Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
opice píše:
Dobrý den.Chtěla bych reagovat na ten článek.Je mi jasné že pro správné udržení ph,by se měla jíst převážně živá,tepelně neupravovaná strava,o což se snažím.Ale při čtení knížky od Malachova o Detoxikaci,jsem narazila na to,že člověk by se měl stravovat podle své konstituce,více méně podle dóše,která u něj přesahuje,aby se energie srovnala.Zjistila jsem že je u mě již delší dobu rozbouřená dóša Vata(větru)kde vysloveně píše,že pro normalizaci této energie je potřeba potraviny tepelně upravovat.Píše že syrová strava Vatu ještě víc rozbouří.Tak si nejsem moc jistá co mám tedy preferovat.Pravdou je že na pouhé syrové stravě nejsem schopna tak celkem dobře fungovat.
Vyřešila jsem to tím,že si stravu tepelně upravuji,a jednou denně piju 1/2 l.zeleninové štávy,nějakou tu zeleninu,nebo ovoce.A piju jablečný ocet.Silně jsem omezila maso a výrobky z bílé mouky a mléko a mléčné výrobky,provedla několik očist tlustého střeva a jater,ale ph(podle lakmusových papírků) mi stejně pořád kolísá mezi 6-6,8.Víc to nejsem schopna zvednout.Poradíte mi?Děkuji.

To je těžké, přesně určit dóšu není jednoduché a pokud se pouze domníváte, že u vás převládá Váta, tak můžete tělu v dobré víře také škodit. Pokud již takto chcete postupovat, nechte se diagnostikovat zkušeným odborníkem z této oblasti a uvidíte. Jinak by to pochopitelně bylo tak jak uvádíte, ovšem zároveň by se vám srovnalo i pH a trávení, což se asi neděje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 8:40 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
Jarda píše:
To je těžké, přesně určit dóšu není jednoduché a pokud se pouze domníváte, že u vás převládá Váta, tak můžete tělu v dobré víře také škodit. Pokud již takto chcete postupovat, nechte se diagnostikovat zkušeným odborníkem z této oblasti a uvidíte. Jinak by to pochopitelně bylo tak jak uvádíte, ovšem zároveň by se vám srovnalo i pH a trávení, což se asi neděje.

Děkuji Jardo.Máte pravdu.V té knížce od Malachova jsou i testy,podle kterých určuje danou dóšu.A tam mi vyšlo že jsem konstituce smíšená,žluč a vítr,zčehož žluč je o malinko vyšší než vítr.To že je u mě rozbouřená váta jsem si troufla odhadnout podle příznaků které tam popisuje.Ale nejspíš to může být složitější diagnostikovat než si dovedu představit.Ráda bych si zašla k odborníkovy,ale na internetu jsem nebyla schopna najít nikoho z okolí Prahy,kdo by to prováděl.Neznáte náhodou někoho?

Jinak musím konstatovat,že za posledních půl roku,co jsem začala postupně z pitím štáv,čištěním a změnou jídelníčku,se můj zdravotní stav zlepšil,kůže se více méně pročistila.Mírně taky prktikuji urinoterapii,ale velice opatrně.(vzhledem k doše)Nejsem již tak hodně unavená.Trpěla jsem depresemi a chronickou únavou.Není to ještě nejideálnější,ale myslím že moje trávení se zlepšilo.Zhubla jsem několik kil,několikrát jsem si dělala i očistu z bobkovým listem,a bez žádných komplikací.Posledně jsem si udělala šťávu ze zelí a nenadímala jsem se.Jenom to ph nic moc.Ale abych byla upřímná tak nad 7 mi za těch půl roku už pár krát vylezlo,ale minimálně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 9:24 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
TAk někoho jsem na internetu přece jenom našla.NějakýDr.Frej.Tak uvidím.
Děkuji a mějte se hezky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 8:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
opice píše:
Děkuji Jardo.Máte pravdu.V té knížce od Malachova jsou i testy,podle kterých určuje danou dóšu.A tam mi vyšlo že jsem konstituce smíšená,žluč a vítr,zčehož žluč je o malinko vyšší než vítr.To že je u mě rozbouřená váta jsem si troufla odhadnout podle příznaků které tam popisuje.Ale nejspíš to může být složitější diagnostikovat než si dovedu představit.Ráda bych si zašla k odborníkovy,ale na internetu jsem nebyla schopna najít nikoho z okolí Prahy,kdo by to prováděl.Neznáte náhodou někoho?

Jinak musím konstatovat,že za posledních půl roku,co jsem začala postupně z pitím štáv,čištěním a změnou jídelníčku,se můj zdravotní stav zlepšil,kůže se více méně pročistila.Mírně taky prktikuji urinoterapii,ale velice opatrně.(vzhledem k doše)Nejsem již tak hodně unavená.Trpěla jsem depresemi a chronickou únavou.Není to ještě nejideálnější,ale myslím že moje trávení se zlepšilo.Zhubla jsem několik kil,několikrát jsem si dělala i očistu z bobkovým listem,a bez žádných komplikací.Posledně jsem si udělala šťávu ze zelí a nenadímala jsem se.Jenom to ph nic moc.Ale abych byla upřímná tak nad 7 mi za těch půl roku už pár krát vylezlo,ale minimálně.

Uvedený lékař je opravdu dobrý, ale pokud budete pokračovat v nastoupené cestě, nevidím důvod, proč by se váš stav neměl dále zlepšovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 7:01 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 3:21 pm
Příspěvky: 36
opice píše:
Uvedený lékař je opravdu dobrý, ale pokud budete pokračovat v nastoupené cestě, nevidím důvod, proč by se váš stav neměl dále zlepšovat.

Děkuji Jardo.Na vlastní kůži jsem se přesvědčila že to funguje,takže budu pokračovat.Dokonce je to nakažlivé.Ze začátku jsem jak ve své rodině,tak u svých přátel narážela na výsměch a odrazování.Nyní už i moje děti a manžel,ačkoliv pomalu,začínají jíst zdravěji,přestávají se bránit jiným názorům na stravování a dcera dokonce prodělala svoji první šanku.O šankách vážně uvažují i moje kamarádky.Zrovna dneska mi jedna řekla jak je na mě vidět obrovské zlepšení a vněděli jde na svoji první šanku.Takže já jsem prostě nalezla nový životní směr a hodně tomu vděčím i vašim stránkám.Na začátku,když člověk tápe a hledá informace,tak je pomoc od jiných k nezaplacení.Díky a mějte se hezky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 8:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
opice píše:
Děkuji Jardo.Na vlastní kůži jsem se přesvědčila že to funguje,takže budu pokračovat.Dokonce je to nakažlivé.Ze začátku jsem jak ve své rodině,tak u svých přátel narážela na výsměch a odrazování.Nyní už i moje děti a manžel,ačkoliv pomalu,začínají jíst zdravěji,přestávají se bránit jiným názorům na stravování a dcera dokonce prodělala svoji první šanku.O šankách vážně uvažují i moje kamarádky.Zrovna dneska mi jedna řekla jak je na mě vidět obrovské zlepšení a vněděli jde na svoji první šanku.Takže já jsem prostě nalezla nový životní směr a hodně tomu vděčím i vašim stránkám.Na začátku,když člověk tápe a hledá informace,tak je pomoc od jiných k nezaplacení.Díky a mějte se hezky.

To jsem rád, on každý, kdo procitne je z poloviny vyléčen a navíc může ještě pomoci mnoha dalším lidem, což je v dnešním komerčně založeném světe k nezaplacení. Sice to vůbec neznamená, že nezemřete, ale znamená to, že konečně budete normálně žít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 11:57 am 
Offline

Registrován: čtv led 31, 2013 11:10 am
Příspěvky: 4
mohy píše:
Viete mi povedať anglický názov/slovo pre označenie týchto symbiontov? Chcem si dohľadať informácie na zahraničných serveroch, len pátram po odbornom označení.

Edit: Tak už som to vypátral. Názov je "Somatids"

Dokonca sú už aj sfilmovaný: http://www.youtube.com/watch?v=Py-hutc5ZNM

....v současných učebnicích biologie se jako nejmenší živá jednotka objevil takzvaný PRION... Věda tedy s obrovským zpožděním konečně "objevila" Béchampův MIKROZYM, Rifeho "BX", Naessensův SOMATID, BION... jak tuto pro veškerý život primární částici zneuznávaní biologové nazývali. Doufejme, že zaslouženou Nobelovu cenu dostanou alespoň in memoriam... http://www.gewo.info/health/gnsb.htm , pod těmito názvy lze hledat také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 11:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Macíček píše:
....v současných učebnicích biologie se jako nejmenší živá jednotka objevil takzvaný PRION... Věda tedy s obrovským zpožděním konečně "objevila" Béchampův MIKROZYM, Rifeho "BX", Naessensův SOMATID, BION... jak tuto pro veškerý život primární částici zneuznávaní biologové nazývali. Doufejme, že zaslouženou Nobelovu cenu dostanou alespoň in memoriam... http://www.gewo.info/health/gnsb.htm , pod těmito názvy lze hledat také.

Ona si pravda nakonec vždy cestu najde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 11:27 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 06, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 22
zdravim pan Jarda.
Nasmu rodinnemu priatelovi diagnostikovali rakovinu pluc a metastazy na peceni minuly tyzden.Necele dva tyzdne lezal doma v horuckach a nakoniec skoncil v nemocnici.Momentalne je doma a od januara ma ist na chemo, ktore sa mu samozrejme snazim vyhovorit a riadne vysvetlit.Kedze doteraz o ociste a zdravej strave nepocul tak som mu poslala videa o tom ze sa da v dnesnej dobe vyliecit rakovina,len musi chciet.Poslala som mu breussovu metodu,gersonna a ine clanky aby sa trosku informoval ale to samozrejme nestaci.Moja prosba k vam je aby ste mu poradili ako zacat, informovala som ho ze najlepsi by bol post a ocisty zozaciatku ale bola by som rada ak by ste poradili, mate kopu skusenosti tak budem cakat na vasu skoru odpoved.Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: čtv pro 26, 2013 9:46 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 06, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 22
este som zabudla napisat ze nador ma velkost 10cm a jedna pani mi napisala ze odporuca hned nasadit mms


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: sob bře 22, 2014 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Janka00 píše:
zdravim pan Jarda.
Nasmu rodinnemu priatelovi diagnostikovali rakovinu pluc a metastazy na peceni minuly tyzden.Necele dva tyzdne lezal doma v horuckach a nakoniec skoncil v nemocnici.Momentalne je doma a od januara ma ist na chemo, ktore sa mu samozrejme snazim vyhovorit a riadne vysvetlit.Kedze doteraz o ociste a zdravej strave nepocul tak som mu poslala videa o tom ze sa da v dnesnej dobe vyliecit rakovina,len musi chciet.Poslala som mu breussovu metodu,gersonna a ine clanky aby sa trosku informoval ale to samozrejme nestaci.Moja prosba k vam je aby ste mu poradili ako zacat, informovala som ho ze najlepsi by bol post a ocisty zozaciatku ale bola by som rada ak by ste poradili, mate kopu skusenosti tak budem cakat na vasu skoru odpoved.Dakujem.

Tak pokud to mám správně vysledováno, tak za problémem plic v naprosté většině případů stojí problém ve střevě a je tedy třeba začít u střeva. Každopádně střeva vyčistit a pak obnovit přirozenou skladbu střevní mikroflóry. Již toto zpravidla značně zlepší stav a uleví od problému. Rozhodně by bylo vhodné mě zavolat a pořešíme některé potřebné kroky, jako nutná vyšetření a stav deficitů v těle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2021 2:49 am 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2021 12:29 am
Příspěvky: 7
Zdravím všechny zvídavé,

narazil jsem na článek o symbiontech http://www.wmmagazin.cz/pocatek-nove-mediciny/
a jsou zde zmíněny generátory BG3 a MPG30. Něco o nich je zde http://www.wmmagazin.cz/jak-funguji-gen ... 3-a-mpg30/
Chci se tedy zeptat, jestli s tím má někdo nějakou zkušenost.
Bohužel v dnešní době se velmi často lidem podsouvá něco, co jim pouze vyvětrá peněženku.
Podle mého názoru to dává jistou logiku, ale jako důvod pro koupi to je názor dost chabý ...

výrobce obou je www.becktechnology.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: ned lis 14, 2021 5:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
bery píše:
Zdravím všechny zvídavé,

narazil jsem na článek o symbiontech http://www.wmmagazin.cz/pocatek-nove-mediciny/
a jsou zde zmíněny generátory BG3 a MPG30. Něco o nich je zde http://www.wmmagazin.cz/jak-funguji-gen ... 3-a-mpg30/
Chci se tedy zeptat, jestli s tím má někdo nějakou zkušenost.
Bohužel v dnešní době se velmi často lidem podsouvá něco, co jim pouze vyvětrá peněženku.
Podle mého názoru to dává jistou logiku, ale jako důvod pro koupi to je názor dost chabý ...

výrobce obou je http://www.becktechnology.cz

Přístroj posoudit nedovedu, ale obecně jde o poměrně starou věc a sterilizace tekutin stejnosměrným proudem se provádí naprosto běžně. Výsledky mírné aplikace stejnosměrného elektrického proudu na organizmus jsou většinou velice dobré pokud se pochopitelně nebavíme o velkém napětí a proudu například zásah z rozvodné sítě. Také bych nikdy neaplikoval na tělo jakékoliv elektrické zařízení přímo spojené se sítí, protože porucha transformátoru může vyvolat smrtelný úraz a je tedy potřeba řešit napájení jednoznačně z baterií nebo akumulátorů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz