Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 9:44 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
tak po čtyřech týdnech mám ipetigo opět zpátky,udělalo se v obličeji tam kde po něm předtím zůstala jizvička a ph je pořád vysoké 8. Nechápu to, jsem po vyčištění střev a jater dělala jsem klistýry s urinou naposledy dokonce dva dny před tím než se to zase objevilo,jedla jsem tu protikvasinkovou dietu hlavně o zelí a zelenině ládovala se lactobacilama,lichořeřišnicí,I,Se,Zn....to přeci není možné,opravdu nevím co dělám špatně,ale držela jsem se Vašich pokynů. Jak je to možné,že to mám znovu zpátky?Nevím,co mám dělat. O víkendu se vdávám.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
tak po čtyřech týdnech mám ipetigo opět zpátky,udělalo se v obličeji tam kde po něm předtím zůstala jizvička a ph je pořád vysoké 8. Nechápu to, jsem po vyčištění střev a jater dělala jsem klistýry s urinou naposledy dokonce dva dny před tím než se to zase objevilo,jedla jsem tu protikvasinkovou dietu hlavně o zelí a zelenině ládovala se lactobacilama,lichořeřišnicí,I,Se,Zn....to přeci není možné,opravdu nevím co dělám špatně,ale držela jsem se Vašich pokynů. Jak je to možné,že to mám znovu zpátky?Nevím,co mám dělat. O víkendu se vdávám.
Děkuji

Tak to bude mít asi celkem jasný původ a to v nervovém vypětí, což předpokládám před tou svatbou zažíváte, doporučuji to nějak utlumit a dostat se do klidu. Jako krátkodobé řešení může fungovat Ansilan, což je při nárazovém použití celkem neškodný uklidňovač, tak se po něm poohlédněte, případně vyzkoušejte třezalku, nebo mučenku, ta je sice mnohem slabší, ale fungovat může také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 8:57 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Děkuji,také si myslím,že je to tento důvod,bohužel se mi moc klid nedaří. Nevím jestli to stihnu sehnat,mám doma jen kozlík lékařský a levanduli,je také vhodný?
Ještě jedna otázka mohla jsem si nějak zaneřádit střeva, když jsem vypila sklenici zřejmě již lehce zkaženého kozího kefíru,přišlo mi nějaké divné. A mám dále dodržovat protikvasinkovou dietu i na svatbě,to asi nepůjde a poté na krátké dovolené také nevím jestli to půjde?
děkuji pěkný den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Děkuji,také si myslím,že je to tento důvod,bohužel se mi moc klid nedaří. Nevím jestli to stihnu sehnat,mám doma jen kozlík lékařský a levanduli,je také vhodný?
Ještě jedna otázka mohla jsem si nějak zaneřádit střeva, když jsem vypila sklenici zřejmě již lehce zkaženého kozího kefíru,přišlo mi nějaké divné. A mám dále dodržovat protikvasinkovou dietu i na svatbě,to asi nepůjde a poté na krátké dovolené také nevím jestli to půjde?
děkuji pěkný den

Uvedené byliny nemám vyzkoušené, čili nevím, ale pokud u nic máte dobrou zkušenost, tak proč je nevyzkoušet. Ničemný kefír asi není ideální a nějaké rozhození kultur ve střevě může způsobit, ovšem není to zase tak moc pravděpodobné, to by musel být hodně jetý. Pár dní zase tak nevadí a rozhodně bych si přemýšlením nad kvasinkou svatbu, ani dovolenou nekazil, ale cukry pokud možno vynechte, jinak se za těch pár dní asi nic zásadního nestane, hlavně to chce klid a spokojenost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon črc 11, 2011 8:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co se týče kozlíku,tak prý může mít negativní vliv na štítnou žlázu,tak jsem si sehnala tu mučenku,ale zatím moc nezabírá. To impetigo zase natírám stříbrem ale moc se to nezlepšuje,trochu zmizí pak zase vystoupí. Na imunologii mi teď našli,že mám leukopenii,což znamená málo bílých krvinek a slabou autoimunitu. Tak nevím, jestli zase mám udělat klistýr a půst nebo schankrou vyčistit střeva i když to předtím moc něšlo. Ale také mne kromě práce a svatby daleko víc stresuje dodržovat tu zeleninovou stravu proti kvasinkám,když na mne všichni koukají jak na blázna nebo jako na anorektičku. Také mám problém s udržením klistýru,který provádím urinou.I když dělám některé cviky,tak mi vůbec nejde ho tam ani 10 min udržet,není na to ještě nějaká pomůcka?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 8:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co se týče kozlíku,tak prý může mít negativní vliv na štítnou žlázu,tak jsem si sehnala tu mučenku,ale zatím moc nezabírá. To impetigo zase natírám stříbrem ale moc se to nezlepšuje,trochu zmizí pak zase vystoupí. Na imunologii mi teď našli,že mám leukopenii,což znamená málo bílých krvinek a slabou autoimunitu. Tak nevím, jestli zase mám udělat klistýr a půst nebo schankrou vyčistit střeva i když to předtím moc něšlo. Ale také mne kromě práce a svatby daleko víc stresuje dodržovat tu zeleninovou stravu proti kvasinkám,když na mne všichni koukají jak na blázna nebo jako na anorektičku. Také mám problém s udržením klistýru,který provádím urinou.I když dělám některé cviky,tak mi vůbec nejde ho tam ani 10 min udržet,není na to ještě nějaká pomůcka?
děkuji

Já nejsem bylinář, čili ten kozlík nedovedu posoudit. Bílé krvinky jsou o dostatečném množství kyseliny chlorovodíkové v těle, udělejte si krkací test a pokud nekrknete, tak musíte kyselinu dodávat. Klystýry provádějte urinou s přídavkem jablečného octa, to kvasince silně vadí a hlavně dodávat kvanta laktobacilů, případně si kupte Enterol, ten zabírá také docela dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 12:53 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,dobře vyzkouším. Test na Hcl jsem si dělala pomocí Betainu HCL,jak se vezme ráno tabletka a když se nedostaví pálení a lehká bolest,tak se zvyšuje. A mne hned po první začalo silné pálení. Dá se to tedy brát jako objektivní,že jí mám dostatek? Na ten krkací se nedá použít jednlá soda z obchodu?
děkuji
pěkný den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 9:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,dobře vyzkouším. Test na Hcl jsem si dělala pomocí Betainu HCL,jak se vezme ráno tabletka a když se nedostaví pálení a lehká bolest,tak se zvyšuje. A mne hned po první začalo silné pálení. Dá se to tedy brát jako objektivní,že jí mám dostatek? Na ten krkací se nedá použít jednlá soda z obchodu?
děkuji
pěkný den

To nedovedu posoudit, já ovládám test jedlou sodou a dá se použít jakákoliv i ta z obchodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 9:18 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
tak po dovolené mám impetigo(pořád to samé místo) i kvasinkya ty maximalně přemnožené dle testu,spousty vláken ihned klesá ke kdu a to jsem si udělala 4 klistýry urinou+lžička jablečného octa. A obličej jsem si pořád lehce potírala preventivně střírem a jedla lichořeřišnici. Určitě souvisí to impetigo s kvasinkou?Mívajího především malé děti i batlata a ty přeci střeva zaneřáděná nemají. Říkala jste na kvasinku tu dietu se zelím,ale pak jste říkal,že když mě teď nadýmá ať ho nejím,tak už nevím jak mám jíst.
Koupila jsem ten Enterol,může se brát i dlouhodobě?na obalu je napsáno 2dny.
Ten Lugol se kape do vody nebo na lžičku jen tak?
Dle krkacího testi jsem si nekrla vubec,takže soudím,že Hcl nemám,ale když jsem si před jídlem vzala betainHcl tak mě zase pálil a bolel žaludek,to tak má být?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: sob črc 16, 2011 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
tak po dovolené mám impetigo(pořád to samé místo) i kvasinkya ty maximalně přemnožené dle testu,spousty vláken ihned klesá ke kdu a to jsem si udělala 4 klistýry urinou+lžička jablečného octa. A obličej jsem si pořád lehce potírala preventivně střírem a jedla lichořeřišnici. Určitě souvisí to impetigo s kvasinkou?Mívajího především malé děti i batlata a ty přeci střeva zaneřáděná nemají. Říkala jste na kvasinku tu dietu se zelím,ale pak jste říkal,že když mě teď nadýmá ať ho nejím,tak už nevím jak mám jíst.
Koupila jsem ten Enterol,může se brát i dlouhodobě?na obalu je napsáno 2dny.
Ten Lugol se kape do vody nebo na lžičku jen tak?
Dle krkacího testi jsem si nekrla vubec,takže soudím,že Hcl nemám,ale když jsem si před jídlem vzala betainHcl tak mě zase pálil a bolel žaludek,to tak má být?
děkuji

Já na tu dálku nemohu tvrdit ani že to je jednoznačně impetigo, tu informaci mám od vás, ale to je jedno, naprostá většina kožních potíží souvisí se špatnou kvalitou krve a ta zase s kvasinkou. Pokud se týká malých dětí, tak vás mohu ujistit, že mýlíte, tam kvasinky řádí opravdu obdivuhodně. Ten váš dotaz na to zelí nechápu, vy jíte jenom zelí? Enterol se dá brát i delší dobu v tom není problém. Lugolův roztok se dává do vody a vypije. Pokud jste si nekrkla tři dny po sobě, jak doporučuji pro větší objektivnost testu, tak kyselinu nemáte a musíte ji dodávat, jak funguje ten test s betainem nevím, to jsem vám již psal a i když se mě zeptáte ještě několikrát, stejně to vědět nebudu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 9:42 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
impetigo to je určitě dost jsem se o to zajímala a i dle diagnozy lékaře,akorát mi z toho nedělali stěr takže nevím jestli to je stafylokok nebo streptokok,ale ono to je asi jedno. Prý mám oslabenou imunitu tak se mi to vrací. Jídelníček držím tak jste doporučoval hlavně zelenina+zeli+fungicid někdy králík či krůta,akorat když jsem Vám pak psala,že mě to nadýmá,tak jste uvedl že zelí není zrovna vhodná volba.Proto jsem se ptala. Možná, že stačí zelí v menších dávkách jen trochu.
Nemůže ten jídelníček proti kvasince pomáhat těm kokům?
Napadlo mne,že s těmi probĺémy souvisí ten hydrocolon,i když jsem nějaké laktobacily po něm brala, zřejmě se mi tám rychleji pomnožily ty špatné kvasinky. Mám třeba zkusit udělat shakrou očistu střeva a pak do sebe cpát kvanta laktobacilů s tím enterolem a držet stale dietu? Ovoce tedy mám vynechat i ráno?
A ještě jedna otázka na lugol- kapka se počítá ta ze skleněného kapátka(mám doma) nebo 1ml?
děkuji a nezlobte se za moje dotazy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon črc 18, 2011 8:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
impetigo to je určitě dost jsem se o to zajímala a i dle diagnozy lékaře,akorát mi z toho nedělali stěr takže nevím jestli to je stafylokok nebo streptokok,ale ono to je asi jedno. Prý mám oslabenou imunitu tak se mi to vrací. Jídelníček držím tak jste doporučoval hlavně zelenina+zeli+fungicid někdy králík či krůta,akorat když jsem Vám pak psala,že mě to nadýmá,tak jste uvedl že zelí není zrovna vhodná volba.Proto jsem se ptala. Možná, že stačí zelí v menších dávkách jen trochu.
Nemůže ten jídelníček proti kvasince pomáhat těm kokům?
Napadlo mne,že s těmi probĺémy souvisí ten hydrocolon,i když jsem nějaké laktobacily po něm brala, zřejmě se mi tám rychleji pomnožily ty špatné kvasinky. Mám třeba zkusit udělat shakrou očistu střeva a pak do sebe cpát kvanta laktobacilů s tím enterolem a držet stale dietu? Ovoce tedy mám vynechat i ráno?
A ještě jedna otázka na lugol- kapka se počítá ta ze skleněného kapátka(mám doma) nebo 1ml?
děkuji a nezlobte se za moje dotazy.

Tak zelí dost čistí střeva a z toho může být to nadýmání, ale v menší dávce by asi vadit opravdu nemělo. Bakterie se množí v zahleněném organizmu, nedovedu posoudit jak na tom jste z tohoto pohledu. Opravení bakteriálních kultur ve střevě je určitě výborný nápad a sladké potraviny, tedy i ovoce, bych asi zatím vynechal. Kapátko by správně mělo kapat 20 kapek do jednoho mililitru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 10:42 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
tak jsem po vyčištění střev a snažím se obnovit mikrofloru uživáním hodně lactobacilů. Nevím jak se pozná zahleděný organismus ale do jídla přidávám křen a nejím mléčné výrobky,tak by to neměl být problém. Nicméně impetigo se pořád obějevuje v tom samém místě a už je to několik měsíců,to asi není normální a nevím si rady. Všichni říkají,že mám oslabenou imunitu ale jak jinak ji posílit než lactobacilama?
děkujiza radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon črc 25, 2011 9:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
tak jsem po vyčištění střev a snažím se obnovit mikrofloru uživáním hodně lactobacilů. Nevím jak se pozná zahleděný organismus ale do jídla přidávám křen a nejím mléčné výrobky,tak by to neměl být problém. Nicméně impetigo se pořád obějevuje v tom samém místě a už je to několik měsíců,to asi není normální a nevím si rady. Všichni říkají,že mám oslabenou imunitu ale jak jinak ji posílit než lactobacilama?
děkujiza radu

Hleny vznikají z mnoha potravin, hlavně mléko, mouka, cukr a živočišné bílkoviny. Jejich odstranění není na pár dní, mnohdy se jedná o měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 4:18 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
usoudila jsem, že dokud se nezbavím kvasinek asi se mi to impetigo bude vracet pořád. Takže stále dodržuji protikvasinkovou dietu(2měsíce) a snažím se odhlenit. Chci se zeptat, když jste říkal ovoce raději vynechat,vadí tedy i meloun,když mi dobře zvedá ph? A jestli vadí jáhly nebo celozrná rýže natural,kdybych je jedla denně,protože jinak nevím ,co snídat,aby mi to chutnalo. Po jáhlách jde sice ph trochu dolu,ale zase me to nenadýmá jako třeba zelenina se zelím. Vždycky říkáte,že si to člověk musí vypozorovat,ale jak to poznám,že mi ta potravina nedělá dobře,že klesne ph?,nebo mě to nadámá?. Kefír mě také nadýmá a je přeci vhodný?
děkuji za odpověd


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz