Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 7:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pepaz píše:
To jo,,,jen každej nená čas laborovat s koncentrací a věčným kupováním papírku.Já ted aktivuju citronem.Je to lepší ale té kyselosti v krku se nemužu zbavit.

Nemít čas na svoje zdraví je nesmyslná argumentace, nic cennějšího člověk nemá a nikdy ani mít nebude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2015 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pepaz píše:
Ahoj,mám dotaz....beru mms 3 kapky co hodinu aktivované citronem..před dvouma dnama jsem aktivoval kys citronovou a měl sem prujmy jak svina...nevím cim to bylo..velké kapky,? kys citronová? nevim,vim jen že sem dnes změnil skleničku která kape malinké kapky a zatim prujem nemám..neumím si to vysvětlit.

A pak mne zajímá.....vadí při užívání mms ,zároven i užívání odkyselovací směsy?Ptám se z toho duvodu že trpím na překyselení na kterou běru směs na odkyselení od kyselých solí které se tvoří v žaludku,no a když čtu o tom jak mms se rozkládá na jakousik sul tak si říkám jestli si spíš neškodim.

Tak velikost kapek je pochopitelně hodně důležitá, správně by kapátko mělo kapat cca 20-25 kapek do 1 ml. Jinak odkyselovací směs nelze užívat najednou s MMS, ale s odstupem minimálně 30 minut by žádný problém vznikat neměl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 23, 2015 6:58 pm 
Offline

Registrován: stř srp 07, 2013 7:39 pm
Příspěvky: 11
Ahoj všem,
mám dotaz, který pravděpodobně s MMS nesouvisí, ale doufám, že by mohlo pomoci..
Je mi 30let, snažím se sportovat, ale vždy, jakmile jsem ve větším zápřahu mi kompletně zčervená (zrudne) celý obličej \":oops:\" . Jinde na těle se to neprojevuje. Mám vyzkoušeno, že když sportuju pravidelně a tělo "je zvyklé" se potit, je to o mailnko lepší.
Pokud jdu běhat, je to ok, tam většinou nikoho nepotkám, ale např. fotbal, hokej - to je děs.
Tento "problém" mám co pamatuji od malička - vždy při zvýšené fyzické aktivitě.
Máte někdo zkušenosti, nebo typ, co s tím, nebo jak to alespoň eliminovat? \":)\"
díky, Foxx


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2015 12:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Foxx píše:
Ahoj všem,
mám dotaz, který pravděpodobně s MMS nesouvisí, ale doufám, že by mohlo pomoci..
Je mi 30let, snažím se sportovat, ale vždy, jakmile jsem ve větším zápřahu mi kompletně zčervená (zrudne) celý obličej \":oops:\" . Jinde na těle se to neprojevuje. Mám vyzkoušeno, že když sportuju pravidelně a tělo "je zvyklé" se potit, je to o mailnko lepší.
Pokud jdu běhat, je to ok, tam většinou nikoho nepotkám, ale např. fotbal, hokej - to je děs.
Tento "problém" mám co pamatuji od malička - vždy při zvýšené fyzické aktivitě.
Máte někdo zkušenosti, nebo typ, co s tím, nebo jak to alespoň eliminovat? \":)\"
díky, Foxx

Obávám se, že na to rada asi není, nebo určitě ne bez znalosti souvislostí. Takto při námaze rudne velké procento lidí i když je to vždy na chvilku a třeba ne tak intenzivní. Osobně bych se asi zaměřil na potraviny ředící krev, tím by snad neměl tolik vystoupat krevní tlak, který se při námaze silně zvyšuje a tím dochází k překrvení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 28, 2015 2:41 pm 
Offline

Registrován: stř srp 07, 2013 7:39 pm
Příspěvky: 11
Jarda píše:
Obávám se, že na to rada asi není, nebo určitě ne bez znalosti souvislostí. Takto při námaze rudne velké procento lidí i když je to vždy na chvilku a třeba ne tak intenzivní. Osobně bych se asi zaměřil na potraviny ředící krev, tím by snad neměl tolik vystoupat krevní tlak, který se při námaze silně zvyšuje a tím dochází k překrvení.

Trochu jsem se podobné odpovědi obával.. Potraviny ředící krev - jíst jich více, aby krev rychleji prodila? Nějak mi to logicky nespíná..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 29, 2015 9:53 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
spíš- snadněji proudila


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2015 10:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Foxx píše:
Trochu jsem se podobné odpovědi obával.. Potraviny ředící krev - jíst jich více, aby krev rychleji prodila? Nějak mi to logicky nespíná..

Krev se přeci ředí u lidí s vysokým tlakem, což je většinou primárně i důvodem rudnutí a pocitu horka v obličeji. Pokud budu mít krev přirozeně dobře tekutou a cévy nestažené, tlak logicky nebude tolik stoupat a rudnutí bude patrně menší, nebo možná i žádné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2015 10:11 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Já to chápu jako dvě věci. Jsou látky v krvi, které způsobují, že krev hůře proudí-teče. Takže buď se krev chemicky naředí(zadrží více vody) nebo se sníží(např.vhodným jídlem) obsah látek, které proudění brání,přičemž krev nemusí být řidší. Říká se tomu vazkost. Pletu se?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 24, 2015 3:04 pm 
Offline

Registrován: stř srp 07, 2013 7:39 pm
Příspěvky: 11
Pokud jsou tyto fyzické aktivity časté, časem si na ně tělo jokokdyby zvykne a celý problém není tak závažný - ale bohužel ani tak to není velký rozdíl.. Asi to souvisí s prouděním krve, jak píše Jarda..
Máte nějaké konkrétní doporučení? - myslím třeba jídelníček, atd...
cca Jsem byl kvůli několika opakujícím se virózám na krevních testech a vše bylo naprosto ok..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 25, 2015 10:50 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Moje indikátory co se mi děje v žilách jsou:
křečáky na pravé noze + druh jídla, po kterém jsem hodně unavený a bolí mě hlava. Je to klasika-zdravé a nezdravé potraviny. Takové buchty s tvarohem to je mazec... \":lol:\" po ovoci,zelenině pohoda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 25, 2015 3:36 pm 
Offline

Registrován: stř srp 07, 2013 7:39 pm
Příspěvky: 11
Nooo, možná máš pravdu - nic nevymýšlet a prostě zvýšit příjem ovoce a zeleniny.. Zkusím se na to zaměřit a časem podám hlášení \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 26, 2015 10:04 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Přesně tak. Taky omez věci,které odvodňují(kafe, alkohol) a pij dost čisté neoslazené vody. Funguje to. Jen to vydržet... \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 03, 2015 9:32 pm 
Offline

Registrován: pát črc 03, 2015 9:26 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,

Sľúbil som si, že keď vyhrám tento boj, tak to sem napíšem, nech si pomôžu aj ostatní.

S genitálnimi bradavicami bojujem jeden a pol roka. Prvé tri krát som si ich nechal vypáliť tekutým dusíkom u kožnej, ale po pár mesiacoch sa vrátili a to aj potom čo som úplne stopol sexuálny život a dodržiaval maximálnu hygienu.

Tento rok v apríli sa znovu objavili na sliznice predkožky. Kožnej som už nešiel. Rozhodol som sa, že si pomôžem sám a nie prvý krát som odstavil lekárov pre ich neschopnosť... Lekári zhodnocujú gentitálne bradavice - kondylómy ako celoživotnú chorobu a poruchu imunity. Tri roky som nemal ani len sopel, som aktívny športovec a objavujú sa mi tak či tak. Lekárom už neverím po veľa skúsenostiach. Kto má moc má prístup k dobrým lekárom. Ja moc nemám a bežný lekár mi nikdy nepomohol.

Keďže som veľa čítal na nete, v diskusiách, priamo od pacientov, o neúčinnosti dnešných liečiv, nepužil som žiadne drahé mastičky okrem voľne predajnej Canesten, ktorá pred desiatimi rokmi pomohla kamošovi za 14 dní a nikdy sa mu už bradavice nevrátili. Netreba byť naivný a vytešovať sa, že sa bradavice znovu neobjavia. Myslím tým to keď niekto píše ako úžasne mu niečo zabralo a po dvoch týžňoch to už považuje za úspech a píše to na net. Nech to napíše po pol roku a potom tomu uverím. Väčšinou sa každému bradavice znovu objavili po nejakej dobe.

Toto všetko som skúsil ja:

- tekutý dusík 3x v priebehu cca 9 mesiacov - bez účinku

- MMS1 externe, riedené v spreji, 10+10 v 1dcl vody - bez účinku

- MMS1 kúpele (postupný posun až na okolo 200+200 kvapiek a hodinový kúpeľ každý alebo každý druhý deň po dobu dvoch týždňov, sem tam preventívne doteraz) bez účinku

- MMS1 orálne 8x denne 3+3 2 mesiace sústavne s dvomi jednodňovými zníženiami
dávky kvôli predávkovaniu - bez účinku

- MMS2 (polka tobolky veľkosti 0) orálne 4x denne 3 týžne s dvomi jednodňovými zníženiami dávky kvôli predávkovaniu - bez účinku (problematiku MMS1 a MMS2 mám dokonale naštudovanú a s ich používaním mám dlhoročné skúsenosti v oblasti iých druhov chorôb, no mne orálne liečba nezabrala a bol som viac ako dôsledný v užívaní)

- listy Skalnice strešnej cca 14 dní prilepené 24 hodín denne papierovou páskov na postihnutom mieste - bez účinku

- ľudové liečiteľstvo u overeného liečiteľa - bez účinku

- čínske bylinky u overenej bylinkárky - bez účinku

- Canesten masť cca 14 dní - bez účinku

- MMS1 neriedené - bez účinku

- MMS1 neriedené + DMSO - bez účinku

- MMS2 riedené jedna k jednej t.j. objem prášku zaliaty rovnakým objemomo dest. vody - bez účinku

- elektromagenetická lampa 2 x denne 10 minút cca 2 až 3 týždne - bez účinku


Niekoľko krát sa mi to za predkožkou celé zapálilo v dôsledku používania MMS. Potom si koža zvykla. Pokiaľ sa Vám počas zápalu spravý žltkastý sliz na rane tak si to určite neumývajte. Nechajte to v kľude. Žltý sliz nahrádza chrast na sliznici a hojí ranu. Takže v tom prípade nechať ranu vyhojiť a v liečbe pokračovať až potom. Vyzerá to zle, ale vychádzam z vlastnej praxe.


Bradavice, výrusi a baktérie neznášajú kyslosť. Prílišným prekysleným si spôsobíte problémy ako zápal, podráždenie atď, prinízkým zase rozdráždite bradavice a spôsobíte si len zhoršenie tým, že sa ešte viac rozšíria. To bol môj problém pri použití MMS1 externe v spreji a pri kúpeľoch. Zo začiatku sa mi koža zapaľovala a musel som ju nechať vyhojiť pár dní. Po vyhojení boli bradavice ešte väčšie alebo sa rozširovali. MMS1 v spreji ich len obžral, zostali len biele stonky, no o to viac boli infekčnejšie. Treba si uvedomiť, že bradavice sú výrusové ochorenie a sú hlboko zakorenené v koži, preto keď ich zničíte len na povrchu alebo odripnete nechtom a nevydezinfikujete okolie, tak nielen, že sa vrátia, ale aj rozšíria. Dôležité je nájsť vyrovnaný spôsob ako ich oklamať.

Po tomto všetkom som bol maximálne zúfalý (jeden a pol roka liečby) a siahol som po poslednej alternatíve. V jednej z diskusií na nete som čítal ako chlap v zúfalstve použil na bradavicu priateľkyn odlakovač. A teda som to skúsil, bradavice som mal veľké už niekoľko mm na troch miestach.

Toto je presný postup ako som sa ich zbavil za cca 10 dní. Kto chce nech sa zasmeje... no časom sa prestane smiať ak ich má.

Začal som teda odlakovačom priamo na neporušené bradavice cca 2 dni. Čakal som neskutočnú bolesť. Žiadna sa nedostavila. Asi potom všetkom si už moja koža naozaj zvykla na všeličo. Už som bol naozaj netrpezlivý. Všimol som si, že odlakovač prchá. Tak som nasadil riedidlo S6001 na cca 2 dni. Znova nič, ani bolesť ani účinok. Očakával som, že ich to začne okamžite rozožierať, ale nič sa nedialo, možno časom by sa dialo, ale ja už som sa nato nemohol pozerať. Bradavice boli zatvrdnuté a boli akoby už obrnené. Tak som pred týžňom spravil radikálnu vec. Namiešal som si do spreju MMS1 v pomere 10+10 kvapiek do 1dcl vody. Nastriekal na kožu ako dezinfekciu, zobral nôž a odhrdzovač Rezol 2000 (ničí hrdzu kyslosťou). Namočil som nôž do odhrdzovaču, bradavice som odškrabol, ranu osušil servítkou, znova namočil nôž do odhrdzovaču a pokračoval som až kým som nevidel ani jednu bradavicu. Tak to teda bola extra bolesť, no dalo sa to zniesť, rana mi na pár hodín opuchla, na cca 2 dni sa zapálila, počas zápalu som ranu neumýval, okolie som dezinfikoval prostredníctvom MMS2 aby sa bradavice nešírili, ak som ešte niekde mal podozrenie v okoli, že by to mohla byť bradavica, tak som ju odripol a do rany kvapol odhrzdovač, okolie znova potrel
MMS2 (čistým, miešaným jedna k jednej s vodou) a po cca 7 dňoch mám zdravú novú kožu. Opakujem pred desiatimi dňami som mal ešte na troch miestach bradavice o veľkosti niekoľko mm, najväčšia mala skoro centimeter a teraz to je čisté. Takže ich určite nechcem necham v budúcnosti narásť do takýchto rozmerov. V liečbe budem pokračovať tak, že postihnuté miesto budem potierať roztokom z MMS2 a ak sa objaví ešte nejaká bradavica odripnem ju a použijem odhrdzovač. Logika nepustí, odhrdzovač neškodí extrémnu zdraviu, keďže sa bežne používa a často krát prichádza do kontaktu s holu kožou na rukách bez toho aby ju rezleptal. Pôsobí dlhodobo čiže nevyprchá kým sa dostane k miestu určenia, preniká do hĺbky až k výrusu, je extra kyslí a neprchá ako odlakovač alebo riedidlo, ktoré zničia bradavicu len na povrchu. Ešte pripomienka. Po aplikácii odhrdzovaču do rany alebo MMS2 v jej okolí je vhodné, po pár sekundách alebo minútach pôsobenia (koľko kto vydrží), ranu zasušiť fénom alebo elektromagnetickou lampou aby nemokvala.

Prajem veľa šťastia.


Naposledy upravil Peto777 dne sob črc 04, 2015 12:57 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 03, 2015 10:01 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Peto777 píše:
...Sľúbil som si, že keď vyhrám tento boj, tak to sem napíšem, nech si pomôžu aj ostatní....

Dik za podrobnou zpravu. Je uzitecne nejen vedet, co ti nakonec pomohlo, ale i co ti nepomohlo. Drizim ti palce, at se to nevrati, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 12, 2015 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Já to chápu jako dvě věci. Jsou látky v krvi, které způsobují, že krev hůře proudí-teče. Takže buď se krev chemicky naředí(zadrží více vody) nebo se sníží(např.vhodným jídlem) obsah látek, které proudění brání,přičemž krev nemusí být řidší. Říká se tomu vazkost. Pletu se?

Ne, to máte správně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz