Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:06 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 1:51 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Už jsem psala do tématu Kefírová houba,ale pak mi došlo,že tam to nepatří ,protože tam je spíš inzerce,tak se omlouvám.
Kopíruji co jsem tam psala:
"Prosím,kdo má zkušenost s kefírovou houbou -včera večer jsem pila prvně kefír z této houby, dnes během dne jsem pokračovala. Dnes ráno jsem měla moč zakalenou,neprůhlednou, až jsem se lekla \":shock:\" to samé i ted odpoledne.Jindy ,vím stoprocentně , mám moč nezakalenou,čistou. Máte to po kefíru taky tak?
Nebo mám něco řešit ?(očistu,detoxikaci,......)Děkuji."
A ted pokračuji...další den po nálezu zakalené neprůsvitné neprůhledné moči, byla už moč ok. Takto je to doted. Mimo jiné,zkouším klystýr asi dva měsíce ,a tak třikrát do týdnu,s tím že ze mě jde ke konci množství jakoby průhledného slizu. Jsem na ketogenní dietě. Ted jsem ale udělala klystýr v jednom dnu,po sobě,celkem 4 těsně za sebou, aby tekla čistá voda. Na konci třetího(při odchodu z těla),a v celém čtvrtém,a i půl dne po něm,ze mě jdou kusy hnisu,jako zelené nudle,prskance,když to vylovím,je to měkké,takový shluk,roztřepené okraje,sem tam malilinko krve. Včera toto šlo víc menších kusů a světle zelených, dnes jde hodně velkých kusů,světle ale hlavně i tmavších zelených(jako zelená rýma),třeba i 1,5-2 cm.Tyto dva dny se mi oproti jiným hodně točí hlava,jsem taková v polospánku. Prosím,kdo má tip jak se toho zbavit?( toho ve střevech). Velice děkuji všem přispívajícím za užitečné čtení, toto by se mělo povinně učit ve škole \":-)\",zdraví je to nejdůležitější pro člověka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 9:12 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Kefírová houba nemusí mít s mlékem vůbec nic společného. Lze ji využívati i mimo mléko. Mí blízcí jejích roztoků chlastali doslova desítky litrů (i malé děti) a bylo jim hooodně fajn.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2016 8:16 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Tak já zase pokračuju po pár dnech s psaním..., s kefírem z kefírové houbičky jsem nepřestala,věřím v jeho schopnosti,i v to,že zhoršení potíží,nebo nálezy něčeho divného,nemusejí znamenat že je to špatně, můžou souviset s "léčbou",tělo se zbavuje šmejdů. Mám kefírky chvíli,no od prvního příspěvku kdy jsem sem psala.Vypiju litr denně, v ůterý jsem byla tři týdny na ketonové dietě,pokračuju dál. Dnes se cítím velmi dobře.Kefír z houbičky mi vyhovuje i přesto ,že mám doktorsky štouradlem prokázanou nesnášenlivost laktozy.
Do kefíru i klystýrů,i ket.diety jsem šla pro zdravotní potíže,týkající se velmi špatného trávení. Nehledám cestu jak žrát" běžně",to už jsem dávno,několik let nemohla, ustaly mi jen bolesti za ty roky, ale snažím se ,po nálezu těchto stránek \":-)\",tělo pročistit,získat energii, získat fungující trávení ale i celé tělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: pon úno 29, 2016 12:02 am 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Již nějakou dobu piju kefír jeden litr denně,už jsem o sobě psala,že ho i přes nesnášenlivost laktozy já snáším velice dobře. Dala jsem ochutnat kamarádce, vypila asi hrnek a půl a druhý den ráno měla tmavě zelenou stolici,nikdy to prý neměla,prosím,kdo víte co to značí? jak a proč se toto vyrobilo \":-)\", ona si na žádné potíže zdravotní nestěžuje,žere všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 1:43 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
i když to sem asi nepatří,o čem chci psát, pokračuju dál ohledně svých potíží...
Dnes nález parazita. jsem už asi měsíc a půl na ketogenní dietě,ze začátku při klystýrech šly hleny,ale jiné než ted,dneska a včera. Dneska a včera-hleny ve větším shluku,průhledné, dnes prvně bez hnisu ale zase hodně,nejvíc po čtvrtém posobě jdoucím klystýru(ráno nalačno), místy je vidět na hlenu krev, a paraziti. Proč se začli uvolňovat dneska? a až čtvrtý výplach je vyvezl? zatím jsem nepoužila žádné(nikdy)odčervovadlo ani trojčátko, pouze litr tib. kefíru denně. Ode dne kdy piju kefír, z tibet houby samozřejmě, mám denně zimnici,někdy víc někdy mín intenzivní, a hlavně ledové ruce,ledové prsty až bych byla schopná vzít si rukavice doma \":-)\"
Popíšu prevíta: asi 4-5 cm dlouhý vláčný,a menší zkroucenější stejné barvy a tak dva cm(ti jsou tmavě cihlová barva), hladké měkké tělo-koukám pouze v brýlích,barva cihlová. Jak ho uchovat když najdu další? abych věděla co je zač. Je to divný,ale mám z jejich nálezu radost, protože to vysvětluje spoutu mých zdr.potíží,a já s tím můžu zatočit. zkusím vyfotit. omlouvám se za vložení sem ,pokud to patří do " parazit ".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 3:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
srna píše:
Už jsem psala do tématu Kefírová houba,ale pak mi došlo,že tam to nepatří ,protože tam je spíš inzerce,tak se omlouvám.
Kopíruji co jsem tam psala:
"Prosím,kdo má zkušenost s kefírovou houbou -včera večer jsem pila prvně kefír z této houby, dnes během dne jsem pokračovala. Dnes ráno jsem měla moč zakalenou,neprůhlednou, až jsem se lekla \":shock:\" to samé i ted odpoledne.Jindy ,vím stoprocentně , mám moč nezakalenou,čistou. Máte to po kefíru taky tak?
Nebo mám něco řešit ?(očistu,detoxikaci,......)Děkuji."
A ted pokračuji...další den po nálezu zakalené neprůsvitné neprůhledné moči, byla už moč ok. Takto je to doted. Mimo jiné,zkouším klystýr asi dva měsíce ,a tak třikrát do týdnu,s tím že ze mě jde ke konci množství jakoby průhledného slizu. Jsem na ketogenní dietě. Ted jsem ale udělala klystýr v jednom dnu,po sobě,celkem 4 těsně za sebou, aby tekla čistá voda. Na konci třetího(při odchodu z těla),a v celém čtvrtém,a i půl dne po něm,ze mě jdou kusy hnisu,jako zelené nudle,prskance,když to vylovím,je to měkké,takový shluk,roztřepené okraje,sem tam malilinko krve. Včera toto šlo víc menších kusů a světle zelených, dnes jde hodně velkých kusů,světle ale hlavně i tmavších zelených(jako zelená rýma),třeba i 1,5-2 cm.Tyto dva dny se mi oproti jiným hodně točí hlava,jsem taková v polospánku. Prosím,kdo má tip jak se toho zbavit?( toho ve střevech). Velice děkuji všem přispívajícím za užitečné čtení, toto by se mělo povinně učit ve škole \":-)\",zdraví je to nejdůležitější pro člověka.

Moč někdy takto reaguje na vysoké dávky vápníku a bílkovin, čehož je v kefíru habaděj, tedy je to možné. Pokud zákal nepřetrvává stále, neměl by být problém. Jinak asi máte ve střevě pomnožené nějaké šmejdy a je tedy otázkou, zda by nebylo vhodné nasadit konkrétní dietu a tvrdě ji dodržovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 3:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
srna píše:
Již nějakou dobu piju kefír jeden litr denně,už jsem o sobě psala,že ho i přes nesnášenlivost laktozy já snáším velice dobře. Dala jsem ochutnat kamarádce, vypila asi hrnek a půl a druhý den ráno měla tmavě zelenou stolici,nikdy to prý neměla,prosím,kdo víte co to značí? jak a proč se toto vyrobilo \":-)\", ona si na žádné potíže zdravotní nestěžuje,žere všechno.

Pokud není člověk na větší dávky kefíry zvyklý může dojít k reakci jater a naskočí detox. Problém bych v tom nehledal, další pití by patrně již obdobný stav nevyvolávalo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 3:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
srna píše:
i když to sem asi nepatří,o čem chci psát, pokračuju dál ohledně svých potíží...
Dnes nález parazita. jsem už asi měsíc a půl na ketogenní dietě,ze začátku při klystýrech šly hleny,ale jiné než ted,dneska a včera. Dneska a včera-hleny ve větším shluku,průhledné, dnes prvně bez hnisu ale zase hodně,nejvíc po čtvrtém posobě jdoucím klystýru(ráno nalačno), místy je vidět na hlenu krev, a paraziti. Proč se začli uvolňovat dneska? a až čtvrtý výplach je vyvezl? zatím jsem nepoužila žádné(nikdy)odčervovadlo ani trojčátko, pouze litr tib. kefíru denně. Ode dne kdy piju kefír, z tibet houby samozřejmě, mám denně zimnici,někdy víc někdy mín intenzivní, a hlavně ledové ruce,ledové prsty až bych byla schopná vzít si rukavice doma \":-)\"
Popíšu prevíta: asi 4-5 cm dlouhý vláčný,a menší zkroucenější stejné barvy a tak dva cm(ti jsou tmavě cihlová barva), hladké měkké tělo-koukám pouze v brýlích,barva cihlová. Jak ho uchovat když najdu další? abych věděla co je zač. Je to divný,ale mám z jejich nálezu radost, protože to vysvětluje spoutu mých zdr.potíží,a já s tím můžu zatočit. zkusím vyfotit. omlouvám se za vložení sem ,pokud to patří do " parazit ".

Parazita je ideální důkladně nafotit a případně uchovat v lahvičce v lihu. Jinak stav zimomřivosti je hlavně o pomalé štítné žláze, to si trochu nastudujte, případně si nechte udělat v laborce test na TSH, nejde o nic drahého. Také se dá několikrát za den změřit teplota v ústech pod jazykem a pokud padá pod 36,5 kdykoliv v průběhu dně je to blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 5:39 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
vložím fotky, před i po naložení do lihu- tam zesvětlaly ty potvory.Z jedné jakoby leze-je na ní napojená bílá malinká potvůrka,snad to bude vidět. Jinak včera a dneska mám šílený bolesti hlavy, ty studený ruce,zimnici,střídavě s horkým pocitem v obličeji-přitom rudé tváře a nos jak alkoholik, myla jsem nádobí a jsem zadýchaná jako při dobíhání na vlak..,mám tyto dny velkou žízeň ale napít se mi moc nejde,protože mám pocit přepitosti. Klystýry související s nálezem jsem dělala během dopoledne, ale ještě ted jdou ze mě hleny s cuckama něčeho, mám v sobě další klystýr,i když jsem už jedla,počítám tak s ůlevou po něm.
Soubor je příliš velký...musím to nějak zmenšit,jak? tak vydržte:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 6:09 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Příloha:
2016-03-06%2012_54_00.jpg
2016-03-06%2012_54_00.jpg [ 68.99 KiB | Zobrazeno 28240 krát ]
Příloha:
2016-03-06%2012_54_08.jpg
2016-03-06%2012_54_08.jpg [ 70.04 KiB | Zobrazeno 28240 krát ]
Příloha:
2016-03-06%2012_54_13.jpg
2016-03-06%2012_54_13.jpg [ 64.45 KiB | Zobrazeno 28240 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 6:14 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Příloha:
2016-03-06%2015_09_19.jpg
2016-03-06%2015_09_19.jpg [ 100.39 KiB | Zobrazeno 28248 krát ]
Příloha:
2016-03-06%2015_09_19.jpg
2016-03-06%2015_09_19.jpg [ 100.39 KiB | Zobrazeno 28248 krát ]


Přílohy:
2016-03-06 12.53.25.jpg
2016-03-06 12.53.25.jpg [ 883.64 KiB | Zobrazeno 28248 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 6:19 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Příloha:
2016-03-06%2015_10_09.jpg
2016-03-06%2015_10_09.jpg [ 128.63 KiB | Zobrazeno 28247 krát ]


tak tady jsou, pokud to zabírá moc místa,prosím p. Jardu, at to promaže. Detaily nic moc,ale zmenšovala jsem to přes mejl,jinak to neumím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 8:40 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
tak kdyby kdokoliv věděl co je to zač ? nebo můžu zkusit fotky nezmenšovat,jenom oříznout aby byly ostřejší-původní. Ptala jsem se ,i na zvířecí diskusi "normálních lidí " \":-)\",kde se řeší zvířecí potíže, s tím že to (pouze popis) vypadlo z mého zvířete(jinak bych byla normálními lidmi označená za superdobytka \":-)\",pokud by mi ovšem vůbec někdo věřil,že to je z člověka). Je tam hore na fotkách vidět i to napojení malinké bílé žížalky na tu velkou,někde ve třetině její délky.
tak já si myslím,že moje očista měla cenu,jinak bych to nepotkala \":-)\",samo že pokračuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
srna píše:
tak kdyby kdokoliv věděl co je to zač ? nebo můžu zkusit fotky nezmenšovat,jenom oříznout aby byly ostřejší-původní. Ptala jsem se ,i na zvířecí diskusi "normálních lidí " \":-)\",kde se řeší zvířecí potíže, s tím že to (pouze popis) vypadlo z mého zvířete(jinak bych byla normálními lidmi označená za superdobytka \":-)\",pokud by mi ovšem vůbec někdo věřil,že to je z člověka). Je tam hore na fotkách vidět i to napojení malinké bílé žížalky na tu velkou,někde ve třetině její délky.
tak já si myslím,že moje očista měla cenu,jinak bych to nepotkala \":-)\",samo že pokračuju.

No nevím, sice nejsem odborník na parazity, ale spíše bych to viděl na dobře živenou kvasinku, ta dovede docela divy a bolesti hlavy umí perfektní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jsou to příznaky očisty ?
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:46 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
Jarda píše:
No nevím, sice nejsem odborník na parazity, ale spíše bych to viděl na dobře živenou kvasinku, ta dovede docela divy a bolesti hlavy umí perfektní.

to tělo to má hladký,je to jako vyoperovaná žíla \":-)\",ty kousky roztřepané ,okolo ,jsou hleny a plavou samostatně, když jsem to prstem lovila aby mi to šlo chytnout, tak to při stisknutí zadkem i předkem vypuzovalo hlen,ten byl uprostřed té tmavě žlutavé pískové barvy a okraje vytlačovaného byly průhledné, a byl vyditelný jakoby otvor do trubky kudy to šlo. Barvu to změnilo po hození do lihu-asise to"vypralo ten vnitřek. Na ketogenní dietě jsem už dost dlouho,přísně. Ted mi hrozně bolí klouby,hlava, jo a ted ty dva dny ten hlen s potvorama strašně páchnul. Pach mi připomíná začerveného psa(mám zkušenosti).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz