Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob lis 17, 2018 9:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Laktobacily
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2018 8:25 am 

Leon píše:
Rád bych se zeptal. Vyzkoušel jsem restart střevní mikroflóry a nyní jsem přes měsíc na denních udržovacích dávkách laktobacilů z důvodu kandidózy. Ještě to budu pozorovat, ale mám podezření, že po některých produktech laktobacilů je mi ve střevech špatně. Cítím v nich znatelné nahromadění toxinů, hlavně po ránu. Je to dost nepříjemné a někdy mi to předčasně krade spánek. Může být důvodem to, jak v rámci konkurenčního boje s laktobacily v trávicím traktu kvasinky vymírají? Nebo je problém někde jinde?

Ktore beres? Vyskusal by som ine laktobacily, niekedy nejaky konkretny druh bakterie moze robit problemy.
Co sa tyka tenkeho creva, tak aj tam sa nachadza mikroflora, v tom by som problem nevidel. Je tam len v nizsej koncentracii. Napriklad, probiotika s technologiou Biotract (postupne uvolnovanie), su prave ocenovane preto, ze roznesu bakterie po celom traviacom trakte rovnomerne (teda aj v tenkom creve).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]