Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hustá lymfa (prehustený organizmus)
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 12:49 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 02, 2014 11:42 am
Příspěvky: 5
Dobrý deň. Rád by som Vás poprosil o radu. Doktor mi po biorezonancii diagnostikoval hustú lymfu a celkové zahustenie krvi a organizmu. Vraj preto ze nejem maso, nesolím a pijem len obyčajnú vodu, mi chýba sodík. Stravu mám dosť pestrú, tak som začal pit minerálky s obsahom sodíka horčíka atd., iontové nápoje počas cvičenia a občas trochu soliť (vypijem tak 3l tekutín denne). Lenže to sú jeho jediné rady, ktoré moc nezaberajú piť vela minerálok a chodiť na biorezonanciu aby mi lymfu odblokovala, no tá je docela drahá. A vraj keď mám zníženú vodivosť tak by mi nejaké detoxy a lymfodrenáže mohli skôr ublížiť, tak by som sa chcel spýtať na Váš názor a na to, aké sú ďalšie možnožsti. Ďakujem za akúkoľvek radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 02, 2014 8:20 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Tak nejjednodušší je pít méně a více solit-tím se Vám zvednou elektrolity,můžete posolit každou tekutinu kterou vypijete-i kávu a mléko, nedoplňovat dočasně hořčík ani draslík a hlavně nepít osmotickou nebo měkkou vodu!Pokud by to nezabralo tak začít brát lékořici-ta velice zvedá aldosteron takže budete zadržovat vodu,pokud ani to nezabere tak brát extrakt z nadledvinek a snažit se zjistit kde jste udělal chybu a tu odstranit a ono se to časem spraví,tělo není blbé.Co to je za lékaře?ofiko nebo alternativa?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2014 11:53 am 
Offline

Registrován: čtv říj 02, 2014 11:42 am
Příspěvky: 5
Ďakujem. Lekár je to môj praktický. Na včerajšom sedení po kratšom časovom intervale už sme zaznamenali malé zlepšenie konečne. Začal som si do pohára s dojčenskou vodou sypať himalájsku sol, môže byť? Ale dá to ozaj zabrať vypiť to. A chcem sa spýtať prečo nemám dočasne príjmať draslík a horčík ved to je v každej minerálke. A ktorá je to tá mäkká voda?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2014 1:00 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Měkká voda je voda bez minerálů,v minerálkách draslík a hořčík nevadí,většinou je blbě vstřebatelný.Měl jsem na mysli spíš doplňky stravy a v případě draslíku i ovocné šťávy.Draslík s hořčíkem hrozně odvodňují takže byste si problém jen zhoršil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 09, 2014 5:27 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 02, 2014 11:42 am
Příspěvky: 5
Čo je teda najlepšie vstrebatelným zdrojom sodíka, horčíka atd.? Ked z minerálok sú blbo vstrebatelné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 10, 2014 6:46 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Tak na to je tu celé téma

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 10, 2014 7:54 am 
Offline

Registrován: čtv říj 02, 2014 11:42 am
Příspěvky: 5
vďaka zoženiem si melasu.A magnesium citrat,glycinat a glukonat sú druhy tabliet v lekárnach? čím sa líšia? neviete mi poradit kde by som sa dozvedel podrobnejsie o tej hormonálnej regulácii a sodíku?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 10, 2014 11:00 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Nevím zda je mají v lékárně,já objednávám na iherb.com,citrát má Jarda.Hormony test má také Jarda.Chtějte test na nadledvinky.Pokud to chcete mít úplně dokonalé tak si nechte udělat ještě vlasovou analýzu ať víte jak jste na tom hormonálně ve všech směrech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 12:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Margo píše:
Dobrý deň. Rád by som Vás poprosil o radu. Doktor mi po biorezonancii diagnostikoval hustú lymfu a celkové zahustenie krvi a organizmu. Vraj preto ze nejem maso, nesolím a pijem len obyčajnú vodu, mi chýba sodík. Stravu mám dosť pestrú, tak som začal pit minerálky s obsahom sodíka horčíka atd., iontové nápoje počas cvičenia a občas trochu soliť (vypijem tak 3l tekutín denne). Lenže to sú jeho jediné rady, ktoré moc nezaberajú piť vela minerálok a chodiť na biorezonanciu aby mi lymfu odblokovala, no tá je docela drahá. A vraj keď mám zníženú vodivosť tak by mi nejaké detoxy a lymfodrenáže mohli skôr ublížiť, tak by som sa chcel spýtať na Váš názor a na to, aké sú ďalšie možnožsti. Ďakujem za akúkoľvek radu.

Tak dobře vám odpovídá člen Pavel Veselý a není problém si dělat solanku z himálajské soli, to se zde již probíralo. Pokud máte nějakou větší zátěž, asi by bylo vhodné si zjistit jak jste na tom se stavem bílkovin a případný deficit doplnit. Velice vhodné je při znalosti angličtiny si spočítat stravu na některé nutriční kalkulačce a patrně vám z výsledků bude jasné dost věcí. Mnohdy jde o tak markantní deficity, že si jich nejde nevšimnout.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz