Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2015 8:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
holm. píše:
Hezký den, ráda bych věděla, jak moc se znepokojovat, když jsem dneska absolvovala vyšetření i pí Bulišové v Brně..., našla vlasovce, škrkavky, motolice, tasemnici dětskou, roupy, giardii střevní, babesie, echinokoka, toxoplazmozu, chlamýdie, boreliozu, herpetické viry, polyo virus, priony..., to je jen to, co jsem si stihla zapamatovat. Seznam nalezeného mi nedala..., ani jsem ho v tom ,,šoku" nechtěla. Je to vůbec možné? Tedy mít toto všechno? Přiznám, že jsem malinko skeptická, ale jelikož tomu nerozumím..., nedokážu to posoudit. Samozřejmě dala rozpis na protiparazitické braní metrolexu, albendazolu, praziquelu, iverfastu a hetrazinu..., i to ve mně budí poněkud obavy. Jsem alergická na vše možné, nedávno jsem málem zaklepala bačkorami po chinolonových antibioticích. V podstatě jsem ve stavu, kdy se ,,bojím" nalezeného, ale i té léčby. Jaká rizika tedy s sebou nese..., může se něco zvrtnout, nebo je to víceméně ,,bezpečné"? A jinak by se toho asi zbavit nedalo, že? A je vlastně čeho se zbavovat, není to trochu ,,nafouklé"? Skutečně jsem z toho paf.

Tolik parazitů nemá nikdo nikdo na světě, ani domorodci v Africe. Tipuji, že diagnoza byla dělaná na nějakém "zázračném" biorezonančním přístroji. \":-)\" Dle mého názoru jste se stala obětí podvodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2015 8:47 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
No, je to na vas,jestli postoupite lecbu nebo ne.Je to vase zdravi.Neni to nafoukle.Tohleto ma nejenom u nas skoro kazdy clovek i pan Ates,jenomze on to odmita, muze odmitat jak chce, breberky se mnozej za par let si toho taky vsimne, kdyz bude nemocnej a zadny doktor ho nevyleci.Ja muzu opravdu rict jak mi bylo pred tim ,kdyz jsem zacala s lecbou a jak mi je ted.Ja vim ze spousta parazitu ve me zustalo,ale jsem vdecna tomu ze jsem prosla tou lecbou,a hlavne ze jsem to zvladla.Proste to tak je,umrit nechce nikdo,asi to me celou dobu tahlo,hnalo-cely rok jsem nepoznala nic jineho, jenom plazmu a leky.Mam velkou radost ze jsem si procistila ledviny-to mi opravdu verte. Taky jsem mela v sobe tolik spicich nemoci,ted to vsecko vidim.Hodne mi pomaha piti vlastni uriny.Koupila jsem si zatim jenom jednu knizku,sehnala jsem od Malachova-urinologie v praxi.Skuste se zajimat o urinoterapii,kupte si o tom knihy jestli sezenete,myslim ze vlastni moc taky pomaha nicit parazity.Ja jsem na to sla trosku jinak,nevedela jsem, ze se da lecit i pomoci vlastni moci ted opravdu nevim co je lepsi.Nebojte se toho.Jak rikam je to vas zivot.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2015 8:50 am 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Jenom malinka oprava ,chtela jsem napsat, ze jsem si procistila jatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 11:39 am 
Offline

Registrován: čtv úno 12, 2015 8:17 pm
Příspěvky: 2
Janca, moc děkuji za odezvu..., upřímně jsem byla u dvou ,,poradců" (ten první mi totiž připadal nedůvěryhodný, jen jsem tam vešla, nevím, čím to bylo:-) a každý našel něco jiného, takže i léčba u každého by zahrnovala něco jiného. Dostala jsem zde od jedné uživatelky cenné rady, tak si musím vše srovnat v hlavě. Je mi jasné, že rozhodnutí je na mně, alel také vím, že chemická léčba s sebou nese mnohá negativa, a proč ji podstupovat, když třeba není třeba, viz rozdíly v naměřených parazitech. Ostatně, to, co mi našli krevními testy v nemocnici, mi nevytestoval ani jeden z nich, ač bakterie také testovali. Je mi jasné, že jsme zanešení kdoví čím, ale skutečně to pak budí dojem, že ti poradci, resp. jejich měření, nelze brát za bernou minci a že možná spousta lidí podstupuje pětidruhovou chemickou protiparazitární kúru zbytečně.
Holt se musím vrhnout na studování této problematiky, pročíst to tu celé, ujasnit si vše, je to dlouhá cesta, nejen k načtení, ale i k uzdravení, ale vyplatí se do toho jít, do čehokoli, co zavání úspěchem, byť minimálním, on z toho nakonec může vyrůst úspěch maximální:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 1:32 pm 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2015 1:20 pm
Příspěvky: 4
Zdravím všechny. Už jsem tady psala příspěvek na téma lupénka, ale musím to napsat i tady. Mám úžasné zkušenosti s Nanotechnologií. Jedná se o nanoefektory, energetické stopy, nanotechnologicky zpracované byliny a minerály atd...nejsem vědec a moc tomu nerozumím, zprvu jsem k tomu byla skeptická, ale účinky mě naprosto přesvědčily!!! Vyrábí to maďarský vědec Jakabovics který byl prý i v NASA, Cernu apod.
Jsou to produkty jak na ošistu celého těla, na vyplavení těžkých kovů, tak na urychlení regenerace všech tkání( záleží kde se ty přípravky nastříkají )
Já mám zkušenosti se svou dlouholetou gynekologickou nemocí, otći se takřka ztratila lupénka, syovi přestaly bolet kolena, atd...
Je to 100% přírodní a FUNGUJE TO!
Pokud by jste někdo chtěl kontakt na pána který tomu rozumí, klidně mi napište na janehradilova@gmail.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2015 3:29 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
janehradilova píše:
Zdravím všechny. Už jsem tady psala příspěvek na téma lupénka, ale musím to napsat i tady. Mám úžasné zkušenosti s Nanotechnologií. Jedná se o nanoefektory, energetické stopy, nanotechnologicky zpracované byliny a minerály atd...nejsem vědec a moc tomu nerozumím, zprvu jsem k tomu byla skeptická, ale účinky mě naprosto přesvědčily!!! Vyrábí to maďarský vědec Jakabovics který byl prý i v NASA, Cernu apod.
Jsou to produkty jak na ošistu celého těla, na vyplavení těžkých kovů, tak na urychlení regenerace všech tkání( záleží kde se ty přípravky nastříkají )
Já mám zkušenosti se svou dlouholetou gynekologickou nemocí, otći se takřka ztratila lupénka, syovi přestaly bolet kolena, atd...
Je to 100% přírodní a FUNGUJE TO!
Pokud by jste někdo chtěl kontakt na pána který tomu rozumí, klidně mi napište na janehradilova@gmail.com

Tohle je docela ubohý pokus o reklamu! Podle mého názoru a znalostí stavu současné vědy, jsou tzv. nanoefektory a nanotechnologicky zpracované byliny PODVOD.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 7:59 pm 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2015 1:20 pm
Příspěvky: 4
Milý pane Atesi. Naprosto nechápu Vaši reakci, že se jedná o chabou reklamu na podvod! Je to pro mě urážka!!!
Nevím kdo jste, co jste a jaké máte IQ, ale Vaše aktuální znalosti dnešní vědy jsou velmi chabé...asi si ještě myslíte, že si lidi rozdělávají oheň křesadlem.
Syn je vystudovaný Mgr na Mat-Fyz. Karlově univerzitě a věci ke kterým se dostal a které mi říkal překračují chápání průměrných lidí jako jste vy!
Na druhou stranu Vás chápu....před 1000 lety si VŠICHNI lidi mysleli, že země je středem vesmíru, před 500 lety si VŠICHNI lidi mysleli, že Země je placatá...před 20 lety si VŠICHNI lidi mysleli, že je nejmenší proton a dnes....takže mě tady milý pane neurážejte, když jste nevzdělaný pračlověk!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř úno 25, 2015 8:17 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Janehradilova- Jsem téhož názoru jako Ates. Píšete stejně na crohn.cz a lupenka.cz. Na mě to též dělá dojem,že tu jen organizujete nábor na ovečky.

Holm-Co se množství parazitů ,, diagnostikovaných" biorezonančními přístroji týče. Tolik sraček v sobě nikdo nemůže mít ani tropech! Prostudujte si životní cykly parazitů(třeba na wikipedii), oblasti jejich výskytů, názor na věc J.Lukeše-ředitele parazitologického ústavu(je to fanda,který se nechal záměrně nakazit parazity), i názory jiných parazitologů,poptejte se známého veterináře, zajděte si do nemocnice na oddělení,kde se provádí kolonoskopie, jak často nachází parazity ve střevech,případně na pitevnu,jak často jsou vnitřnosti rozežrané od parazitů-prostě zapojte selský rozum a zjistíte,že je to celé \":roll:\" \":roll:\" minimálně hodně podezřelé.
Dále:Vytýká se doktorům,že jsou na léčbě,lécích finančně zainteresovaní. Léčitelů, nabízejících podobné vyšetření,se finanční stránka netýká? \":lol:\" Vynásobte si cenu za jedno vyšetření+prodej přípravků zhruba 5 lidmi za den x 22-25dní v měsíci. Ještě si myslíte, že takový poradce nemá boční finanční motivaci? Někteří z nich,jak se zdá,těm nálezům fakt věří. Jsou lidi,co věří v UFO. Musím v něj věřit taky? Důkazy? Pár sestříhaných videí z celého světa? Navíc většina od lidí prodávajících zaper či něco podobného? Nesmrdí to obchodním principem vystrašit-a nabídnout řešení? Pár nejasných rozmazaných fotek? Kdyby toho bylo mraky, tak jsou toho mraky i na netu. Lidi dnes vyfotí kdejakou blbost a důkazy typu jasných červů ne? A co takhle Yeti, Lochneska,atd. Taky věříte bez důkazů?
Taky mě to zajímá a trochu i znepokojuje,ale ptám se,zjišťuji,bádám a zatím mi to nesedí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř úno 25, 2015 10:12 pm 
Offline

Registrován: sob úno 14, 2015 1:20 pm
Příspěvky: 4
kov píše:
Janehradilova- Jsem téhož názoru jako Ates. Píšete stejně na crohn.cz a lupenka.cz. Na mě to též dělá dojem,že tu jen organizujete nábor na ovečky.

Holm-Co se množství parazitů ,, diagnostikovaných" biorezonančními přístroji týče. Tolik sraček v sobě nikdo nemůže mít ani tropech! Prostudujte si životní cykly parazitů(třeba na wikipedii), oblasti jejich výskytů, názor na věc J.Lukeše-ředitele parazitologického ústavu(je to fanda,který se nechal záměrně nakazit parazity), i názory jiných parazitologů,poptejte se známého veterináře, zajděte si do nemocnice na oddělení,kde se provádí kolonoskopie, jak často nachází parazity ve střevech,případně na pitevnu,jak často jsou vnitřnosti rozežrané od parazitů-prostě zapojte selský rozum a zjistíte,že je to celé \":roll:\" \":roll:\" minimálně hodně podezřelé.
Dále:Vytýká se doktorům,že jsou na léčbě,lécích finančně zainteresovaní. Léčitelů, nabízejících podobné vyšetření,se finanční stránka netýká? \":lol:\" Vynásobte si cenu za jedno vyšetření+prodej přípravků zhruba 5 lidmi za den x 22-25dní v měsíci. Ještě si myslíte, že takový poradce nemá boční finanční motivaci? Někteří z nich,jak se zdá,těm nálezům fakt věří. Jsou lidi,co věří v UFO. Musím v něj věřit taky? Důkazy? Pár sestříhaných videí z celého světa? Navíc většina od lidí prodávajících zaper či něco podobného? Nesmrdí to obchodním principem vystrašit-a nabídnout řešení? Pár nejasných rozmazaných fotek? Kdyby toho bylo mraky, tak jsou toho mraky i na netu. Lidi dnes vyfotí kdejakou blbost a důkazy typu jasných červů ne? A co takhle Yeti, Lochneska,atd. Taky věříte bez důkazů?
Taky mě to zajímá a trochu i znepokojuje,ale ptám se,zjišťuji,bádám a zatím mi to nesedí.

Chápu...před 2mi dny jsem kontaktovala pána, který na mě zkoušel přípravky lavyl. Nebudu Vám říkat jak, ani proč, ale změnil názor na tyto přípravky vlivem klinických studií které dělal. Neříkal mi že nanotechnologie nefunguje....nebudu tady psát reprodukovaně nějaké informace. Pokud chcete, zeptejte se ho sám. Jak píšete, ....ptáte se, zjišťujete a bádáte, myslím si, že já Vám nepomohu a ani na to nemám nervy, pokud chcete, klidně se zeptejte jeho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 2:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Trizmeg píše:
Dobry den. Mam netradicnu otazku ale neda mi sa neopytat. Znamy v lete minuleho roku kosil travnik, a pri koseni mu do ust vletel kusok vykalu jeho psa. Reflexivne sa mu velmi male mnozstvo toho podarilo prehltnut skor nez to stihol vyplut. Potom si asi 15 minut umyval zuby. Nedostal ziadne horucky ani nic podobne.
Existuje nejake specialne opatrenie v podobnom pripade ked clovek skonzumuje napr. potravu alebo tekutinu, kde sa z nejakeho dovodu mozu vyskytovat stopove mnozstva zvieracich fekalii ? Nejaky da sa povedat akoby zazracny doma vyrobeny pripravok ktory eliminuje bakterie z toho, alebo ich rovno zabije ? Mam na mysli skor jednorazove ci dvojrazove uzitie takeho pripravku po takom "zazitku" a nie celu kuru ako napr. trojcatko. Vopred dakujem za odpovede.

Osobně bych to vůbec neřešil, jak píše členka miram. Děti běžně jedí kuřince, králičí, nebo kozí bobky a mnoho dalších lahůdek jako brouky a žížaly a že by jim to nějak vadilo to jsem zatím nezpozoroval. Asi bych to hlavně kvůli chuti zapil panákem slivovice, abych trochu dezinfikoval ústní dutinu a žaludek, jak se na Moravě říká "Vypálit červa". Nic dalšího není nutné, ale jinak je možností hejno od bylin po antihelminitka, nicméně vše podle mě zbytečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 2:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
holm. píše:
Janca, moc děkuji za odezvu..., upřímně jsem byla u dvou ,,poradců" (ten první mi totiž připadal nedůvěryhodný, jen jsem tam vešla, nevím, čím to bylo:-) a každý našel něco jiného, takže i léčba u každého by zahrnovala něco jiného. Dostala jsem zde od jedné uživatelky cenné rady, tak si musím vše srovnat v hlavě. Je mi jasné, že rozhodnutí je na mně, alel také vím, že chemická léčba s sebou nese mnohá negativa, a proč ji podstupovat, když třeba není třeba, viz rozdíly v naměřených parazitech. Ostatně, to, co mi našli krevními testy v nemocnici, mi nevytestoval ani jeden z nich, ač bakterie také testovali. Je mi jasné, že jsme zanešení kdoví čím, ale skutečně to pak budí dojem, že ti poradci, resp. jejich měření, nelze brát za bernou minci a že možná spousta lidí podstupuje pětidruhovou chemickou protiparazitární kúru zbytečně.
Holt se musím vrhnout na studování této problematiky, pročíst to tu celé, ujasnit si vše, je to dlouhá cesta, nejen k načtení, ale i k uzdravení, ale vyplatí se do toho jít, do čehokoli, co zavání úspěchem, byť minimálním, on z toho nakonec může vyrůst úspěch maximální:-)

No, nevím co jste zatím nastudovala, ale zkusme logiku. Asi nejlépe to bude k vysvětlení na kryse v domě. Krmíte, tak u vás bydlí a můžete ji nahánět jak chcete, je to nebezpečné, ještě vás může pokousat a dostanete vzteklinu. Nekrmíte a sama dobrovolně odejde k sousedům, aniž by bylo potřeba ji to nějak zdůrazňovat. Kupodivu naprosto stejně funguje jakýkoliv parazit, třeba v těle, ale i parazit lidský. Tedy ne práškovat, zapperovat , operovat, nebo jinak likvidovat, ale nekrmit, to si nastudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 4:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
janehradilova píše:
Chápu...před 2mi dny jsem kontaktovala pána, který na mě zkoušel přípravky lavyl. Nebudu Vám říkat jak, ani proč, ale změnil názor na tyto přípravky vlivem klinických studií které dělal. Neříkal mi že nanotechnologie nefunguje....nebudu tady psát reprodukovaně nějaké informace. Pokud chcete, zeptejte se ho sám. Jak píšete, ....ptáte se, zjišťujete a bádáte, myslím si, že já Vám nepomohu a ani na to nemám nervy, pokud chcete, klidně se zeptejte jeho.

Sice jsem problematiku uvedených prostředků nezkoumal, ale obecně nemám rád zázraky, ty se většinou nedějí. Pokud navíc informaci "nezištně" šíříte kudy chodíte, jak píše člen kov, dělá to opravdu špatný dojem a osobně bych za takové situace byl velice opatrný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 12:44 am 
Offline

Registrován: ned úno 15, 2015 11:59 am
Příspěvky: 1
Zdravim pan Jarda.
Uz davnejsie som vam chcel pisat,kedze som tusil,ze som dostal nieco coho sa len tak nezbavim,ale stale som dufal ze mi pomozu lekari,ktorym som ale nikdy uplne neveril.
No ale po dvoch hospitalizaciach-silny zapal hrdla a nahle problemy s travenim som zistil,ze ak to nezacnem riesit aj u alternativnych lekarov,tak si koledujem o nejaku kaliku.
Tak najprv som skusil iridologov,kedze v septembri som si ako prve vsimol velku zmenu na ociach,ktore zrazu akoby stmavli,aj zacervenali zaroven a celkovo mali chory vzhlad.
S tych vaznejsich veci mi zistili,velmi oslabeny zaludok-nizka kyselina,parazitov v tenkom creve,silne spazmy v dvanastniku,maly zapal pazeraka potvrdeny aj na gastro vysetreni,potom pretazeny-zaneseny lymfaticky system a oslabenu pravu oblicku-s prasknutymi cystami,zrejme parazitne.
K tomu vsetkemu som ziskal povlak na jazyku a seboreu. \":roll:\"
A celkovo som sa casto citil hrozne unaveny,oslabeny a ze na mna ide choroba-chlad,studene ruky atd.

Az donedavna kym som sa nerozhodol ist na scanovacie vysetrenie a zacat rychlo s nejakou kurou.
Tak na Sensitiv Imago 530 zistili ze som zaneseny vsetkym moznym svinstvom od Helicobactera,Stafylokok cez skrkavky,krvnicky az po motolice aj v peceni a celkovo vela toho svinstva je mimo criev.Jednoducho snad vsetky znamejsie bakterie,parazity az na pasomnice.
Robili mi vyse 3hod plazmovy generator,po ktorom mi odlahlo a konecne som bol menej unaveny ale citil som ze to bolo dokopy nic a musim hned nasadit nejaku antiparazitnu kuru.
Tak mi bolo poradene aby som zacal s Trojcatkom,konkretne anti parazitny balik od JUKL.
Teraz koncim 4ty den podla toho navodu a citim ze zabera riadne,hlavne po Paline citim akoby pohyby po celom tele,najviac na pravom boku spredu aj zozadu a celkovo sa citim a vyzeram o dost zdravsie.
Ale co mam robit dalej? Dokaze vynicit Trojcatko take zamorenie? Naco dalsie sa este sustredit?
Je nutne aj klystir alebo nejaky detox pecene? Kedze motolica co sa tam nachadza je vraj hlavny problem podla tych co mi robili Imago.
Ja som bol donedavna v tomto uplny laik,ktory vdaka neschopnosti doktorov sa zacal stale viac zaujimat o svoj zdravotny stav a ako sa s toho vsetkeho dostat.
Inak niesom humusak,skor fajnovka co som sa dostal do sraciek zrejme aj s velkou zasluhou mamy,ktora sa za posledne 2 roky zblaznila do macky a velmi podcenovala hygienu,casty velmi blizky kontakt/bozkavanie,vykaly v obycajnom piesku vynasane servitkou,2krat odcervena za 2 roky.Jednoducho des.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Erik Masters píše:
Zdravim pan Jarda.
Uz davnejsie som vam chcel pisat,kedze som tusil,ze som dostal nieco coho sa len tak nezbavim,ale stale som dufal ze mi pomozu lekari,ktorym som ale nikdy uplne neveril.
No ale po dvoch hospitalizaciach-silny zapal hrdla a nahle problemy s travenim som zistil,ze ak to nezacnem riesit aj u alternativnych lekarov,tak si koledujem o nejaku kaliku.
Tak najprv som skusil iridologov,kedze v septembri som si ako prve vsimol velku zmenu na ociach,ktore zrazu akoby stmavli,aj zacervenali zaroven a celkovo mali chory vzhlad.
S tych vaznejsich veci mi zistili,velmi oslabeny zaludok-nizka kyselina,parazitov v tenkom creve,silne spazmy v dvanastniku,maly zapal pazeraka potvrdeny aj na gastro vysetreni,potom pretazeny-zaneseny lymfaticky system a oslabenu pravu oblicku-s prasknutymi cystami,zrejme parazitne.
K tomu vsetkemu som ziskal povlak na jazyku a seboreu. \":roll:\"
A celkovo som sa casto citil hrozne unaveny,oslabeny a ze na mna ide choroba-chlad,studene ruky atd.

Az donedavna kym som sa nerozhodol ist na scanovacie vysetrenie a zacat rychlo s nejakou kurou.
Tak na Sensitiv Imago 530 zistili ze som zaneseny vsetkym moznym svinstvom od Helicobactera,Stafylokok cez skrkavky,krvnicky az po motolice aj v peceni a celkovo vela toho svinstva je mimo criev.Jednoducho snad vsetky znamejsie bakterie,parazity az na pasomnice.
Robili mi vyse 3hod plazmovy generator,po ktorom mi odlahlo a konecne som bol menej unaveny ale citil som ze to bolo dokopy nic a musim hned nasadit nejaku antiparazitnu kuru.
Tak mi bolo poradene aby som zacal s Trojcatkom,konkretne anti parazitny balik od JUKL.
Teraz koncim 4ty den podla toho navodu a citim ze zabera riadne,hlavne po Paline citim akoby pohyby po celom tele,najviac na pravom boku spredu aj zozadu a celkovo sa citim a vyzeram o dost zdravsie.
Ale co mam robit dalej? Dokaze vynicit Trojcatko take zamorenie? Naco dalsie sa este sustredit?
Je nutne aj klystir alebo nejaky detox pecene? Kedze motolica co sa tam nachadza je vraj hlavny problem podla tych co mi robili Imago.
Ja som bol donedavna v tomto uplny laik,ktory vdaka neschopnosti doktorov sa zacal stale viac zaujimat o svoj zdravotny stav a ako sa s toho vsetkeho dostat.
Inak niesom humusak,skor fajnovka co som sa dostal do sraciek zrejme aj s velkou zasluhou mamy,ktora sa za posledne 2 roky zblaznila do macky a velmi podcenovala hygienu,casty velmi blizky kontakt/bozkavanie,vykaly v obycajnom piesku vynasane servitkou,2krat odcervena za 2 roky.Jednoducho des.

Včera jsem to zde psal, tak pouze zopakuji, nemá cenu parazity stále dokola likvidovat, zkusme logiku. Asi nejlépe to bude k vysvětlení na kryse v domě. Krmíte, tak u vás bydlí a můžete ji nahánět jak chcete, je to nebezpečné, ještě vás může pokousat a dostanete vzteklinu. Nekrmíte a sama dobrovolně odejde k sousedům, aniž by bylo potřeba ji to nějak zdůrazňovat. Kupodivu naprosto stejně funguje jakýkoliv parazit, třeba v těle, ale i parazit lidský. Tedy ne práškovat, zapperovat , operovat, nebo jinak likvidovat, ale nekrmit, to si nastudujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Parazit
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 11:17 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2015 11:10 am
Příspěvky: 1
Příloha:
Poznámka: obrazek 2
1429779118431.jpg
1429779118431.jpg [ 879.53 KiB | Zobrazeno 15161 krát ]

Dobrý den. Jelikož mám pocit, že tady je toho o parazitech v podvědomí víc než kde jinde na internetu, poprosila bych vás o radu. Při návštěvě toalety se mi naskytl pohled do mísy, který mě nepotěšil. Odlovila jsem volně žijícího "parazita?" délky 15cm. Jelikož tento záchod používá má rodina jako druhotný a primárně je pro mé zákazníky, prosím o radu, jak postupovat. Fota přikládám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz