Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:56 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2017 9:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Děkuji, a při té adrenální únavě, by nestačila 3 jídla + 2x si dát šťávu z odštavňovače?
Chtěla bych držet scd. Jaké má podle vás nedostatky? Že nekrmí zdravé bakterie? Co se týká té 9. otázky, mohl byste mi to více vysvětlit? jak tedy při scd krmit zdravé bakterie?
Děkuji

Netuším co vám stačí nebo ne, obecně se jí kalorický příjem v násobcích normálu. SCD má pochopitelně mnoho nedostatků ale asi nejzávažnější je to jejich pečení z ořechů, kdy přijímáte obrovské množství omega 6 mastných kyselin. Můžete ho pochopitelně držet i jinak tedy to není o SCD, ale o tom jak kdo to SCD drží. Vše se dá dělat dobře, nebo blbě a lidí co mě tvrdí že jim to nefunguje to dělají prostě blbě. Jak krmit zdravé bakterie to vám těžko vysvětlím na to je potřeba si o tom něco přečíst a ne všechno vám bude vyhovovat, navíc je mnoho verzí přístupu jak na bakterie ve střevě. Někdo řeší dodávání bakterií, jiný dodávání prebiotik na kterých ty bakterie žijí a někteří dokonce tvrdí, že je ideální zlikvidovat veškeré bakterie jak dobré tak špatné a kupodivu funguje každý z těchto postupů, ale zase jak u koho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Tráviace problémy
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 12:58 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
Dobrý deň. Píšem tu preto, pretože bohužiaľ moja skúsenosť s lekármi je taká, že sa vôbec o mňa ako pacienta nezaujímajú, chcú si len spraviť tie svoje základné povinnosti, aby boli krytí. O to smutnejšie, keď sú z väčšiny ľudia, ktorých nejakých spôsobom poznám resp. sú cez niekoho vybavení. Ale k môjmu problému. Asi 8 rokov mám „neidentifikované“ tráviace problémy. Lekárov som najskôr neriešil, pretože som si ilúzie nerobil a vec som hlavne riešil cez stravu. Čo do určitej miery pomohlo, ale hlavne iba z akútneho stavu, nie k vyliečeniu alebo významnejšiemu výsledku menej obmedzujúceho bežný život. A hlavne tá strava musí byť tak opatrná a diétna, že človeka to už po nejakom čase (rokoch) prestane baviť, aj keď prvé roky som to robil veľmi dôsledne. Aj tak to bolo a je ako v začarovanom kruhu, raz lepšie a raz horšie, ale takmer nenájdem dni behom roka, keby to nepociťoval. Hlavné príznaky v tých najhorších fázach sú totálna slabosť, ťažké dýchanie resp. lapanie po dychu, búšenie srdca al. slabosť v oblasti srdca + zastavené trávenie. Zastavené tak, že mám pocit akoby sa mi celý tráviaci trakt zastavil a je mi vtedy fakt zle, v bruchu akoby som mal kamene. Ten tráviaci problém nie je taký bežný ako má z času na čas skoro každý, že niečo zjem, je mi zle alebo ma páli záha, šupne si človek sódu bikarbónu, niečo na záhu, či pankreolan a je vybavený. U mňa je to spravidla reakcie na druhý deň alebo až o pár dní. A potom v tých najhorších fázach sa z toho dostávam dosť dlhú dobu 1-2 týždne do stavu, kedy vládzem vôbec ísť von a podobne. Lebo inak je tam tá veľká slabosť, únava a vyčerpanosť. Čo na toto akútne zaberá je diéta, ryža, ryža, ryža a pár dní trpezlivosti. Po tom akútnom stave, aj keď sú tie najlepšie obdobia to však je o tom, že spravidla mám takmer stále veľkú únavu. Ráno vstanem, aj keď dobre spím a dostatočne dlho, tak sa cítim akoby som v noci ani nespal. Hocijaká blbosť mi priťaží a príde potom slabosť k tej únave a to sa mi zase nedá vôbec fungovať, unaví ma aj obyčajný rozhovor s človekom alebo nejaká bežná jednoduchá činnosť a potrebujem zase iba oddychovať, piť prípadne repíkový čaj so skorocelom a čakať kedy to prejde. Tie najhoršie stavy sú asi také, že má človek pocit, že zomiera, hlavne tie prvé roky boli veľmi časté a veľmi som sa vtedy toho aj bál. Všetci asi vedia aké je to, keď im zostane veľmi zle z trávenia a majú tieto podobné príznaky, tak u mňa to už je pekných pár rokov a pravidelne a zatiaľ sa mi z toho ani nedostalo dostať, len je to niekedy znesiteľnejšie a dá sa mi fungovať, aj keď tá únava tam je takmer vždy. Momentálne som však už vo fáze kedy chcem skúsiť a snažiť sa to riešiť maximálne ako sa dá, aj keď ani za ten čas doteraz som nezaháľaľ a snažil. Teraz mám však malé ani nie 2 ročné dieťa a ďalšie na ceste, mám sotva 30 rokov a chcem hlavne kvôli nim sa dať do poriadku, aby som sa im mohol venovať a nebol tak unavený a niekedy aj na pár dní vyradený zo života.
Čo sa týka tej lekárskej stránky. Posledné asi 4 roky priebežne skúšam aj „klasickú“ medicínu. Tu mi však až do minulého roka vychádzali všetky bežné testy OK a tak lekári na to kašlali, povedia, že psychika alebo funkčná porucha trávenia a vybavené. Okrem teda Cholesterolui, ten mi roky vychádza už vyšší, aj keď som nikdy nebol tučný, skôr chudý. Minulý rok som si dal komplexnejšie vyšetrenia, skutočne rozšírené testy na všetko možné, tam mi vyšiel jeden prvý krát vyššie aj jeden pečeňový test ALT S, ale iba trochu nad normou. Plus mi robili vyšetrenia aj štítnej žľazy, intolerancii na potraviny, histamín a podobne. Vyšla mi vraj slabá genetická intolerancia na laktózu (vraj nepodstatná) a u imunológa aj histamín. Imunológ mi však hneď povedal, že to môže byť iba následok iného problému, ktorým mám s trávením. Nesedelo mu aj to, že napríklad paradajky mi nerobia zle, ale práve naopak a aj v časoch kedy mi je najviac zle mi skôr pomáhajú. Dal som sa nakoniec ukecať aj na gastrofibroskopiu, všetko dopadlo OK. Robili mi potom aj v izotop centre Dynamickú cholescintigrafiu, t.j. vyšetrenie žlčníka, kde som jedol čokoládu a hodinu pozorovali žlčník. Tam mi vyšlo, že mám slabú činnosť žlčníka, žlčník takmer vôbec nereagoval na čokoládu a moja činnosť je 11%, pričom normál je nad 35 %, takže výrazne znížená činnosť. Lekár mi dal febichol, potom Rowachnol, ale ani jeden mi nereagoval a skôr som sa cítil horšie. Skúšali sme aj probiotiká, dostal som aj Vivomixx, ktorý má veľmi veľké dávky probiotík a nič. Ďalej sa to neriešilo. Stav sa nezlepšil. Asi 15 rokov mám aj vitiligo, ale až na posledné 3 roky bolo malé a nezväčšovalo sa, posledné tri roky sa každý rok zväčšuje. Vitiligo vraj súvisí so štítnou žľazou alebo trávením (imunitou) a pečeňou. Štítna žľaza je OK. Tento rok som v celku aj pribral a od nového roka pozorujem stále zvýšený krvný tlak, hlavne ten spodný je takmer stále okolo 100. Okrem toho som sa posledné mesiace začal veľmi nadmerne potiť a tak som si spravil v rámci základnej prehliadky krvný rozbor. To bolo asi 1,5 mesiaca dozadu. Tma mi vyšiel zae ten pečeňový ALT S test, teraz zase o niečo vyšší ako minule (1.53), cholesterol ako vždy, ale vyšiel mi aj nejaký výsledok S-TAG a to až trojnásobný proti norme – 4.25. A vyšla mi aj kyselina močová. Tá kyselina ma až tak netrápila, lebo som to bral, že je to z pribratia. Teraz som odvtedy schudol a vybral sa po vyše roku zase na komplexnejšie vyšetrenia. Výsledky ešte všetky nemám, ale vraj kyselina je už OK, čo som aj po schudnutí predpokladal. Mne za tie roky a hlavne poslednú dobu čo to detailne pozorujem vychádza (vlastne jedno vyšetrenie to jasne potvrdilo), že môj problém bude pečeň a žlčník. Ostatné časti tráviaceho systému vyzerajú, že fungujú tak, ako majú. Alkohol roky nepijem, cigarety nefajčím. Keď sa mi však stalo, že som si občas trochu alkoholu dal, ako nedávno na jednej udalosti ( asi 1 dcl šampanského) tak som zistil, že reagujem ako na otravu a je mi potom niekoľko dní veľmi zle. Akoby moje telo - pečeň nevedela zmetabolizovať alkohol a ten ma doslova otrávil a trvá viac dní pokiaľ sa z tela vylúči. Ako násťročný som mal obdobie kedy som telu robil zle. Veľa som pil, fajčil a podobné hlúposti a tak si myslím, že som si nejak poškodil pečeň, aj keď z tých krvných testov to až v takej miere nevyzerá. Posledné dlhé roky však nepijem, ani nefajčím. Tento rok sa však zase aj Vitiligo zhoršilo, ten tlak mávam vyšší, pečeňové testy zaše horšie a možno už pár mesiacov cítim pravidelne (asi denne) bolesť, či pichanie pod pravým rebrom. Tu píšem preto, že hľadám radu, ideálne typ na nejakého lekára, ktorého budú moje problémy zaujímať a bude ich chcieť riešiť. Môže to byť aj odborník zo zahraničia, ak to bude mať zmysel a pomôže my, tak dám do toho peniaze aj ako samoplatca. Už len, keď som si ako laik pozrel niečo po pečeni, žlčníku a ako to všetko funguje, tak tam je veľmi veľa možností čo môžem mať poškodené resp. čo mi nesprávne funguje a možno to bude fakt nejaké „hlúposť“, ktorá sa dá ľahko riešiť. Lenže na to potrebujem lekára, ktorý bude mať záujem, spraví mi špeciálne vyšetrenia (zistil som, že na tieto orgány je ich viacero), ktoré odhalia príčinu. Jednoducho hľadám odborníka, ktorý vec nebude podceňovať a bude mať záujem zdiagnostikovať problém a následne ho liečiť. Bohužiaľ som sa zatiaľ s takýmto prístupom nestretol a v tom vidím aj problém. Všetci ostatní sú asi tak zdeformovaný svojou prácou, že na pacientovi im vôbec nezáleží. Oni sú zvyknutí na umierajúcich ľudí a veľmi ťažké stavy, takže moje problémy považujú za malé. Asi chcú počkať, nech sa mi to ešte 5-10 rokov zhoršuje a potom, keď to bude vážne, tak možno to budú lepšie riešiť. Ja však takto skončiť nechcem. Čo sa týka psychiky, na ktorú to radi akože smerujú, tak v tom problém nie je. Som veselý, pozitívne naladený človek, nestresujem sa, nemám vzťahové problémy s ľuďmi. Fakt tam nič také nie je. Vopred ďakujem za všetky rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tráviace problémy
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 8:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
[quote="Imladris":29bm5b97]Dobrý deň. Píšem tu preto, pretože bohužiaľ moja skúsenosť s lekármi je taká, že sa vôbec o mňa ako pacienta nezaujímajú, chcú si len spraviť tie svoje základné povinnosti, aby boli krytí. O to smutnejšie, keď sú z väčšiny ľudia, ktorých nejakých spôsobom poznám resp. sú cez niekoho vybavení. Ale k môjmu problému. Asi 8 rokov mám „neidentifikované“ tráviace problémy. Lekárov som najskôr neriešil, pretože som si ilúzie nerobil a vec som hlavne riešil cez stravu. Čo do určitej miery pomohlo, ale hlavne iba z akútneho stavu, nie k vyliečeniu alebo významnejšiemu výsledku menej obmedzujúceho bežný život. A hlavne tá strava musí byť tak opatrná a diétna, že človeka to už po nejakom čase (rokoch) prestane baviť, aj keď prvé roky som to robil veľmi dôsledne. Aj tak to bolo a je ako v začarovanom kruhu, raz lepšie a raz horšie, ale takmer nenájdem dni behom roka, keby to nepociťoval. Hlavné príznaky v tých najhorších fázach sú totálna slabosť, ťažké dýchanie resp. lapanie po dychu, búšenie srdca al. slabosť v oblasti srdca + zastavené trávenie. Zastavené tak, že mám pocit akoby sa mi celý tráviaci trakt zastavil a je mi vtedy fakt zle, v bruchu akoby som mal kamene. Ten tráviaci problém nie je taký bežný ako má z času na čas skoro každý, že niečo zjem, je mi zle alebo ma páli záha, šupne si človek sódu bikarbónu, niečo na záhu, či pankreolan a je vybavený. U mňa je to spravidla reakcie na druhý deň alebo až o pár dní. A potom v tých najhorších fázach sa z toho dostávam dosť dlhú dobu 1-2 týždne do stavu, kedy vládzem vôbec ísť von a podobne. Lebo inak je tam tá veľká slabosť, únava a vyčerpanosť. Čo na toto akútne zaberá je diéta, ryža, ryža, ryža a pár dní trpezlivosti. Po tom akútnom stave, aj keď sú tie najlepšie obdobia to však je o tom, že spravidla mám takmer stále veľkú únavu. Ráno vstanem, aj keď dobre spím a dostatočne dlho, tak sa cítim akoby som v noci ani nespal. Hocijaká blbosť mi priťaží a príde potom slabosť k tej únave a to sa mi zase nedá vôbec fungovať, unaví ma aj obyčajný rozhovor s človekom alebo nejaká bežná jednoduchá činnosť a potrebujem zase iba oddychovať, piť prípadne repíkový čaj so skorocelom a čakať kedy to prejde. Tie najhoršie stavy sú asi také, že má človek pocit, že zomiera, hlavne tie prvé roky boli veľmi časté a veľmi som sa vtedy toho aj bál. Všetci asi vedia aké je to, keď im zostane veľmi zle z trávenia a majú tieto podobné príznaky, tak u mňa to už je pekných pár rokov a pravidelne a zatiaľ sa mi z toho ani nedostalo dostať, len je to niekedy znesiteľnejšie a dá sa mi fungovať, aj keď tá únava tam je takmer vždy. Momentálne som však už vo fáze kedy chcem skúsiť a snažiť sa to riešiť maximálne ako sa dá, aj keď ani za ten čas doteraz som nezaháľaľ a snažil. Teraz mám však malé ani nie 2 ročné dieťa a ďalšie na ceste, mám sotva 30 rokov a chcem hlavne kvôli nim sa dať do poriadku, aby som sa im mohol venovať a nebol tak unavený a niekedy aj na pár dní vyradený zo života.
Čo sa týka tej lekárskej stránky. Posledné asi 4 roky priebežne skúšam aj „klasickú“ medicínu. Tu mi však až do minulého roka vychádzali všetky bežné testy OK a tak lekári na to kašlali, povedia, že psychika alebo funkčná porucha trávenia a vybavené. Okrem teda Cholesterolui, ten mi roky vychádza už vyšší, aj keď som nikdy nebol tučný, skôr chudý. Minulý rok som si dal komplexnejšie vyšetrenia, skutočne rozšírené testy na všetko možné, tam mi vyšiel jeden prvý krát vyššie aj jeden pečeňový test ALT S, ale iba trochu nad normou. Plus mi robili vyšetrenia aj štítnej žľazy, intolerancii na potraviny, histamín a podobne. Vyšla mi vraj slabá genetická intolerancia na laktózu (vraj nepodstatná) a u imunológa aj histamín. Imunológ mi však hneď povedal, že to môže byť iba následok iného problému, ktorým mám s trávením. Nesedelo mu aj to, že napríklad paradajky mi nerobia zle, ale práve naopak a aj v časoch kedy mi je najviac zle mi skôr pomáhajú. Dal som sa nakoniec ukecať aj na gastrofibroskopiu, všetko dopadlo OK. Robili mi potom aj v izotop centre Dynamickú cholescintigrafiu, t.j. vyšetrenie žlčníka, kde som jedol čokoládu a hodinu pozorovali žlčník. Tam mi vyšlo, že mám slabú činnosť žlčníka, žlčník takmer vôbec nereagoval na čokoládu a moja činnosť je 11%, pričom normál je nad 35 %, takže výrazne znížená činnosť. Lekár mi dal febichol, potom Rowachnol, ale ani jeden mi nereagoval a skôr som sa cítil horšie. Skúšali sme aj probiotiká, dostal som aj Vivomixx, ktorý má veľmi veľké dávky probiotík a nič. Ďalej sa to neriešilo. Stav sa nezlepšil. Asi 15 rokov mám aj vitiligo, ale až na posledné 3 roky bolo malé a nezväčšovalo sa, posledné tri roky sa každý rok zväčšuje. Vitiligo vraj súvisí so štítnou žľazou alebo trávením (imunitou) a pečeňou. Štítna žľaza je OK. Tento rok som v celku aj pribral a od nového roka pozorujem stále zvýšený krvný tlak, hlavne ten spodný je takmer stále okolo 100. Okrem toho som sa posledné mesiace začal veľmi nadmerne potiť a tak som si spravil v rámci základnej prehliadky krvný rozbor. To bolo asi 1,5 mesiaca dozadu. Tma mi vyšiel zae ten pečeňový ALT S test, teraz zase o niečo vyšší ako minule (1.53), cholesterol ako vždy, ale vyšiel mi aj nejaký výsledok S-TAG a to až trojnásobný proti norme – 4.25. A vyšla mi aj kyselina močová. Tá kyselina ma až tak netrápila, lebo som to bral, že je to z pribratia. Teraz som odvtedy schudol a vybral sa po vyše roku zase na komplexnejšie vyšetrenia. Výsledky ešte všetky nemám, ale vraj kyselina je už OK, čo som aj po schudnutí predpokladal. Mne za tie roky a hlavne poslednú dobu čo to detailne pozorujem vychádza (vlastne jedno vyšetrenie to jasne potvrdilo), že môj problém bude pečeň a žlčník. Ostatné časti tráviaceho systému vyzerajú, že fungujú tak, ako majú. Alkohol roky nepijem, cigarety nefajčím. Keď sa mi však stalo, že som si občas trochu alkoholu dal, ako nedávno na jednej udalosti ( asi 1 dcl šampanského) tak som zistil, že reagujem ako na otravu a je mi potom niekoľko dní veľmi zle. Akoby moje telo - pečeň nevedela zmetabolizovať alkohol a ten ma doslova otrávil a trvá viac dní pokiaľ sa z tela vylúči. Ako násťročný som mal obdobie kedy som telu robil zle. Veľa som pil, fajčil a podobné hlúposti a tak si myslím, že som si nejak poškodil pečeň, aj keď z tých krvných testov to až v takej miere nevyzerá. Posledné dlhé roky však nepijem, ani nefajčím. Tento rok sa však zase aj Vitiligo zhoršilo, ten tlak mávam vyšší, pečeňové testy zaše horšie a možno už pár mesiacov cítim pravidelne (asi denne) bolesť, či pichanie pod pravým rebrom. Tu píšem preto, že hľadám radu, ideálne typ na nejakého lekára, ktorého budú moje problémy zaujímať a bude ich chcieť riešiť. Môže to byť aj odborník zo zahraničia, ak to bude mať zmysel a pomôže my, tak dám do toho peniaze aj ako samoplatca. Už len, keď som si ako laik pozrel niečo po pečeni, žlčníku a ako to všetko funguje, tak tam je veľmi veľa možností čo môžem mať poškodené resp. čo mi nesprávne funguje a možno to bude fakt nejaké „hlúposť“, ktorá sa dá ľahko riešiť. Lenže na to potrebujem lekára, ktorý bude mať záujem, spraví mi špeciálne vyšetrenia (zistil som, že na tieto orgány je ich viacero), ktoré odhalia príčinu. Jednoducho hľadám odborníka, ktorý vec nebude podceňovať a bude mať záujem zdiagnostikovať problém a následne ho liečiť. Bohužiaľ som sa zatiaľ s takýmto prístupom nestretol a v tom vidím aj problém. Všetci ostatní sú asi tak zdeformovaný svojou prácou, že na pacientovi im vôbec nezáleží. Oni sú zvyknutí na umierajúcich ľudí a veľmi ťažké stavy, takže moje problémy považujú za malé. Asi chcú počkať, nech sa mi to ešte 5-10 rokov zhoršuje a potom, keď to bude vážne, tak možno to budú lepšie riešiť. Ja však takto skončiť nechcem. Čo sa týka psychiky, na ktorú to radi akože smerujú, tak v tom problém nie je. Som veselý, pozitívne naladený človek, nestresujem sa, nemám vzťahové problémy s ľuďmi. Fakt tam nič také nie je. Vopred ďakujem za všetky rady.[/quote:29bm5b97]
Sice jste napsal pomalu román, ale i tak tam podstatného materiálu je málo. Z mého pohledu na první nástřel udělat krkací test, podle všeho se prokáže těžký deficit HCl a tím pádem jedou blbě

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 9:50 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
Ďakujem za reakciu. Viem, je to ako román, ale trvá to už pár rokov a myslím si, že to časové hľadisko a vývoj je dôležité pre človeka čo sa vyzná a preto som sa rozhodol, že to rozpíšem takto. Keby napíšem iba mám tráviace problémy, je mi blbo trvá to 8 rokov a posledné výsledky sú takéto, tak neviem, či by to dostatočne objasnilo situáciu.

Čo sa týka rôznych krvných testov, tak železo vyšlo OK, pred vyše rokom na gastrofibroskopii mi vyšlo všetko OK, vrátane kyseliny jej množstva, helicobaktera a všetkých tých vzoriek čo zobrali zo žalúdka. Sono orgánov od pečene až po obličky a pankreas OK. Až na tie pečeňové testy posledný rok mi to vychádza všetko OK. Hormóny štítnej žľazy OK. Viem, že ešte sa robieva nejaký hormonálny profil, to by som si chcel dať spraviť + toxikologické vyšetrenie. Mrknem sa na tie vlákna, zatiaľ ďakujem \":)\".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: ned srp 19, 2018 10:26 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Tak se na ty svoje výsledky podívejte sám a nevěřte doktorům, že co je v normě, to je O.K. - najděte si co to je homeostáze.

Imladris píše:
Tu píšem preto, že hľadám radu, ideálne typ na nejakého lekára, ktorého budú moje problémy zaujímať a bude ich chcieť riešiť.

Tak to hodně štěstí. Než ho najdete, tak bych vám doporučil začít tím, že si u věcí, které vám testovali, kromě rozsahů normálních, sám najdete rozsahy optimální (funkční) a jak budete hledat a číst, možná začnete přicházet na to proč vám lékaři nepomohli a proč se vám špatně bude hledat lékař, který by vám pomohl.

Když už jste nakousl tu štítnou žlázu a věříte, že ji máte v normě, tak si zkuste přečíst toto: https://hypothyroidmom.com/top-5-reason ... hyroidism/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon srp 20, 2018 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
[quote="Imladris":1s908u73]Ďakujem za reakciu. Viem, je to ako román, ale trvá to už pár rokov a myslím si, že to časové hľadisko a vývoj je dôležité pre človeka čo sa vyzná a preto som sa rozhodol, že to rozpíšem takto. Keby napíšem iba mám tráviace problémy, je mi blbo trvá to 8 rokov a posledné výsledky sú takéto, tak neviem, či by to dostatočne objasnilo situáciu.

Čo sa týka rôznych krvných testov, tak železo vyšlo OK, pred vyše rokom na gastrofibroskopii mi vyšlo všetko OK, vrátane kyseliny jej množstva, helicobaktera a všetkých tých vzoriek čo zobrali zo žalúdka. Sono orgánov od pečene až po obličky a pankreas OK. Až na tie pečeňové testy posledný rok mi to vychádza všetko OK. Hormóny štítnej žľazy OK. Viem, že ešte sa robieva nejaký hormonálny profil, to by som si chcel dať spraviť + toxikologické vyšetrenie. Mrknem sa na tie vlákna, zatiaľ ďakujem \":)\".[/quote:1s908u73]
Když nejedou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon srp 20, 2018 11:48 am 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
[quote="Jarda":3vkdbexv]Když nejedou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon srp 20, 2018 2:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28246
Bydliště: Poděbrady
Imladris píše:
Tak všetky vyššie spomenuté vyšetrenia robené rok dozadu mi vyšli OK. Okrem tých vyšetrení, ktoré som napísal v prvom príspevku. Ten grgací test pozriem, ale skôr budem mať asi veľa kyseliny. Práve ma asi mesiac páli hrdlo, mal som robený ster z hrdla aj pred mesiacom u obvodného a aj minulý týždeň na rozšírených vyšetreniach u internistu a práve mi volal, že aj tento ster z minulého týždňa je negatívny a nič tam nenašli. Tak už si neviem tú bolesť a zápal hrdla vysvetliť inak ako že mi to robí práve HCl. Pred pár rokmi som si aj istú dobu dával Betain HCl, ale nepomáhalo. Takisto onkomarkery robené pár dní dozadu vyšli negatívne, štítna žľaza vyšla aj teraz OK. Ešte mi prídu výsledky aj písomne a jeden onkomarker ešte nie je hotový. A ešte si budem robiť test na skryté krvácanie zo stolice. Ja tam vidím problém pečeň, žlčník a keď mi vyšiel pred rokom, tak asi aj histamín. ten ale bude podľa mňa iba sprievodný znak iného problému s pečeňou a žlčníkom.

Nemá cenu abych psal dokola to samé, otestujte a dejte vědět, podle mě musíte začít u HCl. Jinak klidně zavolejte a vysvětlím co a jak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon srp 20, 2018 2:24 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Asi jste to podchytil včas, když máte všechny testy v pořádku a všiml si varovných příznaků, na které praktický lékař vystaví recept a sbohem a šátečku kolem se toč, než dozrajete pro krankenhaus. Zopakuji to co každému, můžete rovnat hormony, nutričně vyvažovat nebo se širokopásmově odčervit.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2018 6:42 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
Mám už sódu bikarbónu z lekárne tejto značky:

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3q7nnl1x


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2018 7:05 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Imladris":3vlx8891]Mám už sódu bikarbónu z lekárne tejto značky:

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3vlx8891


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2018 8:01 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
ZDENINA píše:
Nevím,jestli to sem úpně patří,třeba to hodně lidí považuje za úplný nesmysl,ale nemůže se jednat o nějakou formu ataku magie?Třeba prokletí,očarování na dálku apod.Dost jsem se o tyto věci zajímala a zas taková legrace to není.Doporučuji prostudovat knihu od Mudr.Theodor Rosický-choroby z nenávist, popřípadě vyhledat někoho ,kdo se tím zabývá.Myslím,že knih se dá i stáhnout.

https://fitshaker.sk/poznas-bylinku-kto ... aj-cistec/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2018 8:24 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
ZDENINA píše:
https://fitshaker.sk/poznas-bylinku-ktora-ta-zbavi-urieknutia-vyskusaj-cistec/

Tady ,ale bude třeba trochu silnější kalibr.Právě u onemocněních,kdy se klinicky nedá určit příčina ,může být problém v té magii.Nedostal jste nějakou rituální sošku nebo nemáte nějaký dovezený rituální artefakt doma?Starý nábytek,který byl svědkem zlých událostí,staré šperky obraz, apod?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř srp 22, 2018 8:25 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
ZDENINA píše:
Nevím,jestli to sem úpně patří,třeba to hodně lidí považuje za úplný nesmysl,ale nemůže se jednat o nějakou formu ataku magie?Třeba prokletí,očarování na dálku apod.Dost jsem se o tyto věci zajímala a zas taková legrace to není.Doporučuji prostudovat knihu od Mudr.Theodor Rosický-choroby z nenávist, popřípadě vyhledat někoho ,kdo se tím zabývá.Myslím,že knih se dá i stáhnout.

Za tých pár rokov čo mám ja tieto problémy som bol u rôznych ľudí špecializujúcich sa aj na takéto veci, takže u mňa nejaké čistenie, srt, regresy a neviem čo všetko ešte som aj takéto nazvime to ezoterické skúsil nepomohlo.

Dokonca som bol aj s exorcistom, ktorý je riadne vyškolený a na to pridelený Vatikánom \":)\" Povedal, že nemám v sebe nič čo by on ako exorcista mohol riešiť, či vyháňať \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2018 6:24 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Imladris píše:
Za tých pár rokov čo mám ja tieto problémy som bol u rôznych ľudí špecializujúcich sa aj na takéto veci, takže u mňa nejaké čistenie, srt, regresy a neviem čo všetko ešte som aj takéto nazvime to ezoterické skúsil nepomohlo.

Dokonca som bol aj s exorcistom, ktorý je riadne vyškolený a na to pridelený Vatikánom \":)\" Povedal, že nemám v sebe nič čo by on ako exorcista mohol riešiť, či vyháňať \":)\"

Stáhnite si knihu -Hara-zemský střed člověka.Doporučuji přečíst celou,ale najdite si stranu 202 a přečtěte si ten příběh.Je tam i návod na velice účinnou léčbu pomocí psychic. cvičení. Zkuste a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz