Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:53 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2011 8:33 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Chapu, že problem je v krvi, očistu střev tedy zkusím ještě jednou. Co se týče očisty jater z toho mám trochu strach, uvádíte že se tam kámen může třeba zaseknout a vyšetření mi jen tak nikdo neudělá. Před dvěma měsíci jsem zkoušela i 1denní půst,ale byla jsem z toho tak psychycky vydeptaná,že nevím,jestli mi to spíš neuškodilo. Už teď mám jen 46kg a všichni mi říkají,ať se spíš najím:-). Ale pokud to zabere,tak udělám i ten půstík se šťávama. Jinak je asi ještě důležité zmínit, že už se několik měsíců také nemůžu zbavit gynekologických mykoz. dělala jsem i ten test se slinami a pár vláken ke dnu padalo....to s tím asi také souvisí,nikdy předtím jsem ani mykozu ani impetiga neměla. Lichořeřišnici užívám a piji čaj na čištění krve(kopřiva,tužebník,bříza,). Chci se zeptat ještě na to používání lactobacilů,jestli tím stříbrem a vším se nemůžou likvidovat,popř.kdy je užívat a kolik toho stříbra vnitřně? a po očistě a půstu mám jíst tu stravu proti candidě?
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2011 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Chapu, že problem je v krvi, očistu střev tedy zkusím ještě jednou. Co se týče očisty jater z toho mám trochu strach, uvádíte že se tam kámen může třeba zaseknout a vyšetření mi jen tak nikdo neudělá. Před dvěma měsíci jsem zkoušela i 1denní půst,ale byla jsem z toho tak psychycky vydeptaná,že nevím,jestli mi to spíš neuškodilo. Už teď mám jen 46kg a všichni mi říkají,ať se spíš najím:-). Ale pokud to zabere,tak udělám i ten půstík se šťávama. Jinak je asi ještě důležité zmínit, že už se několik měsíců také nemůžu zbavit gynekologických mykoz. dělala jsem i ten test se slinami a pár vláken ke dnu padalo....to s tím asi také souvisí,nikdy předtím jsem ani mykozu ani impetiga neměla. Lichořeřišnici užívám a piji čaj na čištění krve(kopřiva,tužebník,bříza,). Chci se zeptat ještě na to používání lactobacilů,jestli tím stříbrem a vším se nemůžou likvidovat,popř.kdy je užívat a kolik toho stříbra vnitřně? a po očistě a půstu mám jíst tu stravu proti candidě?
Děkuji za odpověď.

Pokud nemáte problémy se žlučníkem, tak čeho se bojíte. Jednodenní půst není půst, ale také pomůže a na ty nervy jednoznačně velké dávky hořčíku. Já tam problém nevidím, akorát bych viděl rozumné, vzhledem k tomu, že toto způsobují většinou plísně, se kouknout po stavu jódu v organizmu. Jeho nedostatek s tím také může souviset a není problém si to vytestovat. Stříbro je opravdu likviduje a je tedy potřeba stále nějaké dodávat, třeba domácí kefír, nebo z pilulí, případně Lepicol.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 10:31 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,děkuji za informace.
Zkoušela jsem očistu střev č.2,ale opět bez úspěchu,sice už to bylo bez zvracení ale teď mi přišlo,že se to spíš vstřebalo, jelikož nic nevyšlo,až po rýži. No bez klistyru to asi nepujdě.Můžu to zkusit už příštý týden znovu s klistýrem? Dál si nevím rady s jídelníčkem proti tomu impetigu(styfylokok,streptokok) a candidě. Zrovna třeba ta rýže po očistě sřev na candidu vhodná přeci není? fungiciní potraviny chápu a jím,v tom problém není. Ale spíš nevím jestli můžu maso (dříve jsem jedla hlavně ryby),popř. jak upravené a jestli můžu mléčné výrobky,popř.jaké. Psal jste,že kefír ano. A jak je to s celozrným pečivem? Já většinou ráno užiji Lactobycily a Aloevera pak chvíli počkám a k snídani si dám grepfruitovou čerstvou šťávu,jogurt s ovesnými či pohankovými vločkami a semeny. Pak nic jen lichořeřišnice,piji čistící čaj. K obědu (12.h) salát,zeleninovou polévku,jáhly se zeleninou nebo něco podobného. Pak extrak z grepových jader. Večeře(17-18h) jsem byla zvyklá na celozrné pečivo s lučinou nebo něco takového,ale to teď asi vhodné není,tak jsem měla zase jáhly. Pak zase lichořešišnice. A tak v 20.h.jablka nebo jiné ovoce. Před spaním koloidní stříbro,které žmoulám v ústech. Prosím poraďte mi co dělám špatně. Mám ještě fungicidní přípravky v tabletách jmenuje se to Chlamydil a detoxikační elixír,obé je dobré na kvasinky a bakterie v organismu,je to na přírodním principu (zase tužebník,propolis,vilcacora.,vrbová,olšová kůra,Se....http://www.vitalita.cz/pm-chlamydil-extra?v=11889m, http://www.vitalita.cz/pm-detoxikacni-elixir ). Bojím se,abych to zase všechno moc nepřekombinovala:-).
děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 10:33 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
A ještě,prosím dá se nedostatek jodu vytestovat i domá? mám doma řasi nori,tak je mám také zařadit?
děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 1:41 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Saro rad bych vam pomohl, zkuste si vyfiltrovat a precist nekolik mojich prispevku, nevim co je to impetigo, doktor nejsem, ale docela dobre vim jak boli pasovy opar, a vim co mu predchazelo, malo relaxace v prirode, stresy a psychicke prepinani, vznikle patologickym myslenim, na coz melo vliv predevsim patologicke okoli a manipulatori. Doporucuji vyhledat manipulatory, nastudovat si kontramanipulacni techniky obrany, odkaz na knihu Nenechte sebou manipulovat sem uz nekolikrat nahazoval a budete driv zdrava a levneji nez suplementacema, protoze ty nebudou nikdy dokonale ucinne dokud se nesrovna psychosomatika a metabolismus, imunitni problemy sou jen jejich sekundarnim projevem.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:02 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,děkuji za informace.
Zkoušela jsem očistu střev č.2,ale opět bez úspěchu,sice už to bylo bez zvracení ale teď mi přišlo,že se to spíš vstřebalo, jelikož nic nevyšlo,až po rýži. No bez klistyru to asi nepujdě.Můžu to zkusit už příštý týden znovu s klistýrem? Dál si nevím rady s jídelníčkem proti tomu impetigu(styfylokok,streptokok) a candidě. Zrovna třeba ta rýže po očistě sřev na candidu vhodná přeci není? fungiciní potraviny chápu a jím,v tom problém není. Ale spíš nevím jestli můžu maso (dříve jsem jedla hlavně ryby),popř. jak upravené a jestli můžu mléčné výrobky,popř.jaké. Psal jste,že kefír ano. A jak je to s celozrným pečivem? Já většinou ráno užiji Lactobycily a Aloevera pak chvíli počkám a k snídani si dám grepfruitovou čerstvou šťávu,jogurt s ovesnými či pohankovými vločkami a semeny. Pak nic jen lichořeřišnice,piji čistící čaj. K obědu (12.h) salát,zeleninovou polévku,jáhly se zeleninou nebo něco podobného. Pak extrak z grepových jader. Večeře(17-18h) jsem byla zvyklá na celozrné pečivo s lučinou nebo něco takového,ale to teď asi vhodné není,tak jsem měla zase jáhly. Pak zase lichořešišnice. A tak v 20.h.jablka nebo jiné ovoce. Před spaním koloidní stříbro,které žmoulám v ústech. Prosím poraďte mi co dělám špatně. Mám ještě fungicidní přípravky v tabletách jmenuje se to Chlamydil a detoxikační elixír,obé je dobré na kvasinky a bakterie v organismu,je to na přírodním principu (zase tužebník,propolis,vilcacora.,vrbová,olšová kůra,Se....http://www.vitalita.cz/pm-chlamydil-extra?v=11889m, http://www.vitalita.cz/pm-detoxikacni-elixir ). Bojím se,abych to zase všechno moc nepřekombinovala:-).
děkuji za odpověď.

To jste patrně zanesená kvasinkou a opravdu by to chtělo srovnat jód. Maso nic moc, hlavně mořské ryby jsou plné reziduálních látek a nyní ještě budou i svítit, čili asi ne. Z masa kachna krůta, králík a nutrie, přičemž spíše svátečně, než pravidelně. Pečivo a chleba v žádném případě, to se budete trápit naprosto zbytečně. Jogurt s vločkama se prakticky nedá vykadit, čili tím si ty problémy jenom zhoršujete, vše je o dokonalé defekaci. Špatně děláte skoro všechno a asi by to chtělo si celou věc znovu načíst a trochu nad tím přemýšlet, rozhodně pět bílých jedů zcela vyřadit ze svého života. Nemá cenu se cpát spoustou fungicidů a na druhé straně si kvasinky vykrmovat, prostě vynecháte oboje a bude vám lépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 8:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
A ještě,prosím dá se nedostatek jodu vytestovat i domá? mám doma řasi nori,tak je mám také zařadit?
děkuji

Najděte si vlákno o jódu, nebo lugolův roztok a tam je vše popsáno, je to velice jednoduché a zcela funkční.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 4:21 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,děkuji za rady.
Našla jsem si příklad jídelníčku,který doporučujete při candidě,tak to zkusím.To jsem přesně potřebovala,mě stačí říct,co můžu a co ne,abych v tom měla jasno a pak to není problém dodržet. Jenom jsem se chtěla zeptat, jestli můžu čočku(kterou je dobrá právě s kys.zelím), brambory také? já myslela, že je mají kvasinky rády......a na pivovarské kvasnice v tabletách a Kombuchu,kterou mám doma,ale koukala jsem, že ve složení je cukr,takže zřejmě ne. A jestli je možné pít a jíst meloun a jiné ovoce i mezi jídly a večer kolem 20.h? Jelikož ještě po večeři chodím někdy cvičit a pak bych si měla ještě něco dát. Vyhovovalo mi ovoce,ale raději se ptám. A to vejce do té majonezy na salát musí být opravdu čersvé nebo se dá použít i to normálně koupené v obchodu? A ještě dotaz ohledně lactobacilů v tabletách či lepicol- mám ho brát tedy po jídle jak uvádíte? někde na foru jsem zase četla, že před jídlem.....Také se chystám příští týden na hydrocolon,tak snad to čištění střev pak půjdě lépe a také to trochu pomůže.
Děkuji moc za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2011 4:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Děkuji Petr2 za radu,máte pravdu u mě to je opravdu dost o té psychice, bohužel ta se tak korigovat jako strava nedá, i když se snažím...
díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2011 8:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,děkuji za rady.
Našla jsem si příklad jídelníčku,který doporučujete při candidě,tak to zkusím.To jsem přesně potřebovala,mě stačí říct,co můžu a co ne,abych v tom měla jasno a pak to není problém dodržet. Jenom jsem se chtěla zeptat, jestli můžu čočku(kterou je dobrá právě s kys.zelím), brambory také? já myslela, že je mají kvasinky rády......a na pivovarské kvasnice v tabletách a Kombuchu,kterou mám doma,ale koukala jsem, že ve složení je cukr,takže zřejmě ne. A jestli je možné pít a jíst meloun a jiné ovoce i mezi jídly a večer kolem 20.h? Jelikož ještě po večeři chodím někdy cvičit a pak bych si měla ještě něco dát. Vyhovovalo mi ovoce,ale raději se ptám. A to vejce do té majonezy na salát musí být opravdu čersvé nebo se dá použít i to normálně koupené v obchodu? A ještě dotaz ohledně lactobacilů v tabletách či lepicol- mám ho brát tedy po jídle jak uvádíte? někde na foru jsem zase četla, že před jídlem.....Také se chystám příští týden na hydrocolon,tak snad to čištění střev pak půjdě lépe a také to trochu pomůže.
Děkuji moc za odpověď.

Vše, na co se ptáte, se zde mnohokrát rozebíralo, tak budete muset číst, nemohu se stále dokola opakovat. Dokonce i to s tím jídlem po 20 hodině a to je opravdu blbost, protože žaludek má již zavřený krám a vše co do sebe dáte hnije a kvasí, což je pro zdraví opravdu špatné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 12:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
po hydrocolonu a dodržováním vašeho jídelníčku převážně o zelí a zelenině začaly problémy ustupovat a cítím se lépe. Akorát moč pár dní dost zapáchala a objevilo akné?Je to normální? Trochu mi to vadí, jelikož mám mít za 2měsíce svatbu. Kvasinky ustupují, ale chystám se na tu očistu jater a nevím jestli si to tím jezením jablek a pak kaše zase nerozházím,když to teď začalo fungovat nebo mám ještě s očistou pár dní počkat? Dá se domácí kefír na tomto foru koupit? (Mám kevír.zrna ale nemám přístup k nepasterizovanému mléku.... )
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 8:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobrý den,
po hydrocolonu a dodržováním vašeho jídelníčku převážně o zelí a zelenině začaly problémy ustupovat a cítím se lépe. Akorát moč pár dní dost zapáchala a objevilo akné?Je to normální? Trochu mi to vadí, jelikož mám mít za 2měsíce svatbu. Kvasinky ustupují, ale chystám se na tu očistu jater a nevím jestli si to tím jezením jablek a pak kaše zase nerozházím,když to teď začalo fungovat nebo mám ještě s očistou pár dní počkat? Dá se domácí kefír na tomto foru koupit? (Mám kevír.zrna ale nemám přístup k nepasterizovanému mléku.... )
Děkuji za odpověď.

Tak je to normální, protože se tělo čistí a toxiny žene ven kudy to jde. Omezit to lze pomocí pravidelných klystýrů a pokožka by se měla zklidnit. Čištěním jater nic nezkazíte, naopak se mnoho věcí může srovnat. Netuším, zda tu někdo kefír i prodává, nicméně si to můžete dát do inzerce a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned kvě 29, 2011 9:15 am 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobry den,děkuji za odpověď.
Impetigo vypadá, že zmizelo,ale někdy se mi stalo, že po pár dnech se ze zase obějevilo,takže ještě dodržuji prrotikvasinkovou dietu a ráno a večer kol.stříbro,okolo oběda extrakt z grepových jader,mezi jídly lichořešišnici a k tomu ještě ráno a večer ty čistící tablety s tužebníkem,propolisem atd. Problém je, že mě začali dost bolet ledviny a někdy pálení v močové trubici. Nemůže to být tím kvantem přírodních antibiotik a tak? Nemám začít něco ubírat nebo už přestat užívat např.to koloidní stříbro vnitřně?Všimla jsem si také, že moje stříbro obsahuje 20ppmAg. Ještě jsem se chtěla zmínit,že pořád trochu hubnu a moje BMI už je 16,9.
Sehnala jsem kozí farmu takže si budu dělat kefírky,ale zatím mám jen syrovátku, je možné při dietě jí pít nebo je také vhodná na klistýr? A ještě mám dotaz,večeřím po 17.h. Spát chodím do 23.h. Ale v 20.h mi už kručí v břiše.Tuků zařazuji dost.je možné třeba ještě pít kefír nebo ovocné a zeleninové šťávy např. v 20.h.?
Moc děkuji.
Na ty ledviny jsem zařadila ráno a večer trochu koncentrátu z brusinek,ale moc to nepomáhá......
A ještě mi přišel Oxy-oxc - mám ho také zařadit,popř. jak když ráno jím ovoce-antioxidant?
děkuji
A ještě jeden dotaz.Mohou se při kvasinkové dietě polévky?Myslím zeleninové např. brokolicová rozmixovaná s vodou zel.bujoném,česnekem majoránkou nebo fazolová?
Moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: ned kvě 29, 2011 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Sara111 píše:
Dobry den,děkuji za odpověď.
Impetigo vypadá, že zmizelo,ale někdy se mi stalo, že po pár dnech se ze zase obějevilo,takže ještě dodržuji prrotikvasinkovou dietu a ráno a večer kol.stříbro,okolo oběda extrakt z grepových jader,mezi jídly lichořešišnici a k tomu ještě ráno a večer ty čistící tablety s tužebníkem,propolisem atd. Problém je, že mě začali dost bolet ledviny a někdy pálení v močové trubici. Nemůže to být tím kvantem přírodních antibiotik a tak? Nemám začít něco ubírat nebo už přestat užívat např.to koloidní stříbro vnitřně?Všimla jsem si také, že moje stříbro obsahuje 20ppmAg. Ještě jsem se chtěla zmínit,že pořád trochu hubnu a moje BMI už je 16,9.
Sehnala jsem kozí farmu takže si budu dělat kefírky,ale zatím mám jen syrovátku, je možné při dietě jí pít nebo je také vhodná na klistýr? A ještě mám dotaz,večeřím po 17.h. Spát chodím do 23.h. Ale v 20.h mi už kručí v břiše.Tuků zařazuji dost.je možné třeba ještě pít kefír nebo ovocné a zeleninové šťávy např. v 20.h.?
Moc děkuji.
Na ty ledviny jsem zařadila ráno a večer trochu koncentrátu z brusinek,ale moc to nepomáhá......
A ještě mi přišel Oxy-oxc - mám ho také zařadit,popř. jak když ráno jím ovoce-antioxidant?
děkuji
A ještě jeden dotaz.Mohou se při kvasinkové dietě polévky?Myslím zeleninové např. brokolicová rozmixovaná s vodou zel.bujoném,česnekem majoránkou nebo fazolová?
Moc děkuji

Netuším, jak by vám uvedené, silně protizánětlivé, věci mohly záněty vyvolávat, to spíše budete mít vysoké pH a to záněty močových cest vytvářet umí. Hubnutí je otázka původní váhy a stupně zanesení, většinou to nijak nespraví ani velké porce jídla. Syrovátku pít určitě můžete tím se nic pokazit nedá. Jíst po 20 hodině je nesmysl, to si akorát způsobíte nějaké další potíže. Brusinky musíte dávat tak polévkovou lžíci a rozmixované ve vodě jako džus. Ten přípravek OXY-OXC má svoje doporučené odstupy od jídla a dle toho se užívá. Polévky já nedoporučuji jíst nikomu, je to blbost, kterou geneticky neumíme a je vhodné se jich vzdát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Impetigo, pásový opar a podobné
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2011 6:23 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
jím jídelníček dle Vás proti candidě,ale pořád sliny v textu trochu klesnou, ne až na dno jen se sníží,tak nevím jestli už je to dobré znamení nebo ne? Ledviny už jsou lepší. Ph si měřím,ale přes 7 se dostane jen večer,je to taková lehce nazelenalá. Tak nevím,jestli něco nedělám špatně. Základ mám vždy kys.zelí+zelenina nebo fazole+fungicid,ráno ovoce s kokosem a semeny. Možná akorát že někdy si dám po obědě jako svačinku ještě třeba meloun či jahody se skořicí a kokosem.....jestli to vadí?
Dnes mi přišla Epsomská sůl z internetu, ale je na ní uvedeno MgSO4-hnojivo-epsomská sůl- tak nevím jestli je to ono,abych se neotrávila:-), Popř.kdyby nebyla,můžete mi ji zaslat na dobírku,když Vám pošlu adresu?Potřebovala bych ji do čtvrtka.
Moc Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 151 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz