Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:47 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 12:38 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Někomu stačí k uvěření jen to, že mu to někdo řekne či to přečte na netu. Psychika je pak mocná léčitelka. Jiný potřebuje k uvěření důkazy a tvrzení si ověřuje. Jinak o doktorech a jejich způsobech tolik vypisovat nemusíte, v tom jsme za jedno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 2:26 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Ja na vas reagovat uz nebudu-protoze vy jste chudak,vubec jste nepochopil o cem jsem psala.Piste si co chcete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 5:31 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Janca-ale pochopil,že jste byla v blázinci. A chováte se tak, že se tam asi brzo zase podíváte. \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: úte kvě 19, 2015 6:06 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Janča- Odpovězte prosím ještě na toto-Našla jste podobnost ,,žížaly a škrkavky" nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2015 8:06 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Jses debil vid?Do blazince jsem chtela sama,ja jsem na to prisla, ze to neni od srdce, kazdy vecer jsem mela tlak 200 na 110.Lidem v sanitce jsem rekla,ze nechci na Spyn,ale chci na psych.Jak to ze jsem na to ja prisla a doktori to nevedeli?.Je to jasny? Jenomze na tebe je to moc vid,ty chranis svuj chlebicek,a kasles na to ,ze lidi trpej. Ja jsem rada ze jsem byla v Bohnicich.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2015 10:05 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Žádný chlebíček si nechráním. Pokud umíš číst, tak jsem ti psal, že nejsem doktor a nemám je rád. Odpověz na podstatu téhle diskuse co jsem ti psal výše.

kov píše:
Janča- Odpovězte prosím ještě na toto-Našla jste podobnost ,,žížaly a škrkavky" nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 7:30 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Na podstatu tehle diskuse-no spravne,tak neres Blahovou,co je zac atd...Kdyby jsi cetl vsechno co jsem psala tak je to tam napsane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 10:57 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Viděl jsem na vlastní oči škrkavku a držel ji i v ruce, žížaly znám taky moc dobře. Vidím je téměř denně na zahradě. Trvám na tom, co jsem na psal výše:,,Pokud Bláhová opravdu odpověděla,že je to škrkavka a nabídla chemickou léčbu, tak jsou její aktivity dvojnásob na hlavu a měla by se s její parazitární mánií sama léčit!" Můžeš se vztekat jak chceš,ale pokud někdo nepozná žížalu od škrkavky, tak ať se nevěnuje parazitům a jde dělat něco jiného,třeba do kauflandu k pokladně. \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 1:46 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Ty jses strasnej herec a lhar.Kdyz ti nevyjde tohle, tak musi vyjit tohle ze? Ja vedela ze s tebou nema ceny se o nicem bavit,protoze i kdyz jsou tady fakta tak ty je nechapes, tvuj mozek to nebere i kdyz ja to nepisu-jenom pro tebe.To je ono co jsem psala,ze tobe to dano neni.Chces na sebe upozornit chytrosti, ale neumis to prodat,neumis a nemas to cim dodat,jsou to jenom tvoje plane reci-kdy si ty myslis, ze je to tak a ne jinak,kdyz ti to nevyjde tak skousis dal.Tady nejde uz o zadne zizali, ani o Blahovou,tady jde o tebe.A me do toho nezatahuj.Vis co se v blazinci rika kdyz takhle nekdo vyskakoval,a nedalo se mu nic vymluvit? - Bud si ho nikdo nevsimal,a jeho to za chvili preslo,a nebo-mu rict jo, je to tak jak rikas,a ten dotycnej byl najednou spokojenej,no a zivot jde dal.Takze mas pravdu ,ve vsem co budes psat ok?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2015 5:29 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Janca píše:
Takze mas pravdu ,ve vsem co budes psat ok?

OK. Bláhová nepozná žížalu a ty patříš do toho tvého blázince. \":mrgreen:\" \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2015 8:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Janca píše:
Hlavne ze ho znate vy-takze muze urazet Blahovou co? Ted vam ale vubec neverim.

Já netvrdím, že má kdokoliv urážet ing.Bláhovou, ale ani ona není neomylná, to totiž není nikdo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Parazity
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2016 8:16 am 
Offline

Registrován: stř bře 16, 2016 8:59 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň. Viem, že mám parazitov ale neviem ako sa ich zbaviť. Našla som si ZETOZIDE ale neviem ako užívať. Nechcem niečo objednať a nevedieť ako na to. Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazity
PříspěvekNapsal: sob dub 09, 2016 7:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cekatka píše:
Dobrý deň. Viem, že mám parazitov ale neviem ako sa ich zbaviť. Našla som si ZETOZIDE ale neviem ako užívať. Nechcem niečo objednať a nevedieť ako na to. Ďakujem.

Netuším o co jde, dejte sem nějakou přesnější informaci nebo prolink, pak se dá nějak odpovědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: zbavenie sa parazitov
PříspěvekNapsal: stř úno 08, 2017 8:05 pm 
Offline

Registrován: stř úno 08, 2017 7:36 pm
Příspěvky: 2
dobry den, hladam pomoc ohladne parazitov a ich zbavenie sa, ale vsetko je vela rokov dozadu, je tu nieco prosim vas aktualne ako sa zbavit parazitov? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zbavenie sa parazitov
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2017 4:10 am 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
V ČR lidi zásadně neodčervujeme a nezbavujeme parazitů a patogenů způsobujících jim nezměrné utrpení a bolesti, prodloužilo by jim to na stáří život, v důsledku čehož by se snížila možnost rozkrádání státního rozpočtu československými miliardáři ze zmizelého národního bohatství, poklesly dotace polistopadovým oligarchům, zpozdila církevní zlodějina a podrazilo příjmy vysoce ziskových sluníčkářů a vítačů - což nejsou nic jiného než vlastizrádci a normalizační sluhové tohoto naskrz prolhaného a zrůdného režimu plného havloidní falše a přetvářky, propagace homosexualismu a uprchlíváctví - uprchlípníctví - nelegální migrace džihádistů, budoucích žoldáků a uřezávačů hlav, slouhové režimu zasílajícího výzbroj a výstroj islamistům a banderovcům a plánujícím přepadení a vyrabování další slovanské země, aby bylo dostatek náhradních orgánů pro stárnoucí bilderberské elity, knížecí pohuňci farmakomafie a obchodníků se zbraněmi. Na toto téma parazitů jsem přispíval

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz