Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Průjem
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 6:43 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Vždy jak vypiju 0,5 l šťávy nebo se najím červené řepy tak mám na druhý den průjem. Barva "průjmu" je vždycky jak šťáva z červené řepy asi to svědčí o zanesém tlustém střevu nicméně chtěl bych se zeptat jestli mám pokračovat v pití a jedení červené řepy.Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Průjem
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 7:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:
Vždy jak vypiju 0,5 l šťávy nebo se najím červené řepy tak mám na druhý den průjem. Barva "průjmu" je vždycky jak šťáva z červené řepy asi to svědčí o zanesém tlustém střevu nicméně chtěl bych se zeptat jestli mám pokračovat v pití a jedení červené řepy.Děkuji

Pít naráz 0,5 litru čerstvé šťávy z červené řepy si nemůže dovolit každý, jde o velice silný čistič a není divu, že způsobuje u netrénovaného a znečištěného jedince průjem, což je ještě docela dobré. Většina lidí by měla i vážnější zdravotní potíže a já radím začínat s jedním dcl denně, teprve pomalým navyšováním se lze dostat na 0,5 litru denně a to nejrychleji za jeden měsíc, zpravidla to však trvá mnohem déle. Pokračovat jistě můžete, ale nesmí vám to vyvolávat průjem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 8:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jardo, co nejčastěji způsobuje onu nežádoucí mazlavost stolice? Přemnožení nějakých breberek?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Jardo, co nejčastěji způsobuje onu nežádoucí mazlavost stolice? Přemnožení nějakých breberek?

V naprosté většině případů kvasinky, ale jinak to může mít i dost jiných důvodů, od patogenních bakterií, až po parazity ve střevě, dále pak slabá játra a slinivka, dokonce i nedostatek kyseliny chlorovodíkové v žaludku, ale ty kvasinky jednoznačně vítězí. Udělejte si plivací test, již jsem ho tu několikrát popisoval, tak to prohledejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 7:46 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Udělejte si plivací test, již jsem ho tu několikrát popisoval, tak to prohledejte.
Tak cca 70% sliny zůstalo nezměněno na hladině. Zbytek vytvořil dva jakoby krápníky, které po půlhodině pozvolna doputovaly až na dno sklenice. Voda zůstala čirá...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 8:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Tak cca 70% sliny zůstalo nezměněno na hladině. Zbytek vytvořil dva jakoby krápníky, které po půlhodině pozvolna doputovaly až na dno sklenice. Voda zůstala čirá...

Test bych doporučoval minimálně ještě jednou zopakovat a pokud to vyjde stejně, tak se pusťte do kvasinek. Pro začátek vyzkoušejte větší množství kokosu, jak čerstvý kokos, tak tuk a klidně i strouhaný kokos.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 9:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Test bych doporučoval minimálně ještě jednou zopakovat a pokud to vyjde stejně, tak se pusťte do kvasinek. Pro začátek vyzkoušejte větší množství kokosu, jak čerstvý kokos, tak tuk a klidně i strouhaný kokos.
OK, díky za info, testnu zase ráno. Strouhaný kokos mám v salátu denně (cca 3-4 polévkové lžíce) už řadu měsíců. Mám ho přidávat víc?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 10:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
OK, díky za info, testnu zase ráno. Strouhaný kokos mám v salátu denně (cca 3-4 polévkové lžíce) už řadu měsíců. Mám ho přidávat víc?

To je již docela slušné množství, ale vyzkoušejte přímo olej, třeba od této firmy http://www.tropicai.cz/, jde o velice dobrý produkt a opravdu má unikátní vlastnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 11:22 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
To je již docela slušné množství, ale vyzkoušejte přímo olej, třeba od této firmy http://www.tropicai.cz/, jde o velice dobrý produkt a opravdu má unikátní vlastnosti.
V jakém dávkování ho používat? Lze společně s tím strouhaným nebo jen jeden z nich? Já jsem olej (od 2 jiných výrobců) jednu dobu testoval, ale někde jste mi psal, že strouhaný do salátů chutná líp a je levnější, což potvrzuju, tak jsem přešel na strouhaný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
V jakém dávkování ho používat? Lze společně s tím strouhaným nebo jen jeden z nich? Já jsem olej (od 2 jiných výrobců) jednu dobu testoval, ale někde jste mi psal, že strouhaný do salátů chutná líp a je levnější, což potvrzuju, tak jsem přešel na strouhaný.

Dají se používat 2-4 polévkové lžíce denně, jde to společně s tím strouhaným a ještě lepší jsou čerstvé kokosy, ale ty se nyní blbě shání. Také kvasinkám můžete do salátů nadělit kromě kokosu zázvor, pálivé papriky, kurkumu a více druhů koření, včetně česneku a cibule. Navíc můžete aplikovat i fungicidní čaje, jako lichořeřišnici a karabinec, nebo z cizích třeba lapacho, vilcacora a určitě se dají najít i další možnosti. Čím více jim toho nandáte, tím dříve od nich bude pokoj, ale chce to střídat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2010 7:58 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo nechal jsem si udělat výtěr / rektum / a výsledek je : Pomnožení - Proteus sp. , Campylobacter kultivace - negativní . Proteus sp. se přeci nachází v moči , nemůže to být , že přidávám moč do klystýru ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2010 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo nechal jsem si udělat výtěr / rektum / a výsledek je : Pomnožení - Proteus sp. , Campylobacter kultivace - negativní . Proteus sp. se přeci nachází v moči , nemůže to být , že přidávám moč do klystýru ?

Každá breberka, co se obvykle nachází kdekoliv v těle se může nacházet i na jiném místě v těle, čili tím bych si zase tak hlavu nelámal. Pokud vás to neěak děsí, tak si udělejte výplach střev pomocí MMS a máte skoro jistotu, že již po prvním pokusu tam nebudete mít prakticky nic. Pokud to několikrát zopakujete, tak již veliký nárůst energie vám odpoví spolehlivěji, než složité laboratorní testy, že jste se zase zbavil nějakého nežádoucího nájemníka ze svého těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2010 8:26 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Jaký poměr MMS přidat do roztoku vody se solí , a zbavím se jich ve střevě ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2010 9:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Jaký poměr MMS přidat do roztoku vody se solí , a zbavím se jich ve střevě ?

To musíte pomalu navyšovat tak od dvou kapek aktivovaného MMS na litr nálevu, do cca 10 kapek na litr nálevu. Je otázkou zda je ideální kombinace se slanou vodou, tou by se asi mělo střevo vyčistit a poté dát ještě jeden nálev pouze vodu s MMS. Při týden trvajícím denním opakování klystýrů je skoro nemožné se jich nezbavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pravidelná stolice
PříspěvekNapsal: úte kvě 11, 2010 10:15 am 
Mám pravidelnou stolici, každé ráno, i několikrát. Stolice nezapáchá, má konzistenci jako celozrnný rohlík, ale je krátká a úzká a to asi není správně. Vždy je to prostě několik krátkých a úzkých hovínek (pardon, ale nemůžu najít správný výraz). Napadá mě jestli to nemůže být přemnožená kvasinka ve střevě a pokud ano, jak se ji zbavit? Pokud ji mám je vhodné pít pomerančový džus (piju každé ráno tak 3 dcl) nebo ho mám vynechat?. Díky za odpověd.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz