Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: stř úno 26, 2014 6:54 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
kapucinku mam dokonca doma, aj som si tinkturu vyrabala, uzivali sme vzdy pri chorobach spolu s inymi vecami.
skusim, dakujem!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: stř úno 26, 2014 6:16 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
skus... pisu ze zabera aj na zlateho stafylokoka... len treba dodrziavat davkovanie pravidelne aby sa udrzala hladina ucinnej latky.... dufam ze zaberie.. pisali maminky deti ze uz si nevedeli rady a toto konecne zabralo... drzim palce...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: stř úno 26, 2014 6:20 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
dakujem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:43 pm 
Offline

Registrován: úte črc 22, 2014 3:42 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den,
rad bych vás požádal o konzultaci mého problému a předem moc díky za váš názor.

Zhruba někdy v březnu tohoto roku jsem prodělal nachlazení, které se vleklo a tak mi obvodní lékař předepsal ATB Zinat.
K tomuto nachlazení mě začalo pálit v močové trubici nezávisle na močení.
Nachlazení se vyléčilo, ale pálení ne, tak mi doktorka nasadila další ATB Nitrofurantoin na zánět močových cest, ty jsem ani nedobral a šel na Urologii na testy, tam vše v pořádku, včetně pohlavních nemocí, ale lékař mi pro jistotu nasadil další ATB Sumamed proti eventuelní chlamidii.
Ty jsem bral cca 25 dní.
Jinak projevy byly že mě přestalo pálit v moč trubici, ale měl jsem takový tlak v tříslech a uzlinách.
To se po ATB upravilo, ale pocit tlaku přetrvává.
Po kontrolních testech se ukázalo vše negativní (pohl. choroby), ale nález byl Staphyloccocus negativní masivně

Toto přeléčeno dalším ATB , jejich jméno si již nepamatuju.
Z toho mi pramení, že mi doktoři zhuntovali imunitu ATB léky a ten šmejd se stal rezistentním vůči ATB.
Po dalších testech moči, urolog prohlásil, že jsem z jeho hlediska v pořádku a že mi už nijak nepomůže.

Přehodnotil jsem do ted vedený jídelníček, protože jsem se cítil unavený, bez energie, pod stresem atd.
Zařadil jsem hodně syrové zeleniny, čerstvých štáv a snažím se tímto odkyselit tělo.
Udělal jsem detox střev pomocí Epsomské soli a krystýrů a je mi o mnoho lépe, cítím veliké zlepšení, nejsem unavený a mám energie na rozdávání, jen mám pocit, že ten Staphylokok ve mě pořád je a nevím jak se ho zbavit.
Prosím o vaše rady a názory a moc vám děkuji.

Jinak je mi 34, sportuju, nekouřím a jsem jinak zdráv.
Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 11:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vikino píše:
Dobrý den,
rad bych vás požádal o konzultaci mého problému a předem moc díky za váš názor.

Zhruba někdy v březnu tohoto roku jsem prodělal nachlazení, které se vleklo a tak mi obvodní lékař předepsal ATB Zinat.
K tomuto nachlazení mě začalo pálit v močové trubici nezávisle na močení.
Nachlazení se vyléčilo, ale pálení ne, tak mi doktorka nasadila další ATB Nitrofurantoin na zánět močových cest, ty jsem ani nedobral a šel na Urologii na testy, tam vše v pořádku, včetně pohlavních nemocí, ale lékař mi pro jistotu nasadil další ATB Sumamed proti eventuelní chlamidii.
Ty jsem bral cca 25 dní.
Jinak projevy byly že mě přestalo pálit v moč trubici, ale měl jsem takový tlak v tříslech a uzlinách.
To se po ATB upravilo, ale pocit tlaku přetrvává.
Po kontrolních testech se ukázalo vše negativní (pohl. choroby), ale nález byl Staphyloccocus negativní masivně

Toto přeléčeno dalším ATB , jejich jméno si již nepamatuju.
Z toho mi pramení, že mi doktoři zhuntovali imunitu ATB léky a ten šmejd se stal rezistentním vůči ATB.
Po dalších testech moči, urolog prohlásil, že jsem z jeho hlediska v pořádku a že mi už nijak nepomůže.

Přehodnotil jsem do ted vedený jídelníček, protože jsem se cítil unavený, bez energie, pod stresem atd.
Zařadil jsem hodně syrové zeleniny, čerstvých štáv a snažím se tímto odkyselit tělo.
Udělal jsem detox střev pomocí Epsomské soli a krystýrů a je mi o mnoho lépe, cítím veliké zlepšení, nejsem unavený a mám energie na rozdávání, jen mám pocit, že ten Staphylokok ve mě pořád je a nevím jak se ho zbavit.
Prosím o vaše rady a názory a moc vám děkuji.

Jinak je mi 34, sportuju, nekouřím a jsem jinak zdráv.
Děkuji moc.

Tak patrně antibiotiky zhuntovaná imunita ho zatím nezvládá, ale pokud úprava střevního prostředí pomohla, ještě více patrně pomůže osídlení střeva kvantem laktobacilů. Vyzkoušejte pár dní opravdu velké dávky, ideálně tak kolem 500 miliard denně a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: ned zář 21, 2014 1:24 pm 
Offline

Registrován: úte črc 22, 2014 3:42 pm
Příspěvky: 7
Jarda píše:
Tak patrně antibiotiky zhuntovaná imunita ho zatím nezvládá, ale pokud úprava střevního prostředí pomohla, ještě více patrně pomůže osídlení střeva kvantem laktobacilů. Vyzkoušejte pár dní opravdu velké dávky, ideálně tak kolem 500 miliard denně a uvidíte.

Děkuji, jaké laktobacily doporučujete zakoupit?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zlatý stafylokok MRSA
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vikino píše:
Děkuji, jaké laktobacily doporučujete zakoupit?
Díky.

To není o konkrétním druhu laktobacilů, neexistuje na trhu komplexní produkt, který obsahuje potřebný počet kmenů a různých skupin prospěšných bakterií. Já běžně lidem doporučuji určité sestavy, které zahrnují laktobacily, oponentní kvasinky a i další verze snadno uchytitelných a HCl v žaludku odolávajících kultur. Dávky jsou obrovské, většinou až 500 miliard denně a současně se dává střevní dezinfekce, která naopak oslabuje patogenní mikroflóru, tedy cosi jako zákopová válka. Prostě chlórem zlikvidujete nepřátelské vojsko a nasadíte do zákopů svoje, nebo zahradnicky Randapem zlikvidujete plevel a nasadíte kvalitní trávník.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz