Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:15 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv srp 08, 2013 5:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pve píše:
Jak čtu příspěvky, tak všichni mají ve vlasové analýze Rtuť velmi nízko (-90% atd.), ale já jí mám ve vlasové analýze jen -10%. Jde opravdu už o vysokou hodnotu? Mám 4 amalgánové plomby, 3 hodně staré a 1 převrtanou cca před rokem (výměna amalgán-amalgán).

Tak plomby nejsou jediný zdroj rtuti, můžete to mít nastřádané za celé roky, to chce nad tím trochu přemýšlet, kde jste se k tomu dostal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 9:36 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Tak jsem narazila na jeden rozhovor a stále nejsem rozhodnuta, zda si rozpadlou amalgánovou výplň vyměnit za bílou nebo opět za amalgán.

http://www.najimseazhubnu.cz/mudr-prokes-raw/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 10:11 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:28 am
Příspěvky: 91
Bydliště: polosamota
Díky za odkaz na stránky, na RAW se chystám, stále začínám a v zimě končím \":-(\"... S plombami mně to vysvětlil můj stomatolog ( je v důchodovém věku, nejlepší, jakého jsem kdy potkala - a to mám mnoho známých mezi zubaři - tedy vysvětlil mně to podobně, když jsem se chtěla amalgámu v stoličkách zbavit. Věřím mu, k němu se vždy těším a v čekárně si ráda poslechnu, jak mu všichni blahořečí, kolika z nich ušetřil peněženku, bolest, ale i zachránil život...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř lis 06, 2013 12:21 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Saurah píše:
Díky za odkaz na stránky, na RAW se chystám, stále začínám a v zimě končím \":-(\"... S plombami mně to vysvětlil můj stomatolog ( je v důchodovém věku, nejlepší, jakého jsem kdy potkala - a to mám mnoho známých mezi zubaři - tedy vysvětlil mně to podobně, když jsem se chtěla amalgámu v stoličkách zbavit. Věřím mu, k němu se vždy těším a v čekárně si ráda poslechnu, jak mu všichni blahořečí, kolika z nich ušetřil peněženku, bolest, ale i zachránil život...

No a že bys napsala co ti řekl? \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned lis 10, 2013 11:19 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
zuzis píše:
Tak jsem narazila na jeden rozhovor a stále nejsem rozhodnuta, zda si rozpadlou amalgánovou výplň vyměnit za bílou nebo opět za amalgán.

http://www.najimseazhubnu.cz/mudr-prokes-raw/

otazkou zostava, ze ktory zubar by priznal, ze su plomby skodlive...ja takeho nepoznam a ani som o takom necital...
ale co som cital, tak pribehy desiatok ludi (hlavne na strankach curezone.com alebo yahoo.com vo fore o chelacii), ktori ked si dali vybrat amalgan, tak sa ich stav zlepsil alebo sa im zlepsil stav po chelacii...
a nebudme idealisti, aj biele plomby nie su ziadna slava...ale ked si mam vybrat medzi druhym najskodlivejsim prvkom na svete (ortut) a dajme tomu dvadsiatym (napr. flouridy, bisfenol), tak si urcite vyberiem tu druhu moznost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 2:08 am 
Offline

Registrován: pon dub 08, 2013 12:43 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den,
Skúšal som prejsť na raw food stravoval som sa tak 3 týždne ale moje výsledky neboli moc pozitívne.
Mal som málo energie, akné síce ustúpili ale na zuboch sa mi zacal v posl. dobe vo zvýšenej miere usádzať povlak. Neviete niekto čím to može byť sposobené?

Ešte doplním že som už mal za sebou 4 klystýry takže hr.črevo by malo byt ok aj podla stolice.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 11:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
petmar1989 píše:
Dobrý den,
Skúšal som prejsť na raw food stravoval som sa tak 3 týždne ale moje výsledky neboli moc pozitívne.
Mal som málo energie, akné síce ustúpili ale na zuboch sa mi zacal v posl. dobe vo zvýšenej miere usádzať povlak. Neviete niekto čím to može byť sposobené?

Ešte doplním že som už mal za sebou 4 klystýry takže hr.črevo by malo byt ok aj podla stolice.

Tak ono si na tuto stravu musí tělo nějakou dobu zvykat, nejde na ni přejít ihned a vždy bez problémů. Mnoho lidí také pak "nehřeje", prostě je ta strava moc ochlazuje a tak ji střídají se stravou tepelně upravenou v zimním období, čili pokud by jste na ni chtěl přejít co nejsnadněji, tak ideálně počátkem léta. Povlak na zubech se může dělat z odlišných bakterií, které na zubní sklovině sídlí, ty se dost liší podle druhu stravy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon pro 30, 2013 3:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2012 9:14 pm
Příspěvky: 39
Dobry den,
chcela by som sa opytat, co by mi pomohlo na bolest zuba. Neviem, ci mam zapal dasna (aj ked krvacajucimi dasnami trpim uz dlhu dobu) alebo ma boli samotny zub. Bojim sa, ze ak navstivim zubara, okamzite mi predpise antibiotika. Som tehotna, takmer v 5. mesiaci, chcem sa vyhnut vsetkym liekom, ani paralen si zatial nechcem dat. Prosim poradte nieco, co by som mohla aj v tehotenstve, zuvanie klincekov mi predtym na chvilu pomohlo, ale v tehotenstve sa klinceky vraj neodporucaju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ivana p. píše:
Dobry den,
chcela by som sa opytat, co by mi pomohlo na bolest zuba. Neviem, ci mam zapal dasna (aj ked krvacajucimi dasnami trpim uz dlhu dobu) alebo ma boli samotny zub. Bojim sa, ze ak navstivim zubara, okamzite mi predpise antibiotika. Som tehotna, takmer v 5. mesiaci, chcem sa vyhnut vsetkym liekom, ani paralen si zatial nechcem dat. Prosim poradte nieco, co by som mohla aj v tehotenstve, zuvanie klincekov mi predtym na chvilu pomohlo, ale v tehotenstve sa klinceky vraj neodporucaju.

Hřebíček by vadit neměl, pokud ho nebudete polykat, jinak možná by fungovalo MMS, nebo DMSO. Pokud chcete opravdu pouze přírodní produkt, tak kostival, ale zase nepolykat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 10:06 am 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Neví náhodou někdo o zubaři v Brně a okolí, který by odstraňoval amalgánové plomby bezpečně, bez zamoření rtutí během odvrtání? V Praze jsem našel, ale v Brně ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2014 9:58 pm 
Offline

Registrován: ned črc 27, 2014 9:47 pm
Příspěvky: 0
Dobrý den,

jsem rozhodnutá pro výměnu amalgámových plomb za bílé. Jsem si však vědoma toho, že to není jen tak, je důležité posílit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="VeronikaLo":24clmpql]Dobrý den,

jsem rozhodnutá pro výměnu amalgámových plomb za bílé. Jsem si však vědoma toho, že to není jen tak, je důležité posílit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 10:28 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Dobrý den,

pane Jardo, myslíte si, že by amalgámové plomby mohli mít za následek depresi, mozkovou mlhu, apatii ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2016 2:11 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
Honza92 píše:
Dobrý den,

pane Jardo, myslíte si, že by amalgámové plomby mohli mít za následek depresi, mozkovou mlhu, apatii ?

Dovolím si odpovědět zatím já, než se ozvae pan Jarda. Amlagám se na západ od našich hranic už zhruba 20 let nepoužívá a oni vědí, proč ho použávat přestaly. Přesto si myslím, že hlavní příčina problémů ako je mozková mlha a deprese jsou plísně (například candida albicans), které způsobuje hlavně lepek, cukr a mléko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: ned úno 28, 2016 10:34 pm 
Offline

Registrován: pát srp 22, 2014 9:59 pm
Příspěvky: 26
Takže si myslíte že amalgám za to nemůže ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz