Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2018 3:31 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
[quote="ZDENINA":3skhsy7s]Jestliže vám nikdo není schopen pomoc,zřejmě vás něco tlačí do toho pomoc si sám .Řeknu vám můj příběh.Od 10 let jsem trpěla chladovou kopřivkou.Svědivá vyrážka,velké otoky,zarudnutí,zkrátka vypadala jsem hrozně.Protože jsem navštěvovala Silvovu metodu ,zkusila jsem se dostat do hluboké hladiny alfa a zeptala se podvědomí,proč mám tu alergii.Najednou jsem viděla jasný obraz,jak jsem jako děcko cucala rampouchy.Zřejmě jsem dostala nějakou infekci z bordelu ze střech a ta zasáhla asi

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2018 3:37 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
Jarda píše:
To nedovedu posoudit, ale přebytek HCl je docela vzácný. Také si nedovedu představit proč by vám mohlo dělat problém to minimální množství sody, někdo ji bere vrchovaté lžičky a naprosto bez problémů. Vysvětlení je asi v tom že to málo kyseliny co tam máte ještě zneutralizuje i toto malé množství a pak už nefunguje vůbec, což by mohlo problém vyvolávat. Osobně bych za daného stavu vyzkoušel HCl dodávat a uvidíte jak se budete cítit.

Viete poradiť čo ďalej, keď mám ten grgací test za sebou a v podstate asi ukázal prebytok HCl ? Ako nie som odborník, ale nie som si istý, či problém s pečeňou a žlčníkom súvisí s množstvom HCl. Ja vnímal ten môj problém ako kombináciu pečeň + žlčník + črevá. Pri tých črevách si, ale skôr myslím, že sú v tom nevinne a problém z nich vyplýva hlavne zo zle natrávenej a vstrebanej potreby a z množstva rôznych kyselín a enzýmov produkovaných inými tráviaci orgánmi. Aj keď je pravda, že kedykoľvek a kdekoľvek si postláčam brucho a miesta kde sú črevá a v drvivej väčšine prípadov ma to bolí alebo pichá. Aj keď to spravia doktori, ale im je jedno, že to postláčanie ma bolí alebo pichá, čo ma privádza k otázke, že načo to vôbec potom robia \":)\". V poslednej dobe sa mi už asi 2-3 otočili také tie asi najhoršie stavy a už ma to fakt nebaví a chcem to riešiť. Viete poradiť kde a prípadne ako začať, aby som zase nepojedal len zbytočnosti, ktoré mi nakoniec môžu viac ublížiť ako pomôcť. Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2018 4:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="Imladris":3crtu034]Viete poradiť čo ďalej, keď mám ten grgací test za sebou a v podstate asi ukázal prebytok HCl ? Ako nie som odborník, ale nie som si istý, či problém s pečeňou a žlčníkom súvisí s množstvom HCl. Ja vnímal ten môj problém ako kombináciu pečeň + žlčník + črevá. Pri tých črevách si, ale skôr myslím, že sú v tom nevinne a problém z nich vyplýva hlavne zo zle natrávenej a vstrebanej potreby a z množstva rôznych kyselín a enzýmov produkovaných inými tráviaci orgánmi. Aj keď je pravda, že kedykoľvek a kdekoľvek si postláčam brucho a miesta kde sú črevá a v drvivej väčšine prípadov ma to bolí alebo pichá. Aj keď to spravia doktori, ale im je jedno, že to postláčanie ma bolí alebo pichá, čo ma privádza k otázke, že načo to vôbec potom robia \":)\". V poslednej dobe sa mi už asi 2-3 otočili také tie asi najhoršie stavy a už ma to fakt nebaví a chcem to riešiť. Viete poradiť kde a prípadne ako začať, aby som zase nepojedal len zbytočnosti, ktoré mi nakoniec môžu viac ublížiť ako pomôcť. Ďakujem.[/quote:3crtu034]
Tedy pokud to správně chápu jste si po té sodě krknul v nějakém krátkém čase a tak masivně jako když dáte pivo na ex. Pokud ano tak by to přebytek byl, nebo šlo o lehké krknutí tedy v podstatě ušla bublina ze zaplynovaného žaludku a to se pochopitelně nepočítá, tam pak není nic. Pokud to krknutí bylo opakovaně sice rychlé, ale slabé nemusíte nyní řešit nic jiného než dodávat HCl a podpořit maximálně

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2018 8:38 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
[quote="Jarda":383juswh]Tedy pokud to správně chápu jste si po té sodě krknul v nějakém krátkém čase a tak masivně jako když dáte pivo na ex. Pokud ano tak by to přebytek byl, nebo šlo o lehké krknutí tedy v podstatě ušla bublina ze zaplynovaného žaludku a to se pochopitelně nepočítá, tam pak není nic. Pokud to krknutí bylo opakovaně sice rychlé, ale slabé nemusíte nyní řešit nic jiného než dodávat HCl a podpořit maximálně

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2018 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Imladris píše:
Fu, čo je to trojčátko na odblešení ? A na tú pečeň by čo bolo vhodné ? Ja sa celkovo dosť bojím všeličo skúšať, lebo to môže skúšať človek do konca života a ja ešte som tak citlivý, že dokážem reagovať na hocijakú blbosť. Však mne bolo blbo aj z tej bikarbóny pri grgacom teste a kopu potravín nejem, lebo mi je po nich ťažko. Taký ocot, či kyselinu citrónovú ako silné čistidlá tiež nemôžem ani cítiť. Čo som užíval nedávno na pečeň bol nejaké tobolky od fy. Energy obsahujúce nejaké kremík, minerál alebo neviem už čo, ktorý mal detoxikovať pečeň a užíval som prášok Maca. Ale výsledok ništa.

Asi budete muset začít používat vyhledavač a číst příslušná vlákna určitě vám to nebudu sem psát znovu, tolik času nemám. Pokud si příslušné informace nechcete vyhledat pak mě můžete zavolat a mohu vám to vysvětlit. Každopádně neočekávejte že vám kdokoliv bez jasnovideckých schopností bude schopen poradit přesně to co vám zabere, stejně to budete muset zkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2018 4:41 pm 
Offline

Registrován: ned srp 19, 2018 12:53 pm
Příspěvky: 11
Tak som sa momentálne rozhodol, že začnem užívať bovinné kolostrum a aloe vera s pestrecom mariánskym v kombinácii aloe vera a hroznovej šťavy.Je to rozhodne spôsob, ktorý nemôže uškodiť a mám referencie o ľudí čo majú s týmito produktmi veľmi pozitívne skúsenosti. Skúsim najskôr mesiac a potom prípadne dlhšie, že či a ako zareaguje moje telo na to. Ešte zvažujem nejakú očistu hrubého čreva, neviem či by nepomohol klistír na odstránenie starých nánosov alebo trebárs nejaké liečivo čo ma poriadne "vypucuje". Mám info od sestry, že nejaká jej kamarátka mala ísť na kolonoskopiu a pred vyšetrením sa užíva niečo asi ako preháňadlo čo tie črevá vyčistí a že jej kamarátke s jej problémami pomohlo čisto iba to, že sa pripravovala na kolonoskopiu a vyčistila si tým črevá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2018 6:16 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Imladris píše:
Tak som sa momentálne rozhodol, že začnem užívať bovinné kolostrum a aloe vera s pestrecom mariánskym v kombinácii aloe vera a hroznovej šťavy.Je to rozhodne spôsob, ktorý nemôže uškodiť a mám referencie o ľudí čo majú s týmito produktmi veľmi pozitívne skúsenosti. Skúsim najskôr mesiac a potom prípadne dlhšie, že či a ako zareaguje moje telo na to. Ešte zvažujem nejakú očistu hrubého čreva, neviem či by nepomohol klistír na odstránenie starých nánosov alebo trebárs nejaké liečivo čo ma poriadne "vypucuje". Mám info od sestry, že nejaká jej kamarátka mala ísť na kolonoskopiu a pred vyšetrením sa užíva niečo asi ako preháňadlo čo tie črevá vyčistí a že jej kamarátke s jej problémami pomohlo čisto iba to, že sa pripravovala na kolonoskopiu a vyčistila si tým črevá.


Střeva jsou pokryty mnohaletými usazeninami.Ty se odstraní půstem s klystýry.Doporučuje se aspoň 6 denní půst s denními klystýry.Vylučují se tmavé usazeniny.Ale jeden půst zpravidla nestačí.Ve svých 20 letech jsem dělala šanku a protože v knize nebylo vysvětleno proč se musí do hodin po ukončení jíst,tak jsem si řekla ,že s ní zahájím 6 denní půst.Naštěstí se mi nic nestalo.Divila jsem se,že ze mně stále vychází nějaké zbytky.Byly to ty usazeniny.V té době jsem byla ještě mladá a relativně zdravá a přesto tam ten bordel byl.Jenom klystýry bez hladovky dle mého názoru střevo dokonale nevyčistí,pokud se radikálně nezmění strava.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: čtv zář 13, 2018 6:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Imladris píše:
Tak som sa momentálne rozhodol, že začnem užívať bovinné kolostrum a aloe vera s pestrecom mariánskym v kombinácii aloe vera a hroznovej šťavy.Je to rozhodne spôsob, ktorý nemôže uškodiť a mám referencie o ľudí čo majú s týmito produktmi veľmi pozitívne skúsenosti. Skúsim najskôr mesiac a potom prípadne dlhšie, že či a ako zareaguje moje telo na to. Ešte zvažujem nejakú očistu hrubého čreva, neviem či by nepomohol klistír na odstránenie starých nánosov alebo trebárs nejaké liečivo čo ma poriadne "vypucuje". Mám info od sestry, že nejaká jej kamarátka mala ísť na kolonoskopiu a pred vyšetrením sa užíva niečo asi ako preháňadlo čo tie črevá vyčistí a že jej kamarátke s jej problémami pomohlo čisto iba to, že sa pripravovala na kolonoskopiu a vyčistila si tým črevá.

Tak tam jde většinou o fosfátové sole, což je dosti drsné projímadlo a klidně tedy můžete použít i hořké sole, což je zde mnohokrát popsáno, nebo minerální vodu s názvem Zaječická hořká.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2019 3:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Co pomáhá nejvíce na nechutenství?
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2019 4:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
krasnagadgetka píše:
Co pomáhá nejvíce na nechutenství?
Moc děkuji.

mne nejvice dobra pohoda a/nebo konopi.
dobre funguji take horke byliny - pelynek, zemezluc.
nicmene systemove odstranit problem proc nechutenstvi nastava, coz se muze resit ruznym zpusobem...

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2019 10:04 pm 
Offline

Registrován: ned lis 18, 2018 8:39 pm
Příspěvky: 12
S tou zeměžlučí souhlasím, tak je fakt dobrá. Hlavně po tučném jídle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2021 12:09 pm 
Offline

Registrován: pát lis 12, 2021 11:44 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, již několik týdnů mám problém se zažíváním. Začalo to nepravidelným vyprazdňovánín a extrémním říháním.Navstivil jsem gastroenterologii -krevní testy a rentgen bez nálezu .Dostal jsem lék na předpis Omeprazol-stada. Mělo to být něco na překyselení žaludku ale stav se ještě zhoršil.Po 4 dnech užívání mě začal bolet žaludek a začal jsem mít pocity na zvracení a říhání zůstalo.A tenhle stav už trvá 2 týdny, bolest žaludku se zhoršuje při zvýšeném pohybu a po jídle. Následně jsem podstoupil vyšetření žaludku zavedením sondy a bez nálezu.Nevite prosím jak bych to mohl vyřešit ? Vůbec si nevím rady, zkoušel jsem bylinky ale nepomáhají .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2021 1:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Orion píše:
Dobrý den, již několik týdnů mám problém se zažíváním. Začalo to nepravidelným vyprazdňovánín a extrémním říháním.Navstivil jsem gastroenterologii -krevní testy a rentgen bez nálezu .Dostal jsem lék na předpis Omeprazol-stada. Mělo to být něco na překyselení žaludku ale stav se ještě zhoršil.Po 4 dnech užívání mě začal bolet žaludek a začal jsem mít pocity na zvracení a říhání zůstalo.A tenhle stav už trvá 2 týdny, bolest žaludku se zhoršuje při zvýšeném pohybu a po jídle. Následně jsem podstoupil vyšetření žaludku zavedením sondy a bez nálezu.Nevite prosím jak bych to mohl vyřešit ? Vůbec si nevím rady, zkoušel jsem bylinky ale nepomáhají .

Tam bývá většinou příčinou stres který zvedne kortizol a vypne HCl v žaludku. Asi bych jako první opatření vyzkoušel se něčím zklidnit, třeba bych dal schizandru čínskou, nebo CBD konopí, případně oboje najednou a na zvýšení vylučování HCl a žluče hořké byliny, například pelyněk. Pomoci by mohlo i ohřátí organizmu zvláště pokud vnímáte pocit chladu a máte studené ruce a nohy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2021 3:07 pm 
Offline

Registrován: pát lis 12, 2021 11:44 am
Příspěvky: 2
Díky moc za rady, a nemyslíte že by mi ten omeprazol mohl poškodit nějak žaludek? protože po něm mě začal bolet ten žaludek dost a přitížilo se mi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zazivaci potize
PříspěvekNapsal: pát lis 12, 2021 3:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Orion píše:
Díky moc za rady, a nemyslíte že by mi ten omeprazol mohl poškodit nějak žaludek? protože po něm mě začal bolet ten žaludek dost a přitížilo se mi

Tak určitě vám stav nezlepšil a proč to bych asi nyní neřešil a vyzkoušel něco dalšího. Ono nakonec za pár dní se zase tolik škody napáchat nedá, nebo určitě nejde napáchat škody nevratné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz