Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zimní versus letní čas
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 9:48 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
muflon píše:
Sybilla píše:
Princípom je, že sa musí brať vždy na prázdny žalúdok! Preto je najlepšie ráno a potom večer pred spaním.
Doporučuje sa užívať v časoch medzi 5-7 hod. (jesť je možné už 1 hodinu po užití), ďalej medzi 13-15 hod. a cca o 19 hod. . Preto, lebo v týchto časoch je najväčšia aktivita hrubého a tenkého čreva. Myslí sa biologický čas, nie ten posunutý.
V prípade očistnej kúry sa má užívať Sanogel pravidelne 14 dní 2x denne.(3x denne doporučujú pre pacientov s chronickými ťažkosťami ).....

Sybilla +1... \":wink:\" za podniknutý výzkum...

Biologický čas=zimní čas...(tj,teď když máme letní čas, a je dejme tomu šest ráno, tak pro tělo je to ale biologicky pět hodin ráno...)

Takže: V zimě nepřepočítávat, v létě -1hod a je to skutečný biologický čas. \":idea:\"

...


\":lol:\" opět opravena citace- korekce zimní/letní čas...(měl sem to tam špatně).

(ps: posouvání je pro zopakování- poslední víkend v říjnu(-1h) a v březnu(+1h)...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabitý denní rozvrh vs.Sanogel
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 2:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
...Pokud někdo dodržuje orgánové hodiny, tedy biologický čas(=zimní),
tak si to snad dovede spočítat lépe než já-tento příspěvek cituji už opravený(tak teď to snad už je správně), kde jsem zjistil že sem měl chybu a zaměnil sem +1 za -1h....(to mně lidi nemůžete někdo opravit...to je právě to riziko internetu že pak se něčím člověk řídí co si někde přečte, a nepřefiltruje to vlastní hlavou...). Riziko kopírování chyb jinými vzrůstá o to víc, když se sekne někdo nám důvěryhodný, ale holt platí chybama se (snad) i učíme... \":wink:\"

Elegantní je proto řešení brát Sanogel těsně před spánkem, a min.2h po jídle nebo lécích...

Dle mého názoru nemocný člověk má ukončit jídlo minimálně 4 hodiny před spaním a pak i ten Sanogel funguje lépe i když ty časy přesně nedodržíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 8:04 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Sanogel sa ma podavat v cajovych lyzickach alebo polievkovych? Niekde pisu tak niekde tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2010 9:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Sanogel sa ma podavat v cajovych lyzickach alebo polievkovych? Niekde pisu tak niekde tak.

To záleží na tom, jak moc spěcháte a co řešíte, dle mého názoru léčebné dávky jsou po celých lžících a udržovací po lžičkách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 11:39 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Chcel by som sa spytat aky je vas nazor na colonix. Ci je medzi nim a sanogelom daky znacny rozdiel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 1:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Chcel by som sa spytat aky je vas nazor na colonix. Ci je medzi nim a sanogelom daky znacny rozdiel.

Jedná se o naprosto jiný produkt, ten Colonix je spíše srovnatelný s Lepicolem, ale oboje pracuje na stejném principu, ovšem Sanogel, nebo Enterosgel pracují naprosto jinak a myslím si, že jsou mnohem účinnější i když cenově jsou také někde jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 1:38 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Jarda píše:
Jedná se o naprosto jiný produkt, ten Colonix je spíše srovnatelný s Lepicolem, ale oboje pracuje na stejném principu, ovšem Sanogel, nebo Enterosgel pracují naprosto jinak a myslím si, že jsou mnohem účinnější i když cenově jsou také někde jinde.

Len pre istotu - Sanogel aj ked je lacnejsi je podla vas ovela ucinnejsi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 2:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Len pre istotu - Sanogel aj ked je lacnejsi je podla vas ovela ucinnejsi?

Ono nejde srovnávat pouze konečnou cenu, ale musíte si to přepočítat na denní dávku a pak vám vyjdou jiná čísla. Sanogel funguje ve střevech jako vysavač a je opravdu dobrý i přes tu vysokou cenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sanogel, Enterogel
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 10:47 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Zakladám túto tému, pretože sa mi tieto dva produkty zdajú byť veľmi zaujímavé. Nemajú neznesiteľne nepríjemnú chuť (na rozdiel od MMS), a aj cenovo sú dostupné, najmä ak detoxikačná kúra s nimi trvá len dva týždne (Joalis kúra vyjde na MNOHOnásobok ceny a trvá dlhooo, ale čo už, pred 5-timi rokmi som bol hlúpy...).
Otázky k týmto produktom :
Dá sa Sanogel a Enterogel používať aj inak ako len perorálne ?
Napadajú mi totiž tieto možnosti : Pridávať Sanogel, alebo Enterogel do klystíru (prefiltrovaná voda + Sanogel či Enterogel, ak sa nedá so soľou, tak bez soli), urobiť si "pleťovú masku" pomocou Sanogelu či Enterogelu, v prípade ochorenia pokožky hlavy (týka sa mňa, neviem o čo ide....) doslova si nagélovať pokožku hlavy (a vlasy zároveň - inak to nejde \":D\" ) týmito dvoma produktmi... Určite lepšie, ako patlať si na hlavu 10 dňovú moč i keď s výbornými účinkami, a čakať dva týždne, kým ten smrad opustí pokožku hlavy... nie ?
Je to všetko možné ? Ako sa budú správať Sanogel a Enterogel na povrchu pokožky tela, hlavy, v hrubom čreve ?
Ďakujem(e) za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sanogel, Enterogel
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 10:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Zakladám túto tému, pretože sa mi tieto dva produkty zdajú byť veľmi zaujímavé. Nemajú neznesiteľne nepríjemnú chuť (na rozdiel od MMS), a aj cenovo sú dostupné, najmä ak detoxikačná kúra s nimi trvá len dva týždne (Joalis kúra vyjde na MNOHOnásobok ceny a trvá dlhooo, ale čo už, pred 5-timi rokmi som bol hlúpy...).
Otázky k týmto produktom :
Dá sa Sanogel a Enterogel používať aj inak ako len perorálne ?
Napadajú mi totiž tieto možnosti : Pridávať Sanogel, alebo Enterogel do klystíru (prefiltrovaná voda + Sanogel či Enterogel, ak sa nedá so soľou, tak bez soli), urobiť si "pleťovú masku" pomocou Sanogelu či Enterogelu, v prípade ochorenia pokožky hlavy (týka sa mňa, neviem o čo ide....) doslova si nagélovať pokožku hlavy (a vlasy zároveň - inak to nejde \":D\" ) týmito dvoma produktmi... Určite lepšie, ako patlať si na hlavu 10 dňovú moč i keď s výbornými účinkami, a čakať dva týždne, kým ten smrad opustí pokožku hlavy... nie ?
Je to všetko možné ? Ako sa budú správať Sanogel a Enterogel na povrchu pokožky tela, hlavy, v hrubom čreve ?
Ďakujem(e) za odpoveď.

Více čtěte a nezakládejte zbytečně duplicitní témata, dá to dost práce slučovat. Určitě se jinak používat dají, prostě budou jako vysavač fungovat i jinde v těle nebo po těle, ale mě se zdají pro takové použití příliš drahé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 11:30 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Prepáčte pán Jarda, vôbec som si nevšimol, že vlákno "Enterosgel, Sanogel" existuje.
Vravíte, že sa Vám zdá príliš drahé používať Sanogel aj (podotýkam AJ) zvonku ? Hmmm... Také 225ml balenie toho gélu za 13 Eur... to by mi vystačilo ako vlasový gél (nepoužívam gél 8 rokov) na riadne dlho... nepoviem, kebyže sa jedná o vodičku vo fľaštičke s obsahom 10ml za 13 Eur... ale 13 Eur za 225ml Sanogel sa mi nezdá vôbec veľa. Bavíme sa o tom istom Sanogeli a Enterosgeli ? Veď kebyže ho pužívam na tvár ako masku, tak mi vystačí (typujem) na cca 40 použití jedno balenie... nie je to za 13-14 Eur (niekde aj 15,50€) dosť použití, hlavne ak to ničí všetko patogénne ? Veď si už len zoberte takú šťavu "Noni", Aloe Vera a ostatné, ktoré sa môžu pred Sanogelom a Enterosgelom klaňať, a stoja mnohonásobne viac (kúra prostredníctvom nich).
Nechcel som totuto otázkou rýpať, dúfam, že to tak neznie... Preto položím "protiotázku". Ak sa Vám zdá Enterosgel a Sanogel ako príliš drahé riešenie "vysávača patogénov" po tele (ich nanášanie na kožu konkrétne), tak čo sa Vám zdá ako dobré riešenie z hľadiska ceny, čo by mohlo nahradiť Sanogel a Enterosgel práve na povrchu tela - pri aplikácii na kožu ? Moč ? Ďakujem, neprosím. Nemám k nemu odpor, ale natierať sa dve hodiny močom a potom sa modliť, aby to nikto v MHD či v práci nezacítil... to patrí tak na domáce liečenie po dobu 2 mesiacov, keď som si na ten čas vybral dovolenku, lebo mám rakovinu, alebo niečo podobné...
Edit : Po naštudovaní tohto vlákna už chápem, prečo táto kúra nie je tak lacná, ako sa mi zdalo (pri používaní 3 kopcovitých čajových lyžičiek po dobu 14 dní). Totiž, treba toho pužiť oveľa viac. Áno, bude to potom niekoľkokrát drahšie, ale na základe toho mi prídu Enterosgel a Sanogel už viac dôveryhodné, lebo sa mi nezdalo, žeby stačilo nejakých približne 20€ na to, aby som sa naozaj kvalitne prečistil pomocou nejakého prípravku, a ešte bez vedľajších účinkov (čo sa s istotou nemôže povedať o iných prírodných produktoch, i keď sú omnoho lepšou voľbou, ako lieky na predpis z lekárne od "doktora").

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 1:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Jarda : Prepáčte pán Jarda, vôbec som si nevšimol, že vlákno "Enterosgel, Sanogel" existuje.
Vravíte, že sa Vám zdá príliš drahé používať Sanogel aj (podotýkam AJ) zvonku ? Hmmm... Také 225ml balenie toho gélu za 13 Eur... to by mi vystačilo ako vlasový gél (nepoužívam gél 8 rokov) na riadne dlho... nepoviem, kebyže sa jedná o vodičku vo fľaštičke s obsahom 10ml za 13 Eur... ale 13 Eur za 225ml Sanogel sa mi nezdá vôbec veľa. Bavíme sa o tom istom Sanogeli a Enterosgeli ? Veď kebyže ho pužívam na tvár ako masku, tak mi vystačí (typujem) na cca 40 použití jedno balenie... nie je to za 13-14 Eur (niekde aj 15,50€) dosť použití, hlavne ak to ničí všetko patogénne ? Veď si už len zoberte takú šťavu "Noni", Aloe Vera a ostatné, ktoré sa môžu pred Sanogelom a Enterosgelom klaňať, a stoja mnohonásobne viac (kúra prostredníctvom nich).
Nechcel som totuto otázkou rýpať, dúfam, že to tak neznie... Preto položím "protiotázku". Ak sa Vám zdá Enterosgel a Sanogel ako príliš drahé riešenie "vysávača patogénov" po tele (ich nanášanie na kožu konkrétne), tak čo sa Vám zdá ako dobré riešenie z hľadiska ceny, čo by mohlo nahradiť Sanogel a Enterosgel práve na povrchu tela - pri aplikácii na kožu ? Moč ? Ďakujem, neprosím. Nemám k nemu odpor, ale natierať sa dve hodiny močom a potom sa modliť, aby to nikto v MHD či v práci nezacítil... to patrí tak na domáce liečenie po dobu 2 mesiacov, keď som si na ten čas vybral dovolenku, lebo mám rakovinu, alebo niečo podobné...
Edit : Po naštudovaní tohto vlákna už chápem, prečo táto kúra nie je tak lacná, ako sa mi zdalo (pri používaní 3 kopcovitých čajových lyžičiek po dobu 14 dní). Totiž, treba toho pužiť oveľa viac. Áno, bude to potom niekoľkokrát drahšie, ale na základe toho mi prídu Enterosgel a Sanogel už viac dôveryhodné, lebo sa mi nezdalo, žeby stačilo nejakých približne 20€ na to, aby som sa naozaj kvalitne prečistil pomocou nejakého prípravku, a ešte bez vedľajších účinkov (čo sa s istotou nemôže povedať o iných prírodných produktoch, i keď sú omnoho lepšou voľbou, ako lieky na predpis z lekárne od "doktora").

Tak vidíte a na ten povrch jde použít mnohem tvrdší prostředky než dovnitř, čili kosmeticky se dají aplikovat zábaly z bílého jílu, urina přes noc jako španělský plášť, což jsem zde už také popisoval a potírání pomocí roztoku MMS. Asi vůbec nejlacinější a velice účinné bude potírání velice zředěnou kyselinou chlorovodíkovou, což i v naprosto homeopatické koncentraci hubí prakticky veškeré šmejdy, od hub, plísní, kvasinek, přes většinu bakterií a dalšího neřádu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 1:12 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
A čo tak Sanogel a čistenie zubov ? Napríklad po vyčistení zubov urinou (alebo zmesou himalájskej soli a sódy bikarbóny - lebo MMS proste nemôžem ani cítiť...) by som si ešte prečistil zuby Sanogelom a nechal ho pôsobiť v ústnej dutine hoci aj niekoľko minút ? Malo by to efekt aj napríklad pri kloktaní na mandle, ktoré stále nemám vyliečené (i keď nebolia a nehnisajú) ?

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 1:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
A čo tak Sanogel a čistenie zubov ? Napríklad po vyčistení zubov urinou (alebo zmesou himalájskej soli a sódy bikarbóny - lebo MMS proste nemôžem ani cítiť...) by som si ešte prečistil zuby Sanogelom a nechal ho pôsobiť v ústnej dutine hoci aj niekoľko minút ? Malo by to efekt aj napríklad pri kloktaní na mandle, ktoré stále nemám vyliečené (i keď nebolia a nehnisajú) ?

Určitě se takto dá používat, sám jsem ho takto chvilku testoval a fungovalo to dobře. On vysává bordel a bakterie prostě všude, čili je naprosto jedno, kde ho použijete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Enterosgel, Sanogel
PříspěvekNapsal: ned led 23, 2011 4:22 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Jarda : Pán Jarda, kebyže zjem napríklad náhodou surové vajíčko, ktoré napadla salmonela.... (netvrdím, že také kvôli tomu vyhľadám, mám kvalitný zdroj...) tak ak hneď na to zjem lyžicu Sanogelu, eliminuje to baktérie z vajíčka ? Ďakujem za odpoveď.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz