Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2009 8:44 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 09, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 7
Dobry den,prosim vas o vas nazor na MMS,obsahuje latku chlordioxid,Udajne neskutocne nabudi imunitu..
dakujem pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerální doplněk MMS
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2009 7:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
diddi píše:
Dobry den,prosim vas o vas nazor na MMS,obsahuje latku chlordioxid,Udajne neskutocne nabudi imunitu..
dakujem pekne

Musím Vám říci, že jste mi tou informací docela zamotala hlavu, nicméně to, co se lze o daném postupu, v takto krátkém čase dočíst, zdánlivě nesmyslné není, ale je to pro mě zcela nové a je pro ně nyní nemožné, se k tomu nějak fundovaně vyjádřit. Musel bych si to vyzkoušet, ale takhle jsem s toho jelen, daněk a muflon dohromady. Celý postup zní logicky a ačkoliv jsem odpůrce jakéhokoliv přidávání chemikálií do těla, tak tady bych o pokusu asi pouvažoval. Pokusím se k tématu nastudovat co nejvíce, abych se mohl případně vyjádřit, jak si stojí u jednotlivých nemocí a teprve poté jej buď přijmu, jako použitelný, nebo zamítnu, jako cestu, která nikam nevede. Asi jsem Vám mnoho nepomohl, ale více k dané otázce nyní, bez osobních zkušeností, říci nedokážu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2009 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
V pátek 22 května 2009 6:59 jsem zde napsal, že o MMS nic nevím, skutečně jsem tuto látku neznal a nemohl se tudíž k dotazu vyjádřit. [b:1q8ejrt8]Protože mě MMS zaujalo, tak jsem dlouho nepřemýšlel zajistil si vše potřebné (chloritan sodný, kyselinu citrónovou, kapátko pipetku, tmavé lékovky)[/b:1q8ejrt8] a celou léčbu s vážně nemocným kamarádem vyzkoušel, abych mu dodal odvahu, kterou by sám asi neměl. Hlavně pro případné oponenty a pochybovače se po zkušenostech, které jsem získal v průběhu procedury pokusím popsat své pocity.
Přesto, že jsem žádné zkušeností jak je vidět neměl, intuitivně jsem evidentně zvolil velice dobrý postup, protože jsem nezaznamenal, ani já ani kamarád se kterým jsem kůru jel, žádné negativní zážitky. Prostě žádné problémy s požíváním, žádné průjmy a žádné zvracení. Tato pozitivní zkušenost může mnoho lidí motivovat mnohem lépe, než různé story o nepříjemnostech při užívání, hlavně o nepřekonatelném zápachu a špatné chuti MMS, dlouhodobých průjmech a zvracení. Po třídenním důkladném prostudování fóra

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 2:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Jarda píše:
U zubů to není příliš o čištění, to je jenom reklamní trik výrobců různého sortimentu všelijakých past a gelů. Naprostá většina lidí sice svědomitě zuby čistí a stejně jim hnijou, já skoro nečistím a nemám jediný zkažený zub, přičemž zubař se mi do úst díval naposledy v roce 1981. Jednoznačným zdrojem kazivosti zubů jsou kyselinotvorné potraviny, hlavně velká spotřeba mléka, cukrů a škrobů. Jinak nejlevněji vyjde čištění mořskou solí, také je vhodné před spaním vypláchnout ústa mrtvou vodou, či koloidním stříbrem a úplně nejdokonalejší ochranu zajistí vyčištění roztokem MMS.

Děkuji za odpověď, včera jsem si koupila ten roztok MMS od pána, na kterého jste mi dal kontakt. Na netu jsem našla, že to prodávají za 590,- Kč , on mi dal 0,5 l za 50,-, příjde mi to podezřelé \":-)\", určitě tomu můžu důvěřovat? Vy jste používal ten od něho? Pročítám si ty stránky, kde je o tom rozsáhlé fórum, pochopila jsem dobře, že to, co mi dal už jen namíchám s tou kyselinou citrónovou a je to- nedal mi pouze chloritan sodný, že ne? Kapátko mohu použít normální třeba od očních kapek?
Předem děkuji za odpověď
s pozdravem
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 08, 2009 5:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Děkuji za odpověď, včera jsem si koupila ten roztok MMS od pána, na kterého jste mi dal kontakt. Na netu jsem našla, že to prodávají za 590,- Kč , on mi dal 0,5 l za 50,-, příjde mi to podezřelé \":-)\", určitě tomu můžu důvěřovat? Vy jste používal ten od něho? Pročítám si ty stránky, kde je o tom rozsáhlé fórum, pochopila jsem dobře, že to, co mi dal už jen namíchám s tou kyselinou citrónovou a je to- nedal mi pouze chloritan sodný, že ne? Kapátko mohu použít normální třeba od očních kapek?
Předem děkuji za odpověď
s pozdravem
Jana

Jeff sice vypadá zvláštně i se tak divně chová, ale mohu Vás ujistit, že to zrovna blbec není a navíc je dost solidní. Za tu cenu na netu, by jste si toho chloritanu sodného v 25% roztoku koupila pouze 100 ml, čili cena za 0,5 litru naprosto super ne. Jste na tom stejně jako celá populace střední Evropy, pokud něco není drahé, tak to prostě nemůže fungovat. Je to zažitý blud a většinou právě funguje to, co je skoro zadarmo. Chloritan sodný je prášek, ze kterého by jste musela vyrábět ten koupený 25 % roztok, tuto práci Vám Jeff ušetřil. Já jsem si od něho koupil hned 3,5 litru a ještě si koupím tak 5 litrů, ono se to při správném skladování nekazí a vydrží to i desítky let. Správně se chloritan sodný skladuje ve skleněné tmavé nádobě, dobře uzavřený. Já jsem použil lahve od Vincentky se šroubovacím uzávěrem, ale plnit tak do 4/5 a skladovat někde v temném místě, třeba sklep. Vždy si odliji trochu do tmavé skleničky od léků, konkrétně od vitamínu E. Do druhé stejné skleničky si namícháte 10% roztok kyseliny citrónové tak, že na lžičku naberete osmotickou vodu a koukne se jak moc je plná (dělá trochu bouli), lžičku usušíte, naberete stejné množství kyseliny citrónové a dáte do skleničky na pití k tomu přidáte dalších 9 lžiček té osmotické vody. Důkladně promícháte, až se prášek rozpustí a přelijete do té druhé skleničky od léků. Tím jste připravena, akorát potřebujete kapátko, zde se mi osvědčila laboratorní plastová pipetka, která jde koupit za pár haléřů. Normální kapátko je krátké a blbě se s ním pracuje. Na čištění zubů dám 5 kapek chloritanu + 25 kapek kyseliny, promíchám a aktivuji 3 minuty, potom do nažloutlé tekutiny strčím kartáček a rovnou tím koncentrovaným roztokem čistím zuby. Na chuť nic moc, ale výsledky jsou skvělé, budete spokojena. Pokud Vám to nebude příliš nepříjemné, tak po čistění ještě zbytek ve skleničce lehce nařeďte vodou a vykloktejte si s tím ústa, pak vyplivnout a nejlépe nevyplachovat, tak to funguje nejlépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 11:08 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Jarda píše:
Jeff sice vypadá zvláštně i se tak divně chová, ale mohu Vás ujistit, že to zrovna blbec není a navíc je dost solidní. Za tu cenu na netu, by jste si toho chloritanu sodného v 25% roztoku koupila pouze 100 ml, čili cena za 0,5 litru naprosto super ne. Jste na tom stejně jako celá populace střední Evropy, pokud něco není drahé, tak to prostě nemůže fungovat. Je to zažitý blud a většinou právě funguje to, co je skoro zadarmo. Chloritan sodný je prášek, ze kterého by jste musela vyrábět ten koupený 25 % roztok, tuto práci Vám Jeff ušetřil. Já jsem si od něho koupil hned 3,5 litru a ještě si koupím tak 5 litrů, ono se to při správném skladování nekazí a vydrží to i desítky let. Správně se chloritan sodný skladuje ve skleněné tmavé nádobě, dobře uzavřený. Já jsem použil lahve od Vincentky se šroubovacím uzávěrem, ale plnit tak do 4/5 a skladovat někde v temném místě, třeba sklep. Vždy si odliji trochu do tmavé skleničky od léků, konkrétně od vitamínu E. Do druhé stejné skleničky si namícháte 10% roztok kyseliny citrónové tak, že na lžičku naberete osmotickou vodu a koukne se jak moc je plná (dělá trochu bouli), lžičku usušíte, naberete stejné množství kyseliny citrónové a dáte do skleničky na pití k tomu přidáte dalších 9 lžiček té osmotické vody. Důkladně promícháte, až se prášek rozpustí a přelijete do té druhé skleničky od léků. Tím jste připravena, akorát potřebujete kapátko, zde se mi osvědčila laboratorní plastová pipetka, která jde koupit za pár haléřů. Normální kapátko je krátké a blbě se s ním pracuje. Na čištění zubů dám 5 kapek chloritanu + 25 kapek kyseliny, promíchám a aktivuji 3 minuty, potom do nažloutlé tekutiny strčím kartáček a rovnou tím koncentrovaným roztokem čistím zuby. Na chuť nic moc, ale výsledky jsou skvělé, budete spokojena. Pokud Vám to nebude příliš nepříjemné, tak po čistění ještě zbytek ve skleničce lehce nařeďte vodou a vykloktejte si s tím ústa, pak vyplivnout a nejlépe nevyplachovat, tak to funguje nejlépe.

Dobrý den,
děkuji za odpověď,
znáte osobně někoho, kdo tím léčil atopický ekzém? Mám na mysli vnější použití, ne vnitřní. Kolik kapek MMS mám dát a kolik vody a na jak dlouho do toho ruce ponořit? Hledám to na těch stránkách o MMS, zatím jsem to nenašla, raději bych radu od někoho, kdo se s ním již setkal, že to pomohlo.
Děkuji
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,
děkuji za odpověď,
znáte osobně někoho, kdo tím léčil atopický ekzém? Mám na mysli vnější použití, ne vnitřní. Kolik kapek MMS mám dát a kolik vody a na jak dlouho do toho ruce ponořit? Hledám to na těch stránkách o MMS, zatím jsem to nenašla, raději bych radu od někoho, kdo se s ním již setkal, že to pomohlo.
Děkuji
Jana

S tímto postupem osobní zkušenosti nemám a je otázkou zda zde jde něco pokazit. Pokud používáte koncentrovaný aktivovaný roztok na zuby, tak jak jsem Vám psal a velice citlivá tkáň ústní dutiny to bez problémů vydrží, tak proč se zabývat přesným dávkováním pro použití na ruce. Prostě dejte přiměřeně a pokud na vanu použijete cca 50 kapek, tak zhruba v poměru dejte na umyvadlo. Osobně si myslím, že tudy cesta k trvalým výsledkům nevede, protože to je projev zaneřáděné krve a chce to čistit krev, ne se starat o projevy, ale odstranit příčinu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 30, 2009 9:29 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Včera jsem ukončil třítýdenní MMS kůru, tak popíšu výsledky:
dalo by se říci, že prvních 14 dní paráda, elán, spousta energie. Začal jsem pomalu, vrchol byl 4xdenně 8 kapek, to už jsem začínal cítit ledviny.
Snažil jsem se jíst zdravější stravu, aspoň dvakrát týdně klystýr, večeře zeleninové. Nevolnosti, ani průjmy a jiné problémy nebyly.

Třetí týden jsem aktivoval citronovou šťávou - zdá se mi to přírodnější
takové bio-MMS \":D\"
Ve třetím týdnu se začala dostavovat ospalost, trochu únava. Opuchlo mi víčko pravého oka (2dny) a občas malonko rýma.
Fakt je, že srpen bývá pro mne nejhorší měsíc v roce (záněty průdušek, rýma apod) a to se mi vyhnulo.

Koupal jsem se 3x týdně 60kapek MMS + 5lžiček kys. citronové. - Pohoda, vanu mám malou, jen některá oděrka se občas "ozvala", očím to vůbec nevadí.
Dlouhodobé problémy se nevyřešily (astma, cukrovka, oteklé kotníky), ale zlepšení je docela znát. S vysokým krevním tlakem to asi nehnulo.
Teď si dám vit.C-čkový týden a začnu znova.

Jen místo bylinkářského rytmu 3 týdny léčby+1 týden pauza zřejmě zkusím systém 2+1 týden.
Například sucho v ústech první týden zmizelo, ale třetí týden se vrátilo.... \":?\"

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2009 8:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
Včera jsem ukončil třítýdenní MMS kůru, tak popíšu výsledky:
dalo by se říci, že prvních 14 dní paráda, elán, spousta energie. Začal jsem pomalu, vrchol byl 4xdenně 8 kapek, to už jsem začínal cítit ledviny.
Snažil jsem se jíst zdravější stravu, aspoň dvakrát týdně klystýr, večeře zeleninové. Nevolnosti, ani průjmy a jiné problémy nebyly.

Třetí týden jsem aktivoval citronovou šťávou - zdá se mi to přírodnější
takové bio-MMS \":D\"
Ve třetím týdnu se začala dostavovat ospalost, trochu únava. Opuchlo mi víčko pravého oka (2dny) a občas malonko rýma.
Fakt je, že srpen bývá pro mne nejhorší měsíc v roce (záněty průdušek, rýma apod) a to se mi vyhnulo.

Koupal jsem se 3x týdně 60kapek MMS + 5lžiček kys. citronové. - Pohoda, vanu mám malou, jen některá oděrka se občas "ozvala", očím to vůbec nevadí.
Dlouhodobé problémy se nevyřešily (astma, cukrovka, oteklé kotníky), ale zlepšení je docela znát. S vysokým krevním tlakem to asi nehnulo.
Teď si dám vit.C-čkový týden a začnu znova.

Jen místo bylinkářského rytmu 3 týdny léčby+1 týden pauza zřejmě zkusím systém 2+1 týden.
Například sucho v ústech první týden zmizelo, ale třetí týden se vrátilo.... \":?\"

Je zbytečné brát velké dávky, třeba jak píšete 4x8, raději to rozložte do více dávek o menším počtu kapek. Sice jsem sám vyzkoušel 3x15 kapek během jedné hodiny a nic to se mnou nedělalo, ale obecně se to doporučit nedá, každý to jako vodu pít opravdu nemůže. Menší rychleji opakované dávky, jsou podle mého názoru lépe snášeny a přinášejí i lepší výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2009 9:59 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
MMS 2 \":D\"
Kód:
http://uloz.to/2438679/mms-2-106.rtf

nevím, jak to lépe vložit, snad takhle to bude dobře

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 6:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
MMS 2 \":D\"
Kód:
http://uloz.to/2438679/mms-2-106.rtf

nevím, jak to lépe vložit, snad takhle to bude dobře

To se Vám nějak nepovedlo, ale předpokládám, že jste měl záměr upozornit na tento text.

Jim Humble oznamuje nový objev!
(angl. text je na http://jimhumble.biz/biz-mms2intro.htm)

Tímto chci uvést nový zázračný minerál. Měly by tu vlastně zaznít slavnostní fanfáry, protože jde o jeden z nejdůležitějších léčivých přípravků, který kdy byl lidstvu představen. Bohužel, my objevitelé, na rozdíl od mnoha miliardamii podporovaných výzkumných organizací, peníze na fanfáry nikdy nemáme. Jsme šťastní, když dáme dohromady pár haléřů na poštovné, abychom mohli nové koncepce poslat doporučeně sami sobě a zaopatřit si tak lacinou ochranu před patentováním z jiné strany. Takže oznámení nového zázračného minerálu se musí obejít skoro bez fanfár.

Kyselina chlorná je látka, kterou lidský imunitní systém používá k hubení patogenů všeho druhu a mnoha dalších věci, které občas musí být v těle zlikvidovány. Například když zestárnou zabijácké buňky a začnou se obracet proti nám; imunitní systém tento problém rozpozná a přejde k vyhlazení opotřebovaných buněk právě kyselinou chlornou.

Tato kyselina je pravděpodobně to nejdůležitější, co si tělo vytváří k udržení zdraví. Myslím, že tím ji lze kvalifikovat jako přírodní. Je to přirozeným způsobem produkovaná chemická sloučenina, protože si ji vytváří náš imunitní systém. Nevyrábí se v žádné chemické továrně. Kyselina chlorná umí zabít většinu patogenů v těle – dokonce i odolné parazity malárie – ale jen v případě, že jí tělo má k dispozici dostatek.

Matka příroda však z nějakého důvodu lidské tělo nevybavila možností vytvářet tolik kyseliny chlorné, aby mohlo likvidovat všechny choroby, které do něj mohou vstoupit. Možná, že tvorba této kyseliny je příliš komplexní, aby jí bylo možné vytvářet množství nezbytná k poražení „nevyléčitelných“ onemocnění, která se dnes objevují na této planetě. V dokonalejším světě by asi této kyseliny nebylo zapotřebí takové množství.

Představte si, že byste před 80 lety byli výzkumníky a zabývali se přemáháním chorob, přičemž byste si byli velmi dobře vědomi, že patogeny v lidském těle zabíjí kyselina chlorná. Ano, to se skutečně vědělo už před 80 lety. Nemyslíte, že byste si alespoň na chvíli nepohrávali s myšlenkou, jak zásobit tělo o trochu větším množstvím této kyseliny? Vždyť ji tělo používá k likvidaci nákazy bakteriemi a viry už milion let.

Není pak logická představa, že by se výzkumníci měli pokoušet najít léčby různých chorob, nebo se přinejmenším pokusit dodat tělu o něco více kyseliny chlorné, když je ohroženo bakteriemi nebo postiženo nějakou chorobou? Myslím, že je to logické, a kdyby se výzkumníci místo vymýšlení nákladných drog, které lidi jen udržují naživu, pokoušeli objevit skutečné „léčby“, „objevili“ by zázračnou léčbu kyselinou chlornou a mnoho dalších podobných způsobů léčby už dávno.

Mým dnešním úkolem je popsat zde Zázračný Minerál číslo dvě. Je tak dalece vpředu před jakýkoliv známým léčivem, že tu prostě nemám nic k přirovnání. Nelze ho srovnávat s farmaceuty vyráběnými léky stejně tak, jako nelze přirovnávat jablka k pomerančům. MMS2 zabíjí patogeny a současně napomáhá léčení. Co se týče antibiotických vlastností, zabíjí patogeny okamžitě proražením otvoru v jejich buněčné membráně. Ne jako známá antibiotika, jimž může trvat hodiny až týdny, než proniknou patogenům pod kůži, a pak pomalu likvidovat jejich jádro nebo něco jného uvnitř buňky – pokud se ovšem patogen proti nim mezitím nestal resistentním... Při použití MMS2 patogeny provázející onemocnění všeho druhu nemohou vůči kyselině chlorné vyvinout žádnou obranu. Tělo volilo dobře, když si vyvinulo schopnost vytvářet látku, vůči níž žádný patogen po celá staletí nikdy nezískal rezistenci.

A možná, jen možná, že matka příroda vybírala dobře, když tvořila různé smrtící patogeny, protože přestože některé jsou anaerobní a jiné aerobní, žádný z nich nemá odolnost vůči MMS1 či MMS2 či jejich kombinaci. Není to překvapující? Nemáme pochopitelně finance na výzkum v této oblasti, ale volaly nebo psaly mi už tisíce lidí popisující stovky různých onemocnění, která pomocí obou zázračných minerálů zvládli.

Co se to tedy mění na kyselinu chlornou, kterou tělo může využít? Ve skutečnosti opět jde o velmi levnou prostou chemikálii. Osobně ji užívám už 4 roky. Má klinika a tým v Mexiku ji používá už více než rok u mnoha lidí. Napřed jsem ji posílal především lidem s rakovinou prostaty, ale pak jsme to začali používat na mnoho dalších věcí, včetně HIV.

Nedávno jsme zjistili, že MMS (nyní nazývané MMS1) podávaný lidem s HIV sice generelně odstraní všechny jejich zdravotní problémy, ale v některých případech tělo samotného HIV nezbaví. Je hodnotnější, než všechna ostatní léčiva proti HIV, ale nevyhubí viry vždy, jen někdy.

Pokud se MMS2 bral společně s MMS1, ukázala se krevní zkouška u hezkých pár případů HIV negativní (v podstatě to znamená vyléčení). Ve skutečnosti byly jako negativní zjištěny zatím všechny případy, které braly tuto kombinaci (bez dalších stop po HIV). Prozatím sice ještě nemáme k dispozici tisíce případů, ale nezbytné případové studie hodláme vytvořit poté, až získáme financování pro Foundation and Institute for Advanced MMS Studies.
Abyste měli představu, postup pro HIV vypadá takto: nemocný užívá tři aktivované kapky MMS1 každou hodinu nejméně 8x v průběhu dne, plus jednu kapsli velikosti nula MMS2 každé dvě hodiny po osm hodin denně – to vše nepřetržitě po tři týdny, a pak pošleme krev k laboratornímu přezkoušení.

DŮLEŽITÉ: Před spolknutím kapsle s MMS2 je nezbytné vypít 2 sklenice (4 dl) vody a po něm vždy ještě jednu (min. 2 dl).

Nikdy si během kúry nepřivoďte nezdravé pocity, příjem MMS1 i 2 okamžitě snižte, jestliže si povšimnete, že vás to dělá nemocnějšími, než už i tak jste. Při používání MMS2 máme mnohé úžasné výsledky v případech rakoviny. Ale také co se týče nové i běžné chřipky, stačí použít stejný postup. Samozřejmě to nebudete užívat tři týdny, ale jen tak dlouho, než vám bude dobře. Někdo vyzdraví už po 8 hodinách, ale u někoho to může trvat i jeden či dva týdny. Buďte vždy velmi opatrní a kdybyste měli pocit, že u vás MMS vyvolává zhoršení, redukujte dávky až na nulu. Ale pak velmi brzy začněte znovu.

Pokud se cítíte hůře je to způsobeno tím, že potlačujete nákazu tak rychle, že se vám v těle příliš rychle vytváří přebytky toxického odpadu. Zpomalte. Kdybyste neměli MMS1, klidně užívejte jen MMS2. Viděl jsem už dost lidí vyléčených z dostatečného množství různých chorob abych věřil, že i kdybyste brali jen MMS2, vystačíte s tím. Užívejte jednu kapsli každou hodinu. Zvyšujte dávku pokud můžete a snižujte ji, když se budete cítit hůř. Můžete to užívat s libovolnými léky. MMS 1 i 2 nejsou léky nijak ovlivňovány, a také nijak neovlivňují léky.

Kdyby naše zdravotnictví řídili lidé s etikou, takoví, jimž by záleželo na léčení lidí a ne na vydělávání, měli bychom tak úžasný zdravotní systém, že bychom tu dnes už neměli žádné choroby a jen velmi málo nezdravých lidí.

MMS1 a MMS2 jsou ale jen kapkami v moři. Jakkoli věřím, že společně vyléčí většinu nemocí lidstva, věřím také v to, že budou nalezeny ještě stovky zázračných minerálů, které změní postupy v lékařství. V budoucnu už se nebudou vyrábět žádné drogy z jedovatých substancí, z nichž sestávají všechny současné léky. MMS1 a MMS2 se vůči tělu nechovají jako jedy a nijak ho nepoškozují.

Co je MMS2? Co se v těle chemicky mění na kyselinu chlornou?
Podržte si klobouky. Je to minerální látka, sůl používaná k očistě vody v bazénech – ne chlor – ale zvláštní složka používaná k „šokování“ bazénu zvaná CHLORNAN VÁPENATÝ. Asi půlkilový sáček 78% chlornanu vápenatého stojí v USA méně než 5 dolarů. (V ČR se prodává pod názvem „Laguna modrý šíp“; 1kg okolo 220 – 300 Kč.) Je k dostání v takřka každém obchodě s chemií pro plavecké bazény, ale nezaměnit s nějakým jiným prostředkem obsahujícím chlór! Musí to být chlornan vápenatý.

Jakmile se tato chemikálie dostane do styku s vodou, okamžitě vyprodukuje kyselinu chlornou. Není to totéž, jako chlór ve vodě. Zatím co jiné chemikálie vyvíjejí ve vodě chlór, ne tak chlornan vápenatý. Ten se mění na HOCl (chemický vzorec kyseliny chlorné). Jde o sloučeninu vodíku, kyslíku a chlóru. Podobně i kuchyňská sůl, která rovněž obsahuje chlór, reaguje úplně jinak než chlór. MMS-1 a MMS-2 se připravují ze dvou nejlacinějších minerálních substancí, které jsou k dispozici. MMS-1 dokáže vyléčit malárii, nejhorší chorobu lidstva, během asi 10 hodin za méně než 5 centů. MMS-2 je na tom cenově stejně, ne-li levnější.

Přítel Bill Boynton, který mi pomáhal s chemií MMS-1, mi chlór pro bazény navrhoval už v roce 2003. Zajímalo mne, čím by takový přípravek mohl být prospěšný. Oba jsme to pak nějakou dobu užívali, aniž bychom věděli, co to je. Potom něco prostého pátrání vyneslo na světlo skutečnost, že účinnou složkou je právě kyselina chlorná. Všichni lékaři se o ní učili a učí na lékařské fakultě, protože jde o kritický komponent, který produkuje a využívá náš imunitní systém.

Tak vidíte, nebylo to tím, že bych byl nějak super-chytrý; vždyť já jen pátral po možnostech a nezatěžovaly mne obavy, zda něco bude či nebude zapadat do vyjetých lékařských kolejí.

Jak jsme to použili? Připomínám, že ať už zde uvedu nebo navrhnu cokoli, nikoho nenutím aby mne následoval. Cokoli uděláte je vyloženě vaše věc a děláte to na vlastní riziko. Nemohu dávat žádné lékařské rady. Popíšu jednoduše to, co sami děláme. Když říkám „my“, nemíním tím předtím zmíněného přítele Billa. Nebudu uvádět žádná jména, kvůli ochraně nevinných lidí, a abych své přátele udržel v bezpečí. Snad později, až budu psát paměti pro příští generaci, vyjmenuji i ty, kteří mi pomohli a spolupracovali se mnou. Dnes mám nicméně pocit, že bude nejlepší, když to neudělám.

Jeden přítel z Kanady se v e-mailu zmínil, že má známého s rakovinou prostaty. Ptal jsem se, proč nezkusí chlornan. Řekl, že se ho na to zeptá, a abychom to zkrátili, poslal jsem mu obálku s 50 gelovými kapslemi velikosti nula naplněnými chlornanem vápenatým z obchodu s příslušenstvím pro plavecké bazény.

Přípravky prodávané v těchto obchodech obsahují okolo 45 až 85% chlornanu vápenatého. Většinou je to okolo 75%. Použili jsme s úspěchem všechny koncentrace; 45% , 55% , 65% , 75% až 80%. Přimíšeny jsou vždy i jiné chemikálie, které ale nejsou toxické, protože všechny jsou určeny k použití v plaveckých bazénech a většina z nich se používá v potravinářství. Navíc berete vždy jen maličké množství bílého prášku v kapsli třídy nula, takže do sebe nikdy nedostanete více než doporučenou denní dávku kterékoli z doprovodných chemikálií.

Muž v Kanadě tehdy využíval všech 50 kapslí asi ve 4 dnech, a pak mi zavolal a říkal, že se už cítí mnohem lépe, ale potřeboval by více, protože ještě není zdráv. Poslal jsem mu tedy ještě 50 kapslí. Nakonec volal, že se jeho rakovina prostaty úplně vytratila.

Pak jsme to s Billem takto posílali různým lidem trpícím problémy s prostatou a rakovinou prostaty. Všichni, kteří se pak znovu ozvali, říkali, že se cítí mnohem lépe, nebo že jejich problém úplně vymizel. (Většina se znovu ozvala jen proto, že jsem je o to prosil. Spousta lidí se prostě už neozve, pokud nepotřebují více.) Zjistil jsem, že lidé, kteří se pak už cítí v pořádku, se už většinou k lékaři nevracejí, takže až příliš často musím věřit jejich slovu, že jsou zdraví.

Tady tedy máte MMS-2. Je efektivní na mnoho věcí a velice účinný při hojení poranění a dalších problémů s pletí. Pomáhá MMS-1 likvidovat většinu všech takzvaně nevyléčitelných chorob a může být stejně dobrý jako MMS-1. Hubí patogeny a bakterie na poraněních, aniž by dále poškozoval narušenou tkáň. Stačí vyprázdnit kapsli do čtvrt sklenice vody a roztok použít na zranění. Alkohol, peroxid vodíku, jód a všechny další dezinfekční prostředky, do jisté míry poškodí buňky, a to pak vyžaduje delší čas k hojení. MMS-2 zahubí patogeny a nezapříčiní žádné poškození, takže hojení je mnohem rychlejší.

Je mi pochopitelně jasné, že zde je potřeba více výzkumu a měl jsem to už dávno udělat, ale jak víte, musím přiznat nedostatek financování. Rozhodl jsem se, že tuto informaci už musím vypustit do světa, protože se mi to zdá stále důležitější. Nemohu si dovolit mlčet; Země mi nemůže dovolit, abych s tím ještě déle čekal. I tak jsem vyčkával už 9 měsíců déle, než bych měl, než to umožňovala spolehlivost získaných údajů.

Kdyby mne „oškliví hoši“ včera vzali do vězení, nebo „uvedli do horizontální polohy“, hrozilo, že by se tyto informace nikdy nedostaly ven. Tak jsem je tedy dnes uvolnil na internet. Tuto informaci už nikdy nebudou moci úplně potlačit. Vždy někde bude a nakonec vejde ve všeobecnou známost. Nezastaví to ani kdyby mne zastřelili. Mohli by to sice hodně zpomalit, ale už nikdy zastavit.
Popsáním své metody v knize o MMS na miraclemineral.org jsem hodlal zajistit, aby se tyto informace nestaly vlastnictvím žádného jednotlivce nebo skupiny. A jako v případě MMS-1, je tohle až příliš důležité. Ale i kdyby tyto informace vlastnila jakákoli skupina, vždy se najdou takoví, kteří vykročí z kruhu. Kdokoli může MMS-2 získat, použít nebo prodávat či rozdávat.

MMS-2 je tak trochu jako gravitace. Víte, že působí, když se o tom přesvědčíte. Není třeba žádný výzkum aby se to prokázalo. Je to jako když působením gravitace spadne pomeranč. Prostě jen povolíte prsty a spadne na zem. Nepotřebujete další výzkum, abyste to prokázali. Můžete sice upustit pomeranč jednou nebo dvakrát či desetkrát, ale výsledek bude očividně stejný. S MMS-2 je to v mnoha ohledech stejné. Pro mnohé lidi bude o něco obtížnější rozšířit u něm jakési negativní informace.

Žádný z autorů negativních blogů o MMS-1 vůbec nemá představu, o čem vlastně štěbetá. MMS-2 bude pro každého, kdo se s ním odhodlá experimentovat, mnohem dostupnější a věřte nebo ne, je k mání ve většině zemí v Africe, ve všech městech USA, Kanady, v Evropě a vůbec po celém světě. Je tak dosažitelný, že nebude možné to celosvětově udusit.

Je tady ještě jeden bod, k němuž bych rád něco podotkl. Hodně často mi vyčítají, že co se týče mých údajů nejsem dost specifický, čímž naznačují, že bych měl poskytovat podrobnosti a uvádět jména a čísla a výsledky krevních zkoušek těch, kteří se vyléčili. Bylo by krásné, kdybych mohl. Ale je mi líto, není to možné. Poskytl bych tím důkazy, které by mne přivedly do vězení. A úřady v mnoha zemích by se toho moc rády zhostily.

Vlastně bych jim tím řekl: Tady máte důkazy a můžete mne zavřít. V posledních 100 letech bylo jen v USA uvězněno více než 100 lidí a jejich knihy spáleny jako ve středověku. Někteří zahynuli tajemnou smrtí – a po celém světě jich bylo mnohem víc.

Právě tento týden bylo zveřejněno, že Federální úřad pro léčiva a potraviny (FDA) měl právo i pravomoc konstatovat, že rtuť je neškodná a není se čeho bát, když vám ji vpraví do těla při očkování. (Dr. Mercola) Federální úřady mohou přijít a sebrat váš majetek i úspory – všechno co vlastníte, a to kdykoli. Nemusí mít důvod a není nic, co byste mohli udělat abyste to získali zpět. Mám tedy pádný důvod být paranoidní. Omlouvám se za tu paranoiu. I toto oznámení uveřejňuji z jiné země.

Hodně štěstí v používání MMS-2. Nenechte se vyděsit výstrahami na obalu nádobky s chlornanem vápenatým, které vás mají odradit. Testoval jsem to sám na sobě řadu let. Jestliže si budete dobrovolně a soukromě připravovat MMS-2 tak, jak je zde doporučeno (pouze v kapslích o velikosti nula), je to bezpečné a prospěšné – je to chemikálie produkovaná a používaná naším tělem v omezených množstvích. Pokud s tímto objevem budete experimentovat, musíte pít dostatečné množství vody. Beru to sám hodně často, jako podporu v rámci preventivní strategie.

Toto oznámení má v první řadě dostat informaci do záznamu a k tisícům lidí po celém světě. Nemohu ovšem doporučit, abyste mne následovali a prováděli, co jsem sám udělal. Ale věřte, že je to cenná informace poskytující klíč k redukci a obrácení průběhu onemocnění. Přemýšliví lidé budou experimentovat a uvědomí si, co vše je možné s tímto všeobecně dostupným Zázračným Minerálním Doplňkem číslo dvě dokázat.

Ve věku 76 let žiji v zemi se znečištěnou vodou, kde řádí malárie, spavá nemoc, TBC, herpes, 40% obyvatelstva má HIV a jsem v kontaktu s každou představitelnou chorobou přenášenou neznámými, jenž klepou na mé dveře i v noci a hledají pomoc – a zůstávám jejich chorobami nedotčený a plně aktivní.

Psáno 15. srpna 2009.
Jim Humble, kdesi v Africe


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 1:22 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tieto veci zneju az tak sokujuco, ze je im tazke uverit. Ked sa vynesie predpoklad, ze su pravdive, tak je jasne, ze to tak funguje, pretoze pre farmaceuticky priemysel by to bolo kompletne nevhodne. Overit sa to da pomerne lahko, ale jedina vec ma trochu znepokojuje, a to i za predpokladu, ze by bol ucinok naozaj pravdivy tomuto textu.
Co neziaduce ucinky? Nebude to podobne, ako s DDT? Nevynoria sa za 10-20 rokov katastrofalne neziaduce ucinky, o ktorych sa nevedelo? Pokojne by to mohol byt plan, ako otravit ludstvo. S myslienkou redukcie populacie sa mocnosti urcite pohravaju. Tato planeta tolko ludi proste neuzivi.
Dalsia vec, na ktoru by som upozornil, je ta, ze imunitny system a telo by malo byt schopne, aspon mam taky pocit, vyrobit si dostatocne davky podobnych latok. Z nejakeho dovodu toho schopne nieje. Podla mna je to z dovodu zivotospravy a z nasledneho oslabenia tela. Pridanim konecneho produktu, ktory likviduje patogeny, a ktore by si telo malo vyrobit samo, sa neriesi koren problemu. A medzi korene, urcite patri obsah, o ktorom pojednavaju Jardove stranky. Ide teda opat iba o pomocny prostriedok, nie vseliek. I tu by nadalej platilo, ze je to len zachrana pre oslabeny imunitny system, ale i nadalej si treba kladst otazky, ako sa k oslabenemu imunitnemu systemu nedopracovat. To znamena, ze pre konzumnych ludi, ktori ochoreli a nechcu sa zmenit, je tento pripravok opat iba dozivotna zavislost, zatialco, pre ludi, ktori presli zmenou k lepsiemu stravovaniu a zivotnemu stylu, je to len prostriedok na urychlenie procesu revitalizacie a v konecnom dosledku im bude casom zbytocny. Vlastne, to by mal byt aj ciel, aby si clovek pri objaveni taketo pripravku povedal, je to pekne, ale pre mna naprosto zbytocne...

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 2:50 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Jasné je, že každá nemoc nás upozorňuje, že něco děláme špatně. Ať už je to stravování, nebo naše postoje k životu, druhým lidem apod. Pokud to nezměníme, točíme se v bludném kruhu.

Ale i k vykročení z bludného kruhu jsou potřeba pomůcky (léky) Ať už bylinky, homeopatika, alopatika, nebo třeba MMS.
Jen můžou být levné a účinné, nebo nekřesťansky předražené a účinkem na nic....

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tieto veci zneju az tak sokujuco, ze je im tazke uverit. Ked sa vynesie predpoklad, ze su pravdive, tak je jasne, ze to tak funguje, pretoze pre farmaceuticky priemysel by to bolo kompletne nevhodne. Overit sa to da pomerne lahko, ale jedina vec ma trochu znepokojuje, a to i za predpokladu, ze by bol ucinok naozaj pravdivy tomuto textu.
Co neziaduce ucinky? Nebude to podobne, ako s DDT? Nevynoria sa za 10-20 rokov katastrofalne neziaduce ucinky, o ktorych sa nevedelo? Pokojne by to mohol byt plan, ako otravit ludstvo. S myslienkou redukcie populacie sa mocnosti urcite pohravaju. Tato planeta tolko ludi proste neuzivi.
Dalsia vec, na ktoru by som upozornil, je ta, ze imunitny system a telo by malo byt schopne, aspon mam taky pocit, vyrobit si dostatocne davky podobnych latok. Z nejakeho dovodu toho schopne nieje. Podla mna je to z dovodu zivotospravy a z nasledneho oslabenia tela. Pridanim konecneho produktu, ktory likviduje patogeny, a ktore by si telo malo vyrobit samo, sa neriesi koren problemu. A medzi korene, urcite patri obsah, o ktorom pojednavaju Jardove stranky. Ide teda opat iba o pomocny prostriedok, nie vseliek. I tu by nadalej platilo, ze je to len zachrana pre oslabeny imunitny system, ale i nadalej si treba kladst otazky, ako sa k oslabenemu imunitnemu systemu nedopracovat. To znamena, ze pre konzumnych ludi, ktori ochoreli a nechcu sa zmenit, je tento pripravok opat iba dozivotna zavislost, zatialco, pre ludi, ktori presli zmenou k lepsiemu stravovaniu a zivotnemu stylu, je to len prostriedok na urychlenie procesu revitalizacie a v konecnom dosledku im bude casom zbytocny. Vlastne, to by mal byt aj ciel, aby si clovek pri objaveni taketo pripravku povedal, je to pekne, ale pre mna naprosto zbytocne...

Jak píše milda lékem, nebo jedem je vlastně cokoliv, co vypijeme a sníme, vždy jde dle mého názoru o vhodné dávkování a o nic jiného. V lécích se běžně užívají smrtelné jedy a při vhodném dávkování naopak léčí, ale dáte více a je konec. Léčba sloučeninami chlóru má tu výhodu, že jde o prvek značně těkavý, velice rychle se z organizmu vytratí bez sedimentace v tkáních a případného dlouhodobého působení, které se vždy špatně odhaduje. Pokud Vám tedy po sloučeninách chlóru nebude blbě okamžitě, pak po delší době určitě ne, protože již žádný v organizmu nemáte. Tato doba je velice krátká, tak cca 2 hodiny a zcela čistý jste do 12 hodin. Dokonce i většina bylin má dlouhodobější působení a odbourává se déle. Navíc si na ně tělo nezvyká a působí vždy naprosto stejně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 07, 2009 7:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Pořád se odhodlávám...

Proč se na těch stránkách píše: Vždy zvyšujte svou dávku po jedné kapce MMS, a to i když jste již na více než deseti kapkách MMS (pokud toto pravidlo nedodržíte, bude vám velmi špatně nebo dostanete průjem).

Až do kolika kapek mám dávku zvyšovat? I kdybych dodržela to, co radíte Vy, myslíte, že kdybych náhle přestala, že mi bude špatně?

Jana


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz