Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 28, 2017 3:41 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Veronikalein : neviem ako to maju ostatni... Mozno tvoje hrube crevo vela "pije", mozno moje sa sprava zvlastne... Stolicu mam ale pravidelnu a nezapachajucu, takze neviem... Ja po naliatit ekutiny do seba analnym otvorom, urobimneste sviecku na 90 selund. Potom lezim celuc ss na pravej strane... Preto mi pride divne, ze by mnou malo uplne vsetko vyjst za 10minut... Mozno to tak ma byt, mozno nie.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 28, 2017 4:09 pm 
Offline

Registrován: pon úno 27, 2017 11:31 am
Příspěvky: 26
Ty delas svicku? To bych neriskla.

Ale divim se, ze se divis tomu mnoztsvi tekutiny. Lidi delaji klystyry i se 3-5 litry ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 28, 2017 11:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Veronikalein píše:
Ty delas svicku? To bych neriskla.

Ale divim se, ze se divis tomu mnoztsvi tekutiny. Lidi delaji klystyry i se 3-5 litry ..

Sviecku by mal vediet urobit aj stary dedo...ake riskovanie (hlavne v mojom pripade - som trenovany)?? \":D\"
Ak niemto robi klystir s 2L vody/tekutiny, o.k., mam aj ja 2 skusenosti s takym velkoobjemovym klystirom (nakolko ale pouzivam uz vylucne len urinove klystiry a 2L uriny nechcem minut na 1 klystir...)... 3Litre uz povazujem za prilis... A 5 litrov ???... To je uz chore.... To uz mi pride cisto ako "honba za rekordom".... Vo vysledku si takym klystirom clovek len USKODI... Alebo "lejem si to tam az do prasknutia..."...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2017 9:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Nemyslim si, ze by chuchvalce kvasiniek dorastali do dlzky aj 50cm, ja som videl maximalne tak niekolko centimetrove. Ak ma nieco v creve cez 30 cm, a podlhovasty tvar, bude to najskor parazit. Ale trebalo by mikrobiologicku analyzu, samozrejme. Mozete povedat, na zaklade coho tvrdite, ze su to kvasinky?

Tak podobných videí, nebo obrázků jsem od svých klientů viděl desítky a mohu tvrdit že v naprosté většině případů jde o kvasinky, nebo odloupnutou poškozenou sliznici střeva. Vycházet mohu i z toho že většinu z nich jsem přesvědčil aby nález byl předán a zkoumán v laboratoři a nikdy nebyl potvrzen výskyt parazita. To samozřejmě i tak stoprocentní jistotu nedává, ale z pohledu statistiky a procenta pravděpodobnosti je tedy výskyt velkého parazita podle všeho minoritní záležitost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned črc 09, 2017 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Veronikalein píše:
Dobry den,
reaguji na to, ze pisete ze kavovy klystyr nema byt velkeho objemu.
Dovolim si citovat HULDA CLARK ( autor) THE CURE FOR ALL ADVANCED CANCERS ( nazev knihy ), stranka 558.
Doporucuje 4 vrchovate lzice kavy na jeden litr vody, varime 3+5 minut s pauzou 10 minut.

Kavovy klystyr zabiji vajicka Ascaris ( skravka) po celem tele a je skvelyna vypuzeni tzv LANOVEHO CERVA ( rope worm)

Provadim kavovy klystyr dlouhodobe 2x denne po 2 litrech kazdy, pred tim delam 1L klystyru s jablecnym octem. Delam i vecer pred spanim a pozoruji pouze skvele ucinky.

Max Gerson ordinuje lidem , co jsou nemocni kavovy klystyr az 5x denne po dobu jednoho roku.

Pokud vám to pomáhá tak klidně pokračujte, nicméně velké kávové klystýry nemají logické opodstatnění a mnoha lidem po nich bude spíše nehorázně zle. Sama logika kávového klystýru je založená na velice rychlém vstřebání látek z konečného dílu střeva těsně za konečníkem nejdále do první kličky kde dochází k zahušťování stolice a výsledným efektem má být vyloučení bordelu z jater nikoliv vypláchnutí střeva kafem. Dostat kafe dál mnoha lidem silně vadí stejně tak jako delší podržení nálevu než je doporučeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2017 4:03 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
[quote="milenium.cz":2g93e21y]Dobrý den,
chci se zeptat, zda dělám něco špatně nebo zda mé neduhy mají jiný původ. Mám za sebou dva kávové klystýry, včera a dnes. Po včerejší aplikaci jsem se cítila velice dobře, plna energie...přesně tak, jak by to podle všeho co jsem četla mělo být. Po dvou hodinách přišla únava a usnula jsem na půl hodinky. Cítila jsem se stále unaveně, tak jsem tělo nechala odpočívat až do rána. Ráno se mi stávalo velice špatně, cítila jsem slabost a únavu, která během dne vygradovala až do naprostého vyčerpání a silného pocitu zimy. Klystýr jsem přesto provedla. Necítila jsem se však plná energie, bylo mi sice lépe, než před aplikací, ale brzy po té mi byla zase zima, vyčerpanost a nevolnost. Chci se zeptat, zda jsou tyto příznaky možné. Vše jsem provedla podle návodu...Děkuji moc za odpověď. Markéta[/quote:2g93e21y]
Ahoj. Z mé zkušenosti, pokud jsou hodně zanešená

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2017 4:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Yejb":f9kpuxm7]Ahoj. Z mé zkušenosti, pokud jsou hodně zanešená

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob říj 20, 2018 11:53 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 27, 2016 3:10 pm
Příspěvky: 64
Takze to nedoporucujete nekomu, kdo kavu vubec nepije a nikdy nepil?
Nebo je lepsi delat nejdriv mensi klystyry a na pozadovanou davku se dostat az postupne casem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob říj 20, 2018 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
johny54 píše:
Takze to nedoporucujete nekomu, kdo kavu vubec nepije a nikdy nepil?
Nebo je lepsi delat nejdriv mensi klystyry a na pozadovanou davku se dostat az postupne casem.

Tak určitě, pokud nevíte co s váma dělá kofein je potřeba hlavně zpočátku nasadit dávky velice opatrně a postupně si odzkoušet jak na vás kafe spodem funguje, je to určitě mnohem silnější než ho vypít. Jinak bych v tom asi problém nehledal, ale pokud dávku přepálíte může jít o dosti nepříjemné zážitky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: očista
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2019 3:40 pm 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 23
Zdravím - před 4 měsíci jsem kvůli exzemu a celkovému ozdravění vyřadila obiloviny a cukry - jsem na nízkosacharidové stravě ( vpodstatě paleo). Protože ekzem přetrvává (ale nešíří se, aspoň něco), udělala jsem si včera a dnes kávový klystýr. Od včerejšího večera trpím neustálým říháním a lehkou bolestí žaludku. Test HCL jsem provedla dnes ráno - říhnutí po 2,5 minutě. Mohou být mé problémy způsobeny čištěním jater? Stolici mám po klystýru řídkou, hlenovitou a nažloutlou. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 12:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
jednoslunicko píše:
Zdravím - před 4 měsíci jsem kvůli exzemu a celkovému ozdravění vyřadila obiloviny a cukry - jsem na nízkosacharidové stravě ( vpodstatě paleo). Protože ekzem přetrvává (ale nešíří se, aspoň něco), udělala jsem si včera a dnes kávový klystýr. Od včerejšího večera trpím neustálým říháním a lehkou bolestí žaludku. Test HCL jsem provedla dnes ráno - říhnutí po 2,5 minutě. Mohou být mé problémy způsobeny čištěním jater? Stolici mám po klystýru řídkou, hlenovitou a nažloutlou. Děkuji.

Patrně málo žluče vyzkoušejte nějakou hořkou bylinu pelyněk, puškvorec, zeměžluč, chmel, hercampure, konopí, nebo jiné prostě hodně hořké.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2019 12:52 pm 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 23
Jarda píše:
Patrně málo žluče vyzkoušejte nějakou hořkou bylinu pelyněk, puškvorec, zeměžluč, chmel, hercampure, konopí, nebo jiné prostě hodně hořké.

Děkuji - to by mohlo být, nemám žlučník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2019 7:02 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2019 6:49 pm
Příspěvky: 2
zdravím, jsem na protikvasinkové dietě...udělala jsem si klystýr nejprve bylinkový s lapachem, poté kávou a pak zase tedy lapachem...měla jsem po tom nadýmání a už dva dny mě mírně bolí střeva a možná i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2019 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="letnislunce":17l8s65o]zdravím, jsem na protikvasinkové dietě...udělala jsem si klystýr nejprve bylinkový s lapachem, poté kávou a pak zase tedy lapachem...měla jsem po tom nadýmání a už dva dny mě mírně bolí střeva a možná i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2019 10:25 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2019 6:49 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
To kafe asi problém není spíše to lapacho, je silně bakteriostatické tedy je možné že se tím vymlátilo i něco pozitivního proto to nadýmání. Bylinné čaje nejsou zrovna mírné pro takovéto aplikace, podobných výsledků se dá docílit i opakovaným použitím obyčejného heřmánku který je považován za skoro neškodný, ale rozhodit brouky ve střevě umí také.

minule jsem si dělala výplach jen sodou a taky jsem měla po něm nadýmání - a to opravdu hodně...dělám něco špatně nebo to je díky kvasince?
Asi to bude tím lapachem protože oproti sodě ze mě lezlo najednou strašně hodně breberek...jak dlouho si mám nechat pauzu od klystýru? Stačí větší přísun kefíru a jíst raději tekutější jídla? Děkuji mockrát za vaší odpověď moc si toho vážím


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz