Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 7:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
To som rád, že to netreba špec prepravovat.

Čudujem sa, že farmac. preimysel ešte neskrachoval pri existencii MMS.
To sú tí ľudia skutočne tak zle informovaní alebo ich predsudky sú silnejšie ako rácio?

Ono se o této možnosti zase tak dlouho neví, je to celkem nové a o variantě MMS2 se svět dozvěděl teprve 15 srpna tohoto roku, čili jde o věc starou cca 1 měsíc. Na to téměř nikdo zareagovat nedokáže a na skvělém kšeftu farmaceutických firem se to tak rychle neprojeví, Lidé přeci nebudou hned tak věřit nějakým mastičkářům, kteří nemají ani ten důležitý titul a bílý plášť, což jsou hlavní prostředky k přerodu člověka v poloboha. Lidé jsou opravdu dost zabednění, ale je zajímavé, že znám i lékaře, kteří to používají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 22, 2009 8:21 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Skostnatenost myslenia. Nemám skutočne rád ludí, ktorí dopredu niečo alebo niekoho odmietnu bez toho aby to vyskúšali.
Ale bilancujú....To je choré. Tí lekári ktorí to používajú alebo to odporúčajú, bude zrejme 1%. Škoda...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Mineraly
PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2009 4:59 am 
Offline

Registrován: pát říj 02, 2009 4:54 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Dobry den pane Zajicku,zajima me vas nazor na MMS - Miracle Mineral Supplement www.emms.cz ( Jim Humble).
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mineraly
PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2009 6:45 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ditac píše:
Dobry den pane Zajicku,zajima me vas nazor na MMS - Miracle Mineral Supplement www.emms.cz ( Jim Humble).
Dekuji

Prostudujte toto vlákno a já se domnívám, že z toho je můj názor celkem jasný. Je to velice dobrý prostředek na srovnání imunitního systému, sám jsem to vyzkoušel, dokonce i velice nestandardní postupy, kdy jsem ve třech dávkách během jedné hodiny vypil 3x16 kapek a nic to se mnou nedělalo. Tak jsem přidal a za 1,5 hodiny jsem vypil 60 kapek a také nic. Patrně by šlo vypít i mnohem více, ale to již není k ničemu potřeba, bohatě stačí 30 kapek za den v 6 dávkách. Dle mého názoru ovšem takovéto pokusy nemůže dělat každý, je třeba své reakce na tuto látku bedlivě sledovat a v případě nevolnosti ubrat, či zcela vynechat. Po srovnání stavu se ihned vrátit zpět a pokračovat od dávky kde jsem přestal, nebo začít s dávkou trochu nižší. Odstranit se tím dá téměř všechno, ale je nutné také správně jíst a dodržovat psychohygienu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 9:45 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Pokud mohu za nás shrnout celou léčbu, tak super a výsledky u mě velice dobré, dá se říci, že jsem vyřešil vše, co jsem chtěl i to, co jsem řešit nechtěl a omládl jsem na těle i na duchu tak o 10 – 20 let. U kamaráda to samé tvrdit nemohu, na jeho nemoc MMS při první kůře moc nezabralo, ale stav se alespoň nijak nezhoršil, po přestávce ve které nyní užívá velké dávky koloidního stříbra se značným množstvím vitamínu C se k MMS vrátí a pojede další kolo.

Som trochu zvedavy, a tak sa opytam, ake ste este mali problemy po 25 rokoch zdraveho sposobu zivota, ktore to MMS vyriesilo, teda aj tie, co ste ani riesit nechcel (lebo pravdepodobne ste cakali, ze uz poriesit nejdu?)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 06, 2009 9:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Som trochu zvedavy, a tak sa opytam, ake ste este mali problemy po 25 rokoch zdraveho sposobu zivota, ktore to MMS vyriesilo, teda aj tie, co ste ani riesit nechcel (lebo pravdepodobne ste cakali, ze uz poriesit nejdu?)

Celý život je o souboji s acidobazickou rovnováhou a já jsem se dostal na delší dobu i do alkalózy, což zhoršilo prostatu i ledviny a o psychickou pohodu se postaralo moje podnikání, což je v Čechách opravdu na palici. Řešit jsem chtěl tu prostatu a po kůře čůrám opravdu skvěle, to co jsem řešit ani nechtěl, ba dokonce nepředpokládal, že by to mohlo nějak stav ovlivnit, ledviny také mnohem lepší a psychika super, takže co dodat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 1:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Jana píše:
Pořád se odhodlávám...
Proč se na těch stránkách píše: Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS, a to i když jste již na více než deseti kapkách MMS (pokud toto pravidlo nedodržíte, bude vám velmi špatně nebo dostanete průjem).
Až do kolika kapek mám dávku zvyšovat? I kdybych dodržela to, co radíte Vy, myslíte, že kdybych náhle přestala, že mi bude špatně?
Jana
Tak jsem včera do sebe vrazila první kapku \":-)\", ( 1 kapku chloritanu a 5 kapek kyseliny - mám ji v tekutém stavu uloženou ve tmavé skleničce od kapek proti kašli. Doufám, že to je ok, nebo si ji ze sypkého stavu vždy připravujete čerstvou?)
Každopádně žádná reakce, tak dneska dám dvě kapky.
Přeji krásný den,
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2009 4:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Jana píše:
Pořád se odhodlávám...
Proč se na těch stránkách píše: Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS, a to i když jste již na více než deseti kapkách MMS (pokud toto pravidlo nedodržíte, bude vám velmi špatně nebo dostanete průjem).
Až do kolika kapek mám dávku zvyšovat? I kdybych dodržela to, co radíte Vy, myslíte, že kdybych náhle přestala, že mi bude špatně?
Jana
Tak jsem včera do sebe vrazila první kapku \":-)\", ( 1 kapku chloritanu a 5 kapek kyseliny - mám ji v tekutém stavu uloženou ve tmavé skleničce od kapek proti kašli. Doufám, že to je ok, nebo si ji ze sypkého stavu vždy připravujete čerstvou?)
Každopádně žádná reakce, tak dneska dám dvě kapky.
Přeji krásný den,
Jana

Na to první jsem Vám již odpověděl, takže předpokládám, že mě tím jen upozorňujete, jak jste se překonala.
To, že jste konečně zahájila kůru je chválihodné a teď žádné hrdinství, pěkně pomalu a po jistotě. Kyselinu máte uloženou správně a takto připravená vydrží nejméně rok, což určitě do té doby spotřebujete. Sice jsem Vám to předpokládám říkal, ale znovu upozorním na skladování MMS. Musí být v tmavé sklenici, dobře uzavřené a takto vydrží i desítky let. Vhodná je láhev od Vincentky. Neskladovat v PET láhvi, tu po určité době MMS rozpustí a po vylití a zaschnutí je látka schopná se sama vznítit, což může způsobit požár.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 9:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Neupozorňuju, spíš to sem píšu, abych tu popsala, jak to probíhalo, pro jiné lidi. Taky by mě potěšilo, kdybych tu mohla číst více zkušeností od jiných lidí. Na tom fóru o MMS mi to nepřijde moc přehledné.
Včera druhá kapka, ale vůbec žádná reakce, takže mám pocit, že něco dělám špatně \":-)\"
No nic, uvidíme
Hezký den
Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 3:43 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tu je tak malo reakcii od ludi preto, ze nikto okrem Jardu to neskusil. \":-)\" Ja to mam predbezne naplanovane na december/januar, teraz mam akurat kuru na koloidnom striebre. Teraz neviem, ci je lepsie ist najprv MMS1 a potom, po case zase MMS2, alebo rovno MMS2?
Inak Jana, urcite sa pochval z vysledkami, ale mozno by to bolo dobre dat do jednej odpovede, tak ako to urobil Jarda na zaciatku. Pis si dennik, a potom podaj report, alebo edituj jeden prispevok, aby to tu nebolo roztrusene a pomiesane.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 7:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Neupozorňuju, spíš to sem píšu, abych tu popsala, jak to probíhalo, pro jiné lidi. Taky by mě potěšilo, kdybych tu mohla číst více zkušeností od jiných lidí. Na tom fóru o MMS mi to nepřijde moc přehledné.
Včera druhá kapka, ale vůbec žádná reakce, takže mám pocit, že něco dělám špatně \":-)\"
No nic, uvidíme
Hezký den
Jana

To děláte dobře, mnoho lidí se bojí, což asi znáte. Také lidi hodně čtou a málo se snaží psát. Možná Vás překvapí, že tyto stránky čte minimálně 200 lidí denně a vidíte kolik jich píše, to je opravdu zlomkové množství.
Naopak to právě děláte dobře, špatně to bude pokud Vám bude špatně, tak co se Vám na tom nelíbí, když Vám to nic nedělá. Rozhodně se nebojte, uvnitř to již určitě něco dělá a čím pomaleji to budete dělat, tím spíše se nedostaví potíže. Zdravý člověk to vypije a po krátké době je z povrchu jeho těla intenzivně cítit chlór. Pokud se u Vás nic takového neděje, tak se ten chlór spotřebovává na boj s patogeny a určitě se tedy něco děje. Pokračujte dál a hlavně pomalu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 7:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tu je tak malo reakcii od ludi preto, ze nikto okrem Jardu to neskusil. \":-)\" Ja to mam predbezne naplanovane na december/januar, teraz mam akurat kuru na koloidnom striebre. Teraz neviem, ci je lepsie ist najprv MMS1 a potom, po case zase MMS2, alebo rovno MMS2?
Inak Jana, urcite sa pochval z vysledkami, ale mozno by to bolo dobre dat do jednej odpovede, tak ako to urobil Jarda na zaciatku. Pis si dennik, a potom podaj report, alebo edituj jeden prispevok, aby to tu nebolo roztrusene a pomiesane.

Ale zkusil, jenže nechtějí psát, to je stejný problém jako jinde. O pár lidech vím, jenže nutit do psaní nikoho nemohu. Osobně doporučuji běžné MMS, to MMS2 je silnější káva a může, dle mého názoru, snadněji způsobit komplikace, pokud člověk je nějak masivně zamořený. Když do toho půjdete rovnou, tak se velice bedlivě sledujte a žádné hrdinské výkony se nesnažte podávat, případné potíže za to nestojí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 8:16 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
milda píše:
Včera jsem ukončil třítýdenní MMS kůru, tak popíšu výsledky:
dalo by se říci, že prvních 14 dní paráda, elán, spousta energie. Začal jsem pomalu, vrchol byl 4xdenně 8 kapek, to už jsem začínal cítit ledviny.
Snažil jsem se jíst zdravější stravu, aspoň dvakrát týdně klystýr, večeře zeleninové. Nevolnosti, ani průjmy a jiné problémy nebyly.

Třetí týden jsem aktivoval citronovou šťávou - zdá se mi to přírodnější
takové bio-MMS \":D\"
Ve třetím týdnu se začala dostavovat ospalost, trochu únava. Opuchlo mi víčko pravého oka (2dny) a občas malonko rýma.
Fakt je, že srpen bývá pro mne nejhorší měsíc v roce (záněty průdušek, rýma apod) a to se mi vyhnulo.

Koupal jsem se 3x týdně 60kapek MMS + 5lžiček kys. citronové. - Pohoda, vanu mám malou, jen některá oděrka se občas "ozvala", očím to vůbec nevadí.
Dlouhodobé problémy se nevyřešily (astma, cukrovka, oteklé kotníky), ale zlepšení je docela znát. S vysokým krevním tlakem to asi nehnulo.
Teď si dám vit.C-čkový týden a začnu znova.

Jen místo bylinkářského rytmu 3 týdny léčby+1 týden pauza zřejmě zkusím systém 2+1 týden.
Například sucho v ústech první týden zmizelo, ale třetí týden se vrátilo.... \":?\"
moje citace výše je z tohoto vlákna z 30.srpna, a protože MMS užívám nadále, napíšu k tomu pár slov:

C-čkový týden jsem tehdy zkrátil na dva dny a pokračoval s MMS. Zdálo se mi totiž, že se vracejí některé potíže.
Vymyslel jsem takový zlepšovák na vitamín C \":D\"
- koupil jsem práškové Céčko, které se rychle rozpouští a účinkuje. Jelikož podle nových poznatků chlordioxid zůstává v těle asi 2hod (v žaludku zřejmě ještě méně) střídal jsem po3-4hodinách MMS1 se sklenicí vody s půl až jednou čajovou lžičkou práškového céčka.

Nyní užívám tři dny MMS2 tři tablety za den. Tablety velikosti "0" z lékárny plním "Modrým šípem"
Dávám je plné, doporučené množství by bylo asi 1/2. Na první požití je nutné tabletu naplnit třeba jen na 1/5. DŮLEŽITÉ JE VYPÍT 4dcl VODY PŘED TABLETOU A JEŠTĚ 2dcl POTOM. A raději mít vodu pořád při sobě!! Někdy chce žaludek ještě trochu zapít třeba po 20minutách!
MMS2 je zřejmě účinnější, pravděpodobně ji neruší vitamín "C" (?) DŮLEŽITÁ JE VODA A MÍT JI PŘI SOBĚ!!
Já si dám ještě 2x denně 7kapek MMS1 v pohodě.
To jsou zatím moje malé zkušenosti. Můžu jen doporučit. A hlavně - pomalu postupovat a s rozumem. \":wink:\" \":D\"

PS: velmi důležité je popřemýšlet (a hlavně něco udělat) s životosprávou. Na tomto webu speciálně je toho velmi mnoho
užitečného. MMS je vynikající pomůcka (lék-berlička-jak kdo chce), ale když zůstaneme u starých zlozvyků, vrátí se
staré problémy.... \":wink:\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
milda píše:
Včera jsem ukončil třítýdenní MMS kůru, tak popíšu výsledky:
dalo by se říci, že prvních 14 dní paráda, elán, spousta energie. Začal jsem pomalu, vrchol byl 4xdenně 8 kapek, to už jsem začínal cítit ledviny.
Snažil jsem se jíst zdravější stravu, aspoň dvakrát týdně klystýr, večeře zeleninové. Nevolnosti, ani průjmy a jiné problémy nebyly.

Třetí týden jsem aktivoval citronovou šťávou - zdá se mi to přírodnější
takové bio-MMS \":D\"
Ve třetím týdnu se začala dostavovat ospalost, trochu únava. Opuchlo mi víčko pravého oka (2dny) a občas malonko rýma.
Fakt je, že srpen bývá pro mne nejhorší měsíc v roce (záněty průdušek, rýma apod) a to se mi vyhnulo.

Koupal jsem se 3x týdně 60kapek MMS + 5lžiček kys. citronové. - Pohoda, vanu mám malou, jen některá oděrka se občas "ozvala", očím to vůbec nevadí.
Dlouhodobé problémy se nevyřešily (astma, cukrovka, oteklé kotníky), ale zlepšení je docela znát. S vysokým krevním tlakem to asi nehnulo.
Teď si dám vit.C-čkový týden a začnu znova.

Jen místo bylinkářského rytmu 3 týdny léčby+1 týden pauza zřejmě zkusím systém 2+1 týden.
Například sucho v ústech první týden zmizelo, ale třetí týden se vrátilo.... \":?\"
moje citace výše je z tohoto vlákna z 30.srpna, a protože MMS užívám nadále, napíšu k tomu pár slov:

C-čkový týden jsem tehdy zkrátil na dva dny a pokračoval s MMS. Zdálo se mi totiž, že se vracejí některé potíže.
Vymyslel jsem takový zlepšovák na vitamín C \":D\"
- koupil jsem práškové Céčko, které se rychle rozpouští a účinkuje. Jelikož podle nových poznatků chlordioxid zůstává v těle asi 2hod (v žaludku zřejmě ještě méně) střídal jsem po3-4hodinách MMS1 se sklenicí vody s půl až jednou čajovou lžičkou práškového céčka.

Nyní užívám tři dny MMS2 tři tablety za den. Tablety velikosti "0" z lékárny plním "Modrým šípem"
Dávám je plné, doporučené množství by bylo asi 1/2. Na první požití je nutné tabletu naplnit třeba jen na 1/5. DŮLEŽITÉ JE VYPÍT 4dcl VODY PŘED TABLETOU A JEŠTĚ 2dcl POTOM. A raději mít vodu pořád při sobě!! Někdy chce žaludek ještě trochu zapít třeba po 20minutách!
MMS2 je zřejmě účinnější, pravděpodobně ji neruší vitamín "C" (?) DŮLEŽITÁ JE VODA A MÍT JI PŘI SOBĚ!!
Já si dám ještě 2x denně 7kapek MMS1 v pohodě.
To jsou zatím moje malé zkušenosti. Můžu jen doporučit. A hlavně - pomalu postupovat a s rozumem. \":wink:\" \":D\"

PS: velmi důležité je popřemýšlet (a hlavně něco udělat) s životosprávou. Na tomto webu speciálně je toho velmi mnoho
užitečného. MMS je vynikající pomůcka (lék-berlička-jak kdo chce), ale když zůstaneme u starých zlozvyků, vrátí se
staré problémy.... \":wink:\"

To s tím rychlým střídáním vitamínu C nedokážu objektivně posoudit, ale z MMS na vitamín C nevidím problém, spíše si myslím, že delší odstup bude potřebovat opačný postup, protože vitamín C tak rychle z krve nezmizí.
V tom MMS 2, jste rychlejší než já, já zatím beru dvě tobolky velikosti 0, zcela plné rozemleté Laguny, ale zapíjím to teplou vodou z důvodu rychlejšího rozpuštění tobolky. Ty ledviny to docela šponuje, zvýší se flautulence a nepatrně sem, tam říhám chlór. Beru to již dva týdny a celkem v pohodě. Další vodu po aplikaci pít nemusím, to je asi individuální.
Úprava životosprávy je opravdu základ, MMS sice vše pozabíjí, nicméně potíže se při původních nešvarech rychle vracejí. Ten vysoký tlak jsem zde již několikrát popisoval, tak to prohledejte. Hlavní nepřítel vysokého tlaku je cibule, cca 5 dkg denně, ale důležité je to denně. Jinak, dnes jsem zde měl redaktorku a o vysokém tlaku bude celý článek v příštím čísle časopisu Recepty prima nápadů, tak třeba tam najdete inspiraci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 09, 2009 10:26 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Díky, na ten tlak se určitě podívám.
ještě k MMS2 - jak píšete, měl by se užívat rozemletý, kdežto já mám drobounké granulky. Proto si asi žaludek občas řekne ještě o skleničku vody.....
Naopak mým ledvinám se moc nelíbila MMS1, ale "dvojka" prospívá ledvinám i moč. ústrojí. Pravděpodobně taky díky většímu průtoku vody.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz