Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 6:08 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 9:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
jím jídelníček dle Vás proti candidě,ale pořád sliny v textu trochu klesnou, ne až na dno jen se sníží,tak nevím jestli už je to dobré znamení nebo ne? Ledviny už jsou lepší. Ph si měřím,ale přes 7 se dostane jen večer,je to taková lehce nazelenalá. Tak nevím,jestli něco nedělám špatně. Základ mám vždy kys.zelí+zelenina nebo fazole+fungicid,ráno ovoce s kokosem a semeny. Možná akorát že někdy si dám po obědě jako svačinku ještě třeba meloun či jahody se skořicí a kokosem.....jestli to vadí?
Dnes mi přišla Epsomská sůl z internetu, ale je na ní uvedeno MgSO4-hnojivo-epsomská sůl- tak nevím jestli je to ono,abych se neotrávila:-), Popř.kdyby nebyla,můžete mi ji zaslat na dobírku,když Vám pošlu adresu?Potřebovala bych ji do čtvrtka.
Moc Děkuji

Tak ona to nevzdá tak snadno, jak se lidé domnívají, je tady mnohem déle než my a umí se skvěle přizpůsobit, což z ní dělá opravdového vetřelce. Pokud se táhnou vlákna, tak to stále není dobré. Strava patrně vyhovuje, ale stejně si tu reakci na danou potravinu musí vysledovat každý sám u sebe, nic se nedá zobecňovat. Tu sůl neposoudím, ta může být v pořádku a také ne, proto já posílám farmaceutickou kvalitu a tam je to bez problémů. Poslat vám ji v případě zájmu mohu klidně zítra, což by se určitě mělo stihnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 07, 2011 4:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
to pálení v močové trubici byly kvasinky dle stěru na urologii. Dostává se tam i z těch opakovaných vaginálních infekcí. Tak jsem si na noc vložila do pochvy houbičky. Jenomže mi přišli úplně malé,tak jsem na okraj ne daleko vložila takový hrášek z těch malých kuliček. Něco jsem ráno ještě vyndala ale něco tam asi zůstalo,co stím?poradítě prosím,. Mám udělat nějaký vaginální klystýr?Chtěla jsem si zrovna dělat výplachy kefirem....
děkuji moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 8:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
to pálení v močové trubici byly kvasinky dle stěru na urologii. Dostává se tam i z těch opakovaných vaginálních infekcí. Tak jsem si na noc vložila do pochvy houbičky. Jenomže mi přišli úplně malé,tak jsem na okraj ne daleko vložila takový hrášek z těch malých kuliček. Něco jsem ráno ještě vyndala ale něco tam asi zůstalo,co stím?poradítě prosím,. Mám udělat nějaký vaginální klystýr?Chtěla jsem si zrovna dělat výplachy kefirem....
děkuji moc za odpověď.

Tak to se asi neptáte na správném místě, já mám znalosti jenom z amatérské gynekologické praxe a houbičky jsem při tom nikdy nevyndával. Výplach se samozřejmě udělat dá v tom problém nevidím a zda se něco vyplaví, nebo ne, to těžko odhadnu. Tím kefírem to půjde velice dobře, tak uvidíte. Každopádně by jste měla nasadit lichořeřišnici, ta je na kvasinky velice dobrá a již mnohokrát jsem zde o ní psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 8:13 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,chápu děkuji za odpověď a zaslání.
Lichořeřišnici užívám tu v lihu a májí mi přijít i plody. Přijde mi, že se ta potvora stěhuje. Když přestane pálení dole a střeva by na tom měla být lépe, tak mě pro změnu pálí a svědí oči. Mám ještě pár otázek:
1.když udělám 2.očistu jater až po měsíci má to stejný význam,je to v pořádku nebo může být i delší pauza a při jaterní očistě doporučujete jaký klistýr ?
2.neumím přesně odhadnout k jakému jídlu se pH moči vztahuje, jestli je to hned ta 1.moč po jídle nebo až ta další....co znamená ranní moč? Většinou mám pH přes 7 po fazolích se zelím,když je jím v 17.h,tak v 19.h je to pH dobré. Tak soudím dobře,že je to po těch fazolí? Sliny mi ale přijdou, že klesají teď spíše víc a to jídelníček dodržuji.
3.Můžu k výrobě kefírků při této dietě použít plnotučné kravské mléko z obchodu?, čerstvé kozí mám jen někdy.
4.Kamarádka mi v chemické laboratoři připravila Lugolův r.,někde na stránkách fora jsem našla složení 5gI,10gKI,75ml destilka,je to tak správně můžu ho užívat dle Vašeho dávkování?Nevím jaká to byla čistota chemikálií,jestli je to také důležité.
Děkuji
Pěkný den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv čer 09, 2011 9:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,chápu děkuji za odpověď a zaslání.
Lichořeřišnici užívám tu v lihu a májí mi přijít i plody. Přijde mi, že se ta potvora stěhuje. Když přestane pálení dole a střeva by na tom měla být lépe, tak mě pro změnu pálí a svědí oči. Mám ještě pár otázek:
1.když udělám 2.očistu jater až po měsíci má to stejný význam,je to v pořádku nebo může být i delší pauza a při jaterní očistě doporučujete jaký klistýr ?
2.neumím přesně odhadnout k jakému jídlu se pH moči vztahuje, jestli je to hned ta 1.moč po jídle nebo až ta další....co znamená ranní moč? Většinou mám pH přes 7 po fazolích se zelím,když je jím v 17.h,tak v 19.h je to pH dobré. Tak soudím dobře,že je to po těch fazolí? Sliny mi ale přijdou, že klesají teď spíše víc a to jídelníček dodržuji.
3.Můžu k výrobě kefírků při této dietě použít plnotučné kravské mléko z obchodu?, čerstvé kozí mám jen někdy.
4.Kamarádka mi v chemické laboratoři připravila Lugolův r.,někde na stránkách fora jsem našla složení 5gI,10gKI,75ml destilka,je to tak správně můžu ho užívat dle Vašeho dávkování?Nevím jaká to byla čistota chemikálií,jestli je to také důležité.
Děkuji
Pěkný den

Dávkování očist je dle vašeho volného času, to není jako podávání antibiotik a klystýr nejlépe s urinou.
Hodnota pH se v průběhu dne mění a musíte vysledovat, zda vám po jídle pH klesá, nebo stoupá, pak víte jak na vás to dané jídlo působí.
Jde používat Selské mléko, ale čerstvé je určitě vhodnější.
Ten lugol máte cca 5x silnější, správně je to 1g jódu 2,5 g jodidu draselného a vše je ve 100 ml roztoku. Přilijte do něho zhruba 4 stejné díly vody a pak bude přibližně dle návodu, akorát trochu slabší. Čistotu chemikálií neposoudím, ale zásadní problém by to být neměl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 8:55 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
jídelníček dodržuji, ale začalo mi dost stoupat pH už je přes 8 i ráno a to je moc, mám vynechat třeba jablečný ocet,který si dávám do salátu nebo méně česneku a oregana? Také jsem měla někdy před spaním čaj s pelyňkem,ale to pH bylo ráno vysoké i když jsem ho nepila. A nyní jsem na Oxy-oxc-4-0-4 a zvyšuji......nebo,že by to dělala sir.patlanice tu jsem měla v týdnu 2x?
Jinak jsem si vytestovala HCl-té mám dostatek, a I-toho málo,skvrna zmizela do 7h.Tak zařadím ten Lugol.Zatím I dodávám jen v Kelpu a nori vločkách.
A ještě bych se chtěla zeptat,jestli může být problém, když si po obědě či večeři dám ještě ovoce s kokosem a skořicí?
Dále se chci zeptat,jestli by mohla vadit dobrůtka z kukuřičné,fazolové,jablečné či špaldové mouky+vejce+kokos+kokos.mléko(plechovka)+stevie - do trouby?Jedla bych to k obvyklé snídani jen kousek a po obědě k tomu ovoci také kousek. Jedla jsem to vždycky jako takový rituál ke kávě,tak snad by se to tímto dalo nahradit k čaji a candidě by to moc nechutnalo....
děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 9:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
jídelníček dodržuji, ale začalo mi dost stoupat pH už je přes 8 i ráno a to je moc, mám vynechat třeba jablečný ocet,který si dávám do salátu nebo méně česneku a oregana? Také jsem měla někdy před spaním čaj s pelyňkem,ale to pH bylo ráno vysoké i když jsem ho nepila. A nyní jsem na Oxy-oxc-4-0-4 a zvyšuji......nebo,že by to dělala sir.patlanice tu jsem měla v týdnu 2x?
Jinak jsem si vytestovala HCl-té mám dostatek, a I-toho málo,skvrna zmizela do 7h.Tak zařadím ten Lugol.Zatím I dodávám jen v Kelpu a nori vločkách.
A ještě bych se chtěla zeptat,jestli může být problém, když si po obědě či večeři dám ještě ovoce s kokosem a skořicí?
Dále se chci zeptat,jestli by mohla vadit dobrůtka z kukuřičné,fazolové,jablečné či špaldové mouky+vejce+kokos+kokos.mléko(plechovka)+stevie - do trouby?Jedla bych to k obvyklé snídani jen kousek a po obědě k tomu ovoci také kousek. Jedla jsem to vždycky jako takový rituál ke kávě,tak snad by se to tímto dalo nahradit k čaji a candidě by to moc nechutnalo....
děkuji za odpověď

To já takto neodhadnu co vám dělá tak vysoké pH, musíte si ho pravidelně měřit a na základě těch zapsaných výsledků si s tím pohrát. HCl a jód mohou ty podmínky v těle zásadně změnit, čili to zde rozebírat v tento moment je asi nesmysl a i ta vaše ranní specialita může být za určitých okolností bez problémů, ovšem je potřeba si reakci opět vysledovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 11:10 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
děkuji za odpověď.
Posílám Vám obrázek stupnice mých ph papírků. Píší zde,že 1s v roztoku(moči) a ihned přiložit ke stupnici,Vy ale uvádíte po minutě,tak nevím, co je správné. Co se týče barvy dle mého by měla být idelní asi lehce nalezenalá barva?,jestli to dobře chápu,těžko se odhaduje,co je 7,5-7,8.
děkuji


Přílohy:
P1010124.JPG
P1010124.JPG [ 32.6 KiB | Zobrazeno 13971 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 9:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
děkuji za odpověď.
Posílám Vám obrázek stupnice mých ph papírků. Píší zde,že 1s v roztoku(moči) a ihned přiložit ke stupnici,Vy ale uvádíte po minutě,tak nevím, co je správné. Co se týče barvy dle mého by měla být idelní asi lehce nalezenalá barva?,jestli to dobře chápu,těžko se odhaduje,co je 7,5-7,8.
děkuji

Toto jsou papírky s velkým rozsahem a na měření pH moči nejsou moc vhodné. Na to se používají daleko přesnější s rozsahem 5-9 pH, přičemž ty co posílám já, mají dělení po dvou desetinách a odečet je tedy daleko přesnější. Podívejte se na konci fóra do nabídky, tam jsou vyfocené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 10:10 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
chci se ještě zeptat:
1.Můžu po očistě jater udělat ten klistýr urinou i když třeba ta moč není v pořádku,před pár dny tam ještě byly kvasinky tak nevím, jestli v tomto případě není vhodnější kefír či syrovátka?
3.Stále je to ph na 8 i když jsem jedla jen to ovoce a teď jablečnou šťávu?Nemůže to souviset s tím OXY?
2.Kdy po očistě jater můžu používat zase OXY-oxc? hned ten den,co se najím?Byla jsem už na 5-0-5,tak mám začít zase s nižší dávkou?A můžu zase hned dátvkovat I,Se a lichořeřišnici?
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 7:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
chci se ještě zeptat:
1.Můžu po očistě jater udělat ten klistýr urinou i když třeba ta moč není v pořádku,před pár dny tam ještě byly kvasinky tak nevím, jestli v tomto případě není vhodnější kefír či syrovátka?
3.Stále je to ph na 8 i když jsem jedla jen to ovoce a teď jablečnou šťávu?Nemůže to souviset s tím OXY?
2.Kdy po očistě jater můžu používat zase OXY-oxc? hned ten den,co se najím?Byla jsem už na 5-0-5,tak mám začít zase s nižší dávkou?A můžu zase hned dátvkovat I,Se a lichořeřišnici?
Děkuji za odpověď.

1)Tak můžete, ale pokud se bojíte, tak použijte vodu s čerstvou citrónovou šťávou, nebo jedlou sodou, což je silně zásadité a rychle vás to zbaví ranních potíží.
2)Nedovedu odhadnout, zda jde o acidózu, nebo alkalózu, to jde zjistit pouze pravidelným měřením v průběhu celého dne. OXY-OXC hladinu pH nijak neupravuje, to pouze likviduje kvasinky a upraví hladinu hořčíku, daleko zásaditěji působí třeba ta jablka.
3)Druhý den po očistě můžete dávat vše co je třeba, ale ten den po očistě nejdříve jako večerní dávku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 9:18 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
tak jsem po očistě jater, vše proběhlo v pořádku,vyšlo smetí+nějaké kamínky,z toho jeden měl až 3cm.....a cítila jsem se pak dobře.
0.Je vhodné nyní ještě játra podpořit ostropestřecem?
1.Akorát mám stále to ph celý den na 8 a způsobuje mi to ty problémy s močením,tedy aspon myslím, že to s tím souvisí.A než jsem začala držet tu protikvasinkovou dietu,tak jsem měla ph ráno 6 a přes den 7. Tak nevím co s tím. Mám ubrat na zásadách a dát si maso nebo něco jiného?
2.Navíc vlákna v kvasinkovém testu se teď táhnou víc ke dnu a začala jsem být dost naplynovaná a s tím jsem opravdu nikdy problém neměla. Teď jsem při oxy 4-0-4 na řidších stolicích,tak mám dávku držet nebo jednu u ubrat? Mohou ty plyny být díky Oxy?
3.Je v hodné po jídle pít kefír?
4.Dělám dobře když ráno 30min před snídaní si dám aloe.vera+lactobacily+Se+I+Zn se štávami nebo bylink.čajem,pak ovocná snídaně,po ní lichořeřišnice,2h po ní Oxy,oběd-salát+zelí+olej,po té grep.extrakt,ovocná svačinka s kokosem a skořicí nebo čerstvý kokos,před večeří-I+Se+Zn,lichořeřišníce,večeře fazole+zelí nebo jiná zelenina+zelí,pak kefír,lactobacily,před spaním Oxy?
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
tak jsem po očistě jater, vše proběhlo v pořádku,vyšlo smetí+nějaké kamínky,z toho jeden měl až 3cm.....a cítila jsem se pak dobře.
0.Je vhodné nyní ještě játra podpořit ostropestřecem?
1.Akorát mám stále to ph celý den na 8 a způsobuje mi to ty problémy s močením,tedy aspon myslím, že to s tím souvisí.A než jsem začala držet tu protikvasinkovou dietu,tak jsem měla ph ráno 6 a přes den 7. Tak nevím co s tím. Mám ubrat na zásadách a dát si maso nebo něco jiného?
2.Navíc vlákna v kvasinkovém testu se teď táhnou víc ke dnu a začala jsem být dost naplynovaná a s tím jsem opravdu nikdy problém neměla. Teď jsem při oxy 4-0-4 na řidších stolicích,tak mám dávku držet nebo jednu u ubrat? Mohou ty plyny být díky Oxy?
3.Je v hodné po jídle pít kefír?
4.Dělám dobře když ráno 30min před snídaní si dám aloe.vera+lactobacily+Se+I+Zn se štávami nebo bylink.čajem,pak ovocná snídaně,po ní lichořeřišnice,2h po ní Oxy,oběd-salát+zelí+olej,po té grep.extrakt,ovocná svačinka s kokosem a skořicí nebo čerstvý kokos,před večeří-I+Se+Zn,lichořeřišníce,večeře fazole+zelí nebo jiná zelenina+zelí,pak kefír,lactobacily,před spaním Oxy?
Moc děkuji.

Jak vypadají játra takto nezjistím, ale můžete vyzkoušet ostropestřcovou kašičku, tím nic nezkazíte. Určitě by to pH mělo být nižší a proč zrovna maso, klidně vyzkoušejte větší dávky vitamínu C, ten také solidně okyseluje. Vliv toho peroxidu hořčíku na stav vaší stolice neposoudím, tam může být mnoho faktorů, ale já bych dal velké dávky laktobacilů a uvidíte. Kefír by patrně fungoval také. To asi dobře neděláte, pokud máte namnoženou kvasinku, tak bych ovoce jednoznačně na nezbytně nutnou dobu omezil, nebo raději zcela vynechal. Ostatní vyhovuje, tam bych problém nehledal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2011 7:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,tak ph se pomocí céčka srovnává. Děkuji za radu.
Akorát mám pořád problém s řidkou stolicí. Po očistě jater byla po kaši normální a průjem se zastavil. Ale když jsem pak zase začala brát Oxy, tak začala být řidší. Myslela jsem si , že je to normální a když jsem na 4-0-4 měla průjem,snížila jsem na 3-0-3. Ale pořád je taková řidká a jsem naplynovaná. Nevím,čím to může být. Lactobacily beru a piju doma dělaný kozí kefír,ten nevím jesli to může způsobit nebo třeba ten kokosový olej, možná si tělo musí zvyknout,nevím? Jinak jím pořád převážně zeleninu+zelí.
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2011 7:57 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,tak ph se pomocí céčka srovnává. Děkuji za radu.
Akorát mám pořád problém s řidkou stolicí. Po očistě jater byla po kaši normální a průjem se zastavil. Ale když jsem pak zase začala brát Oxy, tak začala být řidší. Myslela jsem si , že je to normální a když jsem na 4-0-4 měla průjem,snížila jsem na 3-0-3. Ale pořád je taková řidká a jsem naplynovaná. Nevím,čím to může být. Lactobacily beru a piju doma dělaný kozí kefír,ten nevím jesli to může způsobit nebo třeba ten kokosový olej, možná si tělo musí zvyknout,nevím? Jinak jím pořád převážně zeleninu+zelí.
Děkuji za odpověď.

No zelí asi nebude na nadýmání to pravé ořechové a pokud jde o trvalý problém, tak vyzkoušejte nějaký prostředek na vylepšení stolice, který odvede toxiny ze střeva, třeba živočišné uhlí, nebo sanogel.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 110 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz