Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 11:10 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 30, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 16
Dobry den. Asi pred tyzdnom som robila urinovy klystyr, dostala som do seba cca 1 liter, co sa mi naraz
este nikdy nepodarilo. Potom vsetko prebehlo ako malo. Lenze potom som si sadla a za kratku chvilu sa mi
ako keby smerom hore /k hlave/ nahrnulo /ako ked ide niekto odpadnut/ take stilave teplo. Ano, stipala ma
cela hlava, ale dalo sa to vydrzat. Mam pocit, ze prave odvtedy sa citim velmi unavena, bolesti hlavy sa
striedaju po celej hlave /hlavne v prednej a bocnych stranach/ a ocitim smerom k hlave take mierne navaly
tiez stiplaveho razu, alebo neviem, ako by som to opisala. Az sa zacinam desit, co to je so mnou. S istotou
neviem, ci tieto stavy mam od klystyru, ale tento "stiplavy naval" mam odvtedy.
Stalo sa to niekomu?
A este jedna otazka: co by sa stalo, keby som do seba dostala cez klystyr co i len kvapku nejakeho chemickeho pripravku,
napr. toho, cim sa umyva WC? Diky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 12:00 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ten druhy dotaz to jsem zvedava, co Jarda napise \":-D\" jak se Vam to povedlo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 12:27 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
To by se nestalo nic, tady se všichni plní přípravkem , který je na bázi Sava a říkaj tomu, že se léčí .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 1:46 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 30, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 16
No, aby som to uviedla na spravnu mieru: ta posledna otazka bola LEN otazka, NIE skutocnost, ze by sa to stalo.
Takze tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 2:53 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Markétuše píše:
To by se nestalo nic, tady se všichni plní přípravkem , který je na bázi Sava a říkaj tomu, že se léčí .

Všichni zdaleka ne

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 9:04 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Filip08 píše:
Všichni zdaleka ne

Když všichni, tak i s Markétuší \":-)\"...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 5:43 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 30, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 16
Tak už tieto stavy nemám. Brali mi aj krv, všetko okrem málo červených krviniek, bolo OK, aj CT mozgu bolo OK. Ale stále neviem, čo sa to dialo v mojom tele. Napadlo ma, že pán Jarda spomínal v nejakej diskusii, že keď je podráždené črevo, tak sa v ústach vytvorí vyrážka. A ja som ju mala. Ale už mi vymizla. Ešte som si spomenula, že som nepila po klystýre tak, ako som mala, možno aj tým to bolo. Alebo že by toxíny hladali cestu von z tela a takto sa snažili (štiplavými pocitmi na koži v oblasti tváre a hlavy) dostať preč? Teplotu som vobec nemala, tlak normálny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 7:16 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak ja to vidim tak, ze jste pichla do vosiho hnizda a nejaky bordel se tam rozviril a tak se to projevilo timto zpusobem, takze zrejme dobre.Vetsim mnozstvim jste vycistila dalsi kus streva \":)\" .Ja treba nemela vyrazku ani nic takoveho, jen cca hodinu stridani velkeho horka a zimnice-take zajmave, ale zatim do sebe take nedostanu vice nez 700ml naraz, tak jsem zvedava co bude, az jednou napustim 1,5-2litry \":D\" ja jsem si udelala takovy ritual, ze po kazdem klystyrovani si udelam cerstvou stavu z mrkve a jablka a je to super \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2013 3:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Molca píše:
Dobry den. Asi pred tyzdnom som robila urinovy klystyr, dostala som do seba cca 1 liter, co sa mi naraz
este nikdy nepodarilo. Potom vsetko prebehlo ako malo. Lenze potom som si sadla a za kratku chvilu sa mi
ako keby smerom hore /k hlave/ nahrnulo /ako ked ide niekto odpadnut/ take stilave teplo. Ano, stipala ma
cela hlava, ale dalo sa to vydrzat. Mam pocit, ze prave odvtedy sa citim velmi unavena, bolesti hlavy sa
striedaju po celej hlave /hlavne v prednej a bocnych stranach/ a ocitim smerom k hlave take mierne navaly
tiez stiplaveho razu, alebo neviem, ako by som to opisala. Az sa zacinam desit, co to je so mnou. S istotou
neviem, ci tieto stavy mam od klystyru, ale tento "stiplavy naval" mam odvtedy.
Stalo sa to niekomu?
A este jedna otazka: co by sa stalo, keby som do seba dostala cez klystyr co i len kvapku nejakeho chemickeho pripravku,
napr. toho, cim sa umyva WC? Diky.

Tak pokud jste tím rozvířila nějaký bordel, nebo dloubla do dobře zabydlených parazitů, není se čemu divit, ale pak bych to asi opakoval, aby se tělo mohlo vyčistit. U té WC chemie jde o to jak co, něco moc nevadí, ale některé super šmejdy mohou silně vadit i v nepatrné koncentraci. Měl jsem dokonce v péči klienta, kterého jeho milující manželka trávila, jak Maryša Vávru, přidáváním Domestosu do jídla a docela se jí téměř povedlo ho zamordovat. Celá taškařice skončila u soudu a on s dost poničeným organizmem se dával dohromady déle než rok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: úte lis 12, 2013 11:58 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 30, 2013 3:43 pm
Příspěvky: 16
Díky za odpoveď. Akurát chcem len povedať, že tie stavy sa mi ešte asi 3x po cca 10.tich dňoch vrátili, ale boli čím ďalej menej výrazné a včera som sa odvážila spravit zasa urinový klystýr a po ńom som cítila ako keby sa mi pocit tepla valil po tele, nebolo to až také, ako som opisovala v prvom príspevku.Napadlo ma ešte, či by to nemohlo byť tým, že užívam lieky - dlhodobo. Ale predtým som urinové klystýry robila aj počas brania liekov a nič som necítila. Včera som bola na krvi, tak uvidím, ako som na tom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 2:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Molca píše:
Díky za odpoveď. Akurát chcem len povedať, že tie stavy sa mi ešte asi 3x po cca 10.tich dňoch vrátili, ale boli čím ďalej menej výrazné a včera som sa odvážila spravit zasa urinový klystýr a po ńom som cítila ako keby sa mi pocit tepla valil po tele, nebolo to až také, ako som opisovala v prvom príspevku.Napadlo ma ešte, či by to nemohlo byť tým, že užívam lieky - dlhodobo. Ale predtým som urinové klystýry robila aj počas brania liekov a nič som necítila. Včera som bola na krvi, tak uvidím, ako som na tom.

Pro orální terapii je podávání léků nevhodné, nicméně u klystýrů v tom zase tak velký problém nevidím i když léky pak fungují mnohem silněji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2014 11:21 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 06, 2012 10:23 am
Příspěvky: 16
Chtěla jsem se zeptat, nestalo se někomu, že Vás ten urinový klystýr neprožene? Já jsem si včera večer a dnes odpol dala klystýr a první nálev (tak 0,5l)- normálně jsem něco málo vyloučila..pak jsem dala druhý nálev -tak přes litr a ani po 20 min. se mi prostě na velkou nechtělo a ani ze mě nic neodteklo...tak po hodině asi 1-2 dcl. Není to divné, že moje střeva tu urinu prostě celou pohltí? Vůbec mě to nenutí jít na stolici.... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: pát led 24, 2014 12:12 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
kalinka píše:
Chtěla jsem se zeptat, nestalo se někomu, že Vás ten urinový klystýr neprožene? Já jsem si včera večer a dnes odpol dala klystýr a první nálev (tak 0,5l)- normálně jsem něco málo vyloučila..pak jsem dala druhý nálev -tak přes litr a ani po 20 min. se mi prostě na velkou nechtělo a ani ze mě nic neodteklo...tak po hodině asi 1-2 dcl. Není to divné, že moje střeva tu urinu prostě celou pohltí? Vůbec mě to nenutí jít na stolici.... \":(\"

Zdravím,mne sa to tiež stáva.Dnes to neriešim.Proste sa to vstrebe....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2014 6:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
kalinka píše:
Chtěla jsem se zeptat, nestalo se někomu, že Vás ten urinový klystýr neprožene? Já jsem si včera večer a dnes odpol dala klystýr a první nálev (tak 0,5l)- normálně jsem něco málo vyloučila..pak jsem dala druhý nálev -tak přes litr a ani po 20 min. se mi prostě na velkou nechtělo a ani ze mě nic neodteklo...tak po hodině asi 1-2 dcl. Není to divné, že moje střeva tu urinu prostě celou pohltí? Vůbec mě to nenutí jít na stolici.... \":(\"

V tom problém nehledejte, prospěšné je to i tak, někdy asi tělo potřebuje některé látky z uriny, tak si ji stáhne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Urinovy klystyr
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 1:41 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 12, 2013 1:46 pm
Příspěvky: 6
Přeji krásný a pohodový den! S urinovým klystýrem nemám ještě zkušenosti,když klystýr používám už dlouhou dobu.Můj dotaz asi bude přihlouplý.Musím použít pouze vlastní urinu a mohu použít i urinu mojí parnerky,která je zdravá?Mohu obě smíchat,popř.ji odpařovat a tím dosáhnout vyšší koncetrace uriny?Mojí dávkou nálevu do klystýru jsou běžně dva litry.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz