Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2019 10:12 pm 
Offline

Registrován: ned srp 11, 2019 1:30 pm
Příspěvky: 12
Dobry večer, chcel by som sa vás pane jardo zeptat,

1) čo si myslite o liečbe vcelim bodnutím ? je to učinne ? čo sa týka infekčných a parazitárnych ochorení ( babesia, chlamýdie, borelioza a podobne )

2) aké antivirotiká využiť ? prírodné ? chemické ? ak správne chapem ak mam v sebe nejake infekcie, bordel , plesen, viry , breberky... zničiť ich uplne neznicim ale branim antivirotik sa ich mnozenie zastaví a imunita by ich mala ustriehnut... správne rozmýšlam ?

Ďakujem za vyčerpávajúce odpovede.

Igor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2019 8:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
IgorK píše:
Dobry večer, chcel by som sa vás pane jardo zeptat,

1) čo si myslite o liečbe vcelim bodnutím ? je to učinne ? čo sa týka infekčných a parazitárnych ochorení ( babesia, chlamýdie, borelioza a podobne )

2) aké antivirotiká využiť ? prírodné ? chemické ? ak správne chapem ak mam v sebe nejake infekcie, bordel , plesen, viry , breberky... zničiť ich uplne neznicim ale branim antivirotik sa ich mnozenie zastaví a imunita by ich mala ustriehnut... správne rozmýšlam ?

Ďakujem za vyčerpávajúce odpovede.

Igor.

Na rovinu řeknu že tento způsob léčby teoreticky zrovna moc neovládám i když prakticky jsem za svůj život dostal určitě stovky a asi spíše tisíce včelích žihadel a netrpím jakoukoliv reakcí na včelí jed. Naše rodina totiž aktivně včelařila docela ve velkém, běžně i více jak 80 včelstev a o nějaká žihadla navíc jsem se nikdy nestaral. Pokud jde o léčebné výhody sice jsem o této metodě četl, ale opravdu do hloubky ji nastudovanou nemám, mě na ní vadí to usmrcování včeliček. Třeba u vos které mohou bodat opakovaně by mě to nijak nevadilo a léčebně se domnívám že by nebyl zásadní rozdíl. Tedy k těm dotazům bych řekl že stimulace imunitního systému bude určitě velká, ale je otázkou zda budete podporovat přesně to rameno imunity které je potřeba zvednout v případě vašeho onemocnění. Asi bych na to šel spíše tak že bych si na netu našel které složky imunity konkrétně stimuluje včelí jed a porovnal je s případným laboratorním vyšetřením složek vlastní imunity TH1 a TH2, kdy by byla celkem slušná jistota že se trefím, ale bude to drahé. Případně to prostě vyzkoušet, tím se toho zase tak moc pokazit nedá. Pokud jde o viry jednoznačně nasadit humáty 1-2 g denně a lyzin cca 3 g denně s tím že obě složky se berou dlouhodobě a obě na e-schopu máme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2019 3:51 pm 
Offline

Registrován: ned srp 11, 2019 1:30 pm
Příspěvky: 12
Dakujem za tak vycerpavajucu odpoved.

Chcem sa spytat :

1) humaty a lyzin ako antivirotika ... viete mi k tomu nejake clanky naposielaz kde by som to mozol prestudovat vsetko co som nasiel bolo len o l-lysine a nijak extra tam o tom nepisalo ...ze ci mate s tym dobru skusenost a ci ta denna davka bude dostatocna pre cloveka co ma mnoho infekcii dakujem Za odpoved

2) v inom prispevku co som zakladal ste pisali o miniklistyroch s hcl ale ani o tom neviem najst nic ziadny clanok z nejakeho relevantneho zdroja ak by ste mali ulozeny na nejake dobre citanie by som bol vam velmi vdacny hladam uz 2 hodiny a nic.


3) bvt vyskusam , potom spravim recenziu a napisem sem , som rozhodnuty do toho ist velmi opatrne ale predsa za pokus to stoji, mam chronicke infekcie a liecim to roky a neda sa toho zbavit ani priznakov.

Dakujem este raz velmi pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2019 4:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
IgorK píše:
Dakujem za tak vycerpavajucu odpoved.

Chcem sa spytat :

1) humaty a lyzin ako antivirotika ... viete mi k tomu nejake clanky naposielaz kde by som to mozol prestudovat vsetko co som nasiel bolo len o l-lysine a nijak extra tam o tom nepisalo ...ze ci mate s tym dobru skusenost a ci ta denna davka bude dostatocna pre cloveka co ma mnoho infekcii dakujem Za odpoved

2) v inom prispevku co som zakladal ste pisali o miniklistyroch s hcl ale ani o tom neviem najst nic ziadny clanok z nejakeho relevantneho zdroja ak by ste mali ulozeny na nejake dobre citanie by som bol vam velmi vdacny hladam uz 2 hodiny a nic.


3) bvt vyskusam , potom spravim recenziu a napisem sem , som rozhodnuty do toho ist velmi opatrne ale predsa za pokus to stoji, mam chronicke infekcie a liecim to roky a neda sa toho zbavit ani priznakov.

Dakujem este raz velmi pekne

1) O lyzinu toho najdete na netu dost a i o humátech to není zase tak špatné, nicméně k humátům mám třeba zálohovaný odkaz kde se tím řešil i virus HIV a fungovalo to. Bohužel některé odkazy co mám uložené nejde otevřít kvůli "ochraně soukromí", ale ty hovada tam nepíšou čí soukromí se vlastně chrání tedy mě budete muset věřit nebo hledat další. Případně mohu do emailu poslat i záložní uložené soubory já po zkušenostech nic nenechávám na úvaze nějakých cenzorů z nějaké "užitečné" organizace.
https://www.nature.com/articles/srep34496
2) Toto info již tak rozšířené není tedy něco máte zde
http://health-parameters.com/posts/hydr ... l-therapy/
http://cancerprogram.weebly.com/hydroch ... erapy.html
3) Nepíšete jaké infekce vždy je dobré vědět co vlastně řeším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: stř srp 14, 2019 10:47 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
IgorK píše:
Dobry večer, chcel by som sa vás pane jardo zeptat,

1) čo si myslite o liečbe vcelim bodnutím ? je to učinne ? čo sa týka infekčných a parazitárnych ochorení ( babesia, chlamýdie, borelioza a podobne )

2) aké antivirotiká využiť ? prírodné ? chemické ? ak správne chapem ak mam v sebe nejake infekcie, bordel , plesen, viry , breberky... zničiť ich uplne neznicim ale branim antivirotik sa ich mnozenie zastaví a imunita by ich mala ustriehnut... správne rozmýšlam ?

Ďakujem za vyčerpávajúce odpovede.

Igor.

Můžu přidat svoji zkušenost. Na borelku mi nezabralo ani 220 včelích žihadel. Působí jako lokální anestetikum, takže zmírňovala bolest, ale vyléčení se nekonalo. Možná kdyby jich bylo ještě více, ale člověk nikdy neví, jestli se u něj nevyvine či neobjeví alergie a pak by to mohlo znamenat rázný konec... Raději ušetřete včelkám život.
Četla jsem ale pozitivní reference na vodu „potencovanou“ včelami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 6:37 pm 
Offline

Registrován: ned srp 11, 2019 1:30 pm
Příspěvky: 12
dakujem za skusenost ... na borelku sa picha nepretrzite skoro 2-3 roky vkuse... prve poznatky po 10-12 mesiacov bodnutí na plnej dávke 3x tyzdenne 10 zihadiel... ale nevadi dakujem za nazory , mam borelku, bartonelu, babesiu a neda sa toho zbavit asi sa vyberem touto cestou BVT - vcelami ... atb nezabrali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 6:40 pm 
Offline

Registrován: ned srp 11, 2019 1:30 pm
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Na rovinu řeknu že tento způsob léčby teoreticky zrovna moc neovládám i když prakticky jsem za svůj život dostal určitě stovky a asi spíše tisíce včelích žihadel a netrpím jakoukoliv reakcí na včelí jed. Naše rodina totiž aktivně včelařila docela ve velkém, běžně i více jak 80 včelstev a o nějaká žihadla navíc jsem se nikdy nestaral. Pokud jde o léčebné výhody sice jsem o této metodě četl, ale opravdu do hloubky ji nastudovanou nemám, mě na ní vadí to usmrcování včeliček. Třeba u vos které mohou bodat opakovaně by mě to nijak nevadilo a léčebně se domnívám že by nebyl zásadní rozdíl. Tedy k těm dotazům bych řekl že stimulace imunitního systému bude určitě velká, ale je otázkou zda budete podporovat přesně to rameno imunity které je potřeba zvednout v případě vašeho onemocnění. Asi bych na to šel spíše tak že bych si na netu našel které složky imunity konkrétně stimuluje včelí jed a porovnal je s případným laboratorním vyšetřením složek vlastní imunity TH1 a TH2, kdy by byla celkem slušná jistota že se trefím, ale bude to drahé. Případně to prostě vyzkoušet, tím se toho zase tak moc pokazit nedá. Pokud jde o viry jednoznačně nasadit humáty 1-2 g denně a lyzin cca 3 g denně s tím že obě složky se berou dlouhodobě a obě na e-schopu máme.

Chcel by som sa opýtať :

1 ) tie humáty su celkom drahé, toto by mohlo byt to isté a pouzitelne ?
https://pethome.cz/cs/podpora-metaboliz ... 14037.html

2 ) ak by som nemohol dávkovať dlhodobo humantyl ... stačil by l-lysine vo vačšej dávke 5-8g denne v takejto dávke ?

Ďakujem za rady... mám borelku, babesiu, bartonelu, chronickú únavu niekoľko rokov a už som vyskusal asi vsetko čo je na trhu dostupné. aj jaterní kury za sebou mam , aj vyplach čreva a stale nic nezabera ( jem bezlepkovo , stravu mam zvladnutu na 90 % ) dakujem veľmi pekne za kazdu radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
IgorK píše:
Chcel by som sa opýtať :

1 ) tie humáty su celkom drahé, toto by mohlo byt to isté a pouzitelne ?
https://pethome.cz/cs/podpora-metaboliz ... 14037.html

2 ) ak by som nemohol dávkovať dlhodobo humantyl ... stačil by l-lysine vo vačšej dávke 5-8g denne v takejto dávke ?

Ďakujem za rady... mám borelku, babesiu, bartonelu, chronickú únavu niekoľko rokov a už som vyskusal asi vsetko čo je na trhu dostupné. aj jaterní kury za sebou mam , aj vyplach čreva a stale nic nezabera ( jem bezlepkovo , stravu mam zvladnutu na 90 % ) dakujem veľmi pekne za kazdu radu.

1) Toto vidím poprvé a odpovědět nedovedu, naprosto netuším co v tom je a v jaké čistotě. Teoreticky se dá jíst i rašelina ovšem to vidím opravdu jako teorii prakticky se nedomnívám že by to mnoho lidí dalo. Humatyl je vysoce čistá forma a pochopitelně zbytečně ho prodražuje balení do těch krabiček, pokud by jste chtěl pouze prášek v sáčku v nějakém větším množství rozhodně je možné cenu upravit, ale pokud to budete chtít zavolejte a nějak se domluvíme.
2) Tak stále to bude víc než nic a méně než ta kombinace a větší denní dávkování nevidím jako rozumné ty 3 g je spíše horní dávka.
Také by šlo souběžně vyzkoušet brát DMSO, je schopno celkem zásadně zvednout účinnost prakticky jakýchkoliv používaných látek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: sob srp 17, 2019 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned srp 11, 2019 1:30 pm
Příspěvky: 12
Dakujem za odpoved pane Zajíčku ... humantyl - píšete na eshope 2-8 lyziciek po 250mg ... kolko je ideálna dávka ? 2g denne ? kedze na prepočet to 100g by vydržalo min. na mesiac co by bolo fajn.

dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2019 7:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
IgorK píše:
Dakujem za odpoved pane Zajíčku ... humantyl - píšete na eshope 2-8 lyziciek po 250mg ... kolko je ideálna dávka ? 2g denne ? kedze na prepočet to 100g by vydržalo min. na mesiac co by bolo fajn.

dakujem za odpoved.

Ano to máte spočítáno skoro správně a při nižším dávkování i na dva, což si myslím je dobrá cena. Například Cytosan kde je použita stejná základní látka vyjde až 4x dráž, což je dost podstatný rozdíl i když netvrdím že jde o plně srovnatelný přípravek, přeci jen tam jsou přidané i další složky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2019 4:43 pm 
Offline

Registrován: ned srp 11, 2019 1:30 pm
Příspěvky: 12
Dakujem za odpoved pane jardo.

Este mam otazku ohladne dávkovania tých humátov a lysinu

1 ) Koľko krát denne užiť dávku humáty 2g + lysin 3g ?
2 ) Kedy počas dna ? môžem napr aj večer okolo 22:00 ?
3 ) Môžem po jedle ? prípadne ideálne nalačno ? ... zamiesať do vody a vypit správne ?

Ďakujem za odpovede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2019 5:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
IgorK píše:
Dakujem za odpoved pane jardo.

Este mam otazku ohladne dávkovania tých humátov a lysinu

1 ) Koľko krát denne užiť dávku humáty 2g + lysin 3g ?
2 ) Kedy počas dna ? môžem napr aj večer okolo 22:00 ?
3 ) Môžem po jedle ? prípadne ideálne nalačno ? ... zamiesať do vody a vypit správne ?

Ďakujem za odpovede.

1) Jde o denní dávky tedy jednou.
2) Je celkem jedno kdy třeba i večer.
3) Ani zde není potřeba to moc zkoumat, lepší asi zcela večer na lačno, ale jinak kdykoliv. Dokonce ani ta voda není nutná dá se to spolknout i bez vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2019 9:00 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
IgorK píše:
dakujem za skusenost ... na borelku sa picha nepretrzite skoro 2-3 roky vkuse... prve poznatky po 10-12 mesiacov bodnutí na plnej dávke 3x tyzdenne 10 zihadiel... ale nevadi dakujem za nazory , mam borelku, bartonelu, babesiu a neda sa toho zbavit asi sa vyberem touto cestou BVT - vcelami ... atb nezabrali.

Jak píše p. Jarda, mně to zabíjení už pak vyloženě vadilo, necítila jsem se z toho dobře, mám včelky ráda.
Krom toho je docela obtížné chytit třeba 10 včel, pokud člověk nemá vlastní úl.
A pak existuje riziko alergické reakce - znám jednu paní, která pěstovala včely a najednou se u ní objevila. Může to být rychlá konečná.
Tak hodně zdaru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2019 9:02 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
1) Jde o denní dávky tedy jednou.
2) Je celkem jedno kdy třeba i večer.
3) Ani zde není potřeba to moc zkoumat, lepší asi zcela večer na lačno, ale jinak kdykoliv. Dokonce ani ta voda není nutná dá se to spolknout i bez vody.

Když píšete, že humáty se mají brát dlouhodobě, tak to myslíte v řádu měsíců, nebo ještě déle? Brala jsem je poctivě, ale teď přes léto jsem zase v úsilí polevila - neberu nic, což je možná chyba...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BVT LIECBA VCELIM BODNUTIM
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2019 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Když píšete, že humáty se mají brát dlouhodobě, tak to myslíte v řádu měsíců, nebo ještě déle? Brala jsem je poctivě, ale teď přes léto jsem zase v úsilí polevila - neberu nic, což je možná chyba...

Ano, klidně stále nebo dělat krátké přestávky, prostě blokace virů je poměrně důležitá z pohledu odlehčení imunity.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz