Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 5:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 10:35 am 
Offline

Registrován: pon čer 04, 2012 12:54 am
Příspěvky: 25
martina72 píše:
Syrová zelenina nikdy (tedy ani dnes) žádné závažné množství lidmi nezvládnutelných parasitů neobsahovala. Neb se jedná o živý organismus, který má docela dost velkou schopnost s těmi parasity bojovat. Vemte si obyčejné (nebo neobyčejné!) jablko nebo mrkev ... nebo bramboru. Vydrží vám uskladněné měsíce! Ovoce a zelenina, které kupujete v krámě, většinou obsahuje opravdu velmi málo minerálů a vitamínů. Přesto je jejich obsah několikanásobně větší než potřebujete k žití.

Osobně bych se syrové zeleniny také vůbec nebál, ale tvrdit, že zelenina z obchodů obsahuje dostatečné množství vitamínů a hlavně minerálů bez neudané jakékoliv zkušenosti či výzkumu je krajně nevhodné.

Také jsem tomu douho věřil a vyhýbal jsem se doplňkům jak to jen šlo, ale výraznější posun ke zdraví u mě zajistily právě až ty doplňky. Proto už tvrdím, že deficity látek v těle nejdou dohnat zdravou stravou z obchodů (bohužel nenám přístup k většímu množství domácí zeleniny, která by tuto sílu naopak mít mohla, ale pracuji na tom a určitě jednou vyzkouším a snad se zbavim těch doplňků).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 10:21 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Tak zas je asi rozdiel o akú zeleninu sa jedná. Také rajčata z obchodu nemajú ani chuť, nie ešte dostatok vitamínov, lebo sú oberané nezrelé a len cestou dôjdu. Ale koreňová zelenina, zelí a pod. na tom asi až tak zle nebude. Môže obsahovať väčšie množstvo chemikálií ale aký by bol dôvod že by neobsahovala napr. minerály? Plodová zelenina ktorá sa oberá nezralá určite nemá srovnatelné množstvo vitamínov s domácou. Ja sa tej kupovanej nezastávam, snažím sa dopestovať si sám čo sa dá.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Syrová zelenina - paraziti
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 4:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
eviku.k píše:
Dobrý den,
někdo mi říkal, že v dnešní ovce a zelenina nejen že mají málo vitamínů, minerálů... Ale že i dnes obsahují parazity. Což způsobuje zápach stolice... je to pravda? Jaký je váš názor.

Děkuji Eva Krylová

Tak osobně bych v tom zase tak velký problém neviděl, ono ve světle chovatelství domácích mazlíčků, hlavně psů a koček, kteří chodí ven, ta zelenina představuje celkem směšné riziko. Netvrdím že nulové, ale proti třeba olíznutí od psíčka, který před minutou jako delikatesu pojedl například kuní exkrement opravdu směšně nízké. Zápach stolice opravdu často způsobují malí šmejdi a také lepivost stolice s nimi dost často souvisí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob bře 15, 2014 2:24 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Krátký dokument o parazitech. Trochu to nahání strach, ale stojí to za to.



Naposledy upravil Jara dne čtv led 01, 1970 2:50 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 8:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jara":w0wiolbu]Krátký dokument o parazitech. Trochu to nahání strach, ale stojí to za to.



Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: stř srp 06, 2014 11:14 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Mam velkou prosbu nevim jak dal.Totiz od ledna chodim na Zapper,na plazmu,uz po treti ted dobyram antihelmentika,protoze prej jsem mela v sobe hodne parazitu,citim a vidim, ze mi to uz hodne pomohlo,ale jednu vec se nam nedari vylecit .Mam cervy v oku,v pravem oku ,vidim je tam i vajicka tam vidim,nejsou to zakalky,normalne velkej cerv dlouhej s cernou hlavickou, blejska se to ,vidim to ve svetle,a taky male cervy a taky kolecka s teckou uprostred,myslim, ze to jsou vajicka.Ptala jsem se na to p.Blahove jak to znicit,napsala mi abych vecer pred spanim-(do lahvicky s kapatkem 50ml kapnout po kapce MmS kapky a dolit to prevarenou vodou), si kapla do oci a necham do rana zavrene,delam to sice jeste jenom tyden ,ale nepomaha to ,porad ta potvora tam je.Myslim si ze se toho nezbavim.Nevedel by jste mi poradit,jestli mam pokracovat nebo neco jineho? Moc dekuji Janca


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: čtv srp 07, 2014 9:32 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Janca píše:
Mam velkou prosbu nevim jak dal.Totiz od ledna chodim na Zapper,na plazmu,uz po treti ted dobyram antihelmentika,protoze prej jsem mela v sobe hodne parazitu,citim a vidim, ze mi to uz hodne pomohlo,ale jednu vec se nam nedari vylecit .Mam cervy v oku,v pravem oku ,vidim je tam i vajicka tam vidim,nejsou to zakalky,normalne velkej cerv dlouhej s cernou hlavickou, blejska se to ,vidim to ve svetle,a taky male cervy a taky kolecka s teckou uprostred,myslim, ze to jsou vajicka.Ptala jsem se na to p.Blahove jak to znicit,napsala mi abych vecer pred spanim-(do lahvicky s kapatkem 50ml kapnout po kapce MmS kapky a dolit to prevarenou vodou), si kapla do oci a necham do rana zavrene,delam to sice jeste jenom tyden ,ale nepomaha to ,porad ta potvora tam je.Myslim si ze se toho nezbavim.Nevedel by jste mi poradit,jestli mam pokracovat nebo neco jineho? Moc dekuji Janca

Zkuste koloidní stříbro nebo DMSO. Někde se to tu již píše.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 8:48 am 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Janca píše:
Mam velkou prosbu nevim jak dal.Totiz od ledna chodim na Zapper,na plazmu,uz po treti ted dobyram antihelmentika,protoze prej jsem mela v sobe hodne parazitu,citim a vidim, ze mi to uz hodne pomohlo,ale jednu vec se nam nedari vylecit .Mam cervy v oku,v pravem oku ,vidim je tam i vajicka tam vidim,nejsou to zakalky,normalne velkej cerv dlouhej s cernou hlavickou, blejska se to ,vidim to ve svetle,a taky male cervy a taky kolecka s teckou uprostred,myslim, ze to jsou vajicka.Ptala jsem se na to p.Blahove jak to znicit,napsala mi abych vecer pred spanim-(do lahvicky s kapatkem 50ml kapnout po kapce MmS kapky a dolit to prevarenou vodou), si kapla do oci a necham do rana zavrene,delam to sice jeste jenom tyden ,ale nepomaha to ,porad ta potvora tam je.Myslim si ze se toho nezbavim.Nevedel by jste mi poradit,jestli mam pokracovat nebo neco jineho? Moc dekuji Janca

Pokud mate v oku cerva, tak si zajděte na oční. Já bych tam teda zašel a nevěřil všemu, co mi řeknou nebo co podle mě vidím.
Rád bych věřil přístroji Zapper, ale věřit tomu, že mám v sobě "hodně" parazitů, tomu bych ted neuvěřil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 10:11 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Vite,nejdriv jsem byla u ocare ,verila jsem mu,chodim k nemu ja nevim od mladi kdyz neco potrebuji.Takze nejdrive mi do oka sestra neco kapla,zabolelo to az jsem vykrikla,ona se mi smala co delam vzdyt to kapou i detem-hodne me to stipalo,pak jsem sedela dlouho v cekarne-pak me prohlizel ocar taky hodne dlouho a nakonec s usmevem na tvari mi rekl,ze neco mi tam lita ,ale ze to maji vsichni lide.Kdyz jsem mu namalovala co tam vidim tak se jenom usmival ,a urcite si rikal ta patri na psychiatrii-Takze tak pane.Vite, zapper je hodne dobra vec,vylecil me z hodne nemoci,to mi verte a je velka skoda, ze neverite,ze lidi maji hodne cervu,je mi hodne lito,ze mame lekare kteri se dlouho ucej,ale neucej se o tom, ze lidi muzou mit cervy a ze skoro vsechny nemoce jsou z cervu v lidskem tele.Lekari lecej nemoc to jo,ale je nezajima z ceho je ta nemoc,a tady je ten problem.Takze ted od zitra si budu delat toto: koupila jsem si malou vanicku za 4kc na proplachovani aka a do vanicky si naplnim -plno svoji cerstvou urinu,prilozim si to k oku a budu mrkanim vicek vyplachovat jedno i druhe oko aspon 5x za den a melo by to pomoct-cervy utecou do hlavy a tam uz se lehce znicej Praziqntalem a rozlozene v krvy odejdou pryc, ale to vy doktori o to zajem nemate.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 1:16 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Janca píše:
Vite,nejdriv jsem byla u ocare ,verila jsem mu,chodim k nemu ja nevim od mladi kdyz neco potrebuji.Takze nejdrive mi do oka sestra neco kapla,zabolelo to az jsem vykrikla,ona se mi smala co delam vzdyt to kapou i detem-hodne me to stipalo,pak jsem sedela dlouho v cekarne-pak me prohlizel ocar taky hodne dlouho a nakonec s usmevem na tvari mi rekl,ze neco mi tam lita ,ale ze to maji vsichni lide.Kdyz jsem mu namalovala co tam vidim tak se jenom usmival ,a urcite si rikal ta patri na psychiatrii-Takze tak pane.Vite, zapper je hodne dobra vec,vylecil me z hodne nemoci,to mi verte a je velka skoda, ze neverite,ze lidi maji hodne cervu,je mi hodne lito,ze mame lekare kteri se dlouho ucej,ale neucej se o tom, ze lidi muzou mit cervy a ze skoro vsechny nemoce jsou z cervu v lidskem tele.Lekari lecej nemoc to jo,ale je nezajima z ceho je ta nemoc,a tady je ten problem.Takze ted od zitra si budu delat toto: koupila jsem si malou vanicku za 4kc na proplachovani aka a do vanicky si naplnim -plno svoji cerstvou urinu,prilozim si to k oku a budu mrkanim vicek vyplachovat jedno i druhe oko aspon 5x za den a melo by to pomoct-cervy utecou do hlavy a tam uz se lehce znicej Praziqntalem a rozlozene v krvy odejdou pryc, ale to vy doktori o to zajem nemate.

Tak to určitě napište, jak to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 3:47 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Janca píše:
Vite,nejdriv jsem byla u ocare ,verila jsem mu,chodim k nemu ja nevim od mladi kdyz neco potrebuji.Takze nejdrive mi do oka sestra neco kapla,zabolelo to az jsem vykrikla,ona se mi smala co delam vzdyt to kapou i detem-hodne me to stipalo,pak jsem sedela dlouho v cekarne-pak me prohlizel ocar taky hodne dlouho a nakonec s usmevem na tvari mi rekl,ze neco mi tam lita ,ale ze to maji vsichni lide.Kdyz jsem mu namalovala co tam vidim tak se jenom usmival ,a urcite si rikal ta patri na psychiatrii-Takze tak pane.Vite, zapper je hodne dobra vec,vylecil me z hodne nemoci,to mi verte a je velka skoda, ze neverite,ze lidi maji hodne cervu,je mi hodne lito,ze mame lekare kteri se dlouho ucej,ale neucej se o tom, ze lidi muzou mit cervy a ze skoro vsechny nemoce jsou z cervu v lidskem tele.Lekari lecej nemoc to jo,ale je nezajima z ceho je ta nemoc,a tady je ten problem.Takze ted od zitra si budu delat toto: koupila jsem si malou vanicku za 4kc na proplachovani aka a do vanicky si naplnim -plno svoji cerstvou urinu,prilozim si to k oku a budu mrkanim vicek vyplachovat jedno i druhe oko aspon 5x za den a melo by to pomoct-cervy utecou do hlavy a tam uz se lehce znicej Praziqntalem a rozlozene v krvy odejdou pryc, ale to vy doktori o to zajem nemate.

Drzim vam pesti aby vam to pomohlo!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 2:00 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Vaše zkušenost je dle mého názoru ojedinělá a velmi zajímavá. Opravdu vidíte vlastním okem ve vlastním oku červy a jejich vajíčka? A opravdu je vidíte jen vy a doktor či optik vybavený všemi možnými speciálními drobnohledy nikoliv?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 2:15 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
martina72 píše:
Vaše zkušenost je dle mého názoru ojedinělá a velmi zajímavá. Opravdu vidíte vlastním okem ve vlastním oku červy a jejich vajíčka? A opravdu je vidíte jen vy a doktor či optik vybavený všemi možnými speciálními drobnohledy nikoliv?

To co pise Janca me absolutne neprekvapuje Martino.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 2:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NAPSAL JSEM DOPISY NA ROZLOUČENOU
autor IRMA dátum 2. AUGUST 2012

Chtěl bych vás seznámit s mým příběhem, který doufám bude mít dobrý konec. Jsem muž, 59 let, celý život velmi akční. V mládí jsem docela dobře studoval, pak hodně pracoval i sportoval: kolo, lyže, tenis. Měl jsem rodinu, děti, všechno bylo v pořádku. Pak jsem odjel do Thajska. Asi za dva měsíce po návratu, v červnu 2010, začalo peklo. Pískalo mi v uchu, točila se mi hlava, bylo mi špatně od žaludku, hrozná únava. Pomyslel jsem nejdřív na letní střevní chřipku, ale neměl jsem teplotu. Nepomohl paralen, ani jiné léky. Kvůli Thajsku mne napadlo nechat se pro jistotu vyšetřit v Centru cestovní medicíny v Praze na Uhelném trhu. Na rozbor krve jsem potřeboval doporučení od svého obvodního lékaře, prý jinak jsou testy velmi drahé. Krev, stolice, test na helmintózy, vše bylo negativní. Závěr: je to alergie. Byl jsem odeslán obvodním lékařem na ORL. Následoval rentgen krční páteře, CT hlavy kvůli závratím a CT dutin kvůli ucpávání a nekonečnému lepkavému sekretu z nosu. Nasadili mi spoustu léků na alergii, nevolnost atd. To trvalo půl roku. Nevolnost se zhoršovala. V břiše mi vařilo, pálilo mne při močení a stolici. Obvodní mne odeslal na Bulovku. Opět všechna vyšetření včetně HIV, venerologická vyšetření, znovu se odebírala krev a stolice na parazity, vše negativní, závěr: jsem zdravý. Běžně se tato vyšetření pacientům nedělají, vzali mne jen proto, že jsem se vrátil z Asie. Ostatní jsou bez šance. Výsledky ale byly stejně negativní.
Dostal jsem nějaké léky na úpravu střevní flóry a potíže se mírně upravily. Následovala kolonoskopie-negativní. Lékař ORL navrhl pobyt u moře, návštěvu solné jeskyně a nakonec vysekání nosní přepážky, aby se dostalo více vzduchu do mozku a tím se odstranilo točení hlavy. Po návratu od moře byl stav stejný, jenom se přidal ekzém. Po měsíčním bezvýsledném užívání kortikoidů už si se mnou paní doktorka na kožním nevěděla rady. Znovu mi nechala vyšetřit krev, HIV atd…vše negativní. Byl jsem tedy odeslán na psychiatrii s tím, že příčina bude asi psychosomatická. Byl jsem opravdu psychicky na dně. Představte si, že se dva roky nevyspíte kvůli pískotu v uších, stále se vám točí hlava, stále je vám nevolno, stále máte ucpané dutiny. Měl jsem navíc pocit cizího tělíska v oku, několikrát jsem byl u očního a žádal jeho odstranění, samozřejmě jsem byl vyhozen, že tam nic nemám,že si vymýšlím a obtěžuji. Nebyl jsem schopen se účastnit běžných rodinných povinností, propadl jsem apatii. Neměl jsem zájem o jakoukoliv činnost, o návštěvy, přátele, rodinu, sport. Rodina se mi rozpadla, zvlášť když oficiálně jsem byl zdráv. Mám schované všechny výsledky vyšetření. Už jsem se smířil s tím, že se to nikdy nezlepší. Napadaly mne myšlenky na ukončení života. Napsal jsem dopisy na rozloučenou.

Škrkavka dětská (Ascaris lumbricoides) – parazituje v tenkém střevě člověka - převážně dětí, způsobuje nemoc ascaridózu. Je dlouhá 15–20 cm. Samice klade až 200 000 vajíček. Příznaky nemoci jsou nechutenství, zvracení, bolesti hlavy, v těžkých případech dokonce ochrnutí končetin.
Vnitřně jsem ale cítil, že nějaká příčina být musí a hledal jsem pomoc na internetu. Našel jsem ing. Bláhovou a stručně jí moje potíže popsal. Její závěr byl jednoznačný – jde o parazity. Začal jsem podle pokynů užívat albendazol, praziquantel a Ivermectin. Za tři týdny byl výsledek neskutečný. Masivní odchod parazitů, velký objem stolice každý den, točení hlavy téměř ustalo, pískání také. Dokonce jsem začal spát.Celkově je mi podstatně lépe. Antiparazitika kombinuji se zapperování hlavy, uší a dutin. Uši a dutiny vytírám ivermectinovou mastí, navíc dutiny proplachuji MMS roztokem. Vše, co ze mne odcházelo, jsem zdokumentoval. Mnoho dní ze mne odcházely spletené několikadecimetrové útvary, kterým jsem říkal ,,copy“. Fotografie byly pro mne dosti šokující. Koupil jsem běžný mikroskop a hned při prvním zvětšení sekretu z nosní sliznice jsem objevil háďátka. Nedalo to žádnou práci. Proto žasnu, že když jsem já, laik, napoprvé parazity našel, že je neobjevili ani jedni odborníci na parazity v Praze.Hodně jsem přemýšlel o tom, kde se to ve mně všechno vzalo. Záblesky podobných potíží se už objevovaly v minulosti, ještě před cestou do Asie.

Hlístice (Nematoda) jsou kmenem mnohobuněčných protostomních organismů, kteří tvoří jednu z nejpočetnějších a nejrozšířenějších skupin živočichů. Je známo téměř 20 tisíc druhů
Bydlel jsem na vesnici u Prahy, na dvoře byla štěňátka, koťátka, králíčci, slepice, se vším jsme si hráli, když něco chcíplo, od sousedů se přineslo nové. Nikdo si neběhal umývat ruce.Jako dítě jsem hodně skřípal zuby, maminka mne v noci budila a prosila, ať neskřípu./Jeden ze symptomů přítomnosti parazitů/. Na vesnici byly velkochovy drůbeže, takže se tam stahovala hejna různého ptactva, migrujícího z Afriky do Evropy. V drůbežárnách pracovala celá rodina. Přímo v domácnosti byli několikrát psi i kočky. Štěňata se odčervovala, na sebe jsme zapomněli. V mé práci jsem přišel často do kontaktu s hlínou a zeleninou /háďátka/.
Babička i maminka si často stěžovaly na točení hlavy. ,,Dnes mám ale motolici“, říkala maminka. Později měla s točením hlavy a zvracením velké potíže, ale lékaři to přičetli krční páteři. Zemřela v 70 letech na infarkt, dnes už vím, že to byli pravděpodobně také paraziti.
Na závěr bych chtěl poděkovat Ing. Bláhové, která mne vrátila do života. Je to sice běh na dlouhou trať, když si je nesu od dětství, ale kde je známa příčina, je i naděje.
S panem inženýrem z Prahy si mailujeme.
3.2.2012 Dobrý den, paní inženýrko, posílám 3 fota sekretu z nosu. /Nitkovité útvary několik cm dlouhé, červené – nasáklé krví. Pravděpodobně dospělci filárií. / Dnes spánek zase lepší, cítím se chvílemi velice dobře, pískání jenom občas. Nesrovnatelné s dobou před vánoci, v podstatě jiný člověk. Pokožka na těle bez vyrážky, velký rozdíl je u kůže chodidel, přestože jsem s nimi nic nedělal. Tvrdá kůže je pryč, i krupička pod kůží. Celý život jsem měl pukliny na patách, hrozná bolest. Hlavně se ale změnila psychika, mám opět chuť do života ! Myslím ale, že je ještě potřeba vyčistit je z dutin, tam ještě jsou. Nosní sliznici proplachuji MMS. Beru Joalis, zapperuji hlavu. To zapperování se jim evidentně nelíbí.
Stále beru Ivermectin, ob den. Včera jsem si vzal albendazol a dnes opět ve stolici škrkavky, za 60 let jsem asi zanesený pekelně. Zatím s ivermectinem nepřestanu, bojím se, aby se zase nenamnožili.
5.2.2012 Dobrý večer, tohle Vám musím napsat, před chvílí tu byla moje oční lékařka. Úplně valila oči, když jsem jí ukázal nohy. Nejen že nemám ztvrdlou kůži, ale skoro mi zmizely křečové žíly. Toho jsem si všiml před dvěma dny.
Hned si napsala jména všech léků, které jsem bral.
Za chvíli dorazil ještě její manžel pro název Vaší knihy. Je to technický ředitel oborové pojišťovny. Udělal jsem mu přednášku, jak špatně mne doktoři léčili a kolik vyplýtvali peněz na zbytečné léky a mastičky. Dal jsem mu Váš mail pro objednání knihy. Ty žíly jsou obdivuhodné, myslím, že se taky o nich někde zmiňujete v souvislosti s parazity. Chtěl jsem Vás potěšit zprávou, že jedna doktorka najednou změnila názor. Posílám fota škrkavek, které ze mne vyšly.
7.2.2012 Dobré ráno, ptala jste se, jestli jsem zhubl. Za ten měsíc jsem zhubl 3,5 kg. Jím trochu méně, úplně mne přešla chuť na sladké. Sice jsem ani před tím nesladil a nejedl dorty, ale chuť na to jsem měl hroznou, stálo mne to vždy hodně sil a vůle to nejíst. Někdy jsem to ale porušil a snědl, co se dalo, například celou bonboniéru atd. Jako malý jsem byl bit, snědl jsem všechny kolekce už před vánoci. Co je nyní ale úžasné, to jsou mé křečové žíly, byly strašné, dvakrát operované, prvně již ve 24 letech, pak mne čekala mnohokrát skleroztizace a teď mi je chtěli opět vyřezat až od třísel. Řekli mi, že je to dědičné po matce, ta je měla taky hrozné, ke konci života bércové vředy. Nyní skoro zmizely, nohy mám hladké, velká úleva, není v nich tlak. Každému je ukazuji a všichni ,,čučí“.
Usuzuji tedy z toho, že parazity jsem nakažen od dětství, popřípadě rovnou od matky. Moje tělo se s tím asi dříve nějak srovnalo, byl jsem mladý, ale nyní už to nezvládlo, paraziti začali vítězit. Naštěstí jsem objevil Vás. Další foto z toalety/škrkavky/.
9.2.2012 Je mi dobře, dnes jsem podruhé vysmrkal nitkovitý úvar, dlouhý několik centimetrů. Všechno fotím. S každým takovým ,,úbytkem“ je mi zas o něco lépe. Ucho občas ještě trochu píská, ale proplachuji ho MMS. Ty moje žíly, to je zázrak, přítelkyně kroutila hlavou, předtím to byla hrůza. Ozvu se…
16. 2. 2012 …..ty žíly to je velký rozdíl, měl jsem je úplně jako hadice na obou nohou, škoda, že jsem je nevyfotil předtím. Stále pokračuji s albe, prazi a ivermectinem, vše jednou týdně. Mám také pocit, že se mi lepší záda, od mládí jsem měl diagnostikovaného Scheuermanna, cvičil jsem, ale výsledky žádné. MUDr. Jelisejevová o této diagnóze také píše v souvislosti s parazity.
18.2. 2012 Příliv optimizmu. Cítím se fit, tělo se mi mění každý den. Spím. Pokožka bez červených fleků, nesvědí. Stále beru antihelmintika. Bolela mne kolena. Byla mi diagnostikována artróza druhého stupně. Elektroléčba a ultrazvuk nepomohly. Pak už prý pomůže jedině operace. Koleno dnes ohnu bez bolesti.
Ing. J.K. Praha, Leden 2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 4:09 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Ano Martino,bohuzel je to tak.Obdivuji pana,ze vsecko vydrzel,a mel toho o hodne vic nez ja.Minuleho roku,to bylo se mnou opravdu zle,bala jsem se kazdeho vecera,od 18 hod ,tak do 1,30.Mela jsem kazdy den problemy s tlakem ,nic mi treba nebylo,divala jsem se treba jenom na zpravy,a najednou tlak do hlavy,buseni srdce, spatne a okamzite jsem mela tlak hodne vysokej i pres 200 i kdyz jsem mela v sobe od rana Mikardis+, ten ma udrzovat tlak po celej den. Par krat me vzala sanitka ,nezjistili nic ,srovnali me tlak a poslali me domu.Prakticka me poslala na psychiatrii,tam jsem taky byla,ale dostala jsem nejake leky ted uz nevim,brala jsem je rano a odpoledne jsem mela zase hodne vysokej tlak.Podivala jsem se na navod u leku, a tam bylo,ze leky spusobujou vysoky tlak,tak jsem je prestala brat ,a sla jsem opet na psychiatrii,p.doktorka mi rekla ze bohuzel vsecky leky co mi da, spusobujou vys.tlak,a s tim jsem od ni odesla.Pak jsem zacala patrat na vlastni pest.Dozvedela jsem se neco o MMS kapkach ,cetla jake maji skusenosti s nimi ostatni a tam byl jeden pan co odpovidal lidem,tak jsem mu taky napsala ,a on me vlastne zachranil zivot,protoze ja jsem si myslela,ze opravdu umru.Sice jeste nejsem z toho venku,ale snad..Doktori ani prakticka vam nepomuze.Rozumite? Je mi to hodne lito.Kazdy den me svedeli zada,byla jsem,na chirurgii-doktorka mi rekla nic nevidi,musim na kozni,z kozniho na neurologii,tam rengen zad-nic nenasli.Prestavte si, ze kazdy den vas pod lopatkou svedi ,nic vas nebavi.Takze ten pan me odepsal jenom par vet. Jenom, ze abych si nechala premerit parazitalni zateze a nekoho ,kdo ma Oberon,Salvii atd.A udelat par sezeni u plaz.generatora.Jo, par sezeni.Kdyz jsem prisla k te pani co me merila,tak rekla,ze neco takovyho jeste nevidela,ze jsem prisla na posledni chvili,ale prej rakovinu nemam,a od te doby beru antihelmentika a chodim na zaper a jeste nejsem v poradku.Jo vidim v oku potvory a velky ,vidim cele dlouhe carkovane telo z cernou hlavou,a vlastne nevim,jestli mi to vyplachovani s tou urinou pomuze.Na tech zadech jsem mela podle mereni 5 druhu ruznych cervu,nalepenych na sebe a taky vajicka,takze zaper,prvni vrstvu zlikvidoval,vysypali se dalsi atd..pak se to povedlo zlikvidovat,jenomze dalsi se tam nastehovali a trosku me tam jeste svedi.Jde to hodne pomalu.Proste nechapu od ceho mame doktory,platime pojisteni a takovou hloupost u lidi jako jsou cervy -nikdo neumi lecit? To preci neni mozny,ty cervy maji vsichni lide i doktori-ja proste nerozumim tomu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz