Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Domácí hydrocolon
PříspěvekNapsal: sob čer 13, 2015 8:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
LentilkaR píše:
Dobrý den, sháním nejlépe zdravotní sestřičku, (ale klidně i šikovnou osůbku, která s tím má zkušenost), která by mi pomohla s obsluhou domácího hydrocolonu. Koupila jsem si tuto sadu, ale nemám nikoho,kdo by mi mohl hydrocolon aplikoval. Jsem z Hodonínska, ale klidně přijedu i k Vám. Nechci to samozřejmě zadarmo. Předem děkuji \":-)\"

Napište soukromou zprávu člence sestřička, ta se tím zabývá a pokud k ní přijedete, snad v tom nebude hledat problém, nicméně to vidím jako zbytečné, podle mě hledáte problém tam kde žádný není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2015 10:41 am 
Offline

Registrován: stř kvě 27, 2015 10:22 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, sestřičce jsem psala, zatím neodpověděla. Nevíte odkud je? Proč si myslíte, že v tom hledám zbytečný problém? Hydrocolon jsem už jednou podstoupila a velmi mi pomohl. Klystýry vzestupnou část střeva nevyčistí a sama si na něj zatím netroufám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 15, 2015 8:26 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
LentilkaR píše:
Dobrý den, sestřičce jsem psala, zatím neodpověděla. Nevíte odkud je? Proč si myslíte, že v tom hledám zbytečný problém? Hydrocolon jsem už jednou podstoupila a velmi mi pomohl. Klystýry vzestupnou část střeva nevyčistí a sama si na něj zatím netroufám.

Dobrý den, jsem ze Stříbra a objednat se můžete nejdříve na konec října. Podrobnosti máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 04, 2016 4:52 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
1. COLONCLEAN

2. Teplotu vody střídám nejprve teplou (43 stupňů) a pak studenou (17 stupňů).

3. Opakuji cca 2x během jedné procedury, tedy jednou teplou vodu a jednou studenou.

4. Pomáhá mi můj manžel.

5. Používám jednou za dva měsíce


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 05, 2016 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Polívková píše:
1. COLONCLEAN

2. Teplotu vody střídám nejprve teplou (43 stupňů) a pak studenou (17 stupňů).

3. Opakuji cca 2x během jedné procedury, tedy jednou teplou vodu a jednou studenou.

4. Pomáhá mi můj manžel.

5. Používám jednou za dva měsíce

Jako návod dobré, ale měla jste se trochu rozepsat z pohledu pocitů a výsledků.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 8:51 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
Jarda píše:
Jako návod dobré, ale měla jste se trochu rozepsat z pohledu pocitů a výsledků.

Tak každopádně díky hydrocolonu si udržuji perfektní pleť a bezproblémové zažívání. A po duševní stránce zaznamenávám Po hydrocolonu jaksi "čišstější a jasnější" myšlení a příjemný vnitřní klid, což potvrzuje teorii, že střeva jsou náš druhý mozek.
Potvrzuji jogýnskou větu: ČISTÉ STŘEVO = ČISTÁ MYSL.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Polívková píše:
Tak každopádně díky hydrocolonu si udržuji perfektní pleť a bezproblémové zažívání. A po duševní stránce zaznamenávám Po hydrocolonu jaksi "čišstější a jasnější" myšlení a příjemný vnitřní klid, což potvrzuje teorii, že střeva jsou náš druhý mozek.
Potvrzuji jogýnskou větu: ČISTÉ STŘEVO = ČISTÁ MYSL.

To máte plnou pravdu člověk se zaneseným střevem jede z hlediska myšlení na půl plynu, asi jako auto s bramborou ve výfuku. Také se tím výrazně zmenšuje poškozování těla toxiny, ne nadarmo ajurvéda tvrdí, že smrt přichází ze střeva.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 06, 2016 10:42 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
Jarda píše:
To máte plnou pravdu člověk se zaneseným střevem jede z hlediska myšlení na půl plynu, asi jako auto s bramborou ve výfuku. Také se tím výrazně zmenšuje poškozování těla toxiny, ne nadarmo ajurvéda tvrdí, že smrt přichází ze střeva.

Ano, ayurveda říká, že klystýr je elixír mládí. Pravidelná očista střeva dopomohla už mnoha lidem ke dlouhověkosti (například Hippocrates, král Ludvík XIV, Dr. Kellog atd. atd.)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2016 12:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Polívková píše:
Ano, ayurveda říká, že klystýr je elixír mládí. Pravidelná očista střeva dopomohla už mnoha lidem ke dlouhověkosti (například Hippocrates, král Ludvík XIV, Dr. Kellog atd. atd.)

Tak jistě a o to směšněji a nelogičtěji vyznívají argumenty odpůrců klystýrů, že si tak lze uškodit, ale již neuvádějí jak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2023 4:50 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Zdravím ,může jsem dát někdo návod jak se používá ten COLONCLEAN,
Nějak nechápu jak to vlastně funguje, Je tam nějaký balonek nebo injekční stříkačky ,která něco tlakuje ale já nevím princip.
Chci si to vyrobit s tím není problém jsem zručný.
Ale nechápu jak to potom používat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz