Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 1:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 8:11 am 
Offline

Registrován: pon lis 23, 2009 8:02 am
Příspěvky: 9
Jarda píše:
krajin píše:
Dobrý den, jelikož jsem nově registrován a neznám způsoby komunikace na tomto foru, měl bych zájem o adresu na níž koupila paní/slečna Jana od Jeffa mms, půllitr. Mám zájem nastoupit tuto proceduru a proto prosím o sdělení adresy.
Děkuji, Jindřich

Potřebné informace máte v soukromé zprávě


Dobrý den, prosím rovněž o kontakt na p.Jeffa, děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 23, 2009 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
volny píše:
Dobrý den, prosím rovněž o kontakt na p.Jeffa, děkuji.

Potřebné informace máte v soukromé zprávě


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 25, 2009 3:55 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, prosím taktéž o kontakt na Jeffa. Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 25, 2009 7:55 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Ještě jednou dobrý den. Nevíte Jardo, jak je to s účinky MMS na plodnost u žen. Dočetla jsem se, že by tam mohlo být riziko neplodnosti...Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř lis 25, 2009 8:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Ještě jednou dobrý den. Nevíte Jardo, jak je to s účinky MMS na plodnost u žen. Dočetla jsem se, že by tam mohlo být riziko neplodnosti...Díky

Pokud se týká neplodnosti žen, či mužů, tak jsem zatím nikde nezaznamenal, že by k tomu došlo, čili riziko je sice pouze teoretické, ale dejme tomu reálné. Při důkladném zamyšlení vám ale snadno dojde, že tyto účinky má i množství běžných léků z lékárny a nikdo to nezkoumá. Já jsem to užíval v poměrně velkých dávkách a na funkci to nemělo nejmenší negativní vliv, ba spíše naopak.
Potřebné informace z předchozího dotazu máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 3:52 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, objednala jsem si MMS a chtěla jsem si ještě upřesnit, jaké doplňky užívat před užíváním MMS. Doporučoval jste někde vitamín C, nemůžu to teď najít. Mám doma vitamin C se šípky 1000 mg. Byl by také vhodný a v jaké dávce. Kromě C-éčka ještě něco? Detoxikační vaničku bohužel nemám. Byla bych ráda, kdybych s Vámi celou proceduru mohla konzultovat, jste pro mě "osvědčený zdroj informací". Díky P.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, objednala jsem si MMS a chtěla jsem si ještě upřesnit, jaké doplňky užívat před užíváním MMS. Doporučoval jste někde vitamín C, nemůžu to teď najít. Mám doma vitamin C se šípky 1000 mg. Byl by také vhodný a v jaké dávce. Kromě C-éčka ještě něco? Detoxikační vaničku bohužel nemám. Byla bych ráda, kdybych s Vámi celou proceduru mohla konzultovat, jste pro mě "osvědčený zdroj informací". Díky P.

Ten vhodný určitě je a naprosté minimum je 3000 mg denně, ale vhodnější je přidávat každý den 1000 mg do té doby, než se dostaví průjem, potom trochu ubrat a užívat tuto dávku, je to totiž dávka, kterou tělo nutně potřebuje. S vysokými dávkami vitamínu C je nutné podávat také látky, které se s vitamínem C spotřebovávají, minimálně kyselinu listovou, vitamíny B6, B12, zinek a jako ochranu před ledvinovými kameny hořčík, dále je vhodné dodat i vápník a vitamín E. Co se týká té vaničky, tak mi klidně zavolejte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2009 9:41 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Děkuji, mohla bych volit http://www.lekarna.cz/medpharma-kyselin ... g-tbl-107/, co se týká vitamínů B - tak pangamin, zinek mám v chelátové vazbě. A na hořčík máte nějaký typ? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2009 11:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Děkuji, mohla bych volit http://www.lekarna.cz/medpharma-kyselin ... g-tbl-107/, co se týká vitamínů B - tak pangamin, zinek mám v chelátové vazbě. A na hořčík máte nějaký typ? Díky

Kyselina listová je v avokádu, červené řepě, brokolici a mnoha dalších potravinách, není nutné ji dodávat v pilulích, ale určitě to neuškodí. Hořčík tento typ http://medicina-online.cz/magnesii-lact ... p1577.html, po kliknutí na obrázek se to slušně zvětší a je jasné o co jde. Dělá to více výrobců a dá se koupit i levněji, měl jsem ho i za 80,-Kč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2009 7:41 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Dobrý večer,
užívám už MMS nějaký čas, tak sem napíšu nějaké mé poznatky.
- nejlepší to bylo prvních 14 dní; víc energie, dobrá nálada, dobrý pocit. Později se začal stav zase vracet do starých kolejí...
- MMS používám nadále s různými přestávkami a střídavým dávkováním + prokládáním "Céčkem". Momentálně MMS-ko navíc opatrně vdechuju viz p. Humble:

Likvidace plicních infekcí:
Čtěte velmi pozorně - je zcela nutné dodržet přesný postup!
1. aktivujte pouze 2 kapky MMS 10 kapkami aktivátoru (10% roztok kyseliny citronové) v porcelánovém hrnku.
2. promíchejte a vyčkejte obvyklé tři minuty
3. po uplynutí tří minut se nad hrnkem velmi pozvolna ale dlouze nadechněte a pomalu vydechněte
4. opakujte třikrát nádech nad sklenicí a pomalý výdech, pokud se vám udělá špatně, nepokračujte dál a počkejte až se váš stav normalizuje.
5. poté si zacpěte nos (pokud se tři nádechy nijak u vás negativně neprojevily) a nadechněte se nad hrnkem s otevřenou pusou - opět velmi pomalu a zadržte dech. Poté vydechněte.
6. Opakujte nádech pusou a zadržení dechu ještě jednou .
Po této aplikaci dojde k okamžitému zničení drtivé většiny všech infekčních ložisek v plicích. V těchto dnech, kdy hrozí infekce ze všech stran, doporučuji provádět minimálně jednou denně - před spaním. Dodržujte však maximální počet kapek MMS - tedy pouze 2.
Jim V.Humble
dá se víc, ale OPATRNĚ !!!

mimoto koupele - doporučené 30kapek MMS+ 150kapek kys. citr. postupně jsem přešel na čtyřnásobek, což jsou jednoduše
2 čaj. lžičky MMS + 8-10 lžiček kys.citr. Je však nutné postupovat opravdu pomalu, někomu se dělá ve vaně špatně.
Vana má být před použitím čistě vymytá. Například já ji pokaždé nevymývám, takže část roztoku bude neutralizována usazeným mýdlem. Naopak po perfektním vymytí vany bude tentýž roztok silnější....

pro menší kyselost roztoku je možné používat poměr 1:4 tj 1 kapka MMS + 4 kapky kyseliny citronové.

do klystýru používám 8-10 kapek v pohodě, ale jsou také lidé, kterým vadí i 2 kapky, takže i tady se musí opatrně

MMS2 méně, spíš ho beru s sebou na cesty, nebo do práce

Nadále budu mmsko užívat, pomalu mne zbavuje problémů. Není to tak rychlé, jako v reklamě, ale problémy nahromaděné po desetiletí nebudou vyřešeny za 14 dní.
Naprosto jednoznačně mě díky MMS přestalo bolet v kříži, ale jakmile vynechám na víc dní, začne to znova! \":evil:\"
Musím si zase vzít aspoň ob den.
Takže momentálně to taknějak střídám s céčkem a postupně vynechávám. \":D\"
Přeju všem hezkej večer a příjemný léčení.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 1:32 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ahoj milda. No neviem, neviem, ci s tym vynechavanim a prekladanim C-kom robis dobre. MMS kuru zatial len chystam, takze to nemam precitane, ale z toho mala co viem, sa mi zda vhodnejsie, brat to nejaky cas nepretrzite, najlepsie vo viacerych davkach za den, a to C-cko brat tiez suvisle po skonceni kury MMS.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 8:49 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, prosím Vás, mohl by být i tento http://www.medpharma.info/scripts/podro ... hp?IDZ=163, nebo radši co jste mi doporučil. A jak dlouho před kůrou MMS brát ty doplňky? Bude stačit týden?Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 11:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, prosím Vás, mohl by být i tento http://www.medpharma.info/scripts/podro ... hp?IDZ=163, nebo radši co jste mi doporučil. A jak dlouho před kůrou MMS brát ty doplňky? Bude stačit týden?Díky

To, co jsem vám poslal je velice dobře vstřebatelná forma a má skoro nejvyšší množství použitelného hořčíku v tabletě z výrobků na našem trhu. Tento výrobek neznám, ale domnívám se, že bude hůře vstřebatelný a s podstatně nižší využitelnou dávkou hořčíku v jedné tabletě. Pokud ty vitamíny a minerály aplikujete ve vysokých dávkách, tak ten týden stačí a po kůře znovu doplnit hlavně vitamín C i ostatní látky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 11:46 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Děkuji. Ještě jednu otázku. Pro čtyřleté dítě vitamín c - nebyl by vhodný nějaký jiný, který má menší tabletky kvůli polykání. Kolik mg denně by jste pro začátek doporučoval?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 8:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Děkuji. Ještě jednu otázku. Pro čtyřleté dítě vitamín c - nebyl by vhodný nějaký jiný, který má menší tabletky kvůli polykání. Kolik mg denně by jste pro začátek doporučoval?

Dá se koupit i čistá forma kyseliny L-askorbové v prášku a užívat ji rozmixovanou třeba v rajčatové, nebo mrkvové šťávě. U dětí se to špatně odhaduje, velice záleží na stravě, pokud dítě jí ty chemické sajrajty z obchodních řetězců, tak celkem dost. Mojí dceři je 11 let, jí docela slušně a běžně užívá 2-3000 mg, pro menší dítě tak do 1-1500 mg a když to vyvolá průjem, tak ubrat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz