Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 4:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2009 4:13 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 13, 2009 4:05 pm
Příspěvky: 2
Prosím, mám následující dotaz. Rád bych provedl sankhapraksalanu, abych očistil svá střeva, ale četl jsem, že při ní dochází k silné stimulaci jater a uvolňování žluči. Sám ovšem trpím toxickým poškozením jater a bojím se, zda by při této formě očisty nedošlo k jejich poškození právě v důsledku silné zátěže. Játra mám poškozena částečně infekcí a částečně alkoholem, můj stav je však zatím dobrý, držím dietu a abstinuji. Lze očistu střev doporučit, případně je v mém případě lepší zvolit jinou metodu nez sankhapraksalanu? Předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2009 4:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Lubomír píše:
Prosím, mám následující dotaz. Rád bych provedl sankhapraksalanu, abych očistil svá střeva, ale četl jsem, že při ní dochází k silné stimulaci jater a uvolňování žluči. Sám ovšem trpím toxickým poškozením jater a bojím se, zda by při této formě očisty nedošlo k jejich poškození právě v důsledku silné zátěže. Játra mám poškozena částečně infekcí a částečně alkoholem, můj stav je však zatím dobrý, držím dietu a abstinuji. Lze očistu střev doporučit, případně je v mém případě lepší zvolit jinou metodu nez sankhapraksalanu? Předem děkuji.

Sice nepředpokládám, že by to mělo nějak vadit, ale opatrnosti není nikdy dost. Dle mého názoru, aby se vyloučilo naprosto veškeré riziko, zpočátku nasaďte klystýry a projeďte si kůru ve frekvenci jak ji doporučuji. Teprve potom, to již bude organizmus velice slušně zbaven hlenů, proveďte sankhapraksalanu a takto určitě tato očista žádný problém představovat nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2009 4:38 pm 
Offline

Registrován: čtv srp 13, 2009 4:05 pm
Příspěvky: 2
Velmi děkuji za odpověď. Vaše stránky mi přijdou nesmírně zajímavé, jistě je brzy opět navštívím. S pozdravem Lubomír


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2009 5:16 pm 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
Jarda píše:
Sice nepředpokládám, že by to mělo nějak vadit, ale opatrnosti není nikdy dost. Dle mého názoru, aby se vyloučilo naprosto veškeré riziko, zpočátku nasaďte klystýry a projeďte si kůru ve frekvenci jak ji doporučuji. Teprve potom, to již bude organizmus velice slušně zbaven hlenů, proveďte sankhapraksalanu a takto určitě tato očista žádný problém představovat nebude.

měl bych jeden dotaz, jakou důležitost přikládáte cvikům při sankha.??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 13, 2009 7:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vendy píše:
měl bych jeden dotaz, jakou důležitost přikládáte cvikům při sankha.??

Já sám je nepoužívám a za nezbytně nutné je nepovažuji. Jinak se rozhodně těmi cviky nic nezkazí a procedura naopak probíhá snadněji. Lidé ovšem dnes nechtějí žádné složitosti a to jakékoliv cvičení, navíc s břichem plným slané vody, představuje, což by mnoho lidí od prvního provedení této procedury odradilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 1:54 pm 
Offline

Registrován: stř črc 29, 2009 8:12 am
Příspěvky: 30
Jarda píše:
Já sám je nepoužívám a za nezbytně nutné je nepovažuji. Jinak se rozhodně těmi cviky nic nezkazí a procedura naopak probíhá snadněji. Lidé ovšem dnes nechtějí žádné složitosti a to jakékoliv cvičení, navíc s břichem plným slané vody, představuje, což by mnoho lidí od prvního provedení této procedury odradilo.

-)), nevím proč , ale přesně tuhle odpověd jsem čekal, díky
jěště bych měl jeden dotaz, nepiji mléko , nejím maso, ale chuti na sladké se ne a ne zbavit, nemáte nějaký fígl jak na to??, vím , že mi řeknete , že je to o vůli , máte pravdu-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 4:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
vendy píše:
-)), nevím proč , ale přesně tuhle odpověd jsem čekal, díky
jěště bych měl jeden dotaz, nepiji mléko , nejím maso, ale chuti na sladké se ne a ne zbavit, nemáte nějaký fígl jak na to??, vím , že mi řeknete , že je to o vůli , máte pravdu-))

zdravím, já taky občas "ulítávám" na sladkém.. po kůře MMS ale chutě ustaly, bude to asi zavražděním některých kvasinek (candida?) ktaré po sladké "touží". Nebo mi taky chutě ustaly po suplementaci chrompikolinátu cca 400-600micro.g


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 6:08 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tiez si myslim, ze prilisna chut na sladke je sposobovana parazitmi, ci uz fyzickymi, alebo mentalnymi. Tymi mentalnymi myslim prave tu cast psychiky, ktora nieje pod kontrolou a casto chce sladke, a to tak silne, ze ovladne cele myslenie. Myslim si, ze to moze byt kludne spolupraca parazitov, napriklad tie fyzicke vylucia neurotixiny, ktore aktivuju tie myslienky. Posobi to az mysticky, ale napriklad aj komunikacia rastlin je stale neprebadana oblast, a pritom vela experimentov ukazuje, ze rastliny spolu navzajom komunikuju. Rovnako moze mat spolocenstvo parazitov podchyteneho cloveka. Rozne protiparaziticke kury mozu toto spolocenstvo znacne narusit, cim sa clovek stava slobodnejsi a ma viac energie. To jest moj laicky, nicim nepodlozeny nazor. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
vendy píše:
-)), nevím proč , ale přesně tuhle odpověd jsem čekal, díky
jěště bych měl jeden dotaz, nepiji mléko , nejím maso, ale chuti na sladké se ne a ne zbavit, nemáte nějaký fígl jak na to??, vím , že mi řeknete , že je to o vůli , máte pravdu-))

No, není to jen o vůli, to je jenom jedna část problému a ta druhá jsou skutečně některé breberky, které nás ovládají více, něž jsme ochotni si připustit. Jak PavelZ, tak Xion mají v mnoha věcech pravdu a místo náhradních řešení, je rozhodně lepší volit cestu likvidace breberek pomocí fungicidních rostlin, pojídáním kvašených produktů a případně i kůrou MMS. Jinak sladké nevhodněji nahradíte čímkoliv ze sušeného ovoce s kokosem, kde je obsažena kyselina kaprylová, jeden z nejsilnějších likvidátorů těchto parazitů. Můžete vyzkoušet třeba nakrájené datle s kokosem a uvidíte, že jde mlsat chutně a zdravě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sankhapraksalana a cirhóza jater
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 10:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
jen pro představu jaké dokážou ohavnosti breberky v přírodě:

Naposledy upravil PavelZ dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz