Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: úte srp 05, 2014 12:57 pm 
Offline

Registrován: sob led 19, 2013 6:45 pm
Příspěvky: 2
Máte někdo zkušenost s aplikací CHYTRÉ HOUBY ? Dalo by se to použít na výplach pochvy či klystýr? V návodu je pouze koupel, ale to mě přijde málo účinné. Díky za opodvěď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: úte srp 05, 2014 2:03 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Klystýr s chytrou houbou by určitě velmi dobře působil proti kandidóze. Použil bych konkrétně tento protiplísňový přípravek, protože co je určeno pro výplach pochvy, lze bez problému použít i pro výplach střev: http://www.chytra-houba.eu/9,feel-fresh ... upele.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: ned srp 17, 2014 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vita píše:
Máte někdo zkušenost s aplikací CHYTRÉ HOUBY ? Dalo by se to použít na výplach pochvy či klystýr? V návodu je pouze koupel, ale to mě přijde málo účinné. Díky za opodvěď

Jak vám píše správně člen Ates, jde určitě o dobrý postup, již jsem ho zde někde zmiňoval, ale asi bych nepoužil normální klystýr, ale po očistném klystýru bych aplikoval nějaké minimální množství roztoku té houby jako léčebné mikroklyzma v objemu maximálně 0,5 dcl a ideální by bylo toto množství v sobě udržet až do plného vstřebání.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 6:53 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 05, 2015 9:23 am
Příspěvky: 29
Říkala mi moje instruktorka jógy, že je dobré čas od času si udělat klystýr chytrou houbou, že to odstraní plísně ze střeva včetně candida albicans. Do 2 až 2,5 litru vody přidáte například tento přípravek: http://www.chytra-houba.eu/9,feel-fresh ... upele.html
Celý obsah napustíte do střeva a zadržíte aspoň na 5 minut. Máte s tím někdo zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 7:52 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
fasting : mňa by zaujímalo, či ja osobne mám plesne v hrubom čreve aj po XYZ klystýroch za posledných 6 rokov, a po asi približne 25 shankapraksalanach, X 1 dňových urinových hladoviek, asi 6 trojdňových urinových hladoviek, dvoch sedemdňových urinových hladoviek, a (zajtrajškom počnúc) dvoch 3 dňových suchých hladoviek... + na strave s množstvom sacharidov do 20-30g denne, väčšinou zo zeleniny.

Ale aby som nebol príliš mimo témy, napr. na Slovensku predávajú túto hubu, presne rovnaký výrobok na aký si tu dal odkaz, napr. tu :
http://www.zapach.sk/feel-fresh-intimit ... sinkam.htm (19,60€ + 2,90€ poštovné.)

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Naposledy upravil Kosican87 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2015 9:17 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
fasting píše:
Říkala mi moje instruktorka jógy, že je dobré čas od času si udělat klystýr chytrou houbou, že to odstraní plísně ze střeva včetně candida albicans. Do 2 až 2,5 litru vody přidáte například tento přípravek: http://www.chytra-houba.eu/9,feel-fresh ... upele.html
Celý obsah napustíte do střeva a zadržíte aspoň na 5 minut. Máte s tím někdo zkušenosti?

Myslím, že je to výborná procedura. Pamatuji si, že tento způsob léčby se zde už kdysi probíral, ale nikdo neměl praktické zkušenosti. Určitě by to za pokus stálo, nic se tím neriskuje a může to jen prospět.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 22, 2015 4:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
fasting píše:
Říkala mi moje instruktorka jógy, že je dobré čas od času si udělat klystýr chytrou houbou, že to odstraní plísně ze střeva včetně candida albicans. Do 2 až 2,5 litru vody přidáte například tento přípravek: http://www.chytra-houba.eu/9,feel-fresh ... upele.html
Celý obsah napustíte do střeva a zadržíte aspoň na 5 minut. Máte s tím někdo zkušenosti?

To se zde již probíralo, tak si vlákno projděte, ale určitě bez problémů. Já jako vhodnější vidím střevo vyčistit, nechat zklidnit a pak tento přípravek aplikovat jako miniklyzma a udržet to v sobě do druhého dne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: čtv lis 05, 2015 9:02 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 14, 2012 12:25 pm
Příspěvky: 148
Zdravím, myslíte že by se ta houba dala i vypít, že by putovala celým zažívacím traktem a vyčistila ho ?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2015 1:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Tony210 píše:
Zdravím, myslíte že by se ta houba dala i vypít, že by putovala celým zažívacím traktem a vyčistila ho ?
Děkuji

Tak vypít se dá bez problémů, ale není schopna přežít kyselé prostředí v žaludku, tedy jde aplikovat pouze spodem, nebo teoreticky, ale to nevím jistě, pomocí enterosolventních kapslí, které se rozpouští až po průchodu žaludkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: pát zář 22, 2017 12:21 am 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Jarda píše:
Tak vypít se dá bez problémů, ale není schopna přežít kyselé prostředí v žaludku, tedy jde aplikovat pouze spodem, nebo teoreticky, ale to nevím jistě, pomocí enterosolventních kapslí, které se rozpouští až po průchodu žaludkem.

Dobrý den \":-)\"

A co tu houbu vypít s velkým množstvím vody ( kolika cca? ) a případně ještě doplněnou jedlou sodou pro neutralizaci kyselin v žaludku? ( také kolik sody cca ? ) Případně ještě v té enterosolventní kapsli?
Dále, pokud by to fungovalo, je možné aby se houba tímto způsobem dostala a chytla i v močovém ústojí? Zhruba jak velké bude v obou případech potřené dávkování té houby? Je mi jasné, že čím více tím lépe, ale peněz není mnoho, na druhou stranu vědět že to bude skutečně fungovat, tak neváhám i s větším dávkováním... Ještě mne napadá, pokud je problém pro houbu s obcházením trávení, co tu houbu aplikovat zase s větším množstvím vody (případně i jedlé sody, ale to už se sodou být opatrnější že? A enterosolventní kapsle už v tomto případě asi není dobrý nápad že?) v době půstu ve 4. dnu a více, když už je trávení "vyplé"? Děkuji \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: ned zář 24, 2017 11:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Yushihara píše:
Dobrý den \":-)\"

A co tu houbu vypít s velkým množstvím vody ( kolika cca? ) a případně ještě doplněnou jedlou sodou pro neutralizaci kyselin v žaludku? ( také kolik sody cca ? ) Případně ještě v té enterosolventní kapsli?
Dále, pokud by to fungovalo, je možné aby se houba tímto způsobem dostala a chytla i v močovém ústojí? Zhruba jak velké bude v obou případech potřené dávkování té houby? Je mi jasné, že čím více tím lépe, ale peněz není mnoho, na druhou stranu vědět že to bude skutečně fungovat, tak neváhám i s větším dávkováním... Ještě mne napadá, pokud je problém pro houbu s obcházením trávení, co tu houbu aplikovat zase s větším množstvím vody (případně i jedlé sody, ale to už se sodou být opatrnější že? A enterosolventní kapsle už v tomto případě asi není dobrý nápad že?) v době půstu ve 4. dnu a více, když už je trávení "vyplé"? Děkuji \":-)\"

Podle mě ani s vodou to neprojde, ta kyselost je hodně limitující faktor. Pokud jde o ty kapsle ty se dají celkem běžně koupit v tom by neměl být problém. Houba se není schopna usadit nikde kde nemá co žrát a žere zase houby tedy pokud tam nebude nic k žrádlu tak určitě ne. Na dávce to moc nezáleží, pokud se uchytí pouze jeden jedinec tak stejně časem vyžere veškeré houby kolem sebe. Pokud jde o stav půstu, nedovedu posoudit, ale předpokládám že relativně vysoká kyselost bude v žaludku i při hladovce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 1:36 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ahojte.
Aby som mal "dokonalú" kožu a čo najlepšie prečistený organizmus, tak kvôli tomu že duševne na tom nie som najlepšie, považujem za potrebné využiť aj účinky "múdrej huby", aj keď si robím kopu detoxu...
Mám otázku...
Keby som si kúpil prípravok "Múdra huba do kúpeľa - 5x2g", ako často by som si s tým mal spraviť mikroklystýr (vykonaný po veľkom klystíre, keď už budem plne vyprázdnený) ktorý by som si nechal v hrubom čreve vstrebať ? Napr. každý týždeň 5 týždňov za sebou a potom napr. pol roka pauza ? Alebo každé dva týždne po 5x (spolu 10 týždňov) ? Či raz mesačne (balenei by teda vydržalo 5 mesiacov) ?
Chcem si k tomu kúpiť aj krém na pokožku tej istej značky, používal by som na tvár (mám pokožku tváre v dobrom stave, vyzerá pomerne sviežo, ale nie je predsa len že úplne dokonalá, a taký krém mu ju môže zkvalitniť), proste pôsobiť múdrou hubou na svoje telo ako zvnútra, tak zvonku...

Ďakujem za odpoveď/názor \":)\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 2:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Ahojte.
Aby som mal "dokonalú" kožu a čo najlepšie prečistený organizmus, tak kvôli tomu že duševne na tom nie som najlepšie, považujem za potrebné využiť aj účinky "múdrej huby", aj keď si robím kopu detoxu...
Mám otázku...
Keby som si kúpil prípravok "Múdra huba do kúpeľa - 5x2g", ako často by som si s tým mal spraviť mikroklystýr (vykonaný po veľkom klystíre, keď už budem plne vyprázdnený) ktorý by som si nechal v hrubom čreve vstrebať ? Napr. každý týždeň 5 týždňov za sebou a potom napr. pol roka pauza ? Alebo každé dva týždne po 5x (spolu 10 týždňov) ? Či raz mesačne (balenei by teda vydržalo 5 mesiacov) ?
Chcem si k tomu kúpiť aj krém na pokožku tej istej značky, používal by som na tvár (mám pokožku tváre v dobrom stave, vyzerá pomerne sviežo, ale nie je predsa len že úplne dokonalá, a taký krém mu ju môže zkvalitniť), proste pôsobiť múdrou hubou na svoje telo ako zvnútra, tak zvonku...

Ďakujem za odpoveď/názor \":)\"

Netuším jak čisté je to do koupele, ale když jsem to kdysi s výrobcem osobně probíral radil mě že čistá varianta je ta na nohy tedy to jsem zde pak i psal. Nějaké větší a pravidelné aplikování asi není nezbytně nutné, pokud se houba uchytí a začne žrát, což může nastat i po jediné aplikaci, zlikviduje jakoukoliv plíseň a houbu ve svém okolí tedy není důvod to často opakovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 2:11 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Dakujemz a odpoved, pan Jarda. Kupim teda ten roztok mudrej huby na nohy. \":-)\"
Uz mam aj tiensumive tablety na nohy, aj krem na pokozku.
Co tak si zaviest tu mudru hubu aj do nosnych dutin a podrzat ju tam najdlhsie ako by sa dalo (par minut mozno£ ? Napr. 1ml roztok... Len neviem aku koncemtrciu...
Vyuzijem ju aj nabpokozku hlavy... 1 sumiva tabletka sa ma pouzit na 2L vody... Na klystir pouzijem pol litra a pol tabletky, spolu 4x (=2tabletky), raz tyzdenne. Na pokozku hlavy male ulomky tabletky (mozno 10 ulomkov) pouzijem na 10 krat na zabal na hlavu. Kazdy den na 2 hodiny.

Otazka : zabuby pripadnu mikozu v ciapke (hoci mam pen lupiny, ale kto vie co to je) jej hodinove namocenie v 8% octe? Ci tiez treba pouzit na obe zimne ciapky co mam napr. pol tablety huby na 1L vody a nechat tam ciapky mozno 6-12 hodin ?
Dakujem za odpoved.

Dodatocna otazka : pan Jarda, nebol by lepsi 500ml klystir z midrej huby nez napr. 100ml ? V tej vode by bolo rozpustene rovnake mnozstvo mudrej huby.... Ide o to, ze ci by tu nebol lepsi vacsi objem, nech sa huba dostane do kontaktu so sliznicou idealne celeho hrubevo creva.... To sa s 50-100ml (mikroklystir) nepodari.... Na to by bolo treba najmenej 1Liter, idealne 2 litre.... Ale zas, tie dva litre sa nie vzdy podari v sebe udrzat 20 a viac minut....a je mi jasne, ze to co zo seba potom vypustim, bude obsahovat vacsinu tej huby....a vstrebem len trosku...
Mikroklystir mudrej huby asi sluzi skor na zabyvanie mudrej huby do tela, a velkoobjemovy klystir na co najlepsie osetrenie hrubeho creva mudrou hubou, no tam uz nejde o zabyvanie mudrej huby do tela...... Uhadol som ?

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Naposledy upravil JednorazovyNICK dne pon lis 20, 2017 5:11 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chytrá houba-pythium oligandrum
PříspěvekNapsal: pon lis 20, 2017 4:06 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Tony210 píše:
Zdravím, myslíte že by se ta houba dala i vypít, že by putovala celým zažívacím traktem a vyčistila ho ?
Děkuji


Hmm... Mozno rozpustena v slanej vode (nejodidovana himlajska sol), ktoru pijeme pocas sankhapraksalany? ... Otazne ale je, kolko by sa tej huby stihlo udrzat tam, kde sa udrzat ma, cize tak, kde su nejake plesne...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz