Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2016 1:19 pm 
Offline

Registrován: sob pro 17, 2016 1:15 pm
Příspěvky: 5
Chcel by som tymto upozornit ludi aby toto neskusal podla navodu od uzivatela Whitemagic:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2016 3:05 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
[quote="tuzaf":2vu2c5p2]Chcel by som tymto upozornit ludi aby toto neskusal podla navodu od uzivatela Whitemagic:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned pro 18, 2016 1:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Môžem len potvrdiť, že s kávovým klystírom OPATRNE.... Robil som si ho jednu dobu (asi v mesačnom okne), raz som to možno prehnal s kávou (ale nezdá sa mi podľa návodu, že by som to prehnal), stŕpol som...rozbúchalo sa mi srdce... Tiež som volal sanitku, dovtedy sa mi nič také nestalo.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát pro 23, 2016 1:02 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
[quote="tuzaf":114hst70]Chcel by som tymto upozornit ludi aby toto neskusal podla navodu od uzivatela Whitemagic:

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned led 01, 2017 3:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ctihodnymuz píše:
Nebylo by jednodušší a lepší prostě kafe ouplně vynechat?

Někdo ho má jako drogu, což se blbě odstraňuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned led 01, 2017 3:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="tuzaf":1w0kt1pf]Chcel by som tymto upozornit ludi aby toto neskusal podla navodu od uzivatela Whitemagic:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dotaz
PříspěvekNapsal: úte bře 14, 2017 10:25 pm 
Offline

Registrován: úte bře 14, 2017 10:13 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chci se zeptat, zda dělám něco špatně nebo zda mé neduhy mají jiný původ. Mám za sebou dva kávové klystýry, včera a dnes. Po včerejší aplikaci jsem se cítila velice dobře, plna energie...přesně tak, jak by to podle všeho co jsem četla mělo být. Po dvou hodinách přišla únava a usnula jsem na půl hodinky. Cítila jsem se stále unaveně, tak jsem tělo nechala odpočívat až do rána. Ráno se mi stávalo velice špatně, cítila jsem slabost a únavu, která během dne vygradovala až do naprostého vyčerpání a silného pocitu zimy. Klystýr jsem přesto provedla. Necítila jsem se však plná energie, bylo mi sice lépe, než před aplikací, ale brzy po té mi byla zase zima, vyčerpanost a nevolnost. Chci se zeptat, zda jsou tyto příznaky možné. Vše jsem provedla podle návodu...Děkuji moc za odpověď. Markéta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: čtv bře 16, 2017 7:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ale veď takto pôsobí kofeín z kávy.... Nabudú, a potom unaví... Preto kávu nepijem. A osobne si nerobím ani kávový klystír, akurát tak urinový.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz
PříspěvekNapsal: sob dub 01, 2017 11:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
milenium.cz píše:
Dobrý den,
chci se zeptat, zda dělám něco špatně nebo zda mé neduhy mají jiný původ. Mám za sebou dva kávové klystýry, včera a dnes. Po včerejší aplikaci jsem se cítila velice dobře, plna energie...přesně tak, jak by to podle všeho co jsem četla mělo být. Po dvou hodinách přišla únava a usnula jsem na půl hodinky. Cítila jsem se stále unaveně, tak jsem tělo nechala odpočívat až do rána. Ráno se mi stávalo velice špatně, cítila jsem slabost a únavu, která během dne vygradovala až do naprostého vyčerpání a silného pocitu zimy. Klystýr jsem přesto provedla. Necítila jsem se však plná energie, bylo mi sice lépe, než před aplikací, ale brzy po té mi byla zase zima, vyčerpanost a nevolnost. Chci se zeptat, zda jsou tyto příznaky možné. Vše jsem provedla podle návodu...Děkuji moc za odpověď. Markéta

Tak může to dělat ten kofein, třeba vám tento druh klystýru nesedí. Počkal bych pár dní vyzkoušel znovu a pokud se stav zopakuje musíte se bez nich obejít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: pát dub 28, 2017 3:01 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Zdravim, pozrite si toto video (*POZOR* je nechutne, co z neho vyslo po kavovom klystire) zaujimave je, ze doktor mu samozrejme tvrdil, ze ziadne parazity nema.

https://www.youtube.com/watch?v=FfN36zbJTec

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 1:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Zdravim, pozrite si toto video (*POZOR* je nechutne, co z neho vyslo po kavovom klystire) zaujimave je, ze doktor mu samozrejme tvrdil, ze ziadne parazity nema.

https://www.youtube.com/watch?v=FfN36zbJTec

Ono jde spíše o chuchvalce kvasinek, ale blbě se to na dálku odhaduje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: úte kvě 09, 2017 1:41 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Ono jde spíše o chuchvalce kvasinek, ale blbě se to na dálku odhaduje.

Nemyslim si, ze by chuchvalce kvasiniek dorastali do dlzky aj 50cm, ja som videl maximalne tak niekolko centimetrove. Ak ma nieco v creve cez 30 cm, a podlhovasty tvar, bude to najskor parazit. Ale trebalo by mikrobiologicku analyzu, samozrejme. Mozete povedat, na zaklade coho tvrdite, ze su to kvasinky?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: sob kvě 27, 2017 11:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 27, 2017 11:31 am
Příspěvky: 26
Jarda píše:
Postup máte blbě, káva se aplikuje pouze v malém množství, tak 3-4 dcl. Aplikovat ho večer je další blbost, to je stejné jako dát si na noc kafe, také neusnete. Dá se dělat denně a to i dlouhodobě, ale ne jako velký klystýr, to je špatně pochopeno. Urinové klystýry můžete využít jako vyčištění před, nebo po kávovém klystýru. Zinek jde aplikovat i ve velice malé dávce třeba i do koupelí, nebo zábalů, obkladů a podobně. Epileptické záchvaty může pravidelné čištění střeva zcela odstranit. U starých lidí se těžko aplikuje cokoliv nového, ale omezení obilí, mléka a masa hleny odstranit dokáže.

Dobry den,
reaguji na to, ze pisete ze kavovy klystyr nema byt velkeho objemu.
Dovolim si citovat HULDA CLARK ( autor) THE CURE FOR ALL ADVANCED CANCERS ( nazev knihy ), stranka 558.
Doporucuje 4 vrchovate lzice kavy na jeden litr vody, varime 3+5 minut s pauzou 10 minut.

Kavovy klystyr zabiji vajicka Ascaris ( skravka) po celem tele a je skvelyna vypuzeni tzv LANOVEHO CERVA ( rope worm)

Provadim kavovy klystyr dlouhodobe 2x denne po 2 litrech kazdy, pred tim delam 1L klystyru s jablecnym octem. Delam i vecer pred spanim a pozoruji pouze skvele ucinky.

Max Gerson ordinuje lidem , co jsou nemocni kavovy klystyr az 5x denne po dobu jednoho roku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 28, 2017 7:26 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Veronikalein píše:
Provadim kavovy klystyr dlouhodobe 2x denne po 2 litrech kazdy, pred tim delam 1L klystyru s jablecnym octem. Delam i vecer pred spanim a pozoruji pouze skvele ucinky.

Max Gerson ordinuje lidem , co jsou nemocni kavovy klystyr az 5x denne po dobu jednoho roku.

Co na to napisat... Akurat ze dufam, ze si ai v tom nasla "zalibeni", pretoze mna by aplikacia akehokolvek klystiru 2x denne (a eate o objeme 2L), dlhodobo, odrovnala...
Pretoze :
1. Taky objemmy klystir zo seba do dvoch minut (co ani poriadne neatihns ucinkovat) nevypudim len vtedy, pokial som uplne vyprazdneny, cize idealne ak som si pred tym 2L klystirom dal este jeden klystir, ktory by som povazoval za "nulty" (ten co robis ty s jablcnym octom).......
2. Po takom objemnom klystire musim byt este niekolko hodin blizko zachodu...(teda nemoznost ist niekam von, nieco vybavit...)...pretoze zo seba tie 2 litre nevypudim naraz, ani do hodiny (par dcl proste ostane, akoby sa im este nechcelo von...)
3. Kedy druhy 2L klystir ? Podvecer ? Cize po praci mam "o zabavu postarane", k tomu dlhodobejsie kazdy den.... Nedajboze ho urobit nie podvecer, ale vecer...a dufat, ze sa vnoci nepos*riem...
4. 5x denne kavovy klystir...po dobu 1 roku... TVL... Jeden rok zivota "v tahu"...8 hodin clovek spi, a potom 5 klystirov rozlozit do 16 hodin...ak k tomu clovek este NEPRACUJE (mimo domov), inak je to NEMOZNE... A ako bude taky clovek fungovat mimo dom/byt ? \":D\" \":D\"... CELY ROK BUDE MAT POCIT, ZE SA MOZE KEDYKOLVEK (ked nebude blizko zachodu) POSR*T... Pojde sa prejst, kava v zadku... Pojde do obchodu, kava v zadku. Pojde cvicit, kava v zadku. Pojde jest, kava v zadku. Pojde vstat, kava v zadku. Pojde na velku potrebu, kava v zadku. CELY ROK X krat denne (lebo na 1x zo seba nevypudi celu davku kavy) bude kadit kavu...

Bol som pol roka na IF protokole 23/1 (jedno jedlo denne) v minulosti, teraz sa k tomu vraciam (5x tyzdenne teraz + 2x tyzdenne 2 jedla v 4hod okne)... Tisic krat jednoduchsie a prijemnejsie je pre mna dlhodobo jest 1x denne, nez si robit rok denne 5x klystir... VED TO SA CLOVEKU SPOLOCENSKY ZIVOT TAK STAZI... Celkovy zivot....neustala potreba izt kadit.... Nestale kadenie tekutiny.... Neuatale nalievanie gekutiny (kavy) do hrubeho creva.... Neuatale umyvanie nadobky na klystir... Neustale utieranie analneho otvoru toaletakom (mnohokrat denne), umyvanie...
Ten rok musi byt vyslovene HOROR....
NEMAL BY TAZKO CHORY CLOVEK RADSEJ PREJST NA HLADOVKY, A NEZKOR NA JEDNO JEDLO DENNE ? Klystiry 1x denne (urinove, alebo striedat kavovy s urinovym), 2x mesacne sankhaprakdalanu, denne derivacny kupel, kupele vo vani, mlgsnie oleja, urinoterapia aj oralne, enzymy na odmorovanie... ?
5x denne klyatir ho len psychicky znici... Mne stacilo robit klystir 4x denne po dobu 1tyzdna (a to este ked som bol nezamestnany) a uz mi z toho preskakovalo...u som to nenavidel...
Ty zi robievas klystir 3x denne, dlhodobo.... CO DALSIE robis pre svoje zdravie? Kolko hodin (neprerusene za sebou) denne lacnis? Cvicis? Co konzumujes? Aj keby si si totiz robila aj 10 klystirov denne, necakaj, ze klystir vsetko poriesi. ANI ZDALEKA...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kávový klystýr
PříspěvekNapsal: ned kvě 28, 2017 11:31 am 
Offline

Registrován: pon úno 27, 2017 11:31 am
Příspěvky: 26
Dobry den,
Ja to nemam tak, ze bych po klystyru musela byut dlouho na wc. Jsem na wc po 1L klystyru, ktery v sobe drzim 10minut ( Max Gerson chce 20 min, ale mne se to nedari tak dlouho) asi 10 minut. Vyprazdneni probehne nejdriv tim 1L jablecnym octovym klystyrem. Uplne v klidu pak uklizim a dezinfikuju koupeknu, jdu ven, cvicim..

Casove narocne je priprava a uklid.

nevim, pokud musite byt na wc i 1 hod po klystyru tak je to ( pro me nejake divne).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 297 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz