Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 4:33 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Dobry den vsem.Jardo rikate ze u nas se neco podobneho nevyskytuje,ale ja vidim urcitou zhodu.Kdyz si vyplachuji urinou oci tak si namazu taky celej oblicej.Kuze je potom strasne jemna, co na ni je spatnyho vsecko jde pryc a neni potreba dalsich masticek,ale kdyz si namazu nos a vevnitr nosu urinou,tak najednou me ten nos hodne svedi ,nejde to ani vydrzet-jako kdyby tam neco lezlo,hodne to svedi, necham to zaschnout a mazu to do te doby, az to prestane,treba i 5 krat.Taky to je treba kolem rtu,nebo jenom nekde na brade.Tak si rikam ,proc me to nesvedi vsude,proc me to svedi jenom nekde. Jinak nic neni videt jenom to svedi. No protoze tam pod kuzi sou paraziti,asi to neni pro ne dobry a zrejme litaj a proto to svedi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 7:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Janca píše:
Dobry den vsem.Jardo rikate ze u nas se neco podobneho nevyskytuje,ale ja vidim urcitou zhodu.Kdyz si vyplachuji urinou oci tak si namazu taky celej oblicej.Kuze je potom strasne jemna, co na ni je spatnyho vsecko jde pryc a neni potreba dalsich masticek,ale kdyz si namazu nos a vevnitr nosu urinou,tak najednou me ten nos hodne svedi ,nejde to ani vydrzet-jako kdyby tam neco lezlo,hodne to svedi, necham to zaschnout a mazu to do te doby, az to prestane,treba i 5 krat.Taky to je treba kolem rtu,nebo jenom nekde na brade.Tak si rikam ,proc me to nesvedi vsude,proc me to svedi jenom nekde. Jinak nic neni videt jenom to svedi. No protoze tam pod kuzi sou paraziti,asi to neni pro ne dobry a zrejme litaj a proto to svedi.

To si nemyslím, vidíte čerta někde kde není. Urina má silné detoxikační schopnosti a nastartuje vylučování bordelu pokožkou, což ne vždy musí být příjemné, ale o parazity pod kůží skoro s jistotou nejde. Lékaři na parazitologii, také nejsou naprostí blbci, to je kupodivu obor kde pracují spíše fandové a dosti erudovaní a myslím, že to co je na tom videu asi nikdo z nich v reálu v místních podmínkách neviděl. Podle mě jde o výjimečný případ i v exotických zemích, nakonec toto video je na netu pokud vím asi jen jedno a i to o něčem vypovídá. V případě že by šlo o běžný problém, tak na netu bude podobných lahůdek kvanta, což tak není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: sob led 03, 2015 11:22 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
Pane Jardo-lekare na parazitologii v Thomajerce jsem poznala jaci jsou,a myslim si ze stejni jsou vsude-nepoznaj naprosto nic.A vy taky nemusite mit pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2015 12:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Janca píše:
Pane Jardo-lekare na parazitologii v Thomajerce jsem poznala jaci jsou,a myslim si ze stejni jsou vsude-nepoznaj naprosto nic.A vy taky nemusite mit pravdu.

Tak já netvrdím že jsem Děd Vševěd, nakonec nemám ani tři zlaté vlasy a i když těch normálních už moc nemám, ty zlaté mě stále nerostou. Každopádně z hlediska řepné logiky mě to nedává smysl, to by přeci každý cikán byl červavý jako jablko a světe div se ono nic a podmínky ve kterých žijí netřeba popisovat. Taky netvrdím že co lékař to špičkový odborník, národní průměr fušeráků platí pochopitelně i pro tento obor, ale ani nemohu souhlasit s tvrzením, že co lékař to blbec. Pár jich osobně znám, myslím těch dobrých a dokonce i slušných, tedy zase taková trága to nebude i když nejde o majoritní procento z celkového počtu, to jistě ne, ale tak to je v každém oboru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2015 12:58 pm 
Offline

Registrován: stř srp 06, 2014 10:54 am
Příspěvky: 36
To s vami souhlasim,mozna jsou vyborni lekari po nemocnicich,kde se opravdu neco deje a kde jsou za to taky zodpovedni,ale jinak ani nahodou .Neco napisu-k vuli tem zadum jak me to svedilo,jsem hodne trpela,az ted si to uvedomuji jak,a pritom to byla blbost-svedeni.Tak jsem byla k vuli tomu na neurologii spolehala jsem hodne na to,ze doktor zjisti proc to svedi.Takze prisla jsem dovnitr,prvni bylo svliknout se do pul tela,pak se mi zeptal co mi je.Musela jsem se ohnout zadem k nemu,podival se,bylo to par vterin,pak jsem si musela lehnout,klepal me do kolen ,vyplazila jsem na nej jazyk,koukala se na jeho prst pred ocima a bylo to-to bylo vysetreni. To jsem byla po prvne na neurologii.Pak me poslal na EEG vysledek byl v poradku, takze vlastne jsem zdrava jenom si vymyslim,no ale nezapomel se zepzat jestli beru leky ktere mi napsali na psych.mel to v pocitaci.Tak zato ty doktori platime?.Proc me neposlal nekam dal na nejake vysetreni? Ted me zada po takove dobe nesvedej a nechodim na psychiatrii,neladuji se zbytecne lekama.A takhle bych tady mohla napsat vic takovych zazitku co se mi stalo, urcite nejsem sama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2015 3:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Janca píše:
To s vami souhlasim,mozna jsou vyborni lekari po nemocnicich,kde se opravdu neco deje a kde jsou za to taky zodpovedni,ale jinak ani nahodou .Neco napisu-k vuli tem zadum jak me to svedilo,jsem hodne trpela,az ted si to uvedomuji jak,a pritom to byla blbost-svedeni.Tak jsem byla k vuli tomu na neurologii spolehala jsem hodne na to,ze doktor zjisti proc to svedi.Takze prisla jsem dovnitr,prvni bylo svliknout se do pul tela,pak se mi zeptal co mi je.Musela jsem se ohnout zadem k nemu,podival se,bylo to par vterin,pak jsem si musela lehnout,klepal me do kolen ,vyplazila jsem na nej jazyk,koukala se na jeho prst pred ocima a bylo to-to bylo vysetreni. To jsem byla po prvne na neurologii.Pak me poslal na EEG vysledek byl v poradku, takze vlastne jsem zdrava jenom si vymyslim,no ale nezapomel se zepzat jestli beru leky ktere mi napsali na psych.mel to v pocitaci.Tak zato ty doktori platime?.Proc me neposlal nekam dal na nejake vysetreni? Ted me zada po takove dobe nesvedej a nechodim na psychiatrii,neladuji se zbytecne lekama.A takhle bych tady mohla napsat vic takovych zazitku co se mi stalo, urcite nejsem sama.

Tak psal jsem že majoritní podíl tvoří fušeráci, jako v každém jiném oboru a je pouze na klientovi zda se nechá mordovat od fušeráka, nebo si cíleně vyhledá dobrého a slušného lékaře. K tomu, kterého jste popsala, bych již znovu nešel a problém mám vyřešený.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř led 14, 2015 11:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Žena měla v těle exotického parazita ledvinovce. V Česku se dosud neobjevil
http://m.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/ ... neobjevil/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: stř led 14, 2015 11:45 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ledvinovec psí je parazit temně červené barvy, který může dosahovat délky až půl metru. Konečným hostitelem je pes či jiné šelmy. Parazit má ale mnoho mezihostitelů. Vyskytuje se nejčastěji v ledvinách či močových cestách. Ke svému vývoji potřebují vodu, mezihostiteli jsou tedy i ryby a raci.
V tělech zvířat působí problémy hlavně svou velikostí, protože tlačí na různé orgány. Parazit žije zhruba pět let. Výskyty byly popsány v Kanadě, Africe, Asii a v jižní Evropě. Podle lékařů není možné, aby žena nakazila někoho dalšího.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: čtv led 22, 2015 10:20 am 
Offline

Registrován: ned bře 30, 2014 5:39 pm
Příspěvky: 7
Dobry den. Mam netradicnu otazku ale neda mi sa neopytat. Znamy v lete minuleho roku kosil travnik, a pri koseni mu do ust vletel kusok vykalu jeho psa. Reflexivne sa mu velmi male mnozstvo toho podarilo prehltnut skor nez to stihol vyplut. Potom si asi 15 minut umyval zuby. Nedostal ziadne horucky ani nic podobne.
Existuje nejake specialne opatrenie v podobnom pripade ked clovek skonzumuje napr. potravu alebo tekutinu, kde sa z nejakeho dovodu mozu vyskytovat stopove mnozstva zvieracich fekalii ? Nejaky da sa povedat akoby zazracny doma vyrobeny pripravok ktory eliminuje bakterie z toho, alebo ich rovno zabije ? Mam na mysli skor jednorazove ci dvojrazove uzitie takeho pripravku po takom "zazitku" a nie celu kuru ako napr. trojcatko. Vopred dakujem za odpovede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: sob led 24, 2015 7:59 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Trizmeg píše:
Dobry den. Mam netradicnu otazku ale neda mi sa neopytat. Znamy v lete minuleho roku kosil travnik, a pri koseni mu do ust vletel kusok vykalu jeho psa. Reflexivne sa mu velmi male mnozstvo toho podarilo prehltnut skor nez to stihol vyplut. Potom si asi 15 minut umyval zuby. Nedostal ziadne horucky ani nic podobne.
Existuje nejake specialne opatrenie v podobnom pripade ked clovek skonzumuje napr. potravu alebo tekutinu, kde sa z nejakeho dovodu mozu vyskytovat stopove mnozstva zvieracich fekalii ? Nejaky da sa povedat akoby zazracny doma vyrobeny pripravok ktory eliminuje bakterie z toho, alebo ich rovno zabije ? Mam na mysli skor jednorazove ci dvojrazove uzitie takeho pripravku po takom "zazitku" a nie celu kuru ako napr. trojcatko. Vopred dakujem za odpovede.

Spousta malych deti si strci do pusy na piskovisti psi vykaly a maminka to nemusi ani zpozorovat.
Vy si predstavujete neco takoveho, jako se pouziva treba Micropur? Chemicky pripravek na sterilizaci vody? Jakoze byste do sebe hodil pilulku a do 30 minut byste byl cisty? O nicem takovem jsem zatim neslysela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: sob led 24, 2015 10:02 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Dle mého názoru se zabýváte kravinami. Každý, kdo má na baráku a kolem baráku nějaká zvířata, jí jejich trus. Když jdu naší zahradou a utrhnu si cokoliv, list, plod a sním ho hned nebo použiji čerstvý do studeného jídla, jím moč a výkaly. Psů, slepic, koček, koní, srnek, kun, ježků, žížal, slimáků, much atd. Doma teď v zimě mám myši. Samozřejmě nevyhazuji nakousané nebo jinak ochutnané jídlo. Proč také?
Myslíte, že člověk, který sdílí vzduch, vodu či jídlo se zdravým zvířetem, umře? Zde na foru mnozí pijí moč. Jaký je rozdíl mezi psím výkalem a lidskou močí? Kvalitativní jistě ne, jsme fysicky z jednoho vrhu.
Jen v psím těle nepřebývají lidské duše (bytosti) a naopak. Ale to je už na jiné vlákno.


Naposledy upravil martina72 dne ned led 25, 2015 9:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: sob led 24, 2015 11:25 pm 
Offline

Registrován: ned bře 30, 2014 5:39 pm
Příspěvky: 7
Miram, skor som myslel nieco co ma clovek doma. Naprr. klinceky, zazvor, CESNAK....ci by toto v taku prvu pomoc nepomohlo.
Martina72, ked podla Vas nie je rozdiel medzi ludskym mocom a zvieracim vykalom tak to potom nemam slov. Moc je sterilny niekto tu pisal. Vykal ani nahodou. To ze existuju ludia zaoberajuci sa urinoterapiou to viem. Ale ukazte mi niekoho ako bude kazdy den si davat strednucast rannej stolice a do tyzdna neskonci v nemocnici minimalne na vacsie zaludocne problemy. Toto beriem ako vtip co ste napisala. Ale mate pravo sa vyjadrit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 9:06 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Nikdo nikoho nenabádá k požívání výkalů. Jen bych prostě nedělal nějakou vědu z trochy neomytého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti zo zvieracich fekalii
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2015 9:20 am 
Offline

Registrován: ned bře 30, 2014 5:39 pm
Příspěvky: 7
Martina72, vidno ze ste necital/a poriadne moj uvodny prispevok v tejto teme takze preto take odpovede pisete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Paraziti
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2015 8:30 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 12, 2015 8:17 pm
Příspěvky: 2
Hezký den, ráda bych věděla, jak moc se znepokojovat, když jsem dneska absolvovala vyšetření i pí Bulišové v Brně..., našla vlasovce, škrkavky, motolice, tasemnici dětskou, roupy, giardii střevní, babesie, echinokoka, toxoplazmozu, chlamýdie, boreliozu, herpetické viry, polyo virus, priony..., to je jen to, co jsem si stihla zapamatovat. Seznam nalezeného mi nedala..., ani jsem ho v tom ,,šoku" nechtěla. Je to vůbec možné? Tedy mít toto všechno? Přiznám, že jsem malinko skeptická, ale jelikož tomu nerozumím..., nedokážu to posoudit. Samozřejmě dala rozpis na protiparazitické braní metrolexu, albendazolu, praziquelu, iverfastu a hetrazinu..., i to ve mně budí poněkud obavy. Jsem alergická na vše možné, nedávno jsem málem zaklepala bačkorami po chinolonových antibioticích. V podstatě jsem ve stavu, kdy se ,,bojím" nalezeného, ale i té léčby. Jaká rizika tedy s sebou nese..., může se něco zvrtnout, nebo je to víceméně ,,bezpečné"? A jinak by se toho asi zbavit nedalo, že? A je vlastně čeho se zbavovat, není to trochu ,,nafouklé"? Skutečně jsem z toho paf.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz