Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:40 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2018 3:09 pm 
Offline

Registrován: úte bře 20, 2018 12:14 am
Příspěvky: 26
Díky, zkusím tu HCl případně ty enzymy.

Křemelina u mě neměla žádné výsledky bohužel :-/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2018 12:22 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Dobrý den,jsem začatečník a radši jsem začala s balonkem ,má cca 250ml,hned po stolici po ránu si takto asi týden pročišťuji konečník,protože ho mám bolavý od fisury.Zítra se chystám na ty 2litry.Teď dávám heřmínek,řepík,dubovou kůru a kostival 1:1,silnější odvar a dneska jsem z konečníku tahala jakoby svléklou žížalu tak 20cm.Už jsem se dočetla že to je candida,asi tedy.Na biorezonanci mi candida byla potvrzena.Jen jsem četla že to co příjmáme přes ústa může do střev,ale dubová kůra se nepije a kostival se taky na pití nedoporučuje,nemohu si tím ublížit?Zatím jsem ještě nezkoušela urinu,ještě nevím jak přesně na to,zatím jsem ve fázi zkoumání jak vůbec na to,jen se obávám aby mě to třeba neštípalo když tam mám fisuru i když už je shojená ta jizva mě stále bolí.Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2018 12:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Dobrý den,jsem začatečník a radši jsem začala s balonkem ,má cca 250ml,hned po stolici po ránu si takto asi týden pročišťuji konečník,protože ho mám bolavý od fisury.Zítra se chystám na ty 2litry.Teď dávám heřmínek,řepík,dubovou kůru a kostival 1:1,silnější odvar a dneska jsem z konečníku tahala jakoby svléklou žížalu tak 20cm.Už jsem se dočetla že to je candida,asi tedy.Na biorezonanci mi candida byla potvrzena.Jen jsem četla že to co příjmáme přes ústa může do střev,ale dubová kůra se nepije a kostival se taky na pití nedoporučuje,nemohu si tím ublížit?Zatím jsem ještě nezkoušela urinu,ještě nevím jak přesně na to,zatím jsem ve fázi zkoumání jak vůbec na to,jen se obávám aby mě to třeba neštípalo když tam mám fisuru i když už je shojená ta jizva mě stále bolí.Děkuji

No nevím, uvedené byliny jsou spíše na vnější aplikace i když v menším množství by to asi vadit nemělo. Každopádně obě dovedou hodně zacukat se stavem jater a s tím bych si raději moc nehrál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2018 2:17 pm 
Offline

Registrován: úte lis 27, 2018 3:20 pm
Příspěvky: 24
Jarda píše:
No nevím, uvedené byliny jsou spíše na vnější aplikace i když v menším množství by to asi vadit nemělo. Každopádně obě dovedou hodně zacukat se stavem jater a s tím bych si raději moc nehrál.

Tak to jsem ráda že jsem to tu napsala.V bylinkové prodejně mi to poradila paní \":-(\" Takže dubovou kůru a ten kostival radši ne.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2018 5:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Monyna píše:
Tak to jsem ráda že jsem to tu napsala.V bylinkové prodejně mi to poradila paní \":-(\" Takže dubovou kůru a ten kostival radši ne.
Děkuji

Tak já netvrdím že to nejde použít, ale minimálně je potřeba si případné vedlejší účinky dopředu nastudovat než se pak divit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2018 2:48 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
V receptech pátera Ferdy pod pojmem
"dubová kůra – rozumíme mladé dubové větvičky, nejsilnější jako malík ruky, větvičky se sbírají v době od dubna do konce října i kvůli míze. Kupovaná dubová kůra nemá účinky jako větvičky. Je zcela na něco jiného. Jiné větvičky (například jasan, kaštan) jako dubová kůra."
https://www.uspesna-lecba.cz/rady-patera-ferdy/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2018 8:02 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Alopat píše:
V receptech pátera Ferdy pod pojmem
"dubová kůra – rozumíme mladé dubové větvičky, nejsilnější jako malík ruky, větvičky se sbírají v době od dubna do konce října i kvůli míze. Kupovaná dubová kůra nemá účinky jako větvičky. Je zcela na něco jiného. Jiné větvičky (například jasan, kaštan) jako dubová kůra."
https://www.uspesna-lecba.cz/rady-patera-ferdy/

Dubovou kůru sbírat že stromů max 10 let starých tj průměr kmenů asi 10cm.Při sběru nepoužívat kovový nůž ,použít např.keramický.Upředňovala bych sběr na jaře ,kdy proudí míza a kůra jde dobře loupat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: klystýr s mms
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 2:38 pm 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda může klystýr kdy dávám na 4litry vody lžíci mms poškodit nějak střevo.Už jsem to tak zkoušela bylo mi teda dost zle ale když jsem dala jen lžičku mms žádnou detoxikaci jsem nepocítila. děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: klystýr s mms
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
brandebura píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda může klystýr kdy dávám na 4litry vody lžíci mms poškodit nějak střevo.Už jsem to tak zkoušela bylo mi teda dost zle ale když jsem dala jen lžičku mms žádnou detoxikaci jsem nepocítila. děkuji

Pokud si dobře pamatuji, tak se dávalo do 10 aktivovaných kapek na litr vody, tedy to co jste vyzkoušela si ani nedovedu představit, to muselo ve střevech pochcípat asi všechno. Na lžíci se vejde až 10 ccm po 20 kapkách tedy je to zhruba 200 kapek podle velikosti lžíce a to je opravdu hodně mimo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: klystýr s mms
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 8:31 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
brandebura píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda může klystýr kdy dávám na 4litry vody lžíci mms poškodit nějak střevo.Už jsem to tak zkoušela bylo mi teda dost zle ale když jsem dala jen lžičku mms žádnou detoxikaci jsem nepocítila. děkuji

Musíte si uvědomit,že dávkování do klystýru musí být opatrnější než při normálním příjmu ústy.Jednou jsem si dělala klystýr s nálevem listů z artyčoku.Druhý den jsem půl dne neslyšela na jedno ucho a hučelo mi v hlavě.Nijak jsem to s tím nespojovala.Znovu jsem to za čas zkusila a stejný efekt.
Prý jeden abstimující alkoholik , který dostal chuť na liqueerue si od manželky nechal udělat klystýr s nějakým drinkem a bylo po něm.Uvědomte si ,že to jde hned do krve .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: klystýr s mms
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 9:15 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
brandebura píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda může klystýr kdy dávám na 4litry vody lžíci mms poškodit nějak střevo.Už jsem to tak zkoušela bylo mi teda dost zle ale když jsem dala jen lžičku mms žádnou detoxikaci jsem nepocítila. děkuji

Dáváte toho mms strašně moc a nezůstanou Vám ve střevě vůbec žádné bakterie, nai ty zdraví prospěšné, bude hodně těžké pak obnovit střevní mikroflóru. Vám se vejde do střeva 4 litry vody? Mohu se zeptat, kolik měříte a vážíte? Mně se daří maximálně 3,5 litru a to měřím 188 cm a vážím 90 Kg. Přes 3,5 litru jsem se nikdy nedostal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2018 3:38 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2014 8:49 am
Příspěvky: 43
Dobrý den
Jaké minerály nejlépe doplňovat či co jíst po kávovem klystýru? Již jsem to zde někde četl ale nemůžu to najít.. Děkuji mnohokrát

Sent from my SM-N910G using Tapatalk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2018 9:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Karl píše:
Dobrý den
Jaké minerály nejlépe doplňovat či co jíst po kávovem klystýru? Již jsem to zde někde četl ale nemůžu to najít.. Děkuji mnohokrát

Sent from my SM-N910G using Tapatalk

Tam nejsou žádné speciální požadavky, kávový klystýr slouží spíše k odstranění nečistot z jater než ze střeva a i vzhledem k objemu aplikovaného nálevu není důvod něco zásadně rovnat. Strava pochopitelně může ovlivnit jak stav defekace tak stav jater, tedy zde již bych byl toho názoru že jíst jednoduchá a nutričně bohatá jídla, která většinou jsou i relativně snadno stravitelná. Vhodné mohou být i kvašené potraviny pro dorovnání pestrosti střevní mikroflóry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2019 10:28 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2019 10:18 am
Příspěvky: 40
Zdravím,

můžete mi prosím potvrdit, zda všechno chápu dobře:

v neděli bych rád začal s klystýrem, koupil jsem něco v lékárně, tak snad to splní účel.
Začnu dle webu.. první týden denně, atd..
I když na webu je cituji "Neměli bychom se jich bát, ale ani je aplikovat příliš často, protože časté aplikace mohou narušit střevní mikroflóru. Z tohoto pohledu je vhodná aplikace obden, ale ne příliš dlouho" - trochu to mate?!

Začnu na 0,5l, pouze převařená voda v konvici... (bez soli, atd - snad to nevadí)
Vždy před spaním. Už týden vynechávám sacharidy, takže stravu ted neměním.
A na zavedení hadice použiji lubrikační olej.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2019 11:11 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
nads píše:
Zdravím,

můžete mi prosím potvrdit, zda všechno chápu dobře:

v neděli bych rád začal s klystýrem, koupil jsem něco v lékárně, tak snad to splní účel.
Začnu dle webu.. první týden denně, atd..
I když na webu je cituji "Neměli bychom se jich bát, ale ani je aplikovat příliš často, protože časté aplikace mohou narušit střevní mikroflóru. Z tohoto pohledu je vhodná aplikace obden, ale ne příliš dlouho" - trochu to mate?!

Začnu na 0,5l, pouze převařená voda v konvici... (bez soli, atd - snad to nevadí)
Vždy před spaním. Už týden vynechávám sacharidy, takže stravu ted neměním.
A na zavedení hadice použiji lubrikační olej.

Děkuji

Dobrý den,mám za sebou několik stovek klystýrů v průběhu asi 20 let a našla jsem si svůj systém,který mě vyhovuje.
Nejdříve si dám malý klystýr z gumového balonku_asi 300 ml z obyč. třeba i studené vody.Udělám svíčku,pak na levý bok a za nějakou chvíli jdu na záchod.Asi za hod. kdy už ta hl. část stolice je pryč tak si dám velký klystýr asi 2,5l .Voda z reverzky a šťáva z citronu.Samotná voda nerozpouští nánosy.Bacha na teplotu.Sice ve střevě je prý asi 40 stupňů,ale já osobně s tím nemám nejlepší zkušenosti a horkou vodu ve střevě dlouho nevydržím.Jako když koupete miminko,cákněte si trochu do loketní jamky.Testování rukou nebo pusou nedoporučuji.
Já u klyst. ležím na pravým boku,.nohy výš než hlava.Dřiv jsem používala silonových pytel vycpaný slámou,abych byla v nakloněné rovině a ne nijak zalomená,aby voda mohla postupovat dále.Teď to kombinuji,chvíli ležím, chvíli na čtyřech.Pak svíčku,na pravý bok a občas zpátky na záda.Myslím,že si časem svůj způsob vypilujete.
Nebojte se klidně aspoň že začátku si je dávat denně.Je ,ale vhodné si občas udělat klystýr že studené vody,střevo se tím tonizuje a nedojde k nějakým deformacím nebo problémům s vyprazdňováním.Jinak,ale samozřejmě nepřehánět.Dobrého pomálu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz