Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:54 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KosmasJ píše:
Dobry podvecer pane zajicek,chtel sem se zeptat na normalni hodnoty vody,svalu a tuku v procentech na visku 189 cm a 22 let.Nasi mi nadavaji at zacnu jist jelikoz sem od 2.12.010 kdy sem mel 89.4 kg,25.7 tuku,57.3 vody a 43.4 svalu v procentech a dnes mam:76.3 kg,16.3 tuku,64.4 vody a 48.6 svaly.Pry mam uz strasne malo tuku,ale ja jim kazdy den orechy,mandle,seminka vseho druhu a naklicenou alfalfu.Myslim ze tam je tuku habadej,nemluvim o tom ze si dam syrovatka ci acidofilni mleko a spoustu zeleniny i trosku ovoce.A od zitrka zacnu delat tu sirnou patlaninu jelikoz mam problem s pokozkou,myslim ze potom priberu.Reknete potrebuju to,ja osobne myslim ze nizsi hladina tuku vubec nevadi..?Zitra dodelam 3 krkaci test,a pak dam vedet jak si vedu,mockrat dekuji...

Já každému doporučuji se váhou nezabývat, protože tělo má velké rozdíly ve váze při přechodu na jiný systém stravování. Po srovnání si upraví tělo svoji ideální váhu a tu si potom drží. Nejde tedy stanovit, co je normální, spíše se dá bavit o tom co je obvyklé, ale to nemusí pasovat na vás. Ta uvedená strava určitě plně vyhovuje, ale asi máte velice malou využitelnost stravy, nebo nějaké parazity, kteří vám podstatnou část tráveniny spotřebují a na vás zbude prostě málo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 5:52 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
Dobre rano,tak dneska sem si udelal treti krkaci test a prvni den sem mel 3:30,druhy 3:25 a dneska taky nejak kolem tech 3 a pul minuty.Coz se mi nezda zas az tak hrozne?Piju ted uz 3 dny vas caj z kurkumy,zazvoru a citronu,treba mi to pomaha.No a jeste bych mel dotaz na to,co si myslite o susenkach bebe,musli atd?Take tim nakrkmim kvasinky,parazity?Kdyz si obcas dam rano k ovoci,asi ano ze?Dekuji za odpoved,hezky den preji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 1:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KosmasJ píše:
Dobre rano,tak dneska sem si udelal treti krkaci test a prvni den sem mel 3:30,druhy 3:25 a dneska taky nejak kolem tech 3 a pul minuty.Coz se mi nezda zas az tak hrozne?Piju ted uz 3 dny vas caj z kurkumy,zazvoru a citronu,treba mi to pomaha.No a jeste bych mel dotaz na to,co si myslite o susenkach bebe,musli atd?Take tim nakrkmim kvasinky,parazity?Kdyz si obcas dam rano k ovoci,asi ano ze?Dekuji za odpoved,hezky den preji...

To máte skoro ideální časy, čili váš problém z nedostatku kyseliny patrně není. Jakékoliv sladké šmejdy z obchodní sítě jsou nanejvýše nevhodné, to je pro nezvané kámoše ideální krmení. Soustřeďte se tedy na deficity minerálů a stopových prvků, přičemž jejich srovnání je základ úspěchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 3:34 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
A co napriklad doporucujete?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř úno 23, 2011 9:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KosmasJ píše:
A co napriklad doporucujete?

To se takto říci nedá, musel bych vás alespoň vidět a mít možnost si některé markanty nedostatku látek vysledovat. Jinak je vhodné si nechat udělat vlasovou analýzu a ta vám odpoví co máte, nebo nemáte v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 10:08 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
Dekuji za veskere odpovedi,mejte se co nejlepe.Budu se nadale ucit,jeste jednou dekuji...\":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 4:04 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 16, 2010 8:07 am
Příspěvky: 26
Poslední dobou mne často v noci pobolívá břicho, resp. mám takový podivný nepříjemný pocit plnosti ačkoliv jím poslední jídlo cca v 18:00 a spát chodím mezi 22:00 - 23:00.
Každé ráno užívám domácí kefír s oříšky, semeny, rozinkami, jablkem, praktikuji očistu střev dle těchto stránek, užívám řadu doplňků - oregano, lichořeřišnice, jód, zinek, HCl, hořčík atd.
Čím by to mohlo být a co s tím? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: ned úno 27, 2011 4:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
jhemza píše:
Poslední dobou mne často v noci pobolívá břicho, resp. mám takový podivný nepříjemný pocit plnosti ačkoliv jím poslední jídlo cca v 18:00 a spát chodím mezi 22:00 - 23:00.
Každé ráno užívám domácí kefír s oříšky, semeny, rozinkami, jablkem, praktikuji očistu střev dle těchto stránek, užívám řadu doplňků - oregano, lichořeřišnice, jód, zinek, HCl, hořčík atd.
Čím by to mohlo být a co s tím? Děkuji

Ve střevě se běžně vyskytují vleklé zánětlivé procesy, které souvisí s nedostatkem omega 3 mastných kyselin a špatným stavem nadledvinek, čili vyzkoušet srovnat tyto dvě věci, případně si nechat udělat sono břicha a třeba něco najdou, ale je to málo pravděpodobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: pon bře 07, 2011 2:30 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
Pane zajicek prosim vas,muzu si ublizit vlivem detoxikace bez klystyru?Cekam az 24.3. na vyplach streva ale detoxikace je uz ve velkem rozsahu a ma kuze je hodne silne popraskana az krvaci,co s tim?Klystyru doma,se bojim.Chcu prvne CHT ale do te doby?Jde mi jen o to jestli si nemuzu ublizit,jinak to tech 17 dni jeste vydrzim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 9:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KosmasJ píše:
Pane zajicek prosim vas,muzu si ublizit vlivem detoxikace bez klystyru?Cekam az 24.3. na vyplach streva ale detoxikace je uz ve velkem rozsahu a ma kuze je hodne silne popraskana az krvaci,co s tim?Klystyru doma,se bojim.Chcu prvne CHT ale do te doby?Jde mi jen o to jestli si nemuzu ublizit,jinak to tech 17 dni jeste vydrzim...

Tak se protáhněte alespoň epsomskou solí, což není čeho se bát. Prostě si dáte polévkovou lžíci epsomky do sklenice vody a vypijete, pak pijete hodně vodu a po cca dvou hodinách další várka, tak dlouho dokud vás to nevyčistí, což je většinou již po dvou várkách. Je to pohodlné, ale kvůli vysoušení střev se tento postup nedá na běžné používání doporučit, ovšem jednou za čas, proč ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 11:19 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
Dobra tedy,pokud ji konecne sezenu,tak to s ni provedu,zeptam se ale i na Glauberovu sul,ta epsomska se neda vubec sehnat.Dnes jedu ale do jine zdravenky tak uvidime.Zatim dekuji za odpoved,ona mi zitra prijde chlorella a mlady jecmen tak si myslim ze to mi take pomuze,to zeleny(chlorofil) je hodne potreba,zatim dekuji mnohokrat..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 11:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KosmasJ píše:
Dobra tedy,pokud ji konecne sezenu,tak to s ni provedu,zeptam se ale i na Glauberovu sul,ta epsomska se neda vubec sehnat.Dnes jedu ale do jine zdravenky tak uvidime.Zatim dekuji za odpoved,ona mi zitra prijde chlorella a mlady jecmen tak si myslim ze to mi take pomuze,to zeleny(chlorofil) je hodne potreba,zatim dekuji mnohokrat..

Ono pomůže ledasco, ale základ je průchodné střevo a to je jediné, co zatím bohužel zanedbáváte. Glauberova sůl obsahuje dost sodíku a zatěžuje ledviny, čili pokud je máte dobré, tak problém nevidím, ale jinak moc vhodná není, ovšem asi bude mnohem vhodnější, než stále čekat až zahřmí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 1:31 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
Co myslite tim nez zahrmi?Muze se stat neco cim bych si ublizil?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: úte bře 08, 2011 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
KosmasJ píše:
Co myslite tim nez zahrmi?Muze se stat neco cim bych si ublizil?

To určitě ne, ale používá se to jako slovní obrat u někoho, kdo je nerozhodný a stále vyčkává. Ubližujete si patrně právě tím vyčkáváním, na vašem místě už bych jel klystýry a na nic nečekal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista tlusteho streva a stravovani
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2011 2:19 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 12:50 pm
Příspěvky: 39
Koupil sem si vcera tu saratici,vypil sem ji a skoro nic,normalni stolice.Ze bych se nejak po...,to se nekonalo.Asi fakt udelam ten klystyr,jinak to nevidim...,zatim dekuji,zase se ozvu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz