Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 3:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spastická zácpa + SM
PříspěvekNapsal: sob říj 02, 2010 11:03 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:37 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by mi tato metoda mohla pomoci se spastickou zácpou. Je mi 32 let. vážím 52 kilo/157cm. Před 9 měsíci (leden) jsem měla první atak roztroušené sklerozy, potvrzené následně jak rezonancí, tak odběrem z likvoru. Současně jsem už v té době (od Vánoc) začala mít na obou bocích vyrážku, která se neustále zvětšovala - od prsou až po stehna a k pupíku. Vstoupila jsem do studie a začala brát studijní lék (neregistrovaný) Teriflunomid na SM. U ing. Bláhové v Brně, která se zabývá léčením dle MUDr. Jonáše, jsem současně (březen-srpen) brala větší množství preparátů alternativní medicíny na vyčištění organismu od různých bakterií, virů apod. Dle ing. Bláhové jsem již zcela "čistá".
Vyrážku na kůži jsem zcela eliminovala po 6 měsících až urinoterapií (ráno) a vývarem z ovesných vloček (večer) - mastičky z lékárny nepomáhaly.
Uvádím tu všechny údaje pro úplnost.
A teď můj dotaz: Od té doby, co jsem začala brát studijní lék, začala jsem mít problémy se spastickou zácpou. Mohla by mi tato metoda pomoci? Mohla by být i podpůrnou léčbou pro SM? Od ledna jsem žádný další atak neměla a cítím se skvěle, většinou plná energie, bez problémů mohu i cvičit, jen po běhu mám problém s bolestí hlavy, což si vysvětluji spíše dehydratací. Mám i problémy s padáním vlasů a s akné. Akné jsem měla odjakživa a vzhledem k tomu, že je vázany na cyklus, předpokládám, že je spíše zapříčiněno hormony.
Děkuji za jakoukoli odpověď Malenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spastická zácpa + SM
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 7:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Malenka píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by mi tato metoda mohla pomoci se spastickou zácpou. Je mi 32 let. vážím 52 kilo/157cm. Před 9 měsíci (leden) jsem měla první atak roztroušené sklerozy, potvrzené následně jak rezonancí, tak odběrem z likvoru. Současně jsem už v té době (od Vánoc) začala mít na obou bocích vyrážku, která se neustále zvětšovala - od prsou až po stehna a k pupíku. Vstoupila jsem do studie a začala brát studijní lék (neregistrovaný) Teriflunomid na SM. U ing. Bláhové v Brně, která se zabývá léčením dle MUDr. Jonáše, jsem současně (březen-srpen) brala větší množství preparátů alternativní medicíny na vyčištění organismu od různých bakterií, virů apod. Dle ing. Bláhové jsem již zcela "čistá".
Vyrážku na kůži jsem zcela eliminovala po 6 měsících až urinoterapií (ráno) a vývarem z ovesných vloček (večer) - mastičky z lékárny nepomáhaly.
Uvádím tu všechny údaje pro úplnost.
A teď můj dotaz: Od té doby, co jsem začala brát studijní lék, začala jsem mít problémy se spastickou zácpou. Mohla by mi tato metoda pomoci? Mohla by být i podpůrnou léčbou pro SM? Od ledna jsem žádný další atak neměla a cítím se skvěle, většinou plná energie, bez problémů mohu i cvičit, jen po běhu mám problém s bolestí hlavy, což si vysvětluji spíše dehydratací. Mám i problémy s padáním vlasů a s akné. Akné jsem měla odjakživa a vzhledem k tomu, že je vázany na cyklus, předpokládám, že je spíše zapříčiněno hormony.
Děkuji za jakoukoli odpověď Malenka

Já tady nepopisuji, žádnou metodu, ale normální přirozený stravovací a životní režim, to je vše, nejde o nic unikátního a takto žily celé generace našich normálních předků. Vyřeší se tím naprosto jakákoliv zdravotní komplikace, ale musíte to dělat opravdu poctivě, jinak se do toho ani nepouštějte. Vše, co jste zatím absolvovala, řeší pouze důsledky, ale příčina je v překyselení a zaneseném tlustém střevě. Z toho máte špatnou krev a tak vznikají ty další komplikace, které vy řešíte, čili jste o dva kroky od příčiny a takto to vyřešit nelze. Musíte si vyčistit střeva, přestat do sebe ládovat jakékoliv chemikálie, myšleno i léky, nechat si udělat vyšetření na mikroskopu s temným polem, kde se patrně najdou v krvi plísně a těch se zbavit. Současně je potřeba vyčerpané tělo remineralizovat a uvést do rovnováhy, což znamená dostat tam kyslík a spustit zase aerobní mechanizmus fungování těla. Jinak na tu sklerózu si nastudujte Klennerův protokol a budete překvapena, jak to jde i jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spastická zácpa + SM
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 1:05 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:37 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den, děkuji za Vaši reakci. Já se velice ráda zbavím veškerých léků, i když je to jen jeden. Preparáty MUDr. Jonáše mi byly sympatické, protože byly založeny na bylinkách. Jsem rozhodnuta poctivě zkusit jakýkoli přírodní způsob "léčby" a byla bych Vám vděčná za pomoc a vedení.
Měla bych ještě dotaz k technice sankhapraksalana. Slaná voda, která se při této technice pije ve větším množství, neprochází ledvinami a nezatěžuje je svým velkým množstvím najednou? Pokud to tak je, čím je tím docíleno?
Děkuji M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spastická zácpa + SM
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2010 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Malenka píše:
Dobrý den, děkuji za Vaši reakci. Já se velice ráda zbavím veškerých léků, i když je to jen jeden. Preparáty MUDr. Jonáše mi byly sympatické, protože byly založeny na bylinkách. Jsem rozhodnuta poctivě zkusit jakýkoli přírodní způsob "léčby" a byla bych Vám vděčná za pomoc a vedení.
Měla bych ještě dotaz k technice sankhapraksalana. Slaná voda, která se při této technice pije ve větším množství, neprochází ledvinami a nezatěžuje je svým velkým množstvím najednou? Pokud to tak je, čím je tím docíleno?
Děkuji M.

U té očisty střeva pomocí slané vody se otočí osmóza střeva a střevo pak vlastně saje tekutiny z těla, což má velice dobrý vliv na vyčištění lymfy a do těla se té slané vody dostane opravdu minimum. Ovšem to platí pouze pokud se sifon nahodí, jinak se voda se solí samozřejmě vstřebá a to už vadit může.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz