Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 3:29 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
68petka píše:
Přeji krásný a pohodový den! S urinovým klystýrem nemám ještě zkušenosti,když klystýr používám už dlouhou dobu.Můj dotaz asi bude přihlouplý.Musím použít pouze vlastní urinu a mohu použít i urinu mojí parnerky,která je zdravá?Mohu obě smíchat,popř.ji odpařovat a tím dosáhnout vyšší koncetrace uriny?Mojí dávkou nálevu do klystýru jsou běžně dva litry.

Ahoj, Peťka (alebo "pětka" ako číslo ?). Môžeš použiť aj urinu partnerky, aj mix oboch vašich urín, a rovnako ich aj odparovať.... Ale s tým odparovaním.... to v domácich podmienkach je dosť neprijateľné pre väčšinu ľudí, a aj tých, ktorí si urinové klystíry robia. Skôr skús urinu odmrazovať... Alebo pol hodinu odparuj 2 litre, a dva dni vetraj urinu z kuchyne, a to bude fajn, ak len z kuchyne. Výpary z variacej sa uriny cítiť veľmi intenzívne. Ak chceš zistiť, skús.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 3:30 pm 
Offline

Registrován: pon srp 19, 2013 12:38 pm
Příspěvky: 44
68petka píše:
Přeji krásný a pohodový den! S urinovým klystýrem nemám ještě zkušenosti,když klystýr používám už dlouhou dobu.Můj dotaz asi bude přihlouplý.Musím použít pouze vlastní urinu a mohu použít i urinu mojí parnerky,která je zdravá?Mohu obě smíchat,popř.ji odpařovat a tím dosáhnout vyšší koncetrace uriny?Mojí dávkou nálevu do klystýru jsou běžně dva litry.

V rámci dárcovské urinoterapie se běžně používá klystýr s cizí urinou. Pokud je dárkyně uriny zdravá, tak Vám klystýr s její urinou nemůže uškodit, ba naopak, může Vám jen prospět. Ženská moč totiž u mužů snižuje škodlivý derivát testosteronu, tzv. DHT. Ženskou moč proto muži využívají především jako lék při padání vlasů nebo chorobách prostaty, či nadměrného ochlupení. Ovšem Váš nápad míchat darovanou moč s močí vlastní, tak to nevím, jaký by to mělo výsledek, to by možná nemuselo být zrovna nejlepší. Použila bych buď moč svoji a nebo moč darovanou, ale nemíchala bych to. Také to odpařování uriny většinou není příliš dobré, koncentrace uriny není až tak důležité, mnohem důležitější je doba, po kterou jste schopen urinu ve střevech zadržet, aby se mohla částečně vstřebat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 3:54 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
sestřička píše:
Ženská moč totiž u mužů snižuje škodlivý derivát testosteronu, tzv. DHT..

Máme tu už jedného člena s nickom "martina72", ktorý používa (z mne nepochopiteľných dôvodov) muž. Užívateľ s nickom "68petka" bude skôr lezbička, nie ??? Takže potom táto mnou citovaná výhoda z Tvojho "pera" odpadá.... Ak je "68petka" predsa len muž, tak má asi problémy s akceptáciou vlastného pohlavia.... Totiž tento nick je bezpochyby ženský, a na to by sa zhodlo 99,X% ľudí. Peťka je ženské meno, nie je to napríklad nick "mačiatko", ktoré by si dal napr. nejaký 4%ný muž... Takže, 68petka, si žena, však ? Ak nie, tak sa môžeš hanbiť za svoj nick, ktorý vytvára chaos... \":wink:\"

edit : Ešte mi prichádza na um, že by to "petka" mohlo znamenať PET FĽAŠA.... Ale to už by bolo totálne proti zdravému rozumu.... Takže ja si myslím, že 68petka je žena. Je to tak ? Ozvi sa \":)\" ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned dub 13, 2014 11:16 am 
Offline

Registrován: čtv pro 12, 2013 1:46 pm
Příspěvky: 6
Vážený pane,po př.paní nebo slečno!Moc děkuji za Vaši odpověď,která se týkala urinového klystýru.Co ale vůbec nechápu,jakým právem kritizujete volbu nicku.Abych Vás uklidnil,jsem opravdu 100% muž.U nás v České repudlice se pro osobu se jménem Petr používá zdrobněliny Péťa a Peťka,číslo 68 vyjadřuje můj vztah k určitému letopočtu.Podle Vašeho vyjádřování zřejmě pocházíte ze Slovenské republiky a tam je to asi jiné.Respektuji Váš názor,ale nemusíte hned volit formu napadání a poučování.Kde je asi těch 99,X% lidí,které tímto klamu? Těm ostatním děkuji za odpověď a jsem rád za nové poznatky.Pokud by bylo něco v nepořádku,určitě by zareagoval administrátor.Já také nekritizuji Váš nick,ze kterého bych mohl soudit,že jste asi lékárník/lékárnice (při vší úctě k této profesi).Váš příspěvek opravdu s tématem nesouvisí.Volba nicku je opravdu záležitostí každého uživatele.Pokud by tomu tak nebylo,určitě bych požádal o Vaše schválení.Tolik na vysvětlenou,nezlobím se na Vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 1:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
68petka píše:
Přeji krásný a pohodový den! S urinovým klystýrem nemám ještě zkušenosti,když klystýr používám už dlouhou dobu.Můj dotaz asi bude přihlouplý.Musím použít pouze vlastní urinu a mohu použít i urinu mojí parnerky,která je zdravá?Mohu obě smíchat,popř.ji odpařovat a tím dosáhnout vyšší koncetrace uriny?Mojí dávkou nálevu do klystýru jsou běžně dva litry.

Tak určitě ji použít můžete, nicméně musíte počítat s tím, že takový nálev dost pohne s hladinou hormonů v těle a zvláště ho ocení muži s pleší, tam se dá docílit i obnovy porostu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 2:29 pm 
Offline

Registrován: ned črc 06, 2014 2:14 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,v prvé řadě chci poděkovat panu Jardovi za tolik užitečných informací které na těchto stránkách uvádí,dále se chci optat jestli je vhodné používat klystýr z uriny pokud mne palí močová trubice.Tudíž je moč pravděpodobně znečištěna.Ph barva i pach zdá se býti v pořádku,po odstátí 24hodin pozoruji miniaturní průhledné "vlásenky" cca 0,2 - 1 mm dlouhé ,ale nejsem si jist jestli nedošlo k uvolnění nějakých nečistot ze sklenice" přesto že se zdála býti dokonale čistá. Děkuji za info


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 3:44 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Jurajs píše:
Dobrý den,v prvé řadě chci poděkovat panu Jardovi za tolik užitečných informací které na těchto stránkách uvádí,dále se chci optat jestli je vhodné používat klystýr z uriny pokud mne palí močová trubice.Tudíž je moč pravděpodobně znečištěna.Ph barva i pach zdá se býti v pořádku,po odstátí 24hodin pozoruji miniaturní průhledné "vlásenky" cca 0,2 - 1 mm dlouhé ,ale nejsem si jist jestli nedošlo k uvolnění nějakých nečistot ze sklenice" přesto že se zdála býti dokonale čistá. Děkuji za info

Při pálení močové trubice bych urinu k terapii nepoužíval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned črc 06, 2014 7:26 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Ates píše:
Při pálení močové trubice bych urinu k terapii nepoužíval.

Dôvod ?? Malachov odporúča piť aj urinu obsahujúcu hnis, aby sa hnis lepšie odstránil z organizmu....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pon črc 07, 2014 2:08 pm 
Offline

Registrován: ned črc 06, 2014 2:14 pm
Příspěvky: 2
Dočetl jsem se že celkovou urineterapii je vhodné provádět vždy,pokud nebereme léky,rád bych to ale měl ještě potvrzené. Děkuji

EDIT: Provedl jsem plivací test a byl pozitivní..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob črc 19, 2014 10:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jurajs píše:
Dobrý den,v prvé řadě chci poděkovat panu Jardovi za tolik užitečných informací které na těchto stránkách uvádí,dále se chci optat jestli je vhodné používat klystýr z uriny pokud mne palí močová trubice.Tudíž je moč pravděpodobně znečištěna.Ph barva i pach zdá se býti v pořádku,po odstátí 24hodin pozoruji miniaturní průhledné "vlásenky" cca 0,2 - 1 mm dlouhé ,ale nejsem si jist jestli nedošlo k uvolnění nějakých nečistot ze sklenice" přesto že se zdála býti dokonale čistá. Děkuji za info

Na to pálení vyzkoušejte lichořeřišnici, nebo brusinky, oboje močové cesty dezinfikuje a odstraňuje drobné šmejdy. Jinak urina do kylstýru nevadí jakákoliv, tím si uškodit nemůžete, ty drobné šmejdy stejně již v těle máte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 9:35 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 22, 2013 12:04 pm
Příspěvky: 23
Zdravíčko

Urinové klystíry používam zhruba rok a dačo (iba tie svoje). Keďže nemám žiadne závažné zdravotné problémy (okrem častého nadúvania a meteorizmu), chcel som sa spytať či je vporiadku, keď používam urinu, ktorú nechám odstát vo flaši na WC prikritú lahkou utierkou, a po 2-5 dnoch ju použijem zohriatu na teplotu tela podľa potreby. Tento postup som vyčítal od Cingroša.
Zaujíma ma to len kôli obsahu látok v danej tekutine, prípadné znečistenie baktériami a patogénmi.

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 11:13 pm 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Dobrý den, už sedmý den dělám urinové klystýry, neudržím je v sobě déle než 5 min., stolici jsem celý týden neměla. Břicho mám hodně nafouklé, to co ze mně vychází po klystýru strašně zapáchá. Před časem jsem si dělala plivací test, vyšel pozitivně. Můžete mi poradit někdo, co s tím nafouklým břichem? Jím všechno" bez omezení" a piju vodu z vodovodu a čaj maté, lapacho a vilcacora-neslazené.Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 7:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
ivko píše:
Zdravíčko

Urinové klystíry používam zhruba rok a dačo (iba tie svoje). Keďže nemám žiadne závažné zdravotné problémy (okrem častého nadúvania a meteorizmu), chcel som sa spytať či je vporiadku, keď používam urinu, ktorú nechám odstát vo flaši na WC prikritú lahkou utierkou, a po 2-5 dnoch ju použijem zohriatu na teplotu tela podľa potreby. Tento postup som vyčítal od Cingroša.
Zaujíma ma to len kôli obsahu látok v danej tekutine, prípadné znečistenie baktériami a patogénmi.

dakujem

V tom nevidím problém, urina je prakticky nekontaminovatelná a nepředpokládám, že by vám tím mohla vznikat nějaká zdravotní komplikace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
MartinaR píše:
Dobrý den, už sedmý den dělám urinové klystýry, neudržím je v sobě déle než 5 min., stolici jsem celý týden neměla. Břicho mám hodně nafouklé, to co ze mně vychází po klystýru strašně zapáchá. Před časem jsem si dělala plivací test, vyšel pozitivně. Můžete mi poradit někdo, co s tím nafouklým břichem? Jím všechno" bez omezení" a piju vodu z vodovodu a čaj maté, lapacho a vilcacora-neslazené.Děkuji

Patrně máte ve střevě pomnožené nějaké malé šmejdy, vyzkoušejte Endiaron, ten je dost tvrdě likviduje a dodat velké dávky probiotik. Většinou stačí i pár dní a dojde k markantnímu zlepšení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát lis 07, 2014 9:41 am 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Dobrý den,
vyzkoušela jsem Endiaron, 3x1 tabl., 3dny. Koupila jsem si GS LaktobacilyForte 20, užívám 2 tabl. denně a piju kefír kupovaný v obchodě, krom toho vypiji 3l vody. Od včerejška mám průjem, a klystýr-urina pořád stejně, neudržím ho v sobě snad už ani těch 5 min.Plivací test - vlákna padají se sliny, krkací test - bez krknutí, pH moči dnes ráno 5,75. Nemám si dát na chvíli pauzu s těmi klystýrami?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz