Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2020 4:05 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Mám "díky" mé bývalé zubařce co nedělala bíle plomby odvrtaný kaz v zubu docela hluboko, ta mi dala dočasnou plombu. Za pár měsíců měla jít do důchodu a vystřídat ji měla zubařka co už dělá bílé plomby. Bohužel nová zubařka řekla, že se zub kazil i pod dočasnou plombou a že se budou muset čistit kanálky. Když jsem si ale nastudoval co obnáší čištění kanálků a že s tím častou bývají komplikace i třeba až za 10let, rozhodl jsem se zub nechat zatím tak, doufajíc že se třeba objeví nějaká technologie jak zub spravit.
Zub mě nebolí ( před pár týdny pár dní bolel, což jsem léčil MMS s DMSO).
Protože je v zubu díra, musím zub párátkem čistit od zbytků jídla. Poslední dny, aniž by to nějak bolelo, tak při této činnosti ze zubu teče trošku krev. Můj dotaz je jestli to je jen z dásně a nebo jestli to může být tím, že je zub už "prožrán" kazem až ke kanálku a je to krev proudící kanálkem a jestli jo, jestli s tím může být nějaký problém?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZUBY + PLOMBY
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2020 9:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Mám "díky" mé bývalé zubařce co nedělala bíle plomby odvrtaný kaz v zubu docela hluboko, ta mi dala dočasnou plombu. Za pár měsíců měla jít do důchodu a vystřídat ji měla zubařka co už dělá bílé plomby. Bohužel nová zubařka řekla, že se zub kazil i pod dočasnou plombou a že se budou muset čistit kanálky. Když jsem si ale nastudoval co obnáší čištění kanálků a že s tím častou bývají komplikace i třeba až za 10let, rozhodl jsem se zub nechat zatím tak, doufajíc že se třeba objeví nějaká technologie jak zub spravit.
Zub mě nebolí ( před pár týdny pár dní bolel, což jsem léčil MMS s DMSO).
Protože je v zubu díra, musím zub párátkem čistit od zbytků jídla. Poslední dny, aniž by to nějak bolelo, tak při této činnosti ze zubu teče trošku krev. Můj dotaz je jestli to je jen z dásně a nebo jestli to může být tím, že je zub už "prožrán" kazem až ke kanálku a je to krev proudící kanálkem a jestli jo, jestli s tím může být nějaký problém?
Děkuji.

Obávám se že na to odkud se bere ta krev vám asi takto nikdo neodpoví, ale neměl by být problém si sehnat stomatologické zrcátko, dělají se i zvětšovací a podívat se odkud krev vytéká. Pokud koupíte nějaké neznačkové pohybujete se v řádu desítek korun tedy nejde o žádný velký výdaj. Možná by nebylo od věci vyluhovat v DMSO kostival lékařský a párkrát denně do té díry kápnout a v kombinaci s vysokou dávkou vitamínu K2 by jste to teoreticky mohl i spravit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz