Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob říj 14, 2017 12:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Nevíte proč když si dělám klystýr mi jde voda do nosu a strašně říhám?

Dotaz nechápu, jak voda do nosu, vůbec si to nedovedu představit, trochu upřesněte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát lis 03, 2017 9:10 am 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2017 12:53 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den, zrovna dokončuji léčbu kvasinky v pochvě. Chtěla jsem se zeptat zda-li bude mít po poslední dobrané tobolce ( a měla jsem i jeden den 2-0-2 ATB ústně) použít mikroklyzma a to přímo do pochvy - kefír + vysypané 2 tobolky lactobacilů?

Další dotaz je ohledně očisty střev. Plánuji 14 dní každodenní klystýry. Je dobré lactobacily dodat po každém z těchto klystýrů a nebo až nějak v těch posledních pár ( abych to tam nedávala a následně další den nevymyla - plánuji při tom i půst od jídla) ? a také formou klystýr vodou s citronem a až pak mikroklyzma kefír a lacotbacily?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát lis 03, 2017 11:48 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ejby : A co tak skusit mioroklystiry z "chytrej houby" ? Pouzila by si tu urcenu na sedacie kupele. Na vyplach oboch dierok. A co sa tyka hrubeho creva, tam by neslo ani o vyplach... Skor nech sa to vstrebe... Myslim, ze pan Jarda by s tymto suhlasil, sam odporuca take mikroklystiry. Chytra houba sa sprava inak nez kefir ci laktobacily. Je v pripade candidy ovela efektivnejsia.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát lis 03, 2017 1:08 pm 
Offline

Registrován: pát říj 06, 2017 12:53 pm
Příspěvky: 4
Děkuji za tip. Na dnešní den mám už připravený ten kefír, ale v pondělí se půjdu po chytré houbě podívat. Jde o to, že mi začíná ovulační hlen a snažíme se o miminko a jen potřebuji pochvu něčím propláchnout ať zmizí zbytek léků \":roll:\" a je pro spermie vůbec prostupná \":)\"

Nicméně pokud se nezadaří, tak je v plánu ten půst a tam bych už houbu zařadila. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob lis 04, 2017 1:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Ejby píše:
Dobrý den, zrovna dokončuji léčbu kvasinky v pochvě. Chtěla jsem se zeptat zda-li bude mít po poslední dobrané tobolce ( a měla jsem i jeden den 2-0-2 ATB ústně) použít mikroklyzma a to přímo do pochvy - kefír + vysypané 2 tobolky lactobacilů?

Další dotaz je ohledně očisty střev. Plánuji 14 dní každodenní klystýry. Je dobré lactobacily dodat po každém z těchto klystýrů a nebo až nějak v těch posledních pár ( abych to tam nedávala a následně další den nevymyla - plánuji při tom i půst od jídla) ? a také formou klystýr vodou s citronem a až pak mikroklyzma kefír a lacotbacily?

Děkuji

Tak tím výplachem pochvy jak uvádíte by jste neměla nic pokazit a pokud jde o klystýry tak dodávání laktíků je vždy dobré, ale ještě lepší je dokázat je zakotvit na střevní stěně což umí spíše probiotický multiplikátor http://www.pro-zdravi-az.cz/161-floraph ... tiplikator , který likviduje patogenní mikroflóru a efektivně množí právě laktobacily. Ono ani není tak podstatné je tam dodávat, jako spíše připravit pro ně ideální podmínky pro osídlení střeva. Pochopitelně může pomoci i chytrá houba jak vám již bylo doporučeno, tou se také nedá nic pokazit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát lis 24, 2017 11:51 am 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Krev v moči po klystýru? Nevíte co jsem si mohl podráždit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát lis 24, 2017 12:32 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 16, 2017 8:31 pm
Příspěvky: 10
Zdravím Vás p. Jardo,
měla bych dotaz i ohledně klystýru, tedy spíš, co vše z nás může vyjít. Klystýr si dělám již od 20 let-momentálně 36 let, začala jsem s ním, díky jedné knize a nic extra na to nepoužívám, jen si odpojím hlaveň ze sprchy. Můj dotaz se týče toho, co občas ze mě vzejde, kor nyní při půstu i po. Nevím, zda li jsem někdy při spaní na pláži pozřela hada, ale vypadá to tak. Je to jak střívko, či co...cca 4 mm široké a tentokrát asi 30 cm dlouhé. Nevíte, co by to mohlo býti? Jsem si říkala, zdali nemám nějakou tasemnici ?
Vřelé díík ..s pozdravem Lucie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob lis 25, 2017 11:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Krev v moči po klystýru? Nevíte co jsem si mohl podráždit?

Většinou hemeroidy pokud na ně trpíte, ale jinak je docela dost běžné kapilární krvácení ze zánětlivých míst ve střevě, což se pravidelným opakováním klystýrů zpravidla v pohodě odstraní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob lis 25, 2017 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lucyja píše:
Zdravím Vás p. Jardo,
měla bych dotaz i ohledně klystýru, tedy spíš, co vše z nás může vyjít. Klystýr si dělám již od 20 let-momentálně 36 let, začala jsem s ním, díky jedné knize a nic extra na to nepoužívám, jen si odpojím hlaveň ze sprchy. Můj dotaz se týče toho, co občas ze mě vzejde, kor nyní při půstu i po. Nevím, zda li jsem někdy při spaní na pláži pozřela hada, ale vypadá to tak. Je to jak střívko, či co...cca 4 mm široké a tentokrát asi 30 cm dlouhé. Nevíte, co by to mohlo býti? Jsem si říkala, zdali nemám nějakou tasemnici ?
Vřelé díík ..s pozdravem Lucie

Tak naprostá většina bordelu ve střevě je kandida, odloupnutá stará sliznice střeva a kaly usazené na střevním povrchu za mnoho let. Někdy jde o obdivuhodné výtvory přírody, které ani nejde pochopit. Třeba mě jedna paní vyprávěla jak po delším čistění najednou dostala extrémní křeče v břiše v bolestech se došourala do koupelny, ale na záchod si nedokázala bolestí sednout, tak si sedla zadkem na kraj vany a do vany vykadila za nepředstavitelných skoro porodních bolestí cca 30-40 cm dlouhou tvrdou tyč letitých kalů. Zhruba do hodiny ten šílený stav odezněl a od té doby se cítila jako znovu narozená. Vím že vzhledem k obecně šířenému parazitnímu šílení je většina lidí ochotna v čemkoliv nestandardním vidět ihned nějaké vetřelce, ale v naprosté většině případů o parazity nejde tedy v tomto hodnocení bych byl značně opatrný i když netvrdím že se občas u někoho nemohou vyskytnout. Jinak pokud by jste opravdu tasemnici měla patrně by jste musela dost extrémně jíst a stejně by jste ztrácela váhu, čili pokud nemáte tyto potíže pak bych se tím zase tolik neděsil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát pro 01, 2017 10:47 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 16, 2017 8:31 pm
Příspěvky: 10
děkuji za odpověd, p.Jardo!
paní si opravdu musela ulevit, zbavení se takové zátěže!! Nechám to být, nebudu se v tom raději pitvat, kdo ví, co to může být. Dělám si výplachy často, tak mě spíš překvapilo, že něco má šanci v mých střevech vzrůstat \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob pro 02, 2017 10:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="lucyja":3kq3t3v8]děkuji za odpověd, p.Jardo!
paní si opravdu musela ulevit, zbavení se takové zátěže!! Nechám to být, nebudu se v tom raději pitvat, kdo ví, co to může být. Dělám si výplachy často, tak mě spíš překvapilo, že něco má šanci v mých střevech vzrůstat \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: sob pro 02, 2017 3:11 pm 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Jarda píše:
Logiku jejich umravnění můžete tedy zcela bez problémů čerpat z mezilidských vztahů na naší planetě a dle toho se k nim stavět. Demokraticky to prakticky nikdy nefunguje, vždy je nutná tvrdá argumentace a vlastní území nekompromisně bránit proti přílivu nájezdníků.

Přesně tak!!! Jak v Evropě, tak ve střevech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: klystýr x užívání léků
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 10:21 am 
Offline

Registrován: úte pro 12, 2017 10:13 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

nejdříve velmi děkuji za Vaše stránky, díky nim jsem začala s klystýry, které nyní provádím 1x týdně (prozatím jen čistá voda). Chtěla bych se zeptat, zda v nich mohu pokračovat, když mi byla předepsána 3 měsíční kúra kortikoidů (konkrétně Prednison 5mg)? Stručně - je provádění klystýrů v pořádku při užívání léků? Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: klystýr x užívání léků
PříspěvekNapsal: úte pro 12, 2017 5:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vivian píše:
Dobrý den,

nejdříve velmi děkuji za Vaše stránky, díky nim jsem začala s klystýry, které nyní provádím 1x týdně (prozatím jen čistá voda). Chtěla bych se zeptat, zda v nich mohu pokračovat, když mi byla předepsána 3 měsíční kúra kortikoidů (konkrétně Prednison 5mg)? Stručně - je provádění klystýrů v pořádku při užívání léků? Děkuji moc

U naprosté většiny léků nemůže klystýr nijak ovlivnit jejich funkčnost, pouze může do značné míry snížit vedlejší účinky většiny léků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv úno 01, 2018 9:54 pm 
Offline

Registrován: pát říj 03, 2014 6:38 am
Příspěvky: 14
Ako vidite pouzivanie klystyrov urinou pri detoxikacnych kurach? Myslim napr. Bobkovym listom, kedy sa z tela vyplavuje kopec solnych usadenin atd... ak sa v dni ocisty bobkacom pouziva urinovy klystyr, nebude to kontraproduktivne?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz