Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát říj 19, 2018 9:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: očista dutin a střev
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2018 11:50 am 

Dobrý den, rada bych se tu poradila...
Po přečtení knih od G.P. Malachova a I.P. Něumyvakina mi došlo, že není jiné zbytí, než změnit úplně vše. Je mi 40 let cca od 15 let trpím na neustále ucpaný nos, únavu, motání hlavy, slabost, málo energie, a velmi řídkou stolici a také bolestmi bederní a krční páteře, ted se přidaly bolesti zubu, ale asi budou souviset se zanešenými dutinami...nevím, hrozně se mi zhoršil zrak což je podle knih pana Malachova zpusobeno hlenem v oblasti hlavy, takže se snažím vyčistit jak dutiny, tak střeva, nevím jestli dutiny čistím správně, každý večer si napařuji hlavu na nějakým bylinkovým čajem nebo sprchou a vyplachuji solným roztokem konvičkou neti, ráno vypiju několik doušku moči a znovu močí vyplachuji nos, dutiny se sice čistí, ale někdy jsou ucpané tak, že voda nosem ani neproteče, střeva čistím klystýry s několika kapkami peroxidu vodíku, chci dělat i urinové klystýry.
Chci se zeptat, jestli jsou klystýry vhodné i pro člověka, který má řídkou stolici?? Nejsem schopná udržet to v sobe ani pár minut a hned běžím :-), mám vytrvat, je to pro mě vhodné?
Stravu jsem změnila podle jídelníčku pana Zajíčka, ale zkouším to pár dní, do té doby jsem sice jedla hodně ovoce a zeleninu a pila štávy, ale jedla rýži brambory, tuńaka, dušenou zeleninu,často jsem ujížděla na sladkostech to už ted nedělám a vařenému jídlu se vyhýbám
Mužete mi prosím poradit, jak svuj stav zlepšit?

Dekuji Denisa

Předmět příspěvku: Re: očista dutin a střev
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2018 4:17 pm 
Administrátor
Administrátor

denisa Jandurova píše:
Dobrý den, rada bych se tu poradila...
Po přečtení knih od G.P. Malachova a I.P. Něumyvakina mi došlo, že není jiné zbytí, než změnit úplně vše. Je mi 40 let cca od 15 let trpím na neustále ucpaný nos, únavu, motání hlavy, slabost, málo energie, a velmi řídkou stolici a také bolestmi bederní a krční páteře, ted se přidaly bolesti zubu, ale asi budou souviset se zanešenými dutinami...nevím, hrozně se mi zhoršil zrak což je podle knih pana Malachova zpusobeno hlenem v oblasti hlavy, takže se snažím vyčistit jak dutiny, tak střeva, nevím jestli dutiny čistím správně, každý večer si napařuji hlavu na nějakým bylinkovým čajem nebo sprchou a vyplachuji solným roztokem konvičkou neti, ráno vypiju několik doušku moči a znovu močí vyplachuji nos, dutiny se sice čistí, ale někdy jsou ucpané tak, že voda nosem ani neproteče, střeva čistím klystýry s několika kapkami peroxidu vodíku, chci dělat i urinové klystýry.
Chci se zeptat, jestli jsou klystýry vhodné i pro člověka, který má řídkou stolici?? Nejsem schopná udržet to v sobe ani pár minut a hned běžím :-), mám vytrvat, je to pro mě vhodné?
Stravu jsem změnila podle jídelníčku pana Zajíčka, ale zkouším to pár dní, do té doby jsem sice jedla hodně ovoce a zeleninu a pila štávy, ale jedla rýži brambory, tuńaka, dušenou zeleninu,často jsem ujížděla na sladkostech to už ted nedělám a vařenému jídlu se vyhýbám
Mužete mi prosím poradit, jak svuj stav zlepšit?

Dekuji Denisa

Tak určitě ano, klystýr odplaví špatné bakterie, které ten stav způsobují, ovšem nemusí to nutně znamenat že se všeho zbavíte, ale pomůže. Tam je podle všeho problém v biofilmu na střevní stěně a to může být různé, podle zamoření organizmu konkrétním šmejdem. Pokud je biofilm pouze v tlustém střevě je to ještě dobře řešitelné, ovšem v tenkém střevě a v žaludku se to již řeší hůře a hlavně déle. Já bych nyní nasadil obyčejný Endiaron z lékárny s tím že první den 3x1 další 3x2 a další 3x3 tablety a tu celou dávku minimálně tři dny s tím že maximum je 7 dní. K tomu plná podpora jater třeba silymarin, schizandra čínská, chanca pirdra případně očisty a dvakrát denně klystýr z heřmánku, nebo ještě lépe z řepíku. Jedině s tou podporou střeva a jater se zle takto intenzivně zbavit šmejdů tak rychle protože jinak vám naskočí herx jako prase a nedáte to kvůli přiotrávení organizmu vychcípaným šmejdem ze střeva.

Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 8:58 am 

Děkuji, klystýry dělám, ale mám problém je v sobě udržet, včera jsem nasadila Endiaron i Silimarin. Prolévám dutiny slaným roztokem s néti konvičkou už cca týden a mám pocit, že se to stále zhoršuje, před tím ze me alespon něco vycházelo, ted je nos uplně utemovaný, a do toho se přidala bolest v krku, která jde až do uší, porad se mi mota hlava, to asi jak se v dutinách uvolnily hleny, nebo nevím,je to nepříjemné. Rano mám rozostřené vidění a celkově se mi hrozně zhoršil zrak....Malachov ve svých knihách píše, že je to tím hlenem. Myslíte, že to motání hlavy u očisty dutin je normální? Dekuji

Předmět příspěvku: Re: Problém se stolicí
PříspěvekNapsal: úte črc 10, 2018 10:02 am 
Administrátor
Administrátor

denisa Jandurova píše:
Děkuji, klystýry dělám, ale mám problém je v sobě udržet, včera jsem nasadila Endiaron i Silimarin. Prolévám dutiny slaným roztokem s néti konvičkou už cca týden a mám pocit, že se to stále zhoršuje, před tím ze me alespon něco vycházelo, ted je nos uplně utemovaný, a do toho se přidala bolest v krku, která jde až do uší, porad se mi mota hlava, to asi jak se v dutinách uvolnily hleny, nebo nevím,je to nepříjemné. Rano mám rozostřené vidění a celkově se mi hrozně zhoršil zrak....Malachov ve svých knihách píše, že je to tím hlenem. Myslíte, že to motání hlavy u očisty dutin je normální? Dekuji

Jde o to jak děláte kystýr, za dané situace bych se snažil vyčistit celé střevo, tedy dávat nálev opakovaně tak dlouho, až dostanete do střeva 2 l nálevu, tedy tlusté střevo vypláchnete celé. Předpokládám že pak bude hlen odcházet střevem tedy patrně vykadíte řádný smradlavý chrchel, a uvolněním této spodní cesty se pochopitelně uleví nahoře. Celkově to sedí na stav přiotrávení ze šmejdů ve střevě a bez jejich eliminace to asi nepůjde. Klystýry se v takovém případě dělají hodně často, ideálně ráno a večer klidně delší dobu, prostě do té doby než střevo naskočí a bude schopno produkovat normální stolici. Celkově dávat lehčí stravu, ale v dostatečném množství, aby játra měla dost energie na detoxikaci a podpořit játra na maximum.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 169 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]