko.Toto na obrázku je žížala dendrobena a nebo kalifornská hnojní žížala,je dost nepodobná té naší hlavně barvou.Přežije hodně dlouho ve vodě a dokáže lézt po skle a hladkém povrchu v jakémkoliv směru.Denně je prodávám v obchodě a denně je napichuju na háček takže si tady z vás někdo vystřelil a šamanka Bláhová z nouze použila cestu nejmenšího odporu-vermox.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2015 4:24 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Zajimave-denne je napichujete na hacek? Prectetla jsem si to taky na internetu jak vy,no a taky, ze u nas se moc nevyskytujou-dovazej se z ciziny . Jestli je nekdo dokaze tady chovat nebo ne,to je jina vec,ale jsou jini,to co ma pani ve skle tak je tmave. Kdyz tak se vyskytujou venku a ne sami prilezou do bytu najdou si zachod a vlezou tam- takhle si to predstavujete? Na sucho nevydrzej.Me jde o to jak se hned otirate o Blahovou asi proto,ze ji zavidite,ze ji lidi veri vic nez vam doktorum co? Tady je ten problem. \":lol:\" Obycejnemu prodavaci by to bylo jedno-ten by to napsal jinak,ten nema poneti co je to Vermox-na doktora nejste moc chytrej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2015 7:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Janca píše:
Zajimave-denne je napichujete na hacek? Prectetla jsem si to taky na internetu jak vy,no a taky, ze u nas se moc nevyskytujou-dovazej se z ciziny . Jestli je nekdo dokaze tady chovat nebo ne,to je jina vec,ale jsou jini,to co ma pani ve skle tak je tmave. Kdyz tak se vyskytujou venku a ne sami prilezou do bytu najdou si zachod a vlezou tam- takhle si to predstavujete? Na sucho nevydrzej.Me jde o to jak se hned otirate o Blahovou asi proto,ze ji zavidite,ze ji lidi veri vic nez vam doktorum co? Tady je ten problem. \":lol:\" Obycejnemu prodavaci by to bylo jedno-ten by to napsal jinak,ten nema poneti co je to Vermox-na doktora nejste moc chytrej.

To jste mimo, pana Veselého osobně znám a opravdu prodává v obchodě se zvířátky a chodí rybařit, tedy zrovna toho by jste jako doktora urážet nemusela. Na to že není doktor je chytrej určitě dost o tom nepochybuji ani trochu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 8:46 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Hlavne ze ho znate vy-takze muze urazet Blahovou co? Ted vam ale vubec neverim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 10:35 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
[quote="Janca":exs5umfn]Dobry den-Kov-co to je za nick-rekla bych na dve veci a takovej clovek, chce urazet p.Blahovou.No podle me je to zase nejakej starsi doktor ktery ma svoji metodu leceni od mladi a jede takhle porad, je mu jedno jestli pomuze lidem ze? [/quote:exs5umfn]
Soudíte lidí podle nicku? Mám divný nick(na dvě věci), tak jsem celý divný? \":lol:\" Tak, ať z toho nemáte špatné spaní, první k tomu nicku. Jsem ze Zlína, jmenuji se Kovář a kluci mi od malička říkali zkratkou KOVe. Stačí takto? \":wink:\" Nejsem doktor. Doktory nemám rád. V lednu měli podíl na smrti mojí maminky. OK? Bláhová je podvodník či demagog, který v případě potřeby bude i lhát cokoliv protože na tom vydělává okolo sto tisíc měsíčně. Myslím si ale, že ona tomu věří. Neznamená to ale,že tomu musím věřit i já a nechat si vymazávat mozek blbinama. Nastudoval jsem si životní cykly parazitů, porovnal je s dnešními hygienickými návyky normálních lidí, mluvil jsem o tom s několika veterináři(o nichž se tvrdí,že dokážou parazity diagnostikovat líp než lékaři), psal jsem si s patologem,který za 20let praxe při pitvách nalezl pouze 1x tasemnici, psal jsem si s parazitologickým ústavem ČR i SK,atd. Jsou jistě připady, kdy člověk něco chytit může(o tom níže) nebo si to doveze ze zahraničí, ale plošné velkonapadení parazity, jako zdroj všech našich problémů, je blbost. A to nemluvím o tom, že podle Bláhové mají všichni vlasovce,ale nikdo nemá klasické příznaky.(Vlasovec mízní,oční) Jo, sem tam se může vyskytnou případ, kdy napadený člověk bude bez projevů, ale dělat z toho všeobecně platnou věc, je blbost. Tělo když je napadené, tak se brání, a z příznaků se dá ledaco poznat. Projevy toho si můžete nastudovat na netu. Uvědomte si, že je většinou řeč o parazitech, kteří jsou v dospělosti velicí a jsou lehce viditelní pouhým okem. Opravdu si myslíte, že by se to ututlalo, kdyby TO lékaři nacházeli denno-denně v tělech při operacích? S českou náturou by to tajemství bylo venku do týdne! \":lol:\"
Syn mi nedávno říkal, že když byli malí, tak byli s jedním klučinou ze sousedství v lese a on tam udělal ,,bobek". Říkal,že byli pořádně vykulení z toho, že se v tom ,,hovínku" hýbali červi. Jenže tohle byl klučina ze ,,sociálně slabé rodiny", takové malé trdlo, u kterého lze očekávat špatné hygienické návyky. (Později u nich byla co chvíli sociálka). Je to jasný důkaz toho,že se něco takového stát může,když je člověk čuně, ale rozhodně to není plošné.
Diagnostiku všehomožného biorezonančním přístrojem odmítám a žádný jiný důkaz Bláhová nenabízí.
Vy jste, podle mého, v zajetí silné víry v parazity, příjímáte bez rozmyslů podávané vysvětlení problémů, a to Vám neumožňuje se na věc podívat s odstupem a objektivně. Buďte tak hodná a najděte mi jeden obrázek škrkavky,který je podobný té ,,Vaší" ze záchodové mísy. Umíte používat Google? \":wink:\"

Naposledy upravil kov dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 18
ei=BPVaVb7AJsq9ygPlkYHgBg&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 11:52 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Vite pane,nekomu je dano verit v to co pisete a nekomu ne.Vam neni dano v to verit a nema cenu o tom s vama mluvit.To proste se nezmeni.Kdo to nezazije na vlastni kuzi.Ja jsem to zazila,takze ja v to verim.Nic mi jineho nezbyva.To je neco krasnyho kdyz me po tolika letech nesvedej zada.Kdyby mi nepomohla v tom taky p.Blahova-tak se doopravdy zblaznim,nebo skocim z okna.Takze jak jsem jiz napsala ,nekomu je dano se vylecit a nekomu ne.V tom neni to, ze jste chytrej nebo hloupej,ale co jste, jakej jste clovek-vam to dano neni.Kdyz je vam to dano,tak se poucite,aha tohle jist nebudu.Napriklad v blazinci jsem poznala jednu mladou holku ,bylo mi ji tak lito a nemohla jsem ji vic pomoct.Bylo ji 28 l ,bylo videt ze je hezka,ale oblicej mela samej velkej pupinek,na to jsem ji poradila aby vsecky masticky a masky dala stranou a aby si oblicej myla jenom vodou a oblicej mazala kazdy den 1-2 krat svoji moci.Zacala to delat a opravdu se ji to zlepsilo.Mela jsem takovou radost,jenomze ona mela v sobe hodne parazitu,mela velke a tvrde bricho a strasne mela rada sladky,zebrala penize aby si tam mohla v automatu koupit cokoladove bonbony a byla hodne hubena vypadala na 14l- i kdyz hodne jedla.Vidite a doktori neudelali nic pro jeji zlepseni.Nakonec skoncila v blazinci a to proto, ze kdyz se ji nekdo dotknul tak mela zachvaty.Jenom se ji nekdo dotknul a ona silela,tak ji doktori radsi strcili do blazince.Je mi ji strasne lito.Kdyz jsem sla domu, tak jsem ji dala adresu na leceni,co by ji opravdu pomohlo.Slibila mi ze se bude lecit,jenomze nejsem si jista protoze na to jsou potreba penize, zadarmo ji lecit nikdo nebude. Pisu to jenom tak ,protoze to jsem opravdu zazila,a mohla bych napsat i mozna knihu,co jsem tam vsecko zazila jaci lide tam jsou a stacilo by jim davat misto vselijakych tezkych leku antihelmentika,misto toho ty lidi trpej a vracej se tam,znala jsem asi 4 lidi co se tam vratili uz vic nez 20krat-uz podle toho je videt ze se spatne lecej.Taky jsem tam znala jednu slecnu,ta mela schyzofrenii,nosila kratke rukavy a bylo videt jizvy po rezani,byla tam 4 mesice,davali ji nejake soky a uz rikala ze to bude dobry .loucila jsem se s ni prala jsem ji to,odesla domu a za tri tydny prisla zpet.Nebo tam byli i starsi lidi,jedna pani mela nohy porezane ze uz nikdy nemuze nosit sukne,je to videt.atd...Takze jak rikam ne kazdemu je dano se vylecit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz